Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
20. feb 2010

to neva,aj tak to krasne ukaze... vidis, ja mam podobny typ tvare ako ty, ale ked som si dala zavoj, vypadala som desne. Ale na tebe sa mi velmi paci, svedci ti..

mirka285
20. feb 2010

maxi ti psici su proste uzasni,taki rozpravkovi..

mirka285
20. feb 2010

vsak a ty s muzikom,vy ste aki kockosi 🙂 som si az teraz vsimla

ericica
20. feb 2010

maxi su zlaty 🙂 my mame vonku vlciaka a vnutri anglickeho kokra pekne ostrihanu,,,teraz akurat haja pri malej...
ja som strasne zatazena na psov 🙂

maxara
20. feb 2010

kafo ja som trvala na tom ze ten zavoj musi byt co najdalej, najlepsie uplne pri drdole... lebo v lodickach by som vyzerala so zavojom hore od mm vyssia, a aj tak mi ho dala tam hore... ale inak pohodka, boli sme rovnako vysoky...
mirka - my??? este mozno mm sa zda vsetkym hezoun a sympatak, ale ja ani nee, pekne namalovana a ucesana 🙂

maxara
20. feb 2010

hej psiska su strasne kraaasne tvory... a ti nasi su teraz taki chlpati... na jar ich zvyknem pretrhat (Laru) a ostrihat (Basa)

mirka285
20. feb 2010

ale Maxi,nebud skromna,uplna symposka si 🙂 niektori ludia ked sa na nich pozries si povies ze nic dobre mu z oci nekuka,a to tvoj pripad neni 😀

maxara
20. feb 2010

kafo inak som zavoj vobec nechcela, aj saty som si vybrala hned prve (vyskusala som troje, ale vratila som sa k tym prvym), sa mi nechcelo nejak stradovat po salonoch a ta pani mi vravela, ze k tomu toto a toto a vrvim, ze zavoj ee, no a ona hned "a co je to za nevestu bez zavoja, ten musi byt..." no tak som sa nechcala ukecat, nech da pokoj, ze ved sak si ho nemusim dat, ale kedze ta kadernicka mi urobila taky pricapeny drdol, tak som bola rada,ze ho mam

maxara
20. feb 2010

😅 teraz sa hanbim... to mozno preto sa ti zda, ze sme tam taki stastni a veseli...

maxara
20. feb 2010

a navyse vyretusovani 😀 😀 😀

ericica
20. feb 2010

ani ja som nemala zavoj...ja som bola taka indianka... 😀 mala som perie vo vlasoch take iste ako v kyticy 😵

mirka285
20. feb 2010

baby uvarila som puding s piskotami a bananom,a idem k mame na klebety a na kavu,pa pa zatial

ericica
20. feb 2010

mnam mirka 😝
maj sa zatial......
to tu nikto iny neni.....prave ked ja mam cas-.....

mojalili
20. feb 2010

MAxara - teraz tak odveci...ty si v 18.tt a mas tam, ze babo pride na svet za 96 dni...., ja som v 24.tt a mam na tickeri (na inom fore este z cias LILI), ze babo pride na svet za 119 dni, tak teraz neviem, nemas to nejako zle tam?

maxara
20. feb 2010

mojalili mne to ukazuje na lavo 155 dni a napravo 154 dni 23 hodin a nejake 4 minuty ☹ ☹

mojalili
20. feb 2010

jaaaaj, neviem kde som sa to kukala... 😉 som šiši🙂

maxara
20. feb 2010

a teraz ked si to kukla znova to bolo dobre? 😕

mojalili
20. feb 2010

TAk ja ti devce nevim ,ale v tvojom albume mas 96 a 95...teda aspon ja vidim. Ale sak to nevadi, len som skusala i ja tam dat ticker a neisiel mi...som asi antitalent 😖

mojalili
20. feb 2010

Hore je napis PETRA´S baby, teda Petrino babatko a to si tam krasne plave...a tam je 96 dni to go ...

maxara
20. feb 2010

no toto... a ja tam vidim 155 dni to go , to je cudne... asi to dam prec a dam to znova...

ivanka85
20. feb 2010

155 tam ma🙂

maxara
20. feb 2010

🙂 no tak teraz uz fakt nechapem... tak podla coho sa to riadi???

janatt23
20. feb 2010

maxi a ako si si tam dala ten ticker? sak to hladam a nemozem to najst 😒

oacka
20. feb 2010

čaute, kočeny, toto je neskutočný klebetník, tieto júlovky! my o chvíľu predbehneme aj marcovky, mám pocit!
Puding s piškotkami a banánom som práve urobila aj ja. a s tými domami ste ma veľmi potešili, lebo my ideme kúpiť pozemok a o rok chceme stavať a dosť sa toho bojím. neviem si ppredtsvaiť,ako to zvlládneme. ale keď vidím,že sme tu viaceré také, tak hádam to nejako postavíme aj my. Chceme stavať v mojej rodnej dedine,ale na druhom konci od našich. 😀 😀 😀 😀
a s tým holením podvozku mám ja už teraz dosť veľké problémy... sa nevládzem zohúť, či čo, na proste trpnem,čo si ufiknem... 😀 😀 😀

oacka
20. feb 2010

maxi, krásne fotky si šupla do albumu, fakt rozkošní hafani a vy ako novomanželia tiež ujdete 😀 😀 😀 😀 .

maxara
20. feb 2010

janka to si musis kliknut na ten odkaz, co tam je, resp. napisat ho ako adresu a tam si poklikat... ked ti to nepojde, tak povedz a ja ti to skusim nejako najst, oki?

maxara
20. feb 2010

oacka dakujem... 🙂 moje zlatinka su ako plysove maciky... no a my ... len pre vas... 😀 😀 😀

mojalili
20. feb 2010

Uf, konecne sa vam venujem. Dosila som 5 plastov pre 12.tich mesiacikov, taaaaak sa mi nechcelo, ale MAM TO, huraaaaaa.

MAXARA _ mas sympataka muza 😉 😀

oacka
20. feb 2010

mojaalili, ja furt uvažujem, že jaké plasty si to šila a teraz mi došlo, že to asi plášte! 😀

carrie84
20. feb 2010

Caute babule 🙂
Podla mnozstva stranok vidim, ze aj u vas je skarede pocasie 😉
Maxi - hafani su uplne ze chutniiiiii - viem si zivo predstavit, ako by sa zahrali s mojim kralickom 😀
A pridavam sa do klubu stavitelov - my s drahym staviame (viac on ako ja - ja len vyberam co kde bude 😅 ) - teraz uz malujeme, cakame na obklady a sanitu do kupelni, podlahy a modlime sa, aby sme sa v lete mohli stahovat .... Jo - a samozrejme si neviem vybrat kuchynu 😠
Oacka - v kupelke to este nastastie zvladam, ale zacinaju mi odchadzat celkom kvalitne krize, takze co sa tyka vstavania a zohybania - fakt bieda 😒 Som zvedava, co to bude za mesiac ... hehe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre