Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
4. jan 2011

taketo mam a mam k nim aj stolu

kafoditka
4. jan 2011

@maxara 😕 Michal mal dnes zly den, ze sa takto na tebe vyvrsil?? Si mu dosla prva do rany?? mala by si mu naordinovat podobne ako lulu svojmu mm 2x tyzdenne nejaky sport, nech nechava stres a nervy tam, a nevyvrsuje sa na svojej manzelke 😠 Alebo ma plno? 😉 😀

maxara
4. jan 2011

@katarina7777 Kati nad tymito som rozmyslala, ze si ich vezmem tak ci tak, ze by som mala nieco male cierne.. akurat ze v mojich rozmeroch to male nie je 😅

kafoditka
4. jan 2011

@maxara ved tie hnede vypadaju dobre Peti..

maxara
4. jan 2011

@kafoditka no skor ma plno, lebo som teraz kramovala a vcera mi zahnojil, ze radsej az po operacii aby som nahodou neotehu.. 😒 lenze ja to s nim nevydrzim

maxara
4. jan 2011

@kafoditka no ved mam ich ako alternativu.. akurat ze neviem ake su mi teraz 😒 musim vyskusat

katarina7777
4. jan 2011

@maxara pekne ale na vecierok su dost honosne podla mna, ake mas topanky a kabelku? vyberaj si saty aj podla toho aby sa ti hodili. 😉

kafoditka
4. jan 2011

@maxara podla mna ti budu velke, lebo si dost schudla..

maxara
4. jan 2011

@katarina7777 no ved to, ze su skor plesove.. ale v etikete sa pise, ze ak je napisane formalne oblecenie, tak mozu byt aj vecerne saty, dlhe.. topanky k tym hnedym mam take hnede vysoke a inak mam uz iba cierne lodicky.. kabelku hadam nejaku najdem

maxara
4. jan 2011

@kafoditka ale na bruchu som skoro vobec neschudla.. tak mozno mi ani nebudu velke tam hore.. uvidim.. a maju snurovacku vzadu

katarina7777
4. jan 2011

@maxara peti moja mamina je podobnej postavy ako ty ( velka kocka je 😀 ) a najlepsie vyzera v ciernych satach so stolou alebo svetrikom a ked to chce ozivit tak si da farebne topanky, kabelku a stolu... podla mna v jednoduchosti je krasa.

monline
4. jan 2011

@gabika41 vidíš..a mne lekárka povedala, že ovocie mám dávať surové, aj zeleninu, že to mám odšťaviť a tak mu dať..ale nedávam to takto

maxara
4. jan 2011

@katarina7777 mam jedny vyhliadnute v Pluse, len po prve neviem ci ich este maju a po druhe boli aj dost drahe ☹

monline
4. jan 2011

@maxara neviem názvy ulíc v senci, ale je to pod blokmi nedaleko vúb banky, smerom od lidla k poliklinike..
mne sa v tých šatoch páčiš a určite by som narýchlo niečo nekupovala a najmä nie bez skúšania, však ty nemáš takú konfekčnú veľkosť, ktorá ti sadne perfektne..jedine ak niekam zájdeš a niečo pekné ti sadne.ale cez net ee!!

maxara
4. jan 2011

@monline hej viem kde.. mozno zbehnem, ked pojdem k nasim.. inak ja si pomerne casto objednavam z magnetu a bonprixu, takze uz cca viem, ake mi sadne, ak su velkosti dobre oznacene

kafoditka
4. jan 2011

@maxara suhlasim s Katkou, ako som ti uz pisala, cierne saty vyuzijes potom viac, lebo mozes obmienat doplnky, topanky, kabelky... 😉

maxara
4. jan 2011

inak mm uz navtiral.. bol unaveny, chudacik

bambola
4. jan 2011

@maxara ten link co dala monline to predpokladam, ze myslela gabika 🙂 ja som taku mala ked som bola decko a myslim, ze vtedy ani ina nebola

merikac
4. jan 2011

@maxara sice som nestihla precitat na aku prilezitost potrebujes,,ale viem si ta predstavit v tych tretich cyklamenovych,,,,tebe velmi svedci napriklad cervena farba- kabatik- uzasne si v nom vyzerala,,cervene tricko- tiez ti pristalo velmi moc,,tak predpokladam,ze ta cyklamenova by bola pre teba ako stvorena aj strihovo,

vierkaha
4. jan 2011

@aalexis007 ja som za stretko len to potrebujem vedieť aspoň 2-3 dni vopred aby som si zorganizovala auto. Inak Ahojte dnes zase len čítam a vôbec nestíham reagovať, mm má skúškové tak sa s malým zabávam sama a on ako na potvoru má dnes vykecávaciu náladu, ale zlatý je pritom strašne 😀 aj mm sa v spálni na ňom rehoce

monline
4. jan 2011

@maxara ja by som veru nemala odvahu objednať si pre seba šaty cez net..už dávno sa nenapasujem do kofekcie, preto musím skúšať..a ked mi druhé nesadnú, tak ma to natoľko zdeprimuje, že odchádzam z predajne ...závidím štíhlym kočkám 🙂 tým sadne všetko

katarina7777
4. jan 2011

prave som si pozerala fotky co som bola pred 3 rokmi v Indii, zazitok na cely zivot, tak sem hodim jednu z Agry pred Taj Mahalom (inak super na dietu tam bolo, za 2 tyzdne som schudla 5 kilov 😀 )

katarina7777
4. jan 2011

@monline ja ked som vazila 53 kilov, tak som si v obchode vyskusala 10 veci a sedela mi jedna, takze to neni celkom tak ze stihlym sadne vsetko 😉 ja som mala vzdy problem ze v pase mi bolo vsetko velke a na zadku obtiahnute aleteraz uz mi je vsetko obtiahnute aj na pase 😀 😀 diky Leo.

kafoditka
4. jan 2011

@katarina7777 Jeej Kati, ty si videla Taj Mahal?? tisko zavidim.. 😔 😅 To je miesto, ktore by som chcela vidiet live, vela som o nom citala...

noemarta
4. jan 2011

ahojte holky,
kedze som uz zacala pracovat, tak nemam moc casu ist na kona. 😖 😖
Takze vobec neviem o com, co som si citala iba tuto stranu, tak tu riesite nejake saty pre @maxara v tych hnedych vyzeras kockoska, ale neviem pre aku prilezitost ich potrebujes. A veru v senci maju dobry vyber, ale aj u vas v pk hore pri kulturaku. a suhlasim s @merikac tebe sa hodi cervenaaaaa 😉
A a a co co zas michal stvara...... este ze sa dovtiral... 😉 🙂 🙂

@katarina7777 fuha, tak to verim ze bol zazitok, ze india, inac taka destinacia by ma ani nenapadla, ja som skor za take klasiky, taliansko, grecko, francuzsko.... 😉

oacka
4. jan 2011

@monline treba si len nájsť správny obchod. ja kupujem v anglických a tam majú tie isté veci na tučné,čo aj na chudé. a veľkých čísel habadej,takže sa necitím ako exot,pre ktorého musia predavačky zháňať extra veľkú veľkosť. dnes už neplatí,že moletné kočky sa nemôžu dobre obliekať, chvalabohu.
@maxara všetky šaty,čo si našla majú sukne do áčka, vyhovuje ti taký strih? lebo ja taký nemôžem pre široké boky.. ešte viac ma to rozšíri a vyzerám ako tetka z trhu. a nemám rada,že skooro všetky večerné šaty sú bez rukávov.... ešteža sú moderné všakovaké bolerka. 😀

monline
4. jan 2011

@oacka kde konkrétne?

monline
4. jan 2011

baby, malý má zase 38..teraz sa mi zdalo, že má horúcu hlavičku, tak som premerala, pritom teplotu mal len tri dni, teda minulú stredu až piatok ☹
nevie zaspať, už 3x takmer spal a zase sa s plačom prebral
dokelu ☹

katarina7777
4. jan 2011

@monline mozno ho boli hlavicka, skus mu dat vlaznu vreckovku na celo, leovi to pomohlo pri teplotach.

oacka
4. jan 2011

@monline peackoks - neviem,či sa to tak píše a Marks ans Spencers. aj H and M a C and A. ale to asi nie sú anglické,či? ja som už asi 2 roky nebola na poriadnych nákupoch,lebo sa mi furt mení veľkosť. 😀 😀 😀 ale už sa chystám... v marks and spencers a v peackoks som si kúpila super rifle na moju otrasnú postavu. v C and A už nohavice nekupujem,lebo sa hneď po kúpení roztiahnu o dve čísla. 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre