Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
25. jan 2011

@kafoditka jasneeeeeee, neohovarali.. 😀 😀 😀 😝

booklover
25. jan 2011

@vierkaha riadne babo! a ja som tam videla aj clanok o 29rocnom starom otcovi 🙂

vierkaha
25. jan 2011

@booklover no aj ten som čítala 😕

booklover
25. jan 2011

@vierkaha si predstav, ze taky mlady starky bude mat vzdy pochopenie pre vnucata! a asi aj pre dceru, ked je presne taka, ako on 🙂 co jej moze vycitat?

bambola
25. jan 2011

ahojte,
tak ja cely den v skole 🙂 hlava ma boli celkom slusne ale to nie kvoli tomu mnozstvu info ale oneeee nepila som 😠
a musim sa pochvalit, ze som bola u kadernicky 😎
@maxara @mirka285 uha, tak som zvedavaaaaaaaaa, uz aj mi jedna z vas supnite ip, ze vo co go 😀

jaj a aby som nazabudlaaaa, rano dosiel brat z prahy aj s mojim kocikom krasnym nadhernym uzasnym 😀 😀 😀

katarina7777
25. jan 2011

@bambola nadherny je ten maclarenik , inak aj ja som bola dneska u kadernicky... martinka sa ma uz lepsie?

maxara
25. jan 2011

@bambola 🤐 to nemozeme napisat, ty co si.. ved to je dokaz.. musis dojst, inak cela akcia stroskota na tebe 😅
ale kocik mas naozaj nadherny 😵 ta kombinacia farebna vyzera bohovsky a vies co? chod sa napit 😀

maxara
25. jan 2011

Babyyyy moja dcera sa pretaca sama od seba a uuuplne bez pomoci z chrbatika na brusko 😵 😵 😵 pisem si 😵

kafoditka
25. jan 2011

@maxara sikovnica Ninkaaaa 😉
@bambola peknucky je golfacik, sa vytesujes, co?? 🙂 😉

maxara
25. jan 2011

a zacala sa odtlacat dozadu 😵 je to racik 🙂

noemarta
25. jan 2011

ahoooojte,
akoooooooooooooooo vidno ze max sa vratila, od rana skoro desat stan zapisanych.... 😒 😒 😒 😒 kedy to mam dociiitat.
@maxara samoska ze aj ja s nelou idem, a berieme aj @monline s Danielkom.
A pocuuuuvaj, neopovaaaaz ale to ti hovorim uplne vazne nic nechystaj, len tie papuceeee, o vsetko ostatne sa postarame my, ze baby???!!!!!!!
My sme mali podobny den ako @mirka285 a @kafoditka pred dvoma hodinami sme sa vratili, rano som bola u kadernicky, aby som na stretko nedosla ako striga, hi hi, potom sme boli u nasich, segra mi zobrala malu na prechadzku a ja som isla ku kamoske na cajik, potom mi segre doniesla malu, chvilku sme este pobudli a hajdeho domov. takze celyyyy den nas nebolo doma 😉 😉 😉
Inaaaaaaaaaaaaaaac baby, akooooooze aky pupak mam na jazyku od rana, a ze neohovarali 😖 😖 😖 😖 😖 to hovorte viete komu...
@bambola pekny kociiiik a este krajsia modelka v kociku
@maxara ninka je sikovniiicek, ozaj idem ti poslat ipcko s mierami. 😉

mirka285
25. jan 2011

tak uz som tu...som si robila na hlavu olivovy zabal a tieklo to po mne,som tym olejom nesetrila,tak sm nemohla nic do ruky chytat 😀
@bambola Mati krasny je,a chcela som sa spytat,ked chytis rucky nie su ti moc vysoko?ci sa to da nastavit?hneda s ruzovou to je naozaj eno nuno 🙂
@booklover ja som to nemyslela tak,ze nas nahovarate alebo ze latkovanie je zle...podla mna je latkovanie dobre pre babo urcite,ja som sa len pousmiala,ze kazdy pokrok dietata zase netreba pripisovat latkovaniu 😵
@maxara Petka moja a ty ako?oddychovala si dnes?

mirka285
25. jan 2011

@noemarta Maci aj ja mam pupak na jazyku 😀 uz od vcera 😠

kafoditka
25. jan 2011

@noemarta
@mirka285 no tak to ma zauijima teda v akej suvislovsi kto koho ohovaral, lebo ja som mala pupak vcera jak hovado na jazyku a dnes uz pohoda.. 😕 😀

kafoditka
25. jan 2011

A vidim, ze sa vsetky poctivo pripravujeme na maxistretko, uz sme boli u kadernicky ja, , Noe, Katarina a kto bude dalsi?? 😉 Miskovi oci vypalime tolkou krasou 😀 😀 😀

noemarta
25. jan 2011

@kafoditka @mirka285 tak kafko, teba budem ohovarat ja az vo stvrtok 😉 😉 😉 , takze jaaaa som to nebola a mirku......... tak to netusim ze z coho to maaas..... ze by ta tak strasne spominala maxara, ked je do teba 😀 😀 😀 😀 😀

oacka
25. jan 2011

@bambola prosím ťa,bambolka,ako ste to svoje dieťa vyšľachtili? 😀 nenormálne krásna je!!!!! 🙂 a kočík samozrejme tiež ujde 😀 😀

noemarta
25. jan 2011

@kafoditka podla mnaaa, ten sa tesi najviac, viac nez max 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kafoditka
25. jan 2011

@noemarta samozrejme, cely hori nedockavostou 😀 😀 to sa nie kazdy chlap moze pochvalit, ze mal doma tolko fesnych zien 😀 😀

katarina7777
25. jan 2011

baby nemozme sa tolko paradit, vsak sa na stretku nespozname 😀 😀 😀

noemarta
25. jan 2011

@kafoditka ty dojdes aj s polovickou???
kolko tam bude vlastne chlapov??????? ved sa tam zjancia z naaas, a ide aj merikac, nejak mi to uslo?? 😕 😕

noemarta
25. jan 2011

@katarina7777 jasne ze sa spozname, a aj nase male herecky vyparadime, aby sa tym nasim fesakom pacili 😉

kafoditka
25. jan 2011

@noemarta nie ja idem bez neho, on mal len dovezie a potom pre mna pride... on to totiz vzdal, ked sa dozvedel, ze pocet zien je cca 25 😀 😀 😀

noemarta
25. jan 2011

@kafoditka to faaakt, ja som si myslela ze prave on pojde, ved sa pozna s michalom....
no moj nehrozi, povedal, ze tolko baaab, to on nemusi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze mu stacim iba ja s nelou...

katarina7777
25. jan 2011

@kafoditka chapem ho ze sa zlakol, aj ja by som sa 😕

@noemarta vsak moj leo bude mat v aute cestou na stretko prednasku ze nech sa nezalubi 😉

mirka285
25. jan 2011

ja som teda dopadla,si musim doma zabali olivove robit,vsak ja si nemozem kvoli tej suchej kozi na hlave ani vlasy ist dat zafarbit 😢 ja budem skareda na stretku,este ze je Maxi do mna,jej to nebude vadit 😀 ale normalne ten olivovy olej robi asi zazraky,lebo zatial tu pokozku vobec nemam suchu,tak uvidime,ale masna som bola vsade ☹

kafoditka
25. jan 2011

@mirka285 pocuj, ja ked som mala suchu pokozku hlavy, tak som si kupila had&schoulders na suchu pokozku a napodiv mi zabral a zlepsilo sa mi to... ale mne celkovo vyhovuje len tato znacka, tak si kup na skusku ten mensi sampon a vyskusaj..

aalexis007
25. jan 2011

ahojte, som tu len na skok - môžete mi poradiť - môžem už vyskúšať dať cestovinky malému???? A môžu to byť také klasické cestoviny ako aj pre nás alebo sú aj nejaké špeciálne pre deti ??? A s čím ich robíte vy??? Samozrejme bezvaječné ! 😉

noemarta
25. jan 2011

@mirka285 ja ze si tie zabali robis kvoli suchym vlasom, a ty mas co suchu pokozku na hlave, ako to vies, co mas lupiny, ciii??? to som totiz este nepocula... 😕 😕
babyyy, ja som si dala taku tmavsiu farbu a mikado, takze budem inaaaa... ina zena...

noemarta
25. jan 2011

@aalexis007 ja ti neporadim, lebo cestoviny este nedavame 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre