Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zuzik1983
8. mar 2010

no ja viem,ze sa rodia obgeneraciu,takze aj tak je to mozne,lebo z manzelovej strany nam to tak vychadza,tam su narodene generaciu dozadu.tiez chcem mat minimalne dve deticky a ked bude to tretie,nevadi...manzel si zo mna robi srandu,ze budem rodit 5krat po dvojickach ,aby sme sa vyrovnali nasim otcom,ti su obidvaja z 11 deti...

zuzik1983
8. mar 2010

ja tiez citim taky tlak,ked lezim na chrbte

janatt23
8. mar 2010

tak to bude asi normalne.... 🙂 bo ja mam ze maternicu nejak vzadu polozenu, tak ci to nie je z toho...

marika17
8. mar 2010

Zuzik:ja mám osvedčené na pálenie záhy tortové oplátky.Skús mne to pomahalo pri všetkých tehot..

zuzik1983
8. mar 2010

no asi je to normalne,ale ked mam nohy pokrcenae,tak necitim nic,len ked su vystrete...

rybaanka
8. mar 2010

Caute babule,

tak som vas nejako rychlo preluskala, aspon teda par stran dozadu a vitam nove tehule, ale nas je 😲 a gratulujem vsetkym zienkam k dnesnemu sviatku a samoska Lukaskovi k narodeninkam 😉

stanka, tak predsalen dievca? Aspon ju mozes paradit, tak gratulujem, viem, ze si chcela chlapca, ale uvidis za par dni budes stastna ako blcha, ze cakas dievca 😉

aj vsetkym ostatnym gratulujem k dobrym spravam ohladom brusiek 😵

ja som sa konecne objednala na 3D, takze nakoniec v piatok o 16tej idem....
zajtra ma caka opat antolska idem si pre vysledky z hematologie a v stredu idem ku svojej dr a podla vysledkov mi hovorila, ze ma mozno presunie na rizikovu poradnu, takze zajtra mi drte palce, aby boli vysledky ok 😔

inak mne uz zacina robit problem zohnut sa a podobne, som uz ako maly slonik aj ked na vahe zatial len +4kg, no ale brusisko mi teraz poskocilo riadne a navyse ma tento vikend dost svrbela koza na bruchu a citila som velky tlak aj dole v podbrusku, mala som pocit, ze mi fakt rastie brucho pred ocami 😕 😨 🙄

uz nech je aspon teplo, ked sa mi krpec zobudi, pojdeme sa klasicky prejst aspon do potravin a spat, nech aspon trochu sme vonku....

janatt je tiez moc nemozem lezat na chrbte, ked si aj lahnem na chrbat, za chvilu mi neni dobre a musim sa otocit, neznassam sice spat na boku, ale momentalne sa mi inak ani neda 😠 😖

janatt23
8. mar 2010

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

toto som si objednala. super vec. vsetky kamosky co boli tehotne si tie podusky chvalia. uz sa neviem dockat, bo aj ked spim na boku, niekedy mi to uz nie je prijemne. by som si najradsej vylozila nohu na draheho 😀
takze to je normalne to lezanie na chrbte. tak je to ok. dakujem 😉

zrzulka
8. mar 2010

adka uff ze z plodovej vody 😒 no nastastie je vsetko v poriadku i ked ako pises tiez ste si uzili svoje... budeme si drzat vzajomne palce aby sme si tentokrat aj my mohli vychutnavat deticky tak ako ostatne maminy a neboli ukratene o nic 😀

Ryban myslim na teba zajtra a verim ze vsetko bude O.k

ja spim na boku alebo poloboku ci ako to nazvat. na chrbte tiez neviem zaspat....

inak baby ak by ste chceli nejaku kozmetiku vraj za polovicne ceny z tejto stranky dajte vediet jedna kocka zhana ludi pretoze postovne na Sr je dost vysoke... Tiez rozmyslam ze nieco uz pre krpca by som zobrala ...http://www.leguidesante.eu/

zuzik1983
8. mar 2010

marika no dakujem,vyskusam,ja nemam problem spat na boku,vzdy som tak spavala a mam to najradsej

cigaretka5
8. mar 2010

maxi ak ti budu utorkove brusne tance malo pridi aj v piatok chodi nas tam strasne malo v podstate sme mali dve hodiny a kedze uz mas skusenost nebudes vobec pozadu, da aj tak ze iba v piatok zavolas a ides aj ja tak chodim leno nie kazdy tyzden som pravidelne v ba

mirka285
8. mar 2010

jee aj ja vitam nove tehulky 😉 ved za chvilu nas bude tolko ze sa mi v porodnici ani miesto neujde 😀 Stani aj ja budem velmi smutna ked to nebude nakoniec dievca 😢 ale dufam ze nie dlho musime si z toho zobrat nieco pozitivne 🙂 Oacka a kde v Madarsku ste boli?inak ja som uz strasne unudena,vonku je zima a ja mam na oku ten jacmen tak nemozem ist ani na prechadzku ☹ zajtra dojdu poobede aspon kamosky z roboty ma pozriet tak sa tesim...lebo uz neviem co so sebou

oacka
8. mar 2010

janatt, ja spím na boku,ale celá sa obložím vankúšikmi a paplónom. jeden vankúšik musím mať medzi kolenami, inak by som nezaspala,ale to ja odjakživa,,nielen v tehu. a ke´d si pod brucho a okolo seba natrepem paplón,tak mi z neho trčí zadok aj kríže, tie mám furt odkryté a manžel ma v noci prikrýva svojím paplónom, to je super! 😀
rybaanka, držím palce, ale som nepostrehla,že máš problémy s krvou? Čo to?

oacka
8. mar 2010

mirka, boli sme v Miškolci. V Maďarsku majú Brendon kade tade a u nás len BA. predavačka u nás v Alltoys mi rovno povedala,že u nás ľudia kúpujú čo najlacnejšie kočíky... tak sa im neoplatí doniesť na predajňu jeden kus z drahších kočíkov? svinstvo!

oacka
8. mar 2010

Inak, adka, moja kamoška má tiež synkov Lukáška a Tomáška a hovorí,že druhý raz by už tie mená spolu nedala, lebo si ich sama pletie... no a že my - kamoši si ich komplet všetci pletieme, tak to ani nehovorím... 😀

katty17
8. mar 2010

ahojte babule. prave som sa vratila z poradne a od pondelka mozem opat nastupit do prace. vraj ak chcem uz mozem ukoncit PN. na PN som od zaciatku, tak sa uz aj celkom tesim ze na take tri mesiace vybehnem medzi kolegovcov. 🙂 . aspon si este cosi nasetrim na plienky 😀 . chichichi.
Stanka, zajtra od desiatej idem na prednasku ohladne ekoplienok a potom idem pokukat kociky ale v stredu by sme mohli dat stretko vonku. napisem ti kontakt do IP.
Maxi, brusne tance musim vylucit, nakolko mam chodit na pilates pre tehulky kvoli chrbtu a este mozno na tu gravid jogu. tak tam idem volat ako je to s volnymi miestami.
Ja som dnes opat neodolala a cosi som kupila pre malu. 😉 normalne ma chytila nakupovacia horucka odkedy sme sa dozvedeli co to bude . 🙂

miki060707
8. mar 2010

zrzulka, mne predpísal na to svrbenie MACMIROR COMPLEX

ja som tiež chcela dve dievčatká, ale keď nám genetička vravela, že to bude zdravučké, bla bla bla, a videla som tam XY, tak som vedela, že to bud párik, ale som fakt rada, síce sukničky a šatočky a dievč. veci sa nevynosia, ale posuniem ich vždy kamarátke, ale aj som cítila niečo, že to bude chalan, to mi švagrina vravela, že som v tvári ožila a v činskom horoskope mi vyšiel chalan....ale teraz by som nemenila, už si chystám vecičky a tešime sa na Šimonka, inak mi máme postielku, ale takú starú, ešte po nás, pri malej padla vhod, ale známa predáva Ivana komfort a tak sa mi zapáčila, že som si ju od nej objednala, dala mi super cenu a k tomu obliečky, paplony, plachyty a neviem čo ešte....

janatt23
8. mar 2010

katy mas kraaaaaaasneho psika... aj s drahym ste velmi sympaticky....
u nas v tt nic nie je okrem jedneho cvicenia pre tehulky za tyzden ☹ inak uuuplne vobec nic. strasne rada tam chodim, no kym prejde tyzden aj zabudnem ze som cvicila. a do ba sa mi moc nechce trepat kvoli tomu. mohli by tu nieco otvorit 🙂

maxara
8. mar 2010

cigaretka to sa da aj len tak, ze si zaplatim v ten piatok len tu jednu hodinu? raz urcite pojdem, lebo buduci utorok ani ja, ani kafko nebudeme v BA, tak by sme si sli nahradit v ten piatok, resp. az dalsi, lebo kafko nebude este ani v piatok v BA... ale ak by sa dalo, ze zaplatit priamo ze tu jednu hodinu, tak by som obcas zasla aj v piatok

maxara
8. mar 2010

janka a v nemocnici nemaju taku tu profylakticku pripravu? take predporodne cvicenia pre tehule? inak baby ja vobec neviem, kedy ake i/y pisat... som zdrvena z mojej tehudemencie... ☹ ☹ 🙄

kafoditka
8. mar 2010

maxi cafffff, no dobry napad s tymi piatkami... ja som aj tak chcela vyplnit tyzden este jednou aktivitou, tak mozme zbehnut niekedy aj piatok..

maxara
8. mar 2010

kafko mm sa urcite potesi, ze sa zacnem hybat, uz mi hovori, ze mu pripadam ako na vozicku, ked sa necham obcas obskocit

maxara
8. mar 2010

ale mozme vyskusat aj nieco ine, napr. tu gravidjogu alebo pilates, ale ani jedno ma moc nelaka... tak asi skor tie piatky 🙂

maxara
8. mar 2010

kafinko teraz zdrham z roboty na vlak, tak sa ozvem vecer, bud tu a uz sa aj dohodneme co a ako zajtra, oki?

janatt23
8. mar 2010

nasa nemocnica nema nic take myslim.... mozno keby som sa spytala priamo tam, ale na nete nemaju nic take napisane.... ☹

kafoditka
8. mar 2010

ja som rozmyslala, ze zacnem chodit na predporodnu pripravu na antolsku, je to kurz zadarmo raz do tyzdna, ale nemozem sa tam rano dovolat... A tiez budem rada, ze sa rozhybem, lebo doma nacisto skysnem 😠

liluu
8. mar 2010

Ahojte baby, už som s5 z poradne.Doki mi 10 minut surfoval po bruchu. Už som to nevydržala a spýtala som sa čo sa deje... že nevie pohlavie... to mi odlahlo

A vraval, že mladému mám dohovoriť, aby sa otočil, lebo ked ostane KP, tak pojde von cisárskym. Ale že to sa otočí.

mirka285
8. mar 2010

liluu tak potom vlastne vsetko ok 😉 inak maxi ja tiez pekne osprostievam,som bola v obchode,kupila som si kysle mlieko k niecomu a neviem k comu 😠

ericica
8. mar 2010

caute baby ....prisla som vas pozdravit a idem zaplatit tortove oblatky.....vecer si vas docitam....
inak nechystate sa Nitrancanky na Agro na nabytkarsky veltrh????

luminkasp
8. mar 2010

ahojte, tak my uz sme doma po nadhernom vikende v la manchi, bolo super, pocasie trochu hnevalo, ale inak... Vela sme toho videli, mala bola cela stastna,ze byvala v dome princeny a spala v princeznovskej posteli 😎

katarina7777
8. mar 2010

Caute bambulky, dneska som mala strasny den v robote... zacinam chapat maniakov co idu a vystielaju pol firmy... dneska by som mala par adeptov na odstrel! 😠

idem vas citat, aspon sa mi zlepsi nalada...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre