Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
14. feb 2011

@alica26 no my zvykneme jedavat aj tak, ze jeden zabava dieta a druhy je a potom sa vystriedame. tak to by som chcela vidiet v tej restike 😀

oacka
14. feb 2011

@alica26 aj naša bola dnes nejaká zlostná, na 5x som ju uspávala....
tak jedno viem isto, nikdy by som nechcela byť sestrou u kožného....brali mi výter z vyrážky!!!!!!!! fuuuuuuuj! 😝 😝 😝 😝

alica26
14. feb 2011

@bambola ...ak nebude mať "zlú náladu" ako dopoludnia, tak by to malo byť v poho, on je rád medzi ludmi a na novom mieste, bude sa obzerat, skúmať všetko... 🙂

oacka
14. feb 2011

@mirka285 ja som chcela darovať do verejného, vyplňala so mnou sestra ten dotazník,ale sú tam veľmi prísne kritéria, to asi preto málokto vyhovie, ja som nemohla,lebo som predtým dlhodobo brala lieky.

alica26
14. feb 2011

@oacka môže to byť inak aj tým počasím, že sú drobci mrzutí... 😖

mirka285
14. feb 2011

@bambola no ty sikulacka jedna....
@alica26 jee uzite si veceru,my sa s malou v phode chodievame najest,ale zatial len retik v Nakupnych centrach,nechame ju v kociku a mala pozera okolo,pripadne dostane do ruky keks aby nezavidela 😀

oacka
14. feb 2011

@alica26 určite, na našej som si dnes všimla novinku - uspala som ju v obývačke, potom som ju preniesla do inej izby a privrela som dvere...akonáhle zbadala zavreté dvere,hneď začala revať, a to som pritom bola s ňou v izbe... neviem,čo ju to pochytilo, asi 3x to zopakovala.

alica26
14. feb 2011

@mirka285 ...Ďakujeme, ved podám info, ako sme dopadli...inak aj ja som rozmýslala, že mu vezmem tie jeho baby keksy, lebo on ked mi jeme chudáčik tak na nás pozerá a prehlta, že aj on by chcel... 😅

oacka
14. feb 2011

@alica26 my sme išli v sobotu po plávaní na obed, malá sedela v detskej stoličke a my sme papali, ona zatiaľ pozhadzovala na zem,čo jej prišlo pod ruku. 😀 snažila sa napiť zo storočného zaprášeného kečupu,ale nepodarilo sa. 😀

bambola
14. feb 2011

@mirka285 vdaka 😀
@alica26 no odkedy mame stolicku na jedenie tak sa to vyrazne zlepsilo 😉 tu strasne zboznuje a vie sa tam zahrat 🙂
@oacka kriteria su prisne ale prepac mne povedali, ze dieta musi mat nad 3.5kg a to je hovadina 😠 ja som vyhovovala podla toho co som pozerala este pred porodom na nete, jedine co by som nevyhovovala keby som rodila sekciou a kedze som rodila normalne vyhovovala som. ale evidentne mudre sestricky si to nemysleli ☹

tuto je moja krasavica ala majka z gurunu 😀 chuda moje osniakane 😅

alica26
14. feb 2011

@oacka ..keby tak vedeli povedať, čo im vadí, by to bolo ovela lahšie... 😀 takto my mamy pobehujeme, skúšame, špekulujeme, kým nám doklikne, čo im je... 😀

oacka
14. feb 2011

@bambola čudné, ja som ten dotazník vyplňala pred plánovanou sekciou a nebol to problém...

alica26
14. feb 2011

@bambola náhodou je velká kočka! ani nevidieť, že si jej zasahovala do frizúry... 😀

mirka285
14. feb 2011

@oacka no to je to,o com hovorim,akoby ani lekari a sestricky neboli poriadne informovani alebo sa im nechce ten odber robit...
@bambola ved je zlata a aspon vidi 😀

alica26
14. feb 2011

...dnes som bola v Lidli, mali baby akcošku. Inak nič moc, akurát som si kúpila jednorázové podbradníky, lebo tie príkrmy mi nechávajú fľaky na bavlnených a knižku Varíme pre dojčatá, tak idem poštudovať, čo malému ukuchtíííím 🙂

bambola
14. feb 2011

baby ospravedlnujem sa za mylne info ale prave som zistila, ze pisu, ze hmotnost dietata pre darovanie do verejneho registra musi byt nad 4000g a sekcia nie je prekazkou. MUSELI to zmenit lebo som to pozerala pred porodom a presne som vedela v akom pripade mozem a v akom nemozem.
inac s tou hmotnostou je pekna hovadina, vsak kolko je takych velkych deti? a sami lekari ked je dieta nad 4kg hovoria ze bude velke. ja mam niekedy pocit, ze tu krv do verejneho ani nechcu 😠 ale to je cele toto kocurkovo 😒

oacka
14. feb 2011

@mirka285 je to možné, asi závisí od konkrétnej nemocnice... v tej našej sa to dosť propaguje, aj do verejného registra aj pre vlastné potreby... oni brali ako hotovú vec, že budú chystať ten set na odber... a v tom dotazníku o sekcii a o váhe bábätka neboli žiadne otázky...

oacka
14. feb 2011

@alica26 u nás mali v Lidli pozlacňované posledné kusy detských vecičiek, tak som kúpila vetrovku za 3 evri a 4 tričká za 3,50.... no nekup to 😀 😀

meruska
14. feb 2011

@oacka nakupovacia maniacka 😉

oacka
14. feb 2011

@meruska vieš,ako sa u nás hovorí: šak aspoň kolo domu... 😀 😀

meruska
14. feb 2011

@oacka 😀 to poznam

ericica
14. feb 2011

ahojte kocky krasne prezitie Valentina s vasimi polovickami Vam zelam 🙂
@mojalili vsetko najlepsie k narodkam 😵 😵 😵
my mame teraz take vselijake obdobie ...raz je dobra inokedy zas mrzuta...napr vcera nespala cely den dokopy hodinu co my zvykne spat trikrat po hodine aj pol,uz som bola na nervy nej.....tento tyzden mam vela roboty dufam ze bude dobre spinkat cez den lebo sa asi zblaznim 🙂
idem si vas precitat 🙂

maxara
14. feb 2011

@mirka285 @kafoditka @bambola ja vas zozeriem vsetky tri 😀 😀 😀 z lasky.. ked uz je ten Valentin.. PK je predsa Pezinok 😀 😀 😀 😝

bambola
14. feb 2011

@maxara my lubime pezinok 😀

maxara
14. feb 2011

@bambola 😀 tak to je dobra sprava..

Inak ako vas tak citam, tak mam pocit, ze ani verejny register neexistuje... 😖

kafoditka
14. feb 2011

@maxara no ja som zatazena na Pezinok, zvlast na Cajlu 😉 😀

bambola
14. feb 2011

@maxara maxi existuje ale z nejakeho dovodu robia caviky alebo mozno preto aby si ludia dali uskladnit za prachy 😒
a to je skoda lebo aj ked napriklad po spracovani ta pupocnikova nie je vyhovujuca tak sa z verejneho dava na vyskum

bambola
14. feb 2011

pocujte ja teraz len tak citam hovadiny na nete a to ta martinka z turca ma len 28rokov???!!! 😲 😲 😲 ja by som jej tipla aj o 15 viac 🤐

meruska
14. feb 2011

@bambola 😲 28?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre