Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
7. máj 2010

meru - machrujes? 😀 😀 mozno aj tvoj Timko, bude on nasej Ninky o 4 dni starsi.. 😉

nika23t
7. máj 2010

Maxi, to aj ja som mala minuly tyzden taky plan, ze vela na slniecku, nech zmenim farbu, a fakt som zmenila. Nos som mala cerveny a pod ocami sa mi vyhodili dva nadherne hnede pigmentove skvrny 😅 Ale mama mi hned povedala, ze to aj ona mala, ked cakala mna a sestru a ze pri bratoch to nemala, tak zeby dievcatko?

strasska
7. máj 2010

aj ja mam zlatu rit 😀
Meruska v Novej som bola na nadstandarde na 3, a sprchu a wc som si nemohla vynachvalit. Jedinu nevyhodu som videla v tom, ze Misko v noci jacal a spolubyvajuce na izbe nemali baba, tak som chodila po chodbach. ☹
Mala som vybavenu porodnicku, rodila som napokon v sluzbe, cize som neplatila 😉 a teraz nad nou opat uvazujem. Mne by ani tak nevadilo rpdit pri niekom inom, len ja by som chcela, aby ma pravidelne kontroloval az do porodu jeden lekar.
Ona mi minule spustila porod, lebo sa jej zdalo, ze Misko je uz dlho velmi nizko a bolo to dobre, lebo som uz mala zelenu plodovu vodu a to som rodila 10 dni pred terminom

strasska
7. máj 2010

meruska a kedy si budes objednavat z toho pampyshopu, lebo ja mozno tiez uvazujem, len sa chcem opytat, ze preco prave ten obchod, maju tam take super ceny?

zrzulka
7. máj 2010

maxi moje dve dobre kamosky su 31.5 😀 😀 😀

zrzulka
7. máj 2010

mne je jedno ake bude znamenie .... nejako som nad tym nepremyslala co by bolo lepsie. raka mam len jednu kamaratku. S nou si celkom rozumiem....Blizencov poznam viacerych... pri malej som strasne nechcela aby bola skorpion. Vraj najkomplikovanejsie znamenie, i ked jedna kamoska je skorpion a je strasne zlata osoba. Mam ju velmi rada....

luminkasp
7. máj 2010

vas docitat je nemozna misia,

zrzulka, ockovanie v poho, tereska ani neplakala, uf, to bola ulava, lebo ja neznesiem, ked ona place, to prezivam horsie ako ona. A reakcia zda sa nie je ziadna.

Baby, vy uz riesite tasky do nemocky, som sa zasmiala nad sebou, ze ja este nemam absolutne nic pripravene 😎 , sa chystam zacat pripravy po 20. maji 😉 , urcite stiham 😎

ja som mala pri tere jednorazovky nohavicky a aj teraz sa tak chystam

ideme na nakupy, tak sa lucim, mozno vas este vecer kuknem

mojalili, nadherna rozlucka, aj ja som mala slzy v ociach

zrzulka
7. máj 2010

Lumi prave preto som sa pytala lebo ked len malej beru krv a ona sa tam hadze, trha a ja ju drzim tak to boli aj mna za nu.... neviem zvladnut tieto stavy akosik. Inak nam dava lekarka aj taku masticku na znecitlivenie cize ju to ani neboli ... asi je to len neprijemne....No vsak deti... Mala neznasa ked ju niekto drzi... To ani od nas nema nejako rada. ked sa chce pomojkat tak to ona musi prist a pritulit sa...

luminkasp
7. máj 2010

zrzi, malu som drzala ja, ona by sa inak nedala zaockovat, chytit sa od niekoho cudzieho, nehrozi 😉

oacka
7. máj 2010

zrzi, ale rak a škorpión si najlepšie rozumejú! ja mám škorpiónov veľmi rada. moja naj kamoška je škorpión a je síce komplikovaná a rázna povaha,ale strašne dobručká a nápomocná. a rak ju tak skľudňuje.

oacka
7. máj 2010

strasska, hlavne tam majú spuper výber, v tom pampyshope. ceny sú asi tiež v pohode.

zrzulka
7. máj 2010

Presne si to vystihla oacka :o)))) Aj ta moja kamaratka je taka ze by sa rozdala pre druhych ale zase ked ju raz podrazis tak .... aj svokra je skorpion :o)))) A tiez si celkom rozumieme. No vsak bodaj by nie ked sa vidime cca 4 krat do roka 😀 To potom moze byt hocjake znamenie....

oacka
7. máj 2010

ja teda na škorpiónov nedám dopustiť, ja mám normálne pocit,že my sme museli byť v minulom živote s tou mojou kamoškou manželia alebo frajeri! to si budú tvoje detičky perfektne rozumieť!

miki060707
7. máj 2010

ahojte, to som rada, že píšete v dobrom o škorpionoch, aj ja som pravý škorpion a je to pravda, ja by som sa rozdala, ale ked ma niekto sklame, tak to je o inom.....
no veru škorpion a rak si rozumeju, a také trio znamenie ja škorpion, rak a ryby a to je naša rodina, .... 🙂
mojalili, tak aj mne slzy zamočili líca, neviem, či som taká citlivá, ale bolo to kráásne

robika
7. máj 2010

ahojte, tak skorpionov aj ja poznam a ako kamarati su uzasni, verni a da sa na nich spolahnut, aj ked su dost narocni na priatelstvo a clovek ich nesmie sklamat, moj bratranec je skorpion a ma priatelku, ktora je velmi prisposobiva a je vidiet, ze jej nazor vobec neuznava, takze prisposobovanie nemaju radi, su radi v spolocnosti ludi, ktorych beru ako rovnocennych hlavne v konverzacii,

achojka
7. máj 2010

Ahojte baby. Idem sa vas opytat, co hovorite na tento kocik, mate s nim niekto skusenosti?
http://www.chicco.sk/index.php?page=product&id_...

robika
7. máj 2010

tak tusim nas tu je blizencov neurekom, ja okrem seba poznam iba jedneho blizenca, ale to ako keby ani nebol pravy 🙂 , mm je vahy, takze sa krasne doplname, dokonca aj pracovne, ja som na tie napady a on na to, aby ma usmernil a vyhovoril mi tie hlupe 🙂 , nas malicky dufam ze bude rak, sice ani blizenec nie je taky zly 🙂 , nastastie nebude lev, teda dufam, lebo poznam iba jedneho a mam co robit, aby som to zvladala ...

strasska: ako si spominala ze mas tu odsavacku na vysavac, my mame doma vysavac taky velky, co sa da aj na mokro s nim vysavat a huci to ako slak, tak si to odsavanie soplikov vobec neviem predstavit, pride mi to take zvlastne...

kafoditka
7. máj 2010

Baby tak ja som dnes taka nervna, az je mi do placu. Staci, ze mm povie nieco, co sa mi nelubi a hned na neho nahucim. Som strasna.. Mam taky pocit, ze do konca tehu to bude pekne kriticke, bez spanku, s napuchnutymi vsetkymi koncatinami sa budeme len gulat... 😒 Zistila som, ze mam jedny jedine rychlochodky, ktore su nositelne, do ostatnych topanok nohu ani blbou nahodou nenatrepem.. ☹

oacka
7. máj 2010

kafko, mne dnes manžel musel šnurovať botasky, lebo ani posediačky som sa k tým šnúrkam nevedela dostať!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 bohovsdkú srandu sme z toho mali! ešteže mám aj také bez šnurovania!

oacka
7. máj 2010

achojka, nemám skúsensoti s tým kočíkom. ale podľa obrázku by ma odradili tie kolieska. ale kopec báb také má a sú spokojné...

kafoditka
7. máj 2010

oacik, ja som tak minule bojovala s obycajnymi silonkami!! Fakt sila 😉

maxara
7. máj 2010

Ahojte krasuľky,
Nika ja nema ziadne vyrazne pigmentove flaky a skvrny, len na hrudi pod/medzi prskami som mala odjakziva taky tmavy flak, teda len bezovy, mozno o dva odtiene tmavsi ako ostatna koza, velky asi 5x5 cm a teraz v tehu mi trosku stmavol a este pod tym flakom, skoro na brusku sa mi vytvorili take podobne mensie.. Ale inak nemam nikde nic.. a mame dievcatko 😉 .. ale mas pravdu, skor maju flaky tie, co cakaju dievcatka..
INAK - ja skorpionom neviem prist na chut. Moja sestra je skorpik jak vysity, ona v podstate nie je zla, je taka, ze by sa rozdala, niekedy az neuvazene, az moc, az sa necha vyuzit, no vie aj riadne bodnut, hlavne ked to clovek najmenej caka,, a co ju sklame nie je vzdy vec, co by normalne ostatnych sklamala.. takze normalne musime byt vlastne v strehu, co pred nou povieme (s cim ja mam teda problem).. je to totalna extremistka, ide z extremu do extremu a dost sa snazi z kazdeho dostat maximum za minimum protihodnoty.. No ja som celkom tolerantna a ked spravi nieco, co poburi rodinu, co je celkom casto, tak ja som vyslana ako osoba, co sa ma s nou porozpravat, cize vzdy si zliznem kopec vycitiek a vsetkeho mozneho, musim vypocut jej nazory, no nastastie s tym nema problem, ich vyklopit a potom je najhorsie to, ze ja ju pochopim, ze co ju k tomu viedlo, ale chapem aj nasich a zbytok dotknutych a potom mi to je cele luto, trapim sa a nakoniec si poupravim obe verzie, pretlmocim dalej polopravdy s nejakym vysvetlenim a vsetci sa uspokoja, mavnu nad tym rukou a snazia sa neriesit.. Takze ja, ak mozem, tak sa skorpikom vyhybam..

kafoditka
7. máj 2010

maxi, ja mam v praci 3 kolegov skorpikov, z toho je jedna zena a co ma pri vsetkych troch zarazilo bolo, ze im ked niekto ublizi alebo ich sklame, okamzite s tym clovekom skoncia akykolkvek kontakt, znenavidia a uz nikdy s dotycnym nenavodia puto. A co dalsie - vedia odpustat, ale NIKDY nezabudnu..

oacka
7. máj 2010

povaha závisí od milióna všelijakých faktorov a možno jedným z nich je aj znamenie.... a ktorá v poradí je tvoja sestra, maxi?
cigaretka, ako si dopadla v babymarkete??????
kafko,ja som sa včera začala rehotať v kabínke u gyndoša,lebo som sa tam už poriadne nezmestila na šírku a som sa doudierala o všetky steny ako debil! normálne somsa smiala zo seba! ale on má preto pochopenie. musela som si k nemu zobrať obuvák,lebo inak by som už topánky na nohu nenatiahla....

maxara
7. máj 2010

Kaficko moje ubohe 😒 to je mrzute.. takze radsej ta dnes nestretnut, co? Inak tie nohy puchnu aj mne.. dnes ked som dosla z roboty, bolo mi teplo, jak som sa opekala v tom aute v zapche a tak som sa doma vyzliekla a vyvalila na postel, kukala na brusko jak sa mrvi a zrazu som si tak vsimla, ze moje tucne stehna rozliate na posteli ledva cez to brusko vidno, lytka transplantovane od nejakeho bagristu a priehlavky jak prasacie labky u masiara. Kebyze otvorim usta do O, si pripadam, jak extra dofuknuta nafukovacia Anca. ☹

oacka
7. máj 2010

idemm si kúpiť zmrzku a karamelovú polevu a ešte na to lenttilky... mám chuť. a zas som pribrala! už som kilo nad pôvodnou váhou!

lulu1983
7. máj 2010

Maxi, akoby si opisovala moju najmladsiu sestru, ona ako skorpion nie je zla, len je uplne, ale ze uplne na mraky ina ako ja 🙂

maxara
7. máj 2010

oacka - ano, je prva a aj od toho dost zavisi.. aj od generacie, v ktorej vyrastala.. viem, ze sa neda len podla toho posudzovat
kafko - ano mas pravdu, NIKDY nezabudnu.. a vies co? uz som si tolko krat povedala, ze ju serem, ze uz nech sa na mna nahneva na cely zivot, ale ja nepojdem riesit jej problemy.. no ale ked som videla mamu, aka je nestastna.. oco v pohode, ten by ju v poho aj vydedil, ale on je rak.. on ked sa pohada do krvi, on za pol hodinu miluckym hlasom uplne od veci, akoze sa ani nechumelilo.. cize keby ona prisla, tak on sa uz nehneva.. ale kym nepride, tak je nasraty a ona pre neho neexistuje a z jeho strany nehrozi prvy krok..

maxara
7. máj 2010

lulu a ty si ake znamenie?

kafoditka
7. máj 2010

maxinka moja, ze nafukovacia Anca!! 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre