Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
27. apr 2010

aha, tak su potom dva typy tych nohaviciek. kolegyna tu v praci mala take akoby papierove. ale druha mala take sietkovane. 🙂 .
Kafko, mne sa tiez velmi pacil pristup predavacov v babymarkete. bola som velmi milo prekvapena. a dokonca to boli chlapi s obrovskym prehladom 🙂 tiez sa chystame vziat kocik a postielku od nich 🙂

ivka8255
27. apr 2010

Ahojte: pozeram, ze akurat rozoberate obchody v BA, my sa tiez chystame s mm v piatok.on ma nejaky biznis, tak ja chcem nabehnut do Ikey, Avionu a nejaky baby obchod, lebo potrebujem kopec veci este 😉 teda babo

oacka
27. apr 2010

na tom babymarkete majú fakt všakovaké kočíky... uvidíme,možno budú vystavovať v inchebe.... ak nie,tak tam skočíme. díky za tipy.
vy pracujete? meruska,ty si v škole?

ivka8255
27. apr 2010

my asi vystavu nestihneme, do pol tretej ma mm stretnutie (cize do tretej 😉 ) a vecer budeme cakat nasich z vychodu na navstevu, tak sa budeme ponahlat 😢 a to sa este mame zastavit v Seredi pre postielku, no aspon uz bude doma 🙂 🙂 🙂

ivka8255
27. apr 2010

ozaj babule: aky typ prebalovacej podlozky mate/budete mat? taku obdlznikovu, ci skor stvorcovu? ja si ju chcem dat na komodu, ale ta je dost uzka, bude vadit ak mi to tam bude troska trcat von??? 😖 vobec si to neviem predstavit

alllexa
27. apr 2010

Babymarket je fakt dobry, ja som vahala medzi Jane a Teutoniou a tam mi dobre vedeli poradit, ze som sa jednoznacne rozhodla pre Teutoniu Spirit (kvoli lahkosti, dobrej manipulacii, vacsej vanicke...).

Link na sietovane nohavicky:
http://shop.tehotka.sk/tovar/40-Fixacne_jednora...
Ja som ich vybrala, nech ich mam nachystane do porodnice a v pohode, daju sa prat na 60 stupnoch.

jaruska8
27. apr 2010

My sme kúpili obdĺžnikovú a dá sa nakliknúť na postieľku s rozmermi 120x60, nebudem ju dávať na komodu.

ivka8255
27. apr 2010

jaruska: to ma teda nenapadlo, ale znie to dobre, a usetrim si priestor na komode 🙂 mas ju v albume???

jaruska8
27. apr 2010

nemám, ale odfotím, inak tieto podložky predávajú v Predeti.

ivka8255
27. apr 2010

tak idem mrknut na web, vdaka za tip

jaruska8
27. apr 2010

Už som dal foto do albumu. 😉

kafoditka
27. apr 2010

jaruska... ta tvoja teutonka je prekrasna!!!!!! aj my s mm sme chceli taku, keby sme cakali babu 😉 ale mame cervene cosmo pre filipka 🙂

meruska
27. apr 2010

oacka.... ja som samozrejme v skole 🙂 ale utorok mam super rozvrh, ucim len 2 hodinky

jaruska8
27. apr 2010

Kafoditka, ďakujem, dúfam, že príde taká, takú sme si objednali. 😉 😝

sunnygirl
27. apr 2010

tak ja som už doma, všetko je oki. Sa veľmi teším 🙂 , stále je to na 80% diečatko, brali mi aj krv na krvný obraz, k cukru sa Dr. nevyjadril, mám zapísané 5,2, tak to je asi dobre 😅 , o 3 týždne mi ide robiť sono (biometriu, neviem, myslím že tak sa to volalo) o mesiac kontrola 31.5. Na materskú, ak všetko pôjde tak ako má tak 13.6., malinké kopká o 100 6.

Monline: ďakujem pekne za okná, nakoniec mi to nedalo, mm mi dovolil umyť balkónové, tak rýchlo idem, aby som stihla, lebo sa už mračí 😒

ivka8255
27. apr 2010

jaruska, vyzera to super, ta podlozka 😎 taky pekny neutralny vzor som este nevidela, idem gooooglit
sunny, blahozelam k ok vysledkom

oacka
27. apr 2010

sunny, kde máš peknú fotku??? blahoželám k výsledkom... to mi tu s mojalili a s kafoditkou budeme rodiť medzi prvými????? no diky....
jarus, ja sa bojím dať tú podložku aj na postieľku,ja si furt predstavujem ako sa to malé pretočí a zletí do postieľky. a kde si dáš tie hygienické pomôcky,čo potrebuješ k prebaľovaniu?

oacka
27. apr 2010

že mi!!!!!! to je už vrchol - samozrejme my! už celkom osprostievam...

katty17
27. apr 2010

kafko, ved aj vase cervene faro je paradne 🙂 . tiez zvazujeme teutonku cervenu. v maji maju dostat cervene teutonky do babymarketu, tak asi ju aj vezmeme. 🙂 mne sa pacila aj ta fialova ako ma jaruska, ale fialova mi nepresla 😉 . tak padol kompromis na cerveno ciernu kombinaciu 🙂. a navyse, vcera ma priatel namotal ze co ak to bude chalanisko. ze na UTZ sa nemozeme spoliehat 🙂

kafoditka
27. apr 2010

oacik... som zvedava, ktora z nas pojde prva 😉 A neboj, ja mam tiez tu podlozku, a nad postielkou mam hned poruke policku, kde mu budem mat polozene vsetky hygien. veci.. ved na zaciatok staci, sama uvidis, ved keby si sa stale bala, ze sa ti mala pretoci a spadne, tak mozes casom prebalovat aj na posteli 😉

katy dakujem 🙂 ako vies, ze maju dostat v maji cervene teutonky? to by tym padom dosla aj nam 😀 😀 juchuuuuuu
a to akoze prides a kupis? Nemusis cakat tie tri mesiace??

katty17
27. apr 2010

kafko, presne ako pises 🙂 ujo predavac nam povedal ze by im mali prist na sklad cervene teutonky. tak nas to potesilo. videl uz na mojom brusku ze mi cas tri mesiace uz nemame, tak na tuto info hned povedal 🙂. len dufam ze to je aj pravda 🙂

kafoditka
27. apr 2010

no super katty, si ma potesila 😉 A nevies nahodou ci v prvej alebo druhej polovici maja?? ja som strasna, viem, ale ked ja ho uz chcem mat doma!! 😀 😵

jaruska8
27. apr 2010

Tá podložka je stabilná, jasné, že len dovtedy ju budem mať na postieľke, kým sa malá nebude vedieť otočiť, aby nedošlo k úrazu, no a vecičky ku prebaľovaniu??? Som si objednala na Pampyshope, takú súpravu vreciek a taštičku, čo sa priviaže na postieľku. A ďakujem za pochvaly, som ani nedúfala, že takýto vzor nájdem, niežeby som nemala rada macíkov, sloníkov a podobne ale doteraz ma nič extra neoslovilo. 😀 😀

oacka
27. apr 2010

ja sa furt bojím toho ,že malej dačo urobím,že mi spadne, že sa potknem o psa a spadnem s ňou a podobné kraviny... nemôžem na to myslieť,lebo sa to potom aj stane.
takže v babymarkete nenápadne navádzajú na teutonky??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no uvidíme, ako sa napokon rozhodneme.

katty17
27. apr 2010

joj kafko, tak to uz netusim. :( ale ked tam pojdem buduci tyzden, tak povyzvedam, ak vam dovtedy nepride 😉 kafko, smiem vediet co vas vysla cca trojkombinacia? kupovali ste kombinaciu?

alllexa
27. apr 2010

Inak aj ja mam take stavy, ze sa bojim zohnut, lebo ked ma to v urcitom momente potom v brusku zaboli, tak si hned predstavim, ze co ak som babatku nieco zlomila a pod...

adka1311
27. apr 2010

caute babule...tak moje zle vysledky v tomto tehu pokracuju - prave mi volali, ze ma tehotensku cukrovku.... ☹
jarus - ty to mas tusim tiez, ze? aka je tam dieta? a co to moze mat za nasledok????

ja mam klud na lozku, tak mi moj mm ide po papier k lekarke ay ma vzali na diabetologiu...vobec netusim, co s tym...nemam chut teraz v mojom stave lietat po doktoroch...nechcem predcasne porodit....
tak neviem, asi tam len skusim zavolat a konzultovat to cez telefon....ale gynekologicka mi vravela, ze by som k tej dia mala chodit nejako casto na krv ci co..... ☹ ach jaj...pomoc....

jaruska8
27. apr 2010

Ahoj Adka, no ja mám tú diétu, ale dá sa to, choď sa pozrieť na stránku www.tehotenskacukrovka.cz, tam je vlastne všetko. Len ty s otu fyzickou aktivitou... Presne ako ja, aj ja som pred záťažovým testom ležala a mala kľudový režim. A ešte tu na koníkovi je téma, tehotenská cukrovka-gestačný diabetes, drž sa a hlavne, netreba sa stresovať, to zistíš sama, neboj zvládneme to!!

kafoditka
27. apr 2010

baby tak ja prcham s babami na brusne, zatial sa majte, vecer este nakuknem, paaaaa

nina88
27. apr 2010

Viete že na tej výstave budú robiť 4D ultrazvuk? 🙂 Som sa objednala. 25 eur, 15-20 min, v cene je dvd s videom+foto... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre