Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zajacik...
23. nov 2009

Tinka gratulujem a vitaj medzi nami 🙂

oacka
23. nov 2009

Kočky moje zlaté,ak ta moje dieťa bude trápiť aj po narodení tak ako teraz,tak ho budem biť ako žito! 🙂 🙂 🙂 Ja som hotová. Dnes som vygrcala úplne všetko. Išlo to von asi na 20x. Toto nie je život! A to beriem aj čipky proti zvracaniu - fungovali tri dni. Poraďte mi,prosím, maminky, čo ste jedli v tehotenstve,keď vám bolo zle? Je niečo, z čoho nebudem zvracať?

ericica
23. nov 2009

ahojte hlasim sa len trochu neskoro 😅 predstavte si tolko tam mal lekar pacientov ze som namiesto pol dvanastej isla dnu o druhej...ale stalo to za to 😉
som v 7 tyzdni+6 dni srdiecko krasne bolo a aj plod bolo pekne vidiet vsetko mi povysvetloval a poukazoval,
11.12. idem skoro rano na krv a odbery a dostanem knizku uz sa velmi tesim 😵
ozaj len co sme dosli domov od doktora isla som spat s malou taka som bola unavena a manzel mi zatial poumyval a pouteral riady...ake zlate 😵 😵 😵
katy tak to je velmi zle mne az tak zle niekdy nebolo ja som mala len nevolnosti ale aj tie uz ako tak pominuli 😵
oacka aj tebe prajem skore kludne uzivanie tehulkovania 😵

zajacik...
23. nov 2009

Oacka mozno ta teraz babika trapi a potom bude dobra ako med 😵 To musi byt hrozne s tymi nevolnostami, neskusala si pozriet v teme o nevolnostiach? Drzim palce tebe aj vsetkym co grckaju, nech rychlo najdete nejaky recept ako sa toho zbavit...

luminkasp
23. nov 2009

ericica tesim sa s tebou 😵

ericica
23. nov 2009

lumi dakujeeeeeeeem si zlata 😵 inac tal ulava miesana s radostou je neuveritelna 😅 😵

luminkasp
23. nov 2009

to verim, ja uz by som za sebou tiez chcela mat ultrazvuk, ale som zvedava, kedy mne aspon list pride...

babulky, ja som dnes zahajila vianocne upratovanie, idem sa zblaznit z knih mojho muza, snad nemaju konca 😝 a uz ma to zas chyta, zatial ani jeden normalny den 😖

zrzulka
23. nov 2009

Jej erika krasne spravy...... ten pocit poznam doverne. ja si tiez stale premietam ako drobcekovi bilo srdiecko a uz sa neviem dockat na 8.12 kedy ho pojdem opat navstivit....
A muz je zlaty aj moj ma v sobotu prekvapil ked mi pozehlil kopisko co som po veceroch uz nezvladala.... Niekedy prekvapia....Aj ked v prvom tehu sa mi zdal byt viac chapajuci ako teraz. Niekedy mam pocit ze mi neveri ze mi byva stale zle. To som pri malej nepoznala....

zrzulka
23. nov 2009

Lumi aky list to cakas?

luminkasp
23. nov 2009

zrzulka, v spanielsku ti pride list z gyndy, kedy mas ist prvykrat, zatial som bola len u dr a ats 😎

zajacik...
23. nov 2009

Ericica gratulujeeem 😵 😵 😵

zajacik...
23. nov 2009

Babulky ja idem na UZV zajtra, drzte palce 🙂

carrie84
23. nov 2009

Caute baby, tak aj nam doktorka dala julovy termin. Zatial som na ultrazvuku videla len malu ciernu bodku 🙂 Dalsia kontrola az 9.12 - dovtedy to snad ani nevydrzim 🙂

nina41
23. nov 2009

Ahojte 😵
Prajem Vam krasne tehulkovanie a zdrave miminka 😵 😵 😵

zajacik...
23. nov 2009

Carrie gratulujem 🙂
Nina dakujeme 😵

stanka33
23. nov 2009

erika super sprava.. 🙂 ja idem v piatok tiez sa neviem dockat
zajacik drzim palce.... 🙂
oacka aj ked ta dieta bude chvilku mozno trapit vzdy to stoji za to, ono to po case prejde len sa musi vydrzat...
neboj mne je tiez otrasne este aj v noci ked idem na Wc, spomeniem si na jedlo a hned ma napina....
carrie tinky vitajte..

ericica
23. nov 2009

zajacik drzim palce a budem na teba mysliet 😉
zrzu to mas pravdu niekedy to dobre padne ked nas rozmaznavaju 🙂 inac ja si toto tehotenstvo uzivam plnymi duskami lebo viem ze je posledne ja by som uz viac deti nechcela preto si ho uzivam ako viac ako to prve 😅
stanka diky moc a budem aj tebe drzat palčeky a cakat spravy od teba 😵
nina 😵
carie vitaj 😉

maaja
23. nov 2009

caute, tak sme doma, nastastie ne v nemocke 😅
aj ked teploty stale su a nic nove sa nezistilo, len sa vsetci cuduju, ze preco lieky nezabrali a preco ma stale teploty ...
ani na infekcnom, ani na ORL, kam nas nasa Dr poslala nezistili nic, co by tomu malemu mohlo byt ...

stanka, ver ze som na pokraji zrutenia !!!! ne len kvoli marekovi ale aj kvoli tomu druhemu - ved som pol dna presedela v nemocnici plnej bacilov a infekcii a chripky !!! kazdy mi povie nech si davam pozor, ale ako ?!

zrzulka
23. nov 2009

Ninka dakujeme. waw mat 5 synov + manzel... To sa mas🙂)))
Carrie gratulujem!!! vitaj medzi nami!

Erika ja si zatial toto tehu velmi neuzivam lebo mi byva priserne. tesim sa na babetko to ano ale v tomto stave by som uz najradsej aj rodila.... Strasne zle znasam to ze mi byva vkuse zle... Dnes som tiez vacsinu dna prelezala. mala bola ako sto certov lebo teraz chodime aj malo von. ja si netrufam....Chyba jej "vybeh" A to mame zajtra hudobku musim sa nejako dokopat aby sme tam sli lebo na cviceni s detmi sme neboli uz hadam 3 tyzdne....
A nikdy nehovor nikdy. my tiez planujeme len dve deti ale clovek nikdy nevie co sa bv zivote pritrafi.... Mat tak vacsi byt a viac eurasov tak mam aj 5 deti🙂))))To by sme vsak neutiahli. Kym sa nevratim opat do prace tak to bude stale tazsie... A kym mala sama nechodi tak budem mat problem aby mi ju vzali do skolky.... Nieco budeme musiet vyspekulovat.....

zrzulka
23. nov 2009

Joj maji :(((((( Hlavne to infekcne je otras. my sme tam stravili s malou mesiac a pol a viem ze ked bola mama tehotna tak tam deti boli s ockami.... tehotky mali zakaz.... drzim palce aby si si odtial neodniesla nejaky zakerny suvenir..... takze nic nezistili? Ani to nijako neriesia??? to je fakt sila ako dokazu cloveka odpinkat. Na kramaroch je to tak. Nas tiez chceli poslat domov ked sme tam boli s trojtyzdnovym dietatom ale ja som bola tvrdohlava. Stale som prizvukovala ze mala vracia a ja domov nejdem nech ju prezru.... tak nakoniec nas tam nechali, to bolo nase jedine stastie....Tiez nas prehadzovali ako horuci zemiak, verim ze u vas to nebude take dramaticke. i ked tie vysoke teploty u maleho dietata nikdy nevestia nic dobre. tymto ta nechcem strasit ale nepaci sa mi to....

maaja
23. nov 2009

Marek nevracia, ani nema hnack - teda ma, ale len malicko a to pripisali antibiotikam ...
myslim ze zrovna na infekcne asi fakt nebol dovod ...
zajtra mam volat nasej Dr ze co bolo v nemocke, tak uvidim, co mi ona zajtra povie ....
a dufam ze som tam nic nenachytala, boli sme tam asi polhodku, aj to len v takej cakarni kam sa ide zvonka ...

zrzulka
23. nov 2009

Maji drzim palce nech konecne vasa dr vyriesi tuto zahadu. sama som zvedava co mu nakoniec najdu....dufam ze nic vazne....uff si teda uzivas, ja uz by som bola zrela na psychiatriu
Verim ze si tam nic nenachytala.Oni tam casto zapinaju to modre svetlo. tu cakaren si pamatam. na stene bol namalovany vlk s rotavirusom....

maaja
23. nov 2009

asi sme boli v inej cakarni - na stene boli namalovane tri prasiatka ;)
a svietilo tam take cervene svetlo

maaja
23. nov 2009

inak nechapem jak mna mohol moj Dr poslat domov ako ZDRAVU ... sak ja vkuse kaslem !!! a pritom si napinam brucho snad viac ako ked dviham mareka ..

slnieckokati
23. nov 2009

ahojte julovky, rada by som sa k Vam pripojila aj ja. V piatok som bola na vysetreni a lekarka mi potvrila, ze som tehu. Hned som bola aj na ultrazvuku. Taku krasnu gulicku som este nevidela... 🙂 🙂 🙂
Teraz namozem zaspat, trochu som nervozna, lebo mam bolesti v brusku. Dufam, ze bude vsetko v poriadku. Mne zatial zle nebyva, ale hrozne ma prehana. Z kuchyne chodim rovno na toaletu...
Vsetky pozdravujem

nina41
24. nov 2009

Zrzulka žijem sama s detmi 🙂

zajacik...
24. nov 2009

Slnieckokati gratulujem k tehulkovstvu 😵

zajacik...
24. nov 2009

Babulky tak som dnes bola na UZV a mame potvrdene srdiecko, tak sa tesiiiim 🙂 🙂 🙂 A posunul sa mi TP na 12.07.2010 😅

ericica
24. nov 2009

ahojte dobre ranko 😉
maaja dufam ze bude vsetko ok a marekovi sa polepsi ,,daj vediet ako napredujete 🙂 a ty zase davaj na seba pozor 😵
slniecko vitaj 😉
ja sa s malou chystam do obchodu nakupit bo manzel ide vecer na cestu na tri dni zase sama s malou 😒 ☹

luminkasp
24. nov 2009

zajacik gratulujem

slnieckokati vitaj medzi nami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre