Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
1. feb 2011

baby ten moj duracelko uz pol hodinu skace v postielke a zhadzuje mi vsetko z parapety 😕 musim ist ja do ikey poriesit nejake policky na stenu..
@maxara Peti, ja neverim, ze sa nejake stretko celoslovenske uskutocni, ked davas ruky prec 😀
@cigaretka5 wau ze // supeeeer, urob si ho zajtra a daj nam vediet 😉 uz tu mame mozno druhu potencionalnu maminu vo fore, super 😉

oacka
1. feb 2011

@kafoditka a kto je prvá?????

oacka
1. feb 2011

@kafoditka ty veríš Peti,že dá ruky preč? 😀 😀 😀

cigaretka5
1. feb 2011

@oacka no co uz viem ze je to skoro ale...................

kafoditka
1. feb 2011

@oacka sak Noe meska..

cigaretka5
1. feb 2011

hej kto je prva?

bellablonde
1. feb 2011

@cigaretka5 no to veru netusim, kade sa ten clovek pohyboval, zistiiim? 😀
jasne, ze thajsko je skvela destinacia, jedlo a pitie je famozne, ale je to tak siroka skala roznych novych chuti, ze by som si netrufla povedat, ci by drobec napokon nebol cely cas na ryzovych rezancoch a ovoci... 😀
ja by som si dala zaockavat aspon zltacku a este nieco navyse... ja som dost paranoidna, co sa tyka exotickych chorob
s takym 5 rocnym by som si mozno trufla ist, ale s bejbinom veru nie
najma nie s nasim malym diablom P., ktory vie kazdu dovolenku premenit v nocnu moru, ked chyti rapel... 😀 😀 😀

cigaretka5
1. feb 2011

dieta vresti padam

bellablonde
1. feb 2011

@kafoditka no nazdar, tvoj F. vyzera byt riadny vymyselnik,
niekoho mi velmi pripomina 🙂)))))
p.s. dufam, ze ho v kociku vzdy priputavas, aby ti z neho nevyskocil za jazdy 😀

monline
1. feb 2011

celoslovenské stretko....
baby, popremýšľajte, ktorá pozná fajn lokalitu, ubytko, kde by sa stretko mohlo konať, aby bolo čo najprístupnejšie pre väčšinu tých, ktoré chcú prísť...a tiež nad termínom..oacka spomína august, to sa mi zdá dosť neskoro, no ale ved diskutujme...či cez letnú sezónu dokážeme zohnať ubytko pre cca 30 párov? prípadne viacerých? a iba na víkend, ked väčšina zariadení ponúka týždňové turnusy? čo od toho prostredia očakávame, či chceme len na jednu noc, či aspoň na dve, či to môže prípadne byť aj mimo víkend, alebo výlučne cez víkend...

vierkaha
1. feb 2011

Ahojte, tak sa hlásim s výsledkami z veľkého pracieho dňa 😀
ďakujem všetkým za tipy a tu je výsledok skoro na všetky škvrny od príkrmov mi zabrala kombinácia žlčového mydla ( tekutého z DMky) a fialovej kapsuly od arielu- normálne som ju prepichla, obsah vytlačila, zmiešala s tým žlčovým mydlom a aplikovala, nechala som to pôsobiť( niekde 10 min a niekde viac), ale dôležité je, že tak na 90% škvŕn to zabralo( niektoré boli už tak zaprané, že tam už nepomôže nič 😠 )

@maxara maxi ten detský olej som neskúšala( nemala som doma a zabudla som kúpiť 😅 ) NInka je krásna s tými zúbkami, nám ten náš zatiaľ takto vidieť nie je

Ešte taký postreh, pre tých ktorých som inšpirovala, je treba použiť gumenné rukavice, lebo mám totálne vysušené ruky 🙄

bellablonde
1. feb 2011

aj Alex vresti, pojdem ju vyvetrat
inak my sme najnovsie v sportaku, nezaspi v nom ani za svet, hodinu cumakuje a vyskiera sa
dnes sprasila skoro 300ml husteho obedu
neviem, kam to v nej mizne, ale nepribera ani nahodou
pa kocky 🙂

kafoditka
1. feb 2011

@bellablonde ahooooj, no uz teraz mam silny pocit, ze si s nim este uzijeme svoje 😀 no akurat mi zhodil z postielky prebalovaci pult, co som na chvilu polozila.. idem ja von ho vyvetrat, zatim pa

vierkaha
1. feb 2011

@cigaretka5 ja by som teda do štvrtka nevydržala 😅 , ja keď som čakala MAťa tak som ešte ani nemeškala a už som si robila test lebo som mala takého tušáka a ten sa mi nakoniec aj potvrdil 😀
@bellablonde aj my sme už v šporťáku a zistila som, že Maťko musí na mňa vidieť a zaspí do 5 min, keď ma nevidí tak ho môžem voziť aj hodinu a nič ( samozrejme, že vychádzky sú výnimka, ešte nie sme poriadne ani vonku a už spí)
Dnes malý spapal celý 190ml príkrm- po prvýkrát - kúpila som mu v Dmke špagety s morčacím mäsom a paradajkovou omáčkou a len tak sa za tým zahučalo

Inak baby ja normálne neviem čo sa stalo, ale malý a aj veľký už spolu spia cez 2 hodiny- sa normálne nudím 😀

oacka
1. feb 2011

@monline a prečo je v auguste neskoro? ja len že či nebudú júlové termíny vyťažené oslavami narodiek... mne by vyhovovala jedna noc a dosť. 🙂

booklover
1. feb 2011

@tatianka.g my sme davali pit priamo z pohara, ale jej sa to tak pacilo a tak hltala, ze sa az rozkaslala potom 😕

booklover
1. feb 2011

@bellablonde a co hovoris na porodnice? ktora ti viac vyhovovala?

booklover
1. feb 2011

@vierkaha wau, tesim sa ze zabera zlcove mydlo! aj ja ho mam kupene, ale zatial som nemala dovod pouzit. ja mam eko mydlo, tekute od ulricha.

meruska
1. feb 2011

ja by som bola tiez len za vikend (teda max 1,2 noci) a suhlasim s @oacka ze jul bude vyhradeny na oslavy 😀

luludi
1. feb 2011

sme doma, skoda, ze vybalovanie netrva rovnako kratko ako balenie 😒 ale pracka uz perie, bubo ma plne brusko a ja dufam, ze coskoro si da sloficka 🙂

@bambola: vy ste dorazili domov okk?

booklover
1. feb 2011

@oacka @monline @maxara @meruska celoslovenske stretko.. mozno je to somarina, ale.. co takto na Polane? ved to je uplne celkom v strede, nie? 🙂 to by bola parada, byvame pod Polanou 🙂 konecne by na lazoch nebola nuda 😀 je tam velky hotel + viacero malych chatiek
•celodenné stravovanie s občerstvením
•ubytovanie
•viacúčelové ihriská
•živánčisko
•priestory na zábavu a hudobná produkcia
•biliard, kolky, stolný tenis, fitnes centrum
•bazén, sauna, masáže, perličkový kúpeľ, solárium

oacka
1. feb 2011

@booklover super,prvý tip už máme! presne také dačo som myslela...

booklover
1. feb 2011

@oacka @monline @maxara @meruska z ba je to do Hrinovej 227,87 km, co je 2 hodiny 40min autom. z ke je to 196,77 km a 2hodiny 29 minut autom 🙂

monline
1. feb 2011

@booklover vyzerá to na dobrý tip..podujmeš sa a budeš niekam zaznamenávať tieto návrhy? 🙂

@oacka to preto sa mi august zdá neskoro, lebo som myslela, že to spáchame už niekedy v máji 🙂 ale prispôsobím sa..(v auguste možno budú niektorí dovolenkovať mimo)

booklover
1. feb 2011

@monline myslis tipy na ubytovanie? ja by som aj rada, ale iba cez ip, lebo ja sem velakrat aj dlhsie nezavitam, ked nestiham... takze az tak casto necitam vsetky prispevky do diskusii.

denisse
1. feb 2011

ahojte baby .. vidim, ze sa bavite o celoslovenskom stretku ... ak je naozaj zaujem sa o tom bavit dalej a dlhodobo, tak navrhujem za tymto ucelom vytvorit samostatnu temu, kludne sukromnu pod tou skupinou co uz mame .. inak infosky nedohladame .... 😉

karinnka
1. feb 2011

Ahojte,vidim ze uz rozoberate stretko 🙂 Co tak jun?Nebude problem cez leto ked bude kazdy rozlietany? 😉

vierkaha
1. feb 2011

@booklover áno zabralo, ale v kombinácii s fialovou kapsulou od arielu 😉

oacka
1. feb 2011

@karinnka jedine začiatkom júna, koncom júna chcem dovču.

oacka
1. feb 2011

@denisse a bude sa nám chcieť odbiehať do súkromnej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre