Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
18. feb 2010

taky light by si zvladla...

oacka
18. feb 2010

už je neskoro,už má po medaile! ☹ ☹ ☹ stále mi to tu vykrikuje z obyvky! na stole pred ním už druhá pivová fľaša... no neviem,ako to dopadne... 😉

maxara
18. feb 2010

no prave pozeram, ze je 25ta ☹ ☹ no aspon nebudem revat od radosti 🙂

oacka
18. feb 2010

pre moju zlatú mamku som takým tajným sklamaním v tom, že s ňou nechcem bývať... ☹ ona si to tak vysnívala,ako si dve budeme spolu gazdovať, spolu variť,ona sa bude starať o naše deti a ich vykrmovať... a ja ani za nič nebudem bývať s rodičmi. býva s nimi brat so ženou. a vieš ako to je svokra s nevestou! katastrofa! 😉

mojalili
18. feb 2010

Tatianka - no davam s pozor na brusko, hlavne pri vareni. NEmalo by sa dotknut bruska rukou, ked varite a vysplechne vam nieco horuce nan....potom babatko moze myt materske velke znamienka...na to pozor, vela ludom sa to stalo, je to pravda....inak robim vsetko mozne..

MAXARA - vies, ako by som rada odlozila ten sexik? Stale hovorim manzelikovi,ze mam od popolcovej stredy 40 dnovy post 😀 😀 😀 . NEch to laskavo dodrziava 😉 - ALe akosi nezabera...on je zhavy aj kazdy den...ale tak je to aspon odreagovanie 😉 😵 😀

NATY - ja si tiez nadavam,z e som predala na MMB veci po malickej, take neutralne a teraz to musim vsetko kupovat 😒

naty1976
18. feb 2010

maxarka - normálne akoby si počula teraz môj telefonát s mamou, normálne ma zjadila ako malú že som nedvihla mobil po troch zvoneniach, hovorím však nebudem ako blbec utekať kvôli mobilu z detskej do obývačky a ona ma normálne zdrbe, že jej to nerobí problém z poschodia utekať dole... mladici jednej 😠
normálne som naštvaná nad mojich rodičov v navštievaní asi nikto nemá

naty1976
18. feb 2010

kočky budte radi že ste také mladé (veď aj ja som 😉 ) lebo ženy po 50 tke to je z mojich skúseností des a hrúza

oacka
18. feb 2010

mojalili,pekne si ma teraz nastrašila! 😲 😲 neviem,či mi minule dačo na brucho nešplechlo! a ke´d sa buchnem do nohy alebo tak, nestane sa bábu nič s nožkou? lebo ja mám krivý prst na nohe a mama tvrdí,že to preto,lebo jej v tehotenstve ocko stúpil na nohu. ja som myslela,že je to totálna blbosť!

maxara
18. feb 2010

Mojalili - ja som ho tiez odlozila... absolutne nemam chut... za velke stastie v nestasti povazujem, ze pocas choroby mu vobec nepripadam pritazliva... trosku som prispela mastnymi vlasmi a uslzenym ksichtom a cervenym nosom od nadchy, ale uz hrozilo, ze mi da vrece na hlavu a bude 😉 no potom sa zlutoval..

naty1976
18. feb 2010

ja len dúfam, že som sa nihoho teraz nedotkla ... 😅

Mojalili - s tým sexíkom to je asi nakázlivé, hlavne pre mužov, ktorí majú doma tehulky asi sme viac sexy 😵

katarina7777
18. feb 2010

skoda ze to dneska kuzminovej dobre nestriela.... uz sme si nejak zvykli na tie medaily

mojalili
18. feb 2010

MAXARA - Ja nemam chut.....kočky, ale mna chlap nechal, ked som bola tehotna....myslim moj prvy muz....sice on mal pipku uz ked som otehotnela, ale davam si za vinu to, ze som nemohla s nim sexovat. Mala som po potrate a mala som zakazane v prvom tehu. Ale tam toho bolo viac z jeho strany, proste sa chlapik zamiloval do pipky po 8. rokoch....
Teraz som OK, a ked vidim, aky je new housband vysmiaty 😀 😀 😀 ako jarne slniecko, tak no...neurobim mu radost? 🙂

BOZE, prave som pozerala Vancouer, jedna lyziarka isla s 4 zlomenymi rebrami a pneumotoraxom...dobehla bronz ale v cielu ju kriesili....boze, co ludia dokazu urobit pre vitazstvo...klobuk dole...

OACKA - vazne, s tym popalenim - nechytaj si brusko, aj ked sa trosicku len popalis...ostatne neviem...ale popalenie funguje 😒

mojalili
18. feb 2010

NATY - ja mam prsia ako tie najvacsie silikony...muz sa ich nevie nabazit 😀 POvedal, ze budem rodit ako jablon teraz 😝 😝 😝 somar

maxara
18. feb 2010

naty - no tak telefonaty s mojou mamou, ked ma pocit, ze uz nas dlho nepocula ani jednu, zvacsa pojednavaju o tom, ze co robim a ked nic, tak preco nic a co si omne michal pomysli... a podobne... takze zvacsa koncia mojim nasratym tonom hlasu a potom ma dorazi otazkou, ci som snad nahnevana....
oacka - ja by som teda nechcela byvat s nikym... akoze s inou gazdinkou sa delit o kuchynu... NIKDY, len v krajnej nudzi... uplne ma dvihalo, ked sme byvali s nasimi, mama 100 rokov rovnako robila nejake veci v urcitom case, chodili domov kazdy den o pol stvrtej a ja som robila na urade vtedy, cize ako kedy aj do piatej a domov som dosla o pol siedmej, samozrejme vypluta jak hovno... potom ked som sa nechala prelozit do PK, tak odtial sme chodili s mm hned z roboty na dom, takze domov tiez tak o 19tej a kazdy den... a pritom mama mala uz o piatej navarene oprate, vyvesene a akurat zehlila, ked sme prisli, alebo uz oddychovala a potom mali poznamky, ze ja nic nepomaham... no tak som jej davala aspon peniaze a kupovala som 6tisicove nakupy do domacnosti a zakazala som jej prat a zehlit moje veci... to bolo jedine riesenie, vynadat jej, ked mi oprala a ozehlila... potom sa uvedomila trosku

maxara
18. feb 2010

naty - myslim, ze ziadna tu nie je po 50tke 😀 😀 😀

petrusk
18. feb 2010

ahojte, tak som bola u dr vcera v poradni, som dobre zavreta, drzim pevne, babo v poriadku, ale nemozem chodit, priserne ma boli bedrovy klb. dnes som bola s tym na neurologii, dala mi obstrek, ktory mi vobec nepomohol a tramal kvapky, ale to je dobry bordel, radsej budem trpiet, ako si to dat. zostala som zo dna na den doma a je to take divne, ze pojdem do prace uz len po veci a par veci dorobit, nejako to prestahovat domov a robit z domu. ze uz nepojdem do kolektivu a celkovo mi to pride divne, neviem to nejako prezut.

maxara
18. feb 2010

oacka a s tym popalenim, ja som to tiez pocula, ale aj s buchnutim a nejakym silnym stlacenim... akoze ked ta niekto silno chyti za ruku, ze ta to az zaboli... to mi povedal kolega (inak ak sa vam zda, ze moj kolega riesi cudne temy, tak ano, on je gej, takze 🙂 ..) a kolegyna zase mala take to velke chlpate znamienko rovno na brade a mama jej vraj povedala, ze ked prebalovala jej brata, tak ju kopol do bruska, tak sa asi trafil rovno na bradu a baaac... no a kratko na to ako mi to povedali, som si STRAAASNE davala pozor a ako to uz chodi, popalila som si hanku, ked som otacala blbe kurca... 😝 aj tak smrdelo...nemala som ho vobec piect 😝

tatianka.g
18. feb 2010

my byvame so svokrovcami, mame horne poschodie rodinneho domu. Vsetko mame samostatne, kuchynu .... ale nie je to nic moc, odkedy tu byvame moje vztahy so svokrovcami su len na baze formalnosti co ma uz zacina dost mrziet.
Ja si neviem predstavit ze by som musela ist na rizikove, co ja by som tu cele dni robila sama so svokrovcami? 😒

maxara
18. feb 2010

tatianka a to je este fakt ten lepsi pripad, ze vsetko samostatne... spolu by ste sa pozrali, skor ci neskor...

naty1976
18. feb 2010

maxi - ja som skôr myslela tie ktoré majú pekný vzťah s mamami tých som sa veľmi nechcela dotknúť a priznám aj im závidím 🙄
ja by som bývať ani s rodičmi ani so svokrovcami za žiadnu cenu nemohla, mám pocit že mi vkuse dávajú najavo že so mnou nesúhlasia, som asi rebel

petrusk
18. feb 2010

tatianka tak to by som si fakt nevedela prestavit. my byvame sami, ale to tu budem sama medzi styrmi stenami, si to vobec neviem predstavit, nikdy som nebola doma, hned od skoly som robila a pnku som mala iba raz aj to 3 tyzdne, ked ma operovali a sla som skor do roboty. bude to zvlastne, ale asi si budem musiet zvyknut.

tatianka.g
18. feb 2010

petrusk mozes planovat, zariadovat ...vsetko pre babatko 🙂

naty1976
18. feb 2010

kočky troška ste ma vystrašili s tými popáleninami a kopancami, a čo sa hovorí že keď tehotná spadne na bruško
mne sa to stalo v električka normálne som sa pri nastupovaní vycapila nabok, no odvtedy som bola aj na sone aj v poradni a našťastie nič ale modrihka bola pekná...

oacka
18. feb 2010

do kelu kelového,mne pred týždňom spadol šuflík na stehno,mala som poriadnu modrinu! do kelu! aj som si pomyslela,že to neni dobre,... dúfam,že na morfologickom nenájde na nožke nič podozrivé... ☹ ☹

tatianka.g
18. feb 2010

naty mne sa stalo nieco podobne v skole som spadla zo schodov z prveho som letela dole az po posledny, bolo to priserne, strasne som sa bala, tiez sme boli na sono a vsetko bolo nastastie v poriadku, a verim ze babo neutrpelo nijakym sposobom

maxara
18. feb 2010

naty 😀 😀 to bol vtip... ved ono nakoniec aj ja maminu luuubim, ved je mama, ale vecne poucovanie a podcenovanie... sa mi nechce pocuvat. Ked sme prec, tak zrazu je vsetko OK... len obcas sa do telefonu premaham mat normalny ton.
petrusk - no vyzera to tak, ze nemas na vyber... budes musiet s nami kecat na koniku 🙂 🙂

kafoditka
18. feb 2010

babenky moje, to ja som tu z vas najmladsie ucho??? Mam 25 😲

mirka285
18. feb 2010

som sa bola najest a pribudli dve strany..baby vam to dnes pekne steboce 😉 mne tiez minule nieco horuce splechlo na brucho a som si ho chytila,jezis dufam ze sa mi nenarodi mala s cervenym flakom 😠 tak co sa tyka tych celebrit,alebo nasich akoze celebrit,tak Zuza Fialova chodi otrasne poobliekane a fajci jednu od druhej ale zato je vtipna a prirodzena,Judinyova kym na seba nehodi stierku a nevymaluje sa jak velkonocne vajce,tak si ju ani nevsimnete,ale inak je celkom mila,Duro Mokry ten trepe dve na tri,som mala pocit ze on to v hlave asi fakt nema v poriadku,no a raz bol u nas Hrib to je ten co uvadza taku relaciu ze Pod lampou,tak ten bol taky nadrbany ze spal pri stole a ked sa prebrak strcil si do vrecka taku dekoraciu co mame na stloch.no konecna..dufam ze to tu nikto z nich necita,lebo ma este zavru za ohovaranie 😀 😀 a koho fakt nemusim je ta pripecena Jana Minarikova tak ona je upne tupa,okrem toho ze vyzera ako lacna stetka,tak sa tak aj chova..dufam ze to nie je kamaratka ziadnej z vas 😎

oacka
18. feb 2010

ja mám pocit,že čím som staršia,tým viac mojich rodičov chápem a viem tolerovať naše rozdielnosti. viem,že oni všetko robia s láskou pre nás, len to dakedy nedajú najavo tak,ako si my predstavujeme...ale ja mám fakt ukážkových rodičov, by sa pre nás rozkrájali. (to sa o mojej svokruši nedá povedať, ale psssst, nič som nepovedala...)

naty1976
18. feb 2010

maxi podobne u mňa
kočky nejak Vás príbúda doma to si Vás pomaly budeme čítať aj dva dni aby sme boli v obraze 😀
vidím, že knižky, ktoré som požičala z knižnice ani neotvorím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre