Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
16. mar 2011

@denisse samoska 😉

aalexis007
16. mar 2011

@noemarta a akú značku jej dávaš?

oacka
16. mar 2011

@cigaretka5 moja sa gúľa po podlahe a hlavu nebuchne,vždy dáva opatrne na zem.

maxara
16. mar 2011

@bambola pozeram, ze si v kazdej riti strcena 😀 ale aj ja 😅

@tatianka.g inak si ani nechcem predstavit, co si o mne myslia dr a sestricka 😅 vzdy im tam nieco zahnojim, z coho nechapu 😀 😔 a aj my pozdravujeme Tomaska 😉

@aalexis007 oki poslem.. aj tusim @cigaretka5 by som to mala poslat 😅

Inak.. mne sa Nina tiez zacala stavat na posteli na kolienka a na zemi je tiez, ale tam sa jej ani na tie kolienka postavit neda, lebo sa jej smyka.. penove puzzle mi rozoberie do sekundy, lebo maju pismenka a cisla na zutie. 😒

oacka
16. mar 2011

@noemarta že vraj kvalitnú šunku detskú od 9.mesiacov,ja malej o chvíľu dám...

mirka285
16. mar 2011

inak baby mne to neda,ale ja vam to napisem...takze ako moze byt dieta na gauci alebo posteli pohyblivejsie ako na zemi???postel je makka a mala sa mi tam akurat tak bude prevalovat a gulat a nie pokusat sa o stvornozkovanie..a tak isto aj sediet,ved na makkom nema taku rovnovahu ako na zemi...a to akoze nic nerobite len cely den sedite pri detoch ked ich mate na gauci a striehnete aby nespadli???si to neviem dost dobre predstavit 😕 😕 😕 ved sa opytajte pediny co vam na to povie 😉

bambola
16. mar 2011

@noemarta nemala absolutne nic, ziadny sopliky, ziadne kaslanie, ziadne kychanie, iba jeden vecer 39, druhy cely den nad 38,4, vcera este 37 a dnes uz nic, ani vyrazka 😕 takze neviem

@maxara 😅

noemarta
16. mar 2011

@aalexis007 ako coho masla, hoc jake, ale normalne maslo, ziaden margarin...

@oacka diik za info... takze to si nela este pockaaaa.
Ja si tiez myslim, ze najlepsie je dietatu na zemi, ved tam maju vybeh, pevny zaklad... Nela je stale na zemi, alebo v auticku, alebo sem tam aj na hojdacke....

maxara
16. mar 2011

@bambola no este ze ta mam.. 😉 a zavolas aj za mna baby na stretko.. 😀 a vies co si myslim? Kafko je nahlasena ku kamoske, k Mirke a Noe tiez nieco ma, Mirku 😀 , lebo aj Mirka ma nejaky iny program.. 😀 som detektiv Oriesok? Alebo sa idu kuknut na tie Kafkove saty 😝

maxara
16. mar 2011

@mirka285 Miri, ja mam na zemi ten madrac pre nu a ked varim, tak ju tam dam, resp kazde rano ju tam davam a ona mi odtial odtiahne na zem, na plavacku (tam je podlahovka, takze som ju nechala tak, kym sa este kurilo), tam rozobera puzzle a vselikade sa taha, otaca sa a tak.. ale neda sa jej na kolienka postavit. A vecer zas, ked uz ideme spat, tak pred kupanim, kym sa mm sprchuje (aby potom napustil vanu pre oboch) tak my sme hore na posteli, vyzleciem ju a bez plienky ju necham len tak ze nech si robi co chce a v momente je na tom makkom madraci na kolienkach a snazi sa stvornozkovat (kolenacky posuvat). Ale nikde inde to nerobi 😒

miki060707
16. mar 2011

ahojte baby...
no mi sme "vyfasovali" ďalšie atb, mal v hrdle a v nose niejakú baktériu...ale horučku teraz nemá, ráno mal, idem si vás prečítať..pekný dník, u nás začalo pršať

maxara
16. mar 2011

Inak, ja mam Ninu na zemi prakticke cele rano a cele doobedie (medzitym si schrupne) a teda mam aj psov a aj tadial chodime.. proste nelietam s handrou kazdych 7 minut 😅

miki060707
16. mar 2011

@bambola asi ste mali len niejakú virozu, mi okrem horúčiek aj zápal v uškách a sopliky

mirka285
16. mar 2011

@maxara nemam v piatok nic ani s Kafko,ani s Noe,proste sa mi v piatok nechce ist,lebo okrem toho,ze je najviac aut,piatky cvicim,cize chcem aby mala isla spat ako ma a piatky sa stretavam s kamoskou,takze detektiv oriesok dnes nie si 🙂 baby opustam vas,odchadzame si pre moje nove topanky a s Gabkom a Linduskou na kavicku...sme sa naobedovali,Tomas doniesol tri jednotky zo skoly,moje dieta,sedi,stvornozkuje a presuva sa pri nabytku,takze co viac si mozem zelat,ze?prajem pekny den

miki060707
16. mar 2011

ja mam taký madrac na zemi, alebo penové puzzle, tam ho dam a je 🙂
je pravda, že na posteli je to iné, mne na tých puzzlách pekne sedi, ak sa dočahuje za hračku tak spadne a lahne si, tak sa hrá po ležiačky...žiadna snaha štvornožkovať, ale šak aj to bude... 🙂

miki060707
16. mar 2011

@mirka285 to máš teda Miri šikovné deti, 🙂 🙂 🙂

maxara
16. mar 2011

@mirka285 no toto.. tak si nas pekne odpisala 😀

bambola
16. mar 2011

baby tak ste ma na toto, ze som povysavala 😠 😀

@mirka285 ja mam malu ohranicenu 😀 ale ja ju na ten gauc davam hlavne preto, ze mame plavajucu ale uz je dost stara a neni uz taka zima tak ju supnem na zem

maxara
16. mar 2011

@bambola tak si sa nechala vyburcovat k cinu? 😀 😀 😀 mm prave umyva podlahu v celom dome 😀

zrzulka
16. mar 2011

...baby no som prekvapena z toho co citam to fak kazdy den umyvate podlahy??? tiez som mala kedysi taku maniu ale nikdy to nebolo kazdy den minimalne dva tri krat do tyzdna. pri malom je to tak ze raz tyzdenne staci (prach a smetie a ked dcera nieco vyleje tak to zotriem ale cely byt tak raz za tyzden ked sa zadari...sak to by som nic ine nerobila len gruntovala ...konieckoncov by som nechodila asi nikam s malym lebo vsak v mccku ci na cviceni pre deti to urcite tak starostlivo a poctivo necistia a taktiez ked idem k niekomu na navstevu tak sa nepytam ci dnes umyvali podlahu lebo chcem dat pata na zem...asi by na mna cudne pozerali.... najoblubenejsia hracka nasho chrusta su papuce...nepanikrim kedich ma v ustach...mne sa zda ze je imunologicky v poriadku.mozno aj vdaka tomu ze necistim domacnost kazdy den...., btw presedlali sme na ekologicku domacnost takze u nas sa uz ani chlorove vyrobky nepouzivaju a nemam pocit zeby sme boli chorlavejsi....

monline
16. mar 2011

hurááááááá
máme Lukáška
3590g a 52cm

zrzulka
16. mar 2011

@monline gratulujem dalsi chlap do partie? a cieze je to babo?

monline
16. mar 2011

@zrzulka díky..mladšieho brata Mareka, už majú 5 ročného Marečka

zrzulka
16. mar 2011

....a este k tomu nechavaniu dietata na zemi. aj pato je na zemi uz od doby ked sa este len pretacal a veruze napreduje dost rychlo (na moj vkus az prilis rychlo) To som si vzdy hovorila ze vsak chalani su pomali ale ten nas ma asi vrtulu v riti ci co. My uz sme zrusili aj penove puzzle nema vyznam. On sa spaciruje po celom byte. minule som ho odchytila v zachode ako si odmotava hajzlak z rolky 😝

zrzulka
16. mar 2011

@monline To je radosti. braskovi gratulujem!!! danko sa bude mat s kym hrat. to je super!!!! 😉

kafoditka
16. mar 2011

Caute...uz sme doma, a myslite, ze som nieco kupila?? Samozrejme, ze nie.. skusala som si asi stvore saty, sadli z toho jedny lososove ale neurobili na mna velky dojem, tak som ich nevzala, ved mam este cas, takze pohodka ale moj milovany manzelik mi navrhol pokracovanie zajtra v Poluse 🙂 Normalne chodil so mnou z obchodu do obchodu bez frflania 😉 Maly bol perfektny, prespal vyse hodiny, tak sme sa stihli aj naobedovat.. No idem ja nieco upratat, dnes aj tak na prechadzku nejdeme kedze prsi.

zrzulka
16. mar 2011

a je taky ze nechce ani za svet podbradnik, vsetko chce robit sam... obdobie ja sam nastupuje tiez nejako priskoro. ked ho prebalujem tak to je vyslovene boj o obliekani ani nepisem radsej.... joj ale nech to nevyznieva ze sa stazujem. ja som rada ze je taky ale niekedy by som prijala kludnejsie dieta... 😉

kafoditka
16. mar 2011

@monline gratulujeme a vela zdravicka prajeme 😵 😵

zrzulka
16. mar 2011

@kafoditka kam ides ze zhanas saty???

bambola
16. mar 2011

@monline tak konecne sa dockala 🙂 gratulujeme 😉
@zrzulka ved ja tiez nechcem sterilizovat dieta len mm ju proste doteraz nechcel davat na zem a ona je navyse taka drobna tak aj mne to prislo, ze je na nu este skoro 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre