Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
7. jan 2011

ahojte babulky.
predpokladam ze uz kukate pretty woman 😉

tinaki1275
7. jan 2011

@kafoditka ja skusim tiez ten viburcol ale az ked sa mi v noci zobudi lebo vecer este ako tak zaspi po nejakej polhodine od ulozenia..nechcem jej ho davat kym to nie je nutne..a este sa ti Filipko budi?

kafoditka
7. jan 2011

@tinaki1275 maly mi zaspava okolo 20tej a budi sa mi na papanie okolo 1 a potom o 5 rano..

gabika41
7. jan 2011

@merikac a co bude s Majercikom? 🙂 lebo on vlastne prisiel nahradit Majercika,ale ten nakoniec ostal..... 🙂 ked som bola na porodnici ,tak uvazoval o odchode z PE ,ale este stale je tu,takze je to asi na dobrej ceste.... 🙂

tinaki1275
7. jan 2011

@kafoditka no mne chodi spat az okolo pol desiatej lebo poobede spi od pol stvrtej aj do pol siedmej a o siedmej papa a potom zase o pol desiatej (to je akoby vase nocne papanie)a tak zvykla spat az do tej pol siestej aj niekedy pol siedmej ..co teraz robi nechapem ..keby ze sa mi budi a papa a zase spi ok nevadi ....ale ona ani neplace len vyska a pisti a krici ..inac to teraz robi aj pred spanim ..uz si tam ujuka asi 20 minut..☹

merikac
7. jan 2011

@gabika41 ma ist niekde inde,,,ale neviem presne kde,,nedrzala som si to v hlave,,a viem aj mne sa Abutaima "stazoval", ze sa citi nedoceneny a vlastne bol zavolany na miesto primara a ze zvazuje odist,,ale je to tazke, pretoze tu ma vela pacientov,,tak teraz to bude mat take zadostucinenie,,ved tam bol a je nonstop skoro

kafoditka
7. jan 2011

@tinaki1275 Mati to ma mala len take blbe obdobie urcite... uvidis, o par dni ju to prejde. Mne sa maly v noci nezobudi uplne, on len zacne mrnkat akoze sa prebera, ja vstanem, dam mu dudel zatial, zarobim mu mlieko a pichnem mu ho tak napoly spiacemu do pusy, on to scucne ako malinu, otoci sa nabok a dalej spokojne spi.. malokedy sa stane, ze sa preberie uplne, ale to ho nemam problem do pol hodky uspat.. mozno ked malej vyjdu zubky a nebude ju to uz tak svrbiet a boliet, tak sa jej aj spanok zlepsi 😉

tinaki1275
7. jan 2011

@kafoditka presne tak spavala aj mne,,mrncala ,dala som dudel ,zarobila mlieko a potom to vypila v polospanku ,bez grgania .strcila som zase dudel .a spavala do rana..no dufam ze to prejde..pravda je ze dnes sa jej uz obsypala brada vyrazkami zoslin co pusta posledne tri dni ...to sme este nemali ..tak hadam sa tych zubov aj dockame.. 😒

merikac
7. jan 2011

@oacka ty fajcis?? ako dlho si vydrzala bez?? mam pocit,ze si celkom dlho vydrzala kojit

tinaki1275
7. jan 2011

babule ste tu niekto este? co dobre mate v telke ze ste sa vsetky vyparili ?

oacka
7. jan 2011

@merikac ja som nefajčila tri roky, odkedy sme sa zobrali, potom som sa nasralla,že nemôžem mať decko a ani nefajčím,tak som začala fajčiť....a o 4 mesiace som otehotnela, tak som zas prestala, a asi pred 5 týždňami som zas začala.... ale budem s tým musieť prestať, to sa s malým deckom nedá bez výčitiek svedomia...

oacka
7. jan 2011

@kafoditka a nedávaš odgrgnúť v noci?????

oacka
7. jan 2011

@tinaki1275 to vyzerá, akoby ona o tretej už mala ráno.... naša si tiež vykladá a ujúka,ke´d sa ráno zobudí

kafoditka
7. jan 2011

@oacka oacik ako kedy.. niekedy nedam vobec, ked je prebraty trochu viac alebo ked ho prebalujem, tak ho dam grgnut.. ale vacsinou nie, lebo ked mi spi tak si aj tak neodgrgne a mozem ho aj pol hodiny nosit..

tinaki1275
7. jan 2011

@oacka ja nedavam..teda aj ked ju podrzim na odgrgnutie tak sa stane tak raz z desiatich ze si odgrgne..ale iba v noci ,lebo to pije v polospanku a velmi kludne...cez den grga jak taka cuna..

tinaki1275
7. jan 2011

@oacka presne tak to aj mne pripada..normalne zobudena a stastna jak blcha..😢

oacka
7. jan 2011

@tinaki1275
@kafoditka ja zatiaľ dávam stále odgrgnúť,Kika grgá aj v noci,ale našťastie potom hneď ďalej spí...

oacka
7. jan 2011

@tinaki1275 a nijako si jej nemenila režim? všetko ostatné je ako predtým?

tinaki1275
7. jan 2011

@oacka vsetko ako predtym ..to je na tom divne..ono sa noci postupne zhorsovali ..,myslim ..asi taky mesiac sa zacala budit o piatej miesto o polsiedmej ako predtym ..a obcas sa prebrala aj okolo druhej a chcela dudel..aleo sa dalo ..teraz je to uz vrchol ..

strasska
7. jan 2011

@tinaki1275 vseeeeeeeeetko najlepsie sestricke nasej

oacka
7. jan 2011

@tinaki1275 ešte chvíľu to monitoruj... a potom či nebudeš musieť nejako pozmeniť jej spanie,aby vydržala spať dlhšie....?

oacka
7. jan 2011

@strasska chudneš? ja sa už hanbím do tej tabuľky písať, bo len priberám....

kafoditka
7. jan 2011

@oacka jaaaj baby vy ste sa dali na tu 90dnovku, co? ako sa vam dari? 😀

strasska
7. jan 2011

@oacka chudnem, a zacalo sa mi darit, az sa mi to nechce verit...takze sa este nevytesujem, ale strasne ma vsetko pokusa 😒

strasska
7. jan 2011

@kafoditka ja nie som na 90dnovke, mne sa taketo diety nepozdavaju

oacka
7. jan 2011

@kafoditka ani ja nie, ja by som ju nevydržala,....ale snažím sa nežrať...moc sa mi nedarí...
@strasska no super,tak budeš mojou inšpiráciou!

monline
7. jan 2011

@merikac si tu ešte?

tinaki1275
7. jan 2011

@strasska jaj dakujeme ,vam tiez 🙂)

monline
7. jan 2011

ahojte baby..len sa na minútku hlásim, máme doma na víkend svokrovcov, synovec už šiel po 4 dňoch domov..tak si viete predstaviť..malý je stále umrnčaný a zle spáva, tie zúbky trápia, stále ho preháňa, ale teplotu už nemá...uspala som ho o ôsmej a už je polhodinu hore..čulý a veselý, ale plače ked ho dám ležať..tak sa s ním muž blázni, uvidíme ako to skončí..nemám čas čítať si čo je nové ☹

kafoditka
7. jan 2011

@oacka
@strasska baby strasne vela spravi pitny rezim.. ked denne vypijete aspon 2l tekutin, nebudete take hladne a vyzobkavat sladkosti a blbosti..aspon v mojom pripade to plati. Je pravda ale, ze odkedy pijem na litre tak som sa urcite uz vycurala z podoby, ale aspon precistim ladviny 😉 Stopnite jedenie po 18tej a zarucene pojdete s vahou dole..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre