Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
25. feb 2010

🙂

zrzulka
25. feb 2010

Baby fakt si vysnivajte svoj porod, pozitivne sa naladte a bude to oki. Ja ked som rodila tak sa kazdy zabaval na mojich ponozkach zabickovych (mania) potom lekarka co tam bola pri porode ze uz vidi vlasky cierne huste po porode som nevedela zaspat. ja som vlastne 24 hodin nespala. Potom to bolo trosku narocnejsie sa v takomto stave starat o malu, lebo som bola vyflusnuta ale zvladli sme to....
ja sa fakt na porod tesim.... Keby som mohla tak rodim doma, podla mna zeny stresuje hlavne to neosobne prostredie nemocnic... lekari, hnusne sestricky... chnapky. U nas to vsetko ide ako na beziacom pase a na tu ludsku stranku aby bola zena ktora privadza na svet nieco tak drahocenne ako dieta v psychickej pohode zabuda ☹

kafoditka
25. feb 2010

ano maxi... zajtra hrame o bronz..

katarina7777
25. feb 2010

zrzulka aj ja si myslim ze psychika robi vela pri porode, hlavne nepanikarit... ale urcite sa clovek citi lepsie ked ma pri sebe lekara ktoremu doveruje a pozna.

lenkaaninka
25. feb 2010

max že na fazuli 😀

zrzulka
25. feb 2010

Inak ja viem ze infuzka nie je nic strasne. Moja dcera mala kanylu 2 mesiace v rucke alebo nohe a v pohode. Akurat teraz ma chudatenko jazvicky po ruckach 😒 Ja neviem mne len ten pohlad na tu infuzku nie je ktovie ako prijemny.... Ja som to dost tazko znasala aj pri malej ked to mala... ja tieto veci fakt nemusim....

katarina7777
25. feb 2010

maxi ale neviem ci je krajsia taka jazva jako mam ja nad fazulou... 😉 moja je trosku aj kriva , asi si lekar trosku uhol kedze bol silvester 😉

oacka
25. feb 2010

kde o bronz, kafo, zajtra hráme o postup do finále!

zrzulka
25. feb 2010

Kati tak to je jasne, clovek ktoremu zena doveruje tam musi byt.... ja by som bola rada keby aj manzel mohol byt s nami. bolo to super ze sme tam boli spolu. Akoze zvladnem to aj sama ale rada by som ho tam mala. Hlavne na tie dve hodky po porode ked zena lezi este na sale.... tak mi ten cas rychlejsie ubehol....

katarina7777
25. feb 2010

dufam ze zajtra v noci nejak budem pozerat priamy prenos z hokeja, bude to urcite nervak...asi pojdem skorej spat a dam si budika na pol stvrtu a uvidim ci sa zobudim alebo nie.

oacka
25. feb 2010

ja som bola naposledy v narkóze pri laparoskopii a veľmi sa mi to pozdávalo. ja by som chcela celkovú anestézu, lebo sa bojím pichania tej spinálnej, ale desí ma to, že sa z toho už nemusím zobudiť...
inak s lekármi gynekológmi mámm samé dobré skúsenosti, aj s lekárkami, (až na tú moju prvú gyndošku,od ktorej som odišla) takže vlastne by som sa vobecd nemala báť.

zrzulka
25. feb 2010

baby ja vas obdivujem, mna by ani nehlo vstavat kvoli hokeju.... 😀 ked sme dnes sli rano do ba tak som musela byt ticho lebo muz pocuval... ale je to mile ako to ludia prezivaju.... ja som taky antisportovy clovek hanba mi 😝

katarina7777
25. feb 2010

kocky vy planujete pozerat hokej? Ja som dneska pozerala len poslednu tretinu a maly povzbudzoval so mnou, riadne kopal v brusku... 🙂

ericica
25. feb 2010

ok takze mala spi ,muz akurat dorazil domov ked mala zavrela ocka a akurat zacina ordinacia,,,,mam to akurat nacasovane 😀 idem si spravit pukance 😝
zrzka ja med nemusim 😝

mojalili
25. feb 2010

Kocky co rodite prvykrat, nebojte sa, nech je porod akykolvek bolestivy, ale ten pocit - MAT KRASNE BABATKO - je naaadherny a zabudnete na vsetko zle... 😉 😉 😉 A mozno prave vy budete mat lahucky krasny porod 😉 😉 😉

oacka
25. feb 2010

my plánujeme pozerať,dnes sme už poslednú tretinu nevládali, bol to strašný nervák, radšej sme sadli do auta a išli k lekárke. a v aute zrazu: 4:2!!!! a keď som čakala v čakárni,tak mi muž volal,že sme vyhrali! keď vyhráme s kanadou, hráme o zlato alebo striebro, ke´d prehráme s kanadou, hráme o bronz.

katarina7777
25. feb 2010

zrzulka to si este nevidela poriadnych fanusikov... taliani su hotovi z futbalu (muzi aj zeny)... ja mam jedneho takeho doma 😀 ... tu sa ta nikdo nepyta na politiku ale komu fandis 😵

zrzulka
25. feb 2010

pukance mnaaaaaaaam 🙂 dobry napad ale to by uz musel prist muz pre nas aby sme mohli ist konecne domov .... 😝

mojalili
25. feb 2010

Katarinka, pozeram hojek pravidelne, pridem do skoly, naladim radio a pocuvame s deckami, popritom robime cvcenia z matiky ci slovenciny 😉 😉 😉 Alebo zajdeme na telku do citarne 🙂 🙂 🙂

oacka
25. feb 2010

jak tak to preto tam máte toho Berlusconiho! Že každý sa zaujíma o futbal! 😀 😀 😀

zrzulka
25. feb 2010

Kati jasne ja to chapem, vsak aj moj muz je fanatik do hokeja ... Ani nedycha, dnes sa tesil ako maly ked sme vyhrali. Som ho musela krotit v aute....ja som proste ina....

katarina7777
25. feb 2010

mojalili spravne treba viest deti k sportu a taketo momenty ich motivuju k tomu aby aj oni nieco skusili 😉

zrzulka
25. feb 2010

Jeeeeeeeeej muz si po nas prisiel tak sa tu majte pekne, k teme hokej aj tak nemam co napisat 😝 paaaaaaaaaa

kafoditka
25. feb 2010

baby, myslite, ze ked mam problem s vyssim tlakom, tak je sanca, ze nebudem rodit normalne, ale cisarskym?
To by som nerada, ja som za prirodzeny porod..

maxara
25. feb 2010

lenkaaninka - fazulou som to nazvala odkedy som mala ratlicku s hladkou kratuckou srstickou a uuuplne bez chvostika 🙂 to vyzeralo uplne ako fazula...
katka ja mam po slepaku, mame asi rovnako... ja mam rovnu, ale vsetci doktori, co mi ju videli povedali, ze je nejaka dlha na slepak... ked som si citala spravu tu pre pacienta nepristupnu (ale strasne ma tam chcel pretiahnut jeden nechutny sanitar, tak ma chcel ocarit tym, ze mi da precitat tu spravu), tak tam bolo, ze bol 12cm dlhy, zalomeny a v zrastoch... takze asi preto...
kafko, oacka, takze je to tak, ze zajtra hrame o postup do finale a ked prehrame tak budeme hrat o bronz a pri najhorsom budeme stvrti, ano?

oacka
25. feb 2010

ano, maxi, je to presne tak.

oacka
25. feb 2010

kafo, nestuším,ako je to s vysokým tlakom... ☹

katarina7777
25. feb 2010

Oacka berlusconi je tu preto aby nebola nuda... velky srandista a stale zazracne mladne 😉 ktovie ako to robi 😀
Zrzulka tak zajtra v noci sa velmi nevyspis 🙂 Mamina mi dneska hovorila ze sa najskor zobudila dvakrat na GOOL, ked sme dali dva goly a potom za par minut na nadavky ked svedi vyrovnali ... ze ani budik dneska rano nepotrebovala. 😉

katarina7777
25. feb 2010

kafo ani ja neviem ako to funguje s vysokym tlakom, skus sa opytat na buducej poradni, sa mi zda ze aj moja svagrina mala problemy s tlakom a rodila normalne...

katarina7777
25. feb 2010

maxi ja neviem preco ked mi vyberali cystu na pravom vajecniku mam jazvu v strede podbruska, presne jak po cisarskom, tiez nejakych 12 cm, este mi stale vidiet aj bodky po cvokoch tak mam brucho so zubatym usmevom 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre