Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
2. mar 2010

v rodine máme detičky..štvorročného Marečka, Evelinku a dvojročného Matúška..bývajú kúsok od nás, tak dcéra si ich opatrovanie užije až až..ale toto bude doma, tak to asi bude vnímať inak

sunnygirl
2. mar 2010

oacka
v poho

bože nie, tu sa to zvrhuje, za chvíľku budeme preberať, že kto v koľkých mal prvý sex 😀

odchádzam sa chystať do mesta, končí mi šichta 😀

oacka
2. mar 2010

😀 😀 😀 to vážne maxi, s tým bábom? ale je to také divné, máš pravdu, my sme skúšali tri roky a aj mooja mamka to veľmi intenzívne prežívala, a už som na nej videla,že sa chce občas aj opýtať,či my vobec dostatočne sexujeme, keď sa nám nedarí...

maxara
2. mar 2010

sunny ja som uz bola predsa vydata, ked som otehotnela 🙂 a nasi urcite tusili, ze sa s Miskom na seba neusmievame vecer 🙂 ale takto to priznat... taky blby pocit...

oacka
2. mar 2010

ja som mala dosť, keď sa tu začali masírovať hrádze! 😀

maxara
2. mar 2010

oacka mne vadi, ked nasi, hlavne oco, maju nejake blbe poznamky a Michal sa chyti... ja som potom v rozpakoch, cervenam sa a vacsinou, ked zacnem takuto situaciu sipit, zdrham na zachod.. alebo pustit psov a pod... aj vtipy o sexe neznasam ked hovori nam moj oco..

maxara
2. mar 2010

oackaaaa, ved ale masaz hradze je dolezita vec... 😀 😀 😀

oacka
2. mar 2010

tak na to je u nás expert moja mama. na prasačiny! ona sa kľudne s kolegami bavila,koľko vložiek potrebuje,keď má menštruáciu ( už je bez maternice, tak už to nerieši.) a to tí kolegovia majú 30 rokov a ona 50!

zuzik1983
2. mar 2010

dievcata tak ja mam cez brucho 99cm,sa mi zda,ze uz je teda riadne a co to este bude do konca,ja byvam az na 11 poschodi a ked sa vitah pokazi no poviem vam neni to sranda,uz sa par krat stalo a vecer,ked som isla z poobednej...uz na 6poschodi fucim 🙂

oacka
2. mar 2010

tak to je koniec, zuzik! mňa by manžel musel vyťahovať kladkou hore!

maxara
2. mar 2010

no aj moja mama je perverzne prasa, vlastne ked k nasim pride navsteva, tak kazda poznamka mojich rodicov je dvojzmyslena a ja to neznaaaasam... hoci sama mavam bezne dvojzmyselne poznamky, ale nie pred MOJIMI RODICMIIIII preboha... 😀

maxara
2. mar 2010

zuzik a vy mate taky vysoky dom a len s jednym vytahom???? 😕

zuzik1983
2. mar 2010

no a pred tehu som este aj sama dobrovolne chodila hore peso kazdy den aj ked vytah isiel,brala som to ako rozcvicku 🙂

zuzik1983
2. mar 2010

je tam 12 poschodi a 2 vytahy,aj to je kolkokrat problem dockat sa ho,musim striehnut,kym zhasn e svetielko 🙂

jaruska8
2. mar 2010

Baby, no tak ja budem zase ďalšia extra skupina, ja mám obvod bruška 75cm. 😉 Tak ale ja som začínala ako prútik. 😉 😉 Tak trochu podvýživená. Ale inak, som normálne jedla, samozrejme. 😉 😉

kafoditka
2. mar 2010

sunny.... ehm.... ked ty si bola za opicami, kde som bola ja??? Som mala davno po 18tke!!!!!!!!!!!!! 😀 😀

maxara
2. mar 2010

baby to s tym prvym sexom... ja som len preto dala tu poznamku, ze moj synovec ma teraz 16 a s mm si myslime (on si z neho obcas robi srandu a podrypuje, takze obcas sa krpec trochu prekecne), ze mu to nie je cudzie.. no aspon sam so sebou 😀 😀 😀 alebo ako to nazvat...a inak je to fesak, ten chlapec.. takze mozno fakt uz cosi

kafoditka
2. mar 2010

baby k sexu: ja mam 32rocneho kamarata, skvely chalan z dobrej rodiny, super vychova, ucitel v ZUSke, heterak, a teraz mi fakt nebudete verit ale prisaham, ze je este panic!!! 😲 😲 Ani nepamatam, kedy mal nejaky vazny vztah, ehm, ak nejaky mal... Takze aj take sa stava 😉

jaruska8
2. mar 2010

Bože, ja teda, učila som deviatakov, a veru poviem vám, že niektorí to už majú za sebou, teda, minimálne petting a najmä dievčatá, keď majú 20 ročných chalanov. 😉 😉 😉

kafoditka
2. mar 2010

Maxi, je nova doba, zobud sa 🙂 🙂 Moja kolegyna ma 14 rocnu dceru a ta ti za nou dosla takym sposobom ze " mami, mohla by si mi zaplatit antikoncepciu, ked nechces byt babka??" Kolegynu skoro vyvratilo... ale myslim si, ze z velkej casti je to aj o vychove...

jaruska8
2. mar 2010

No, Kafroditka, stáva sa. Ešte jednoducho nenašiel tú prvú, nie všetci muži sú ako tí pubertiaci z Prci, prci... 😀

janatt23
2. mar 2010

caute kocky. dobru temu mate 😀 ja si napriklad s mamou hovorim vsetko. teda teraz uz tak moc nie, ale ked som bola v puberte, moja mama bola moj vzor. otca sme nemali a sestra byvala v ba, takze sme boli same. mama vzdy super vyzerala aj teraz vyzera na 30 ked sa nahodi. ma mladeho ducha, tak preto som si s nou vzdy rozumela. fakt jak naj kamoska. aj s prvym sexom som prisla za nou 🙂 ze by som to chcela vyskusat... tak mi nechala predpisat tabletky. uz to asi aj cakala, bo som mala starsieho chlapca a uz som s nim chodila dlhsiu dobu. aj teraz jej hocico poviem... je moje zlatko 🙂 a sestra to iste. my sme taka dobra trojka 😀

janatt23
2. mar 2010

katarina7777
my sme tiez rozmyslali nad dovolenkou. myslis, ze uz sa moze v novembri? vtedy je tam super pocasie. najradsej tam chodime v takyto cas... viac sa bojim tej stravy tam ako tej cesty....
chceli sme ist aj teraz v maji, no neviem ci to je dobry napad. egypt asi nehrozi, kvoli strave. tak sme rozmyslali nad chorvatskom, len ci pocasie bude ok.... by som isla aj hned niekam, len sa bojim.... co myslite???

monline
2. mar 2010

jaruska: tak ja dúfam, že sa po pôrode ročným snažením v posiľňovni dostanem na pás aspoň blížiaci sa k 75 (pravdupovediac tomu neverím) 🙂

maxara
2. mar 2010

jani tak to je super... ja si to s mojou mamou neviem predstavit 🙂 tak ale mozno je to aj o maminej vychove, nie?
ja na dovolenku urcite pred porodom nejdem a myslim, ze potom do najblizsieho leta tiez nie... potom by som sla niekam v europe k moru... pojdeme navstivit katku7777 do slnecneho talianska 😀

zuzik1983
2. mar 2010

no ja tiez najskor tak dovolenka az buduce leto,skor urcite nie

maxara
2. mar 2010

kafko - ja mam tiez kamarata heteraka, teraz bude mat 30 a v zivote mal len jednu frajerku a aj s tou mal sex asi 5 krat, ked zistil, ze je to riadna trubka... no ja neviem, on asi nechce... momentalne je karierista a workoholik ☹

jaruska8
2. mar 2010

Prosím ťa, nie je to nič moc byť hore taká chudá, jednoducho ja hore nepriberiem, ani keby som neviem čo robila(mimo tehotenstva). Kým neprišli na Slovensko niektoré značky oblečenia, tak som nemala čo na seba, lebo XS nikde nemali, všetko veľké, ja prsia žiadne. A s topánkami mám to isté, všetky sú mi široké. 😒

monline
2. mar 2010

maxara: už i ja s mamou sme mali dobrý vzťah, vlastne stále máme, sex som s mamou rozoberala asi v 18tich 😀 , ale je iná doba, preto sa snažím aby dcéra cítila voči mne dôveru a aby mi hovorila čo prežíva...pred rokom a pol mala prvého chlapca, ale dopracovali sa len k pusám (našťastie), bolo to milé, keď sme rozoberali prvé pusy 🙂

kafoditka
2. mar 2010

jeej maxi, na navstevu ku katke7777 sa pridam k tebe aj ja... tam som este nebola 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre