Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
22. jan 2011

@monline kupte jej Wii , ja by som to straaaaaasne chcela 😵 ale by ma mm poslal 😠

monline
22. jan 2011

@bambola a nepreháňa ju? ževraj najlepší je sirup brufen, mi povedali v lekárni..tak prípadne ked budeš mať cestu, skús ten..teplota zvykne byť tri dni, tak sa máte na čo tešiť ☹ ale pokiaľ jej čípok stiahne teplotu, je dobre..ale však ty máš doma doktora, ten vie čo robiť..rýchlo vyzdravte..definitívne sa vzdávaš stretka?

monline
22. jan 2011

@bambola skúsim to dať do google..🙂

monline
22. jan 2011

@bambola cca 200 euro je cena?

bambola
22. jan 2011

@monline len doktor je v BA momentalne 😔 a navyse ma sluzbu na zachranke, uvidime no ako sa to vyvinie.
bola som v lekarni dnes po tie cipky , v pondelok tak ci tak budem musiet ist zas tak mozno skusim ten brufen sirup.

cca tak to stoji
http://www.alza.sk/herne-konzoly/nintendo-wii/1...

bambola
22. jan 2011

@monline len neviem ci hry su v cene ale asi treba skor nejake pokupit este plus

luminkasp
22. jan 2011

@tinaki1275 urcite jej kup speci kozmetiku pre deti s citlivou pokozkou v lekarni, zabudni na ine normalne dostupne znacky v obchodoch, mne povedal pediater, ze sa to len tym zhorsuje a mal pravdu, kym jej to nezmizne, nekup ju, ale sprchuj, skor to tak zmizne 😉

monline
22. jan 2011

@bambola nika teraz vyzbierala toľko peňazí, ale polku už minula na somariny..takže asi tá hra zatiaľ aktuálna nebude

monline
22. jan 2011

@tinaki1275 neprepošleš aj mne do IP obsah seriálu? budem jedovať mamu 🙂

merikac
22. jan 2011

babule,,idem do podniku- nachvilocku poklabosit s kamoskami,,hadam mi Emma rychlo zaspi- a hadzem sem foto,,kooonecne sa mi ju ako tak podarilo zachytit so zubkami- aj ked len hornymi- jej totiz doteraz ani na jednej nebolo vidiet zuby,,a v takom istom poradi ich ma aj dole a plus jedna nocnikova,,skusali sme,,ale nepodarilo sa nam ho naplnit ☹

monline
22. jan 2011

@merikac jeeej, ale už má krásne veľké zubále 🙂 ako si krásne sedí na nočníku...ja som ho dnes posadila a spustil taký rev, staval sa...nechcel tam sadnúť ani za svet..tak my budeme mať plienočky do troch rokov 😀

monline
22. jan 2011

@merikac super papučky má..nepadajú jej z nožičiek? a to má spaciu čiapočku?

merikac
22. jan 2011

@monline no uz ich ma velke,,normalne s nimi odkusuje jedlo,,,dnes som davala na chlebiku 1x detsku sunku,,smakovala jej a zuvala,,,,a na nocniku sa jej naramen pacilo ani nechcela ist z neho dole,,,ale vykadila sa az do plienky 😀

merikac
22. jan 2011

@monline nie nepadaju jej,,su na taku gumicku okolo nartu, a ciapocku jej davam po kupani,,,dostala som od svagrovej po detoch a ma taky smiesny cicicek na vrchu 😀 ,,tak aspom takto vyuzijeme,,

monline
22. jan 2011

@merikac ja už nedávam čiapočku po kúpaní..malý stráca všetky boty, ja už neviem aké mu kúpiť..zas v pavúku je asi 10min za deň, nechcem mu ešte nejaké šnurovacie drahé kúpiť, to nevyužije
už aj my chceme viac zuboooov!! 🙂

merikac
22. jan 2011

@monline ja som nasla papucky este po denisovi - aj nosene,,- tie vyzeraju riadne zosuchane,,ale jej sedia a aj snurovacie cisto nove,,,- zrejme najmensie cislo,lebo su jej teraz dobre,,,,ale keby som ich nemala asi tiez riesim co doma na nozky,,lebo tie co ma na serbliku je pravdaobcas strati,,,

cigaretka5
22. jan 2011

baby takl ja som asi po zadu, vy uz davate detrurence na nocnik? nie je to trocha skoro?

oacka
22. jan 2011

@cigaretka5 ja som čítala v mama a ja, že tak skoro to u detí nie je uvedomelé a že veľmi často to okolo roku alebo dvoch rokov zabudnú a treba sa učiť znova.... že vraj to má zmysel učiť ich na nočník až okolo dvoch rokov. ale každopádne je to super,keď sa im darí,tak ako Leii. moja ani sama nesedí,... a vyčúra sa tiež vždy keď ju rozbalím a chvíľu počkám...

monline
22. jan 2011

@merikac po nike papučky sú preč..ani neviem komu som ich dala..mám nejaké po Marečkovi, ale napriek zipsu sa mu ich podarí stratiť

@cigaretka5 niektorým deťom sa darí ráno kakať do nočníka, najmä Leia je šikuľka, ale to preto, že mala vyštípaný zadoček, tak to tinaki skúšala najmä preto..alebo deti, čo majú látkovky, tak tie celkom dobre zvládajú nočník už...môj bol prvýkrát dnes posadený, ale s takým revom, že nočníkovať nebudeme 🙂

katty17
22. jan 2011

@monline - zistim ti od brata ako sa to vola ale tiez to nieje lacne . vraj to stalo cca 300 eur :(

oacka
22. jan 2011

@merikac čiapočku po kúpaní??? to som nikdy nedávala, je to chyba?

merikac
22. jan 2011

@cigaretka5 iste nie si pozadu,,my sme dnes len skusali, ze ked tlaci a posadim ju na nocnik ci bude pokracovat,,ale nepodarilo sa,,,a dievcata boli donutene,lebo mali deti zapareninky,,tak vetrali a snazili sa maximalne pokozku chranit od kakaciek.... 😀

katty17
22. jan 2011

@oacka - tak toto som presne dnes citala ja v casopize zdravie. kamaratke sa stalo to ze ich mala ako rok a pol rocna pouzivala nocnik. ale ako dvojrocna sa opat vratila k plienkam. akoby utalo a strasne zacala odmietat nocnik. nik nechape preco....

merikac
22. jan 2011

@oacka nie neni to chyba,,ale ja prechadzam z teplej miestnosti na studenu chodbu,,- vies stary barak,,tak aby ju neofuklo,,,,,,,,,,ale po chvilke ju ma dole,,,

katty17
22. jan 2011

@cigaretka5 - ani ja este nedavam na nocnik. sandra este nedokaze sama sediet tak mi to pride skoro.

cigaretka5
22. jan 2011

no po pravde ja to rano nestiham nasa mala ma vzdy v plienke nalozene, podla mna vytlaci tak okolo 6,30 a to sa na mna nikto nebude hnevat ze od 6 nestepujem s nocnikom.

oacka
22. jan 2011

@merikac aha, potom mi napadlo,že vy ste v dome, tam býva chladnejšie... kočky,čo kúpete deti vo veľkej vani, aj ich utierate a natierate v kúpeľni,či s nimi idete do inej miestnosti?

@katty17 dakedy dávnejšie bol o tom v mama a ja taký seriál alebo také niečo...

oacka
22. jan 2011

@katty17 a tiež sa vraj nemá dávať na nočník len tak pre zábavu, pozerať tam telku alebo hrať sa,lebo že vraj tak decko nepochopí, o čo v skutočnosti ide. 😀

noemarta
22. jan 2011

ahojte holky, konecne mam na vas caaas.
Netusim vobec o com si pismenkujete 😕 😕 😕 😕
@merikac Emma je straaasne zlatunka, a jaka je zubataaaa, strasne posobi tak uz velko, chapes, ze uz nie je take batolaaaaaa...
co mate nove, ake pikoskyyy????
Co nasa @maxara neviete nic o nej, ako to prezila, ci je uz doma, a co @mirka285 ta uz je sama s linduskou, @bambola ako skusky???
Ja som si akurat citala tabulku zavadzania prikrmov a a chcela som dat uz nele maso, ale tam pisu ze az od ukon.7 mesiaca, ked kojim...
😕
@katty17 ty uz davas maso????

mirka285
22. jan 2011

@cigaretka5 ja som skusila dat tri krat na nocnik a pokazde sa mala rozplakala,takze tiez to nebudem silit 😒
@merikac mala je bohovska 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre