Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dior
7. máj 2010

MOJALI kraaaasna rozlucka,musia ta mat deturence rady 😵 😵 😵

zrzulka
7. máj 2010

mojalili to je krasnucke, aj mna to dojalo.... Uzasne su tie deti, citlive, vnimave...

oacka
7. máj 2010

v tom časáku píšu,že ppodložiek treba aspoň osem, ja mám 5, ale to mi mm postupne bude nosiť, nepotrepem tam naraz všetko. ja chcem mať nadštandardd, 1 alebo 2 posteľovú izbu,a tam sa dá aj čo to oprať... len ke´d budem po sekcii,tak sa mi 100% bude chcieť prať...

adelaine
7. máj 2010

..presne ako pisete, ja som si uzivala tehu ten 4 az 6mesiac,
teraz je to uz uuplne o inom, stale sa stazujem na volaco, chudak moj mm, stale ta ista pesnicka...zaha, bolesti,
opuchnute nohy, nespavost, silne kopance...
tusim budeme obaja radi, ked sa maly narodi 🙂

inak, dnes v noci sa mi snival brutalny sen, mala som autonehodu a zomrela som na dialnici,
normalne som sa videla z vtacej perspektivy, nadomnou boli ludia, ktori ma najprv resuscitovali,
ale potom mi nejakym nozom urobili cisarsky rez, ale uz bolo neskoro 😢 fuj, humus sen....
a v poslednej dobe mam len take, stale bud rodim, alebo umieram....no lahoda

zrzulka
7. máj 2010

oacik tak to nie ved to nebudes moct 24 hodin zist ani len z postele

mirka285
7. máj 2010

Zrzulka vobec sa ti necudujem,lebo ja som strasne podrazdena teraz,vsetci ma seru,mam pocit ze ma nikto nechape,a to nemam ziadne starosti vlastne...Tomas je samostatny,do prace nechodim,a aj tak som o nicom...

ivka8255
7. máj 2010

mojalili: normalne mam aj ja slzicky v ociach 😉 nieco podobne som zazila pred dvoma rokmi ked som sla prec z gympla v BB, to vedia len deti 🙂 🙂 🙂

oacka
7. máj 2010

adelaine, to znamená,že budeš dlho žiť!!!!! no ja sa nemôžem sťažovať, ja sa mám od polky piateho mesiaca super. dovtedy som umierala,a teraz pohoda. dúfam,že to vydrží čo najdlhšie. tak sa vždy večer teším,keď ležíme všetci traja v posteli a pozeráme telku alebo čítame,že ako nám je dobre, stále to aj malej hovorím... tak dúfam,že ju to ovplyvní a ke´d sa narodí,nebude veľmi vyvádzať....

zrzulka
7. máj 2010

adelaine boze taky sen, to je hrozne. Zrovna dnes som si pustila na FB jedno video ktore tam pridala moja priatelka. presne take to bolo o nehodach, ja som ho nemohla dopozerat, normalne slzy v ociach ... je to kazdodenna kruta realita ale ked to clovek takto vidi tak nic prijemne. jedna pasaz tam bola zrovna taka ze zena sedela vzadu a mala na kolenach male babetko. Zrazili sa s kamionom, potom uz len ukazali ako je ta zenska blazniva v blazninci a zviera namiesto svojho babetka vankus....

nika23t
7. máj 2010

zrzulka, cely ten zoznam, co si pred chvilou napisala Ty 😀 + krem na bradavky, odsavacku na mlieko, mydlo pre drobca, olej, neviem, ci aj zasypy sa dnes este kupuju... , vatove tampony, + este veci domov, ako vanicka, obliecky do postielky, matrac do cestovnej postielky... Kopec toho je.

Inak moj manzel nema chybu. Vcera v posteli sme riesili, co nam este treba dokupit, a on ze odsavacku poriesime potom, flasse na mlieko potom, ked nebudem mat mlieko, cumle potom, ked budeme potrebovat, vanicku potom, ked budem v porodnici, a ked som sa opytala na meno pre chlapceka, tak mi povedal, ze poriesime, ked sa narodi! Tak som sa do neho hned pustila, ze strechu na dom uz ma vybratu, a to este len zaklady mame, a meno budem hladat po porode 🙄 No komedia z chlapa! Nastastie ked videl, ako som zacala vyvadzat, tak sa hned umudril.

mojalili
7. máj 2010

No neulahčili mi to detúrence moje, stále chodili za mnou a nechceli sa ma pustit....ale ich to prejde 😉 😉 😉
Budem doma celé tri roky, pokial to pojde a mozno aj dalsie stihneme...do tretice🙂 Minulú matersku som isla po 1,5 roku do práce, nakolko som bola samozivitelka a musela som, ale teraz si to chcem pri mojom novom muzickovi vychutnat🙂

Kočky, veru zajtra zkompletizujem tasku do porodnice, mam len pre maleho veci nachystane,len pre seba nie....este 2 tyzdne musim vydrzat pokope a potom uz nech sa stane co sa ma stat.

Horsie je, ze zacinam MOC A MOC opuchat....alebo nalievat sa vodou, takze mozem sa chystat aj skor...no veru za mesiac rodim.....zvlastne... 🙂 🙂 🙂

adelaine
7. máj 2010

mojallili, to je super...bolo to od deti velmi zlate, deti sa vedia odvdacit ...

ja som bola v praci posledny den, a sefka mi nepovedala ani prd 😒

zrzulka
7. máj 2010

oacka bude vyvadzat ale to k detom proste patri. Aj ked vyvadzaju su to nasi zlatusikovia ktorych by sme nevymenili za pohodlnny zivot, ver tomu. deti su na to aby robili neplechu... a vytacali nas rodicov 😀

oacka
7. máj 2010

bože, keď ja hneď kričím,aj na nášho chudáka psa. budem sa musieť kontrolovať... ja chcem poslušné dieťa! ako som ja bola.

mojalili
7. máj 2010

MOj manzel ked pride do postele a povie MAMO, PODME NA TO.....tak chudak uz automaticky vie moju odpoved.....tak asi tiez sa tesi, ze budem doma na materskej alebo uz porodim 😀 😀 😀 Ale ved nech sa necuduje.......vcera som vstavala o 6 hodine a isla spat o 23.30 ani som sa cez den nezastavila....tak nech sa necudoval, ze som bola unavena doteraz.... 😀 😉

katty17
7. máj 2010

Mojali, tak mne normalne tecu slzy v praci 🙂 nadherna rozlucka !!! 🙂
babule, aky hruby matrac ste kupovali do postielky?

zrzulka
7. máj 2010

Nika krem uz mam aj kozmetiku pre maleho, vlastne len mydlo a kremik.... To na zaciatok staci....

nika ja riesim vsetko sama co sa tyka veci pre maleho, aspon nie su hadky, co ho tym budem zatazovat??? ma toho dost aj bez toho vsetkeho a este len bude mat ked sa maly narodi 😀 Akurat s tym menom som sa zatial nestotoznila ale co uz.... kedze mne sa nejako speci ziadne chlapcenske nepaci tak bude take ake vyberie ocinko:O)

lulu1983
7. máj 2010

Nika u nas to bolo rovnake, mm mal stale pocit, ze na vsetko je cas, to potom domyslime, to sa potom rozhodneme, potom, potom.. zmenilo sa to, ked sa ho v praci spytali kolegovia, co maju deti, ze ci uz mame toto a hento... odvtedy sa da... vybavujeme vsetko priebezne 🙂

zrzulka
7. máj 2010

oacik aj poslusne bude... raz.... 😀 nasa mala je kludne deculo aj taka bola....ale tiez niekedy dokaze vytocit do vyvrtky cloveka... Hlavne v poslednej dobe je jak 100 certov, nic nie je dobre ani tak ani tak.... nespoznavam ju

zrzulka
7. máj 2010

katty my len tenucky lebo mame monitor dychu pod ten len tenucky

nika23t
7. máj 2010

Ved prave, ani mne sa ziadne chlapcenske nejak extra nepaci... Samuel ma dost taha, ale brat sa tak vola a povedal, ze no urcite, ze on sa so svojim menom delit nebude 😉 A asi to aj ja tak zacnem riesit, ze budem si sama obehavat obchody, od manzela asi len penazenku vezmen 😉

lulu1983
7. máj 2010

Katty, nas matrac ma hrubku 7 cm, nakoniec sme na zaciatok vybrali cisto molitanovy, zvazovali sme aj kombinaciu molitan-kokos, ale vybrali sme nakoniec len molitanovy, ale taky ten husty, pevny a dostatocne tvrdy

mojalili
7. máj 2010

PERLICKA Z DNES RANA::::::: mojej dcerke LILI som hovorila, ze idem posledny den do prace a ze budem dlho doma s bratcekom....TATINKO zahlasil, ze mozno aj dlhsie ako roky, a spytal sa LILI, ci by nechcela sestricku....ona hned ano...*NATALKU....a hned ...... MUSIM TO VSETKYM POVEDAT, ZE BUDEME MAT AJ SESTRICKU......no viete si prestavit ten sok, keby teraz roztrubovala ze bude mat bratceka aj sestricku??? Kedze odstupnost casu nevnima??? Tak sme ju hatili s mužom 🙂

Zrzulka, veru vieme o com hovorime, ze nas deticky pekne vytacaju, ze? 😉 😉 😉 Ale ked ju pridem rano obudit a ona spinka ako anjelik , tak sme najstastnejsi rodicia na svete.

alllexa
7. máj 2010

Mojalili - to je krasne! Musela si mat velku radost...
Inak, my sme mali na gympli taku strasne nesympaticku fyzikarku, mala som z nej vzdy stresy, a ked otehotnela, tak bola normalne milsia🙂

mojalili
7. máj 2010

Jaj kočky, idem ukončiť poslednu hodinu na PC - vyučovanie na IKT anglictinu ...a uz budem mat definitivny koniec v praci. Pekny den, vecer si vas docitam. PAAA a Dobru chut....ci uz mate po chuti???JA idem na obed, papa

zrzulka
7. máj 2010

Tak tak staci ti karta, naco nervozny manzel???ten ti aj tak neporadi lebo chlapom je uplne jedno ci kupis nieco s macikom alebo vlacikom 😀 ja som pokupila vsetko so segrou a bolo fajn. on len na tie technicke veci je zatazeny.... A kocik:O)))) Ale oblecko, postielka, vanicka.... to je na mne.... To viem ze s tym mi on velmi nepomoze.....

Ale aspon nefrfle ked nakupujem a to fakt pri detoch sa ja krotit neviem 😒 . mala ma uz hadam vsetky hracky co existuju a nikdy nepovedal ani slovo naco jej zase kupim....

nikitka231
7. máj 2010

ahojte kocky ,som z augustoviek ale mam na vas otazocku ako ste na tom so zavinovackami v juli kedze budu vysie teploty,ze ake ste vy kupili a este ze ci uz kazda jedna viete aku polohu ma miminko ci ritkou alebo priecne alebo halvickou??
dakujem za info 😉

zrzulka
7. máj 2010

Mojalili presne to je ten najkrajsi pocit, ked spinkaju a ked ta rano zobudzaju... ked sa k tebe pritulia a stisnu ta ze ta idu pomaly udusit a ked vidim ako blbne s mojim muzom a ako sa ti dvaja lubia tak som fakt stastna... Alebo vcera ked sme tak lezali v posteli a s muzom sa rozpravali ona si lahla medzi nas ... je to super mat deti aj ked treba obcas pevne nervy ....ja som dost vybusna povaha ale pri nej sa snazim ovladat a byt kludna....

adelaine
7. máj 2010

inak, tera som nasla pre zaujimavost, ze je rok Tigra a nase detvaky budu taketo tigricata 😀 😀 😀
Deti narodené v roku Tigra sú temperamentní nespratníci. Nekonečne tryskajúca energia ich poháňa za neustále novými dobrodružstvami, čo rodičom pripravuje občas horúce chvíľky. Odmietajú stereotyp, vyhľadávajú nové podnety, aby uspokojili bezhraničnú zvedavosť. Ústa sa mi zatvoria iba počas spánku a vlastne aj to je úloha pre mamičky, by naučili toto šantivé klbko pravidelne a výdatne oddychovať. Majú silný vzťah k prírode, zvieratkám, preto chodievajte s nimi na prechádzky alebo rozvíjajte turistiku. Podporte ich v pravidelnej športovej aktivite. V kolektíve rovesníkov sa vďaka družnej povahe hneď s ostatnými skamarátia. Treba ale ustriehnuť, aby si príliš nepodmaňovali tie slabšie deti. Kráľ zvierat sa jednoducho nezaprie. City vyjadrujú otvorene a tajnosti nemajú a nemajú ich rady ani u druhých. Pevnosť a mieru dovolených hraníc si vyskúšajú doma aj v škole. Nadanie a čisté úmysly im uprieť nemožno. Tigre narodené v noci, najlepšie okolo polnoci, si ako noční lovci od osudu ulovia najviac. S vychádzajúcim slnkom klesá aktivita a na poludnie narodené malé šelmy sú mierumilovnejšie. U týchto detí stačí spojiť lásku s disciplínou a prinesú vám v živote iba radosť.

sama radost, nie?

zrzulka
7. máj 2010

Niki ja mam este po malej zavinky, kupila som len jednu rychlozavinku pod maleho.... A nas maly je v priecnej polohe zatial.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre