Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
2. feb 2011

@mirka285 vidis miri a ja som sa minule chcela opytat. niekde si napisala, ze si original junovka, cize aj TP si mala junovy a nie julovy?

mirka285
2. feb 2011

@bambola aha,tak uz som v obraze ja...myslim,s ty mmegastretkom...ta ikeacka stolicka je super,kazdy ju chvali,jedinu chybu ma,ze je skareda 😀 ale obcas treba dat krasu bokom,Teutonka sa mi tiez nepaci a funkciu plni na jednotku...

mirka285
2. feb 2011

@mojalili no ved ja sa len pytam,sem prispejes raz za cas a tam prispievas stale,ja citam aj junovky,takze viem 😉
@bambola origos termin som mala 4.jul ale vedela som ,ze pojdem skor,som bola dohodnuta s doktorom...

tatianka.g
2. feb 2011

baby mame po vcerajsom ockovani teplotu 37,8 mam dat Tominkovi sirupcek od teploty alebo ho este chvilku necham, ako sa to bude menit? prosiiim poradte

tatianka.g
2. feb 2011

a ozaj este stale sme sa "nevykakali" uz vymyslam vsetko mozne a stale nic 😒

bambola
2. feb 2011

@mirka285 no tak neni to zrovna dizajnovy kusok to je fakt 😀 ale nevadi, je pevna a lahko sa umyva 😉 navyse von s nou nechodime tak nemusi byt krasna 😀 mne sa nahodou teutonka paci 😉

bambola
2. feb 2011

@tatianka.g nemas paralen cipok? ten by bol asi leppsi, teda sirup stiahne teplotu ale je aj na zapaly a ten tomasko nema po ockovani, len tu teplotu

kafoditka
2. feb 2011

@bambola mati aj my mame pultik a plni rovnaku funkciu ako u vas 😀

mojalili
2. feb 2011

@tatianka.g ak kvoli teplote,este vyckaj, ak bude nad 38, tak daj. Ale ak vidis, ze ma bolesti a trapi ho to, daj cipok radsej, nezatazuje to tak zaludok babatka... 😉

jaruska8
2. feb 2011

@tatianka.g Nám doky povedala, že až keď bude mať nad 38, tak vtedy to treba sťahovať. Vydrž ešte s Padadolom a pod. A inak, v zadočku ukazuje vždy o 0,5 stupňa viac.

tatianka.g
2. feb 2011

cipok mam ale Tominko uz 4 dni nekakal a ked mu dam cipok a ho hned aj vytlaci, tak asi nebude velmi ucinkovat, ci?
ozaj a nezabrali nam ani ovsene vlocky, skusim este zaliat susene slivky a dam to nejako vypit Tominkovi, snad to uz pomoze 😒 😒 😒

mirka285
2. feb 2011

baby musim vam povedat ze som na totalku chora,nos mam jednu cervenu vydratu gulu,hldlo by som si najradsej vyskriabala...nastastie ma neboli hlava a nemam teplotu a teraz mam dilemu ci mam ist poobede von alebo nie...Linda vyzera byt zdrava zatial,tak ona asi potrebuje vyvetrat trosku,ze?

mojalili
2. feb 2011

@tatianka.g Kurna, mala som pre teba taky prispevok dlhy a zmazal sa mi... 😠

Danko mal problemy s kakanim, lekar mi poradil kupit gylcerinove cipky. Su sice pre dospelych, ale dala som 1/3. VZDy zabrali, dokonca ten cipok sa ani nerozpustil a Danko ho vytlacil s hovienkom. Ale naozaj vzdy len tento cipok zabral.....no a eboj, nie je nevykovy. Danko teraz sere aj 5x za den a ani cipok nemusim do neho tlacit... 😀 . takze skus...nestoji to vela koruniek, a ak naozaj nic nezabera, toto by malo... 😉

kafoditka
2. feb 2011

@mirka285 Miri ale ten ostry vzduch by ti mohol uskodit, neviem ako u vas ale my tu mame -7stup... ja som bola tiez takto onku s malym na Vianoce a ked som sa vratila, tak s bolaveho hrdla a soplov som mala nakoniec zapal priedusiek 😒 Ved uvidis ako bude vonku, ked bude slniecko a okolo 0, myslim, ze mozes ist na hodku..

kafoditka
2. feb 2011

@mirka285 a mne na bolave hrdlo a plny nos zabera velmi dobre bioparox - do troch dni som v pohode

tini232
2. feb 2011

@tatianka.g ahoj tatianka akú vysokú má teplotu? pokiaľ má do 38 sirupček nemusíš dávať aj moja Zojka mala 37,6, ale prešlo aj bez sirupu

bambola
2. feb 2011

@mirka285 miri podla toho ako sa citis, ale ked tak si daj nejaku satku cez usta aby si nedychala priamo ten studeny vzduch. inac mne na bolave hrdlo zarucene zabera kloktanie slanej vody ale je to take hnusne, ze vzdy sa k tomu odhodlavam tri dni 😠 ale na druhy den uz je potom dobre 😀

tatianka.g
2. feb 2011

dakujem za rady, zatial je to 37,8
skusam don ho dostat nejaku vodicku ale je strasne nespokojny
u nas doktorka doporucuje nuforen sirupcek pre deti na teploty po ockovani ale mam aj ten cipok, tak budem to sledovat :(

luludi
2. feb 2011

@mirka285 rovnako ako bambola, mame opticky kabel o orange

@bambola @luminkasp gratulka k zubku

@bambola @kafoditka tak to je potom super, cez vikend vyslem mm, nech nam ju obstara 😵 😵 😵 vdaka za radu

mojalili
2. feb 2011

@mirka285 JA by som neisla. Len sa ti to zhorsi a moze to aj Linduška potom dostat. Za 3 dni ti to doma prejde a potom mozes ist kludne von. URcite tvoj stav chce teply caj, teplo doma a odychnut si. Nie je az take super pocasie.

tatianka.g
2. feb 2011

@mirka285 ja by som na tvojom mieste nesla vonku, daj si den oddychu urcite ti to pomoze

luludi
2. feb 2011

@lutsine nevadi... darovanemu usmevu na zubky nehlad 😉 🙂

luludi
2. feb 2011

@mirka285 mirka ako si dnes rano spokojna s vlasmi? Sice, este si asi nezmyvala hlavu..

mirka285
2. feb 2011

tak ostanem asi doma,len ma sere ze krsne svieti slniecko ☹
@luludi Luci a si spokojna s tym orange internetom?ja mam taky cez kablovku a ked je skaredo alebo burka tak vypadava ☹ ten od orange je taky,ze si ho mezem zobrat hocikde so sebou a zasunut do akehokolvek pocitacu??lebo ja by som chcela taky....

mirka285
2. feb 2011

@luludi no zatial to mam dobre,lebo mi to aj vyfukal,ostrihal mi dost,ale tym,ze mam huste vlasy to az tak nie je vidiet...ale je prvy co mi to dal na stred a nie na bok cesticku..a mozno aj dobre,ze mi to az tak rapidne nevystrihal aspon Gabo nebude frflat 😀

tatianka.g
2. feb 2011

@kafoditka dakujem velmi velmi 😉

kafoditka
2. feb 2011

@mirka285 moja sestra ma taky zasuvaci modem od orangeu, je to asi 10cm velke, sikovne a moze sa pripojit kdekolvek, tusim ju vysiel na nejakych 30eur, je k tomu aj nejaka akcia...

kafoditka
2. feb 2011

@tatianka.g 😉

luludi
2. feb 2011

@mirka285 ten co mame, je len wifi, neda sa brat so sebou pc funguje kdekolvek, ale len v ramci bytu, ale sme spokojni. To co spominas sme predtym mali od T-comu a bolo to fajn, to sa zapojil do pc minimodem a fungoval kdekolvek, to som vyuzila najviac, ked sme bola kade tade v nemocnici, ale podla toho co pise @kafoditka, tak ma zrejme to iste aj orange 🙂

oacka
2. feb 2011

kočky,keď sa neviete dostať do témy megastretko, treba napísať dugyni, aby vás pridala do zoznammu, lebo fórum o stretku je vrámci našej súkromnej témy a tú založila dugyna,tak ona tam môže púšťať ľudí... za booklover som jej už napísala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre