Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
18. feb 2010

oacka.. aspon vidis, co spravi dobry make up a uces a ked zhodim okuliare.. 😀

katkaking
18. feb 2010

jaaaaaaj, baby vas docitat....no hrôza, asi preto sme take ukecane-viac ako junovky, ze sme tu same ucky... 😀
takze ani neviem na co reagovat...

na take vseliake vypocty o pohlavi neverim, ani urieknutiu...ani podobnym zalezitostiam.

panelak som pozeravala, kym som nemala dietatko na svete, ale odvtedy ako sa narodila, nemam cas ist niekedy ani na zachod, nie to este kukat telku, tak si to babenky uzite, potom bude asi menej casu...

inak som sa dobre zasmiala na tych vasich muzickoch, ale mam pocit, ze ten moj je rovnaky...

neviem ktora ste to pisala, ze do pracky date 2 ponozky a vyberiete len 1...to sa stava aj mme, len najlepsie ze nikdy nechyba moja ponozka, len muzova 😀 😀 😀

a este, aj mne sa muz stale vyhraza ze som zavislacka a ze mi asi zablokuje pristup na konika...sa mu smejem, ze to by mi hadam neurobil...a nemozem mu nic povedat co tu klabosime, lebo je na to uz pomaly alergicky.... 😠

katkaking
18. feb 2010

inak, zajtra drzte palce, ideme na morfo sono a aj pohlavie zistovat, potom trochu na nakupy a potom dostaneme celovikendovu navstevu, tak sa sem asi nedostanem, najskôr az pondelok...tak moc toho nepopiste, aby som mala aspon sancu vas precitat, ked uz nebudem moct pisat 😀

oacka
18. feb 2010

budeš sa na mňa zlostiť, kafoditka,ale na tej s okuliarmi vyzeráš mladšie a zlatšie! 😀
katuška,moc by som s tým nerátala,že to tu po víkende dočítaš... 😀 😀 😀 😀 ale možno nám manželia zatrhnú všetkým koníkaa-kobylu na víkend! 😀

oacka
18. feb 2010

a ja som si doteraz myslela, že sa nerada stretávam s učkami! 😀

kafoditka
18. feb 2010

oacka v pohode.. ten mladistvy vzhlad naplno vyuzijem v 40tke 😀 😀

kafoditka
18. feb 2010

inak pani ucitelky obdivujem vas! Alebo vasu nebesku trpezlivost?? 😀

oacka
18. feb 2010

ja ti neviem, uvidíme,čo z nás bude o desať rokov, všetky tie tiky a vypadané vlasy! 😀

meruska
18. feb 2010

baby...ved vas docitat je skoro nemozne..denne popisete skoro 10 stran....
moj muz sa ma vzdy pyta ked zapinam notebook...zasa konik? a stroho skonstatuje... tak to mam asi pol hodinky volno 🙂

meruska
18. feb 2010

inak vazne, kolko je nas tu uciteliek?

oacka
18. feb 2010

skús zrátať, je nemám prehľad,lebo niektoré učili krátko a už robia iné.
mojalili, meruska,tatiana, oacka,katkaking,....

katarina7777
18. feb 2010

baby a ja som si myslela ze poznam tu najukecanejsiu ucitelku na svete, moju tetu, ale asi zmenim nazor 😀 😀 😀 😀 sype vam to, sype

oacka
18. feb 2010

katka: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale musím brániť učky, aj záhradné architektky sú dosť ukecané,však maxarka? 😀

katarina7777
18. feb 2010

prave som sa vratila od zubara, bola som si dat vycistit zuby a ked mi ich cistila tym utz tak maly zacal kopkat... asi sa mu to moc nepacilo 😒

katarina7777
18. feb 2010

uz si nepamatam kto spominal ze ide varit parene buchty ale dala by som si ....uz su to roky co som ich nemala. 😲
V ktorom tyzdni idete na 3D ? Chcem ist v marci domov tak rozmyslam ze pojdem na 3d v nitre... kedy je najlepsie vidiet babatko?

oacka
18. feb 2010

u nás u Dankovčíka robia také pamiatkové 3D videá a fotky asi od 24tt, tuším. ja mám 3D fotku z 12tt a je to taký malý mimozemšťan. a teraz v 22tt aj chcel robiť fotku,ale sa nedalo, nič nebolo poriadne vidieť. máme také krátke videjko za 15 euro,ale o ničom...

kafoditka
18. feb 2010

baby, hodila som do albumu dnesny nakup v tescu 😉 🙂

oacka
18. feb 2010

to je z tesca? rozkošné, to posledné bodynko na spapanie! čo to stálo?

kafoditka
18. feb 2010

oacka.. 3 bodynka 5eur (balenie) , supravicka so slonikom 4eura -cca a tie 2 gate tiez okolo 4 eur. Ale zacinam si vsimat, ze chlapci su nejaki diskriminovani 😉 ci v tescu, ci v HaM tolko kraaasnych veci pre dievcatka a pre chlapcov ani z polovice..

katarina7777
18. feb 2010

Co hovorite na porod do vody? Ja by som mala taku moznost tu, lebo asi zostanem rodit v ITA, lebo ked som si pomyslela ze vybavovat dvakrat papiere, cesta s velkym bruchom tam a s malickym naspat, byt tolko prec z domu... dost komplikovane. 😒
Zahranicne tehulky planujete ist rodit na Slovensko?

Kafoditka pekne bodicka... aj ja uz robim zasoby 😉

katarina7777
18. feb 2010

Kafoditka ja som si tiez vsimla ze pre chlapcov maju ovela mensi vyber... to neni fer! 😠

oacka
18. feb 2010

výborné ceny, kafoditka a tá súpravička je zlatunká. máš pravdu,pre baby je toho viac a krajšie farby, ja som kupovala pre synovcov a už vtedy som si hovorila,že ja by som chcela kočku. tak sa môžem teraz realizovať. 😀

kafoditka
18. feb 2010

katarinka... no pekne som sa rozculovala 😠 co su chlapci nejaki horsi?? 😉

Oacka.. aspon sa v obchodoch vyblaznis, ked budes kupovat pre Kikus-ako tvoja mamina hovori 😉

tatianka.g
18. feb 2010

moj manzel tiez "zuri" ked som na konikovi, najprv som ficala na mojasvadba a teraz konik 🙂 🙂 🙂

kafoditka
18. feb 2010

tatianka... tak isto!!! a teraz ked som pridavala foto do albumu, tak sa pyta: to budes kazdu vec fotit a davat na kona???

kafoditka
18. feb 2010

moj muz sa pyta..

meruska
18. feb 2010

ja som dnes tiez bola v tescu a vyhliadla som si zopar kuskov, ale kedze este neviem do akej farby sa ladit, musim cakat do buduceho piatku..potom sa rozsupnem...inak v malom tescu maju vypredaj veciciek za smiesne ceny, ale je pravda ze vacsi vyber je pre dievcatka..dokonca i vo vypredaji 🙂

maxara
18. feb 2010

Ahojte babulky, maxa je spät... ja ze som ukecana??? 😀 😀 😀 😀 ved ja som si len odbehla uvarit rizoto, kedze som sa uvedomila, ze som prekonikovala cely den a vecera nikde... a cuduj sa svete, tri strany pribudli 😀 alebo dve? ter4az neviem... volal mi teraz kolega, ze uz na mna pinda ta senilna skatula z vedlajsej kancelarie, ze kto urobi sichtovnicu, ked budem musiet ostat doma do konca mesiaca... mam v pazi... urobim ju prveho, nie? no a inak sa vam musim k niecomu priznat... na vyske som bola taka aktivna, ze som si urobila Doplnkove pedagogicke studium popri mojom odbore, takze som tiez tak trochu ucitelka... 😀 ale ucila som doteraz len na praxi, povodne dva tyzdne, ale Patrik, moj praxocy ucitel ma tak vynachvalil, ze som potiahla este dalsie dva tyzdne z roztopase 🙂 bavilo ma to, mala som plnu triedu zmetenych prvacikov na strednej, vo futbalovej triede na stavebnej priemyslovke... sranda

maxara
18. feb 2010

katkaking, tak toto snad nie... musis sem prist aspon napisat, co cakate... ved ja som cela zvedava vzdy, ked niekto napise, ze ide na poradnu a mozno bude vediet... prehodnot svoje rozhodnutie...

kafoditka
18. feb 2010

no MAXA, ty si nejaka multifunkcna 😀 😉 ake povolanie este vytiahnes? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre