Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

miki060707
30. dec 2010

@katarina7777 dobré ránko, som vás trošku prečítala, aj náš si už objavil pipika, sranda 🙂

@tutifruti ja ťa fakt chápem, síce ma sona vyše 3 rokov, ale je stráááášna jedoška, ked neni po nej, raz je ako med a inokedy hrôôôza, tiež dostala na zadok a dobre som už musela od jedu zakričať a ono to fakt funguje, nerobim to často, ale taký rev, že ked nebude po nej, tak začne kričať aj v obchode, hrozne, našťastie sa to pomaličky mení, mi sme brali homeopatika, lebo sa to nedala s nou zvládnuť, ale ž je to lepšie........je to zaujímavé aké sú baby rôzne povahy????

bambola
30. dec 2010

dobre ranko,

@mirka285 este som nevidela takeho stastneho cloveka, ze dostal kramy 😀 takze zatial ziadny vili
@luludi no ak mala predvedie to co vcera tak fakt bude veselo 😀 ale mala by byt vyspana, vsak spala od deviatej doteraz. no uvidime 🙂 kde sa vidime?

monline
30. dec 2010

práve som uspala drobčeka na rukách..včera zaspal pred ôsmou, ale po hodine sa zobudil a neutíšiteľne plakal...až po riadnej chvíli sa mi ho podarilo utíšiť, ale musela som ho úplne prebrať a trocha rozblázniť..tak sme boli nejaký čas hore a potom už zaspal lepšie...teplotu nemal..ale teraz ráno má 38 a tak kašle, chrčí zo zatekajúcich hlienov ☹

monline
30. dec 2010

@luludi no bolo mi divné prečo tu o desiatej ešte nikto nebol..
@mirka285 gratulka ku krámom 🙂

luludi
30. dec 2010

@bambola tak na tretiu pred saratovom? 🙂

alllexa
30. dec 2010

@maxara - aj my mame fialovu spalnu🙂

monline
30. dec 2010

@luludi
@bambola dneska randíte? resp bambi a bubu? 🙂

monline
30. dec 2010

@alllexa fialová je pekná...aj nika mala pôvodne bledofialovú izbu, pekné to mala..ale potom to polepila asi 100 plagátmi Tokio Hotel, ktoré boli prevažne čierne, že takmer nebolo vidno farbu stien..a ked ju to konečne prešlo, tak sme dali dole plagáty a zvolili tyrkysovú..aj tá je fajn 🙂

oacka
30. dec 2010

@katarina7777 katka,prosdím ťa,ako vyzerali tie vyrážky a kde ich mal??? našej sa dnes urobili také občasné na čele a vzadu na krku a trochu na hrudníku - asi len 4 červené bodky. ale na chrbátiku,tam kde mala alergiu na plienky, sa jej zas urobil úplný červený pás. ☹ ☹ ☹ ☹ teplotu už včera nemala...myslíš,že to môže by ť tá piata alebo šiesta choroba??????

luludi
30. dec 2010

@monline ano, ano.. dnes sa vlastne stretnu najmensie a najvacsie julovciatka 🙂

monline
30. dec 2010

@luludi riši je najväčší? koľko už má chlapisko? 🙂

bambola
30. dec 2010

@luludi okey tak zo stredu ako je masiarstvo aby sme sa nehladali, lebo uz som behala aj okolo saratova a minala sa s niekym 😀 😀 popripade by som ti mohla napisat smsku ked vyrazime z domu aby ste nevyckavali. my to mame tam za desat minut 🙂

luludi
30. dec 2010

@monline jeden z najvacsich urcite 🙂 uz ma urcite cez 10,25 kg

luludi
30. dec 2010

@bambola okk, presne tam som myslela 🙂 posli sms, ked vyrazite 🙂

monline
30. dec 2010

@luludi to fakt? ani na to nevyzerá...

luludi
30. dec 2010

@monline nemas niekde na streche vyfoteny dom? podla toho, ako ho opisujes sa mi paci stale viac a viac

bambola
30. dec 2010

@luludi uha, to je chlapisko 😨 ty musis byt riadne naposilovana 😀

luludi
30. dec 2010

@bambola @monline ved mu hovorim, ze ci by si uz nechcel dat pauzu 🙂 nastastie je dost dlhy.. zvykla som si .. co ine my ostava 😉 tajne dufam, ze po polroku sa mu bude pacit v sportaku sediet a aspon sa divat.. uvidime.

monline
30. dec 2010

@luludi mám 🙂 ale my len tak jednoducho skromne obyčajne bývame..ale stráááááášne príjemne a dobre sa nám býva a ževraj je u nás cítiť teplo domova 🙂 tak to ma teší...nemáme podokončované, niektoré veci treba zariadiť, zmeniť a tak..ale - všetko nemôže byť naraz, z čoho by sme sa neskôr tešili? bývame už 5,5 roka, stavali sme dva roky
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/monline/

merikac
30. dec 2010

@mirka285 ale Mirka,,ved test vysiel negativny,,tak ake nahovaranie sa to u teba prejavilo?! 😉

monline
30. dec 2010

@luludi proste máš chlapa a nie drobčeka ako ja 🙂 to je predsa super, že pekne rastie a prospieva..nezáleží na tom, aké sú tabuľky, ak sú deti zdravé....dokelu ten môj je teraz taký choručký...v tom pyžamku vyzerá tak drobne ☹

bambola
30. dec 2010

@luludi idem ja do sprchy nech risi vidi, ze aj potencionalna svokra je k svetu 😀

monline
30. dec 2010

@merikac ahoj 🙂 nepoznáš tú nedôveru, ked si začneš domýšľať, že za zvýšený apetít, či nevoľnosť môže Vili? 🙂 alebo za nafúknuté "zväčšujúce sa" brucho? párkrát sa mi to stalo..ale teraz po Danielovi ešte nie, dúfam, že to tak aj ostane 🙂

monline
30. dec 2010

@bambola nika videla martinku (pozerala potenciálne švagriné) a povedala, že je náááádherná...pochválila aj Lindu, Leiu, Nelu, Kiku, Emmu...viac dievčatiek nevidela 🙂

merikac
30. dec 2010

@monline nepoznam veru 😒 ,,,ja dokonca s emmou ked som bola tehu na zaciatku a test mi vysiel negativny,,a mm, stale tvrdil, ze si je isty, ze sa nam to podarilo,,tak ja som verila testu a moje nevolnosti som pripisovala ukrutnemu hladu,,a potom zas tomu ze som sa prezrala,,,,kym som nezistila, ze som ozaj tehu,,ja som za ten mesiac pribrala 9 kg 😀 ....

monline
30. dec 2010

jaj a ešte Ninku videla minule v kalendároch a strašne sa jej páčila 🙂

merikac
30. dec 2010

@tinaki1275 vcera uspavanie, otrasne,,zaspala po reve, nervaceni asi tak okolo 10.30- myslim, ze ja som medzi tym 2x pridriemla,,a noc na houbis,,,emma si ma zvykla cicikat aj ked hladna neni,,,,a od 5 do 7- bola hore- uz aj mm, rezignoval,,,,,Teraz spi vonku,,,,idem si poupratovat zavtedy....

merikac
30. dec 2010

@bambola
@luludi nech kocikovanie vyjde a bubo, nech sa uspesne zapaci malej bambi 🙂))))

merikac
30. dec 2010

no a na zaver, vam poprajem krasny den......... 😵

monline
30. dec 2010

@merikac takže vôbec si nemala tušáka? inak- ked ja som dva týždne meškala, stále som verila, že krámy prídu..fakt som každý deň mala pocit, že už už..úplne typické predkrámové pobolievanie podbruška..kamoška mi nakázala kúpiť si test, ešte som ju vysmiala, že ved už sa mi stalo, že som dva týždne meškala a pohodka..že určite už dnes dostanem...ale kúpila som si cez obed v práci...spravila som si ho až o druhej, za sekundu tam boli dve paličky a povedala som si- adoritisitehotná 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre