Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

vierkaha
13. máj 2010

Zrzi ja som sa teiž bála, keď som si objednávala kočík, že to poštou z nemeka neprežije, ale našťastie to posielajú kuriérskou službou 😀 , tak mi odľahlo.

Akurát mm vybral takú zvláštne zelenú fabru kočíka, no ale keď on tú slabosť pre zelenú asi v sebe nezaprie 😀

mojalili
13. máj 2010

Zrzulka, dnes je asi nejaky divny tlak....aj mojmu muzovi nie je dobre. A vsimol si, ze len stonem, co ma vsetko boli a tlaci...zle sa mi dychla a mam nadchu, ach jaj. Stale polihujem. Ale ved to mam.....dala by som vam sem jedno video, ale neviem ako, skoda, paradne som zachytila, ako maly robi mexicke vlny v brusku🙂

mojalili
13. máj 2010

Nieco vyskusam.....

mojalili
13. máj 2010
mojalili
13. máj 2010

Ospravedlnujem sa, ale chcela som sem dat link na jedno moje video, ale vidim, ze to nejde ☹ ☹ ☹ ☹

oacka
13. máj 2010

mima, gratulujem k super nákupom!
dior, teda klobúk dole, na dvojičky sú teda fakt veľkí, veď majú váhu,akoby boli sami.!
ja som večerala MCcountry menu s čokoládovým šejkom. ja by som furt jedla zmrzku a hovädzie mäso....
zrzi, mne dnes došla komoda poštovým kuriérom a všetko v pohodke....

mima89
13. máj 2010

tatianka napisali mi ze priblizne 2-3tyznde od prijatia penazi....ak objednavas sady do postielky-lebo to sa sije na objednavku... tak to este stihneme hadam 😉 a rozhodla som sa pre kokos molitan...

mima89
13. máj 2010

baby ja mam chut ten kocik poskladat a kocikovat po dome 😅 no neni som na hlavu ? 😀 ale mama mi povedala ze ho nemam rozbalovat, ze to prinasa smolu... 😒

mojalili
13. máj 2010

MIMA - V pohode, nemyslim si, ze to prinasa smolu, babske povery. A aky si si vybrala?

cigaretka5
13. máj 2010

no dievcata prave som objednala kocik tak som zvedava na dodacie doby , na SK 6-8 tyzdnov , teta v brne ma presviedcala ze v polke juna to bude

cigaretka5
13. máj 2010

rozmyslam ze idem poriesit aj postielku a ine veci do nej

tatianka.g
13. máj 2010

ja sa tiez uz pomalicky chystam, ze zacnem s nakupmi, prave surfujem a hladam na nete 🙂
len niektore vecicky su naozaj riadne palky

cigaretka5
13. máj 2010

no mi hovor
mojalili mimi v best for baby nemaju madrac a veci dio postielky?

oacka
13. máj 2010

cigaretka, v brne si kupovala? a ktorý naakoniec?

cigaretka5
13. máj 2010

no nakoniec mutsy 4 rider single spoke next nafukovacie kolesa, kozena rukovat, cerveny cely 740 evri so vsetkym
len ma trochu paniku z tych dodacich lehot

oacka
13. máj 2010

super, držím palce, aby došiel včas,ale myslím,že keď sľúbili,tak dojde. to je 3kombinácia?

cigaretka5
13. máj 2010

baby ake ste kupovali matrace do postielky? kokos ? pohanka?

oacka
13. máj 2010

kokos molitan

cigaretka5
13. máj 2010

nie svanicka sportova cast, nanoznik prsiplast na obe casti, nanoznik. Vajicko neriesim vezmem bratovi ma po malom vo vybornom stave

cigaretka5
13. máj 2010

oacka a kupovala si na nete alebo si bola v shope?

mima89
13. máj 2010

no vyberali sme na nase financne moznosti takze nie je to z tych drahsich ako mate vy, ale zdal sa nam byt celkom fajn - tako jumper..

mima89
13. máj 2010

len este potrebujeme autosedacku ale chceme nejaku z bazaru....

mojalili
13. máj 2010

Cigaretka maju tam vsetko, aj postielky a akeeeeeeeeeee kraaaasne, vsetko, navlecky, baldachyny, aj matrace.....tam najdes vazne uplne vsetko.Aspon u nas, ine je pozerat na nete, to vsetko nevidite, ale takto ten obchod je hala dvojposchodova a vazne je tam toho dost, dokonca aj pekne oblecenie a aj celkom dobre ceny, plienky potiskove, vsetko..

Kocky, co si neurobime, nemame, nie? Snad len to dieta... 😀 😝
MM frfle uz 1/2 roka, ze u akych debilov som si dala urobit plastove okna.....bla bla bla, proste klucky sa uvolnili a zle sa zatvaraju......a viete co? Skor, ako som zavolala firmu na zarucny servis.....MM siel na futbal teraz a zobrala som elektr.sroubovak, a zakrutila vsetky uvolnene kľučky,sak boli uuplne odkrutene. A drzi to jak hovado a dobre sa zatvara....hovorim, co si neurobis - nemas-..... 😉

lenkaaninka
13. máj 2010

mojalili pravda pravda až na to dieťa 😉

lenkaaninka
13. máj 2010

mima ja mám parádnu za 17 eur po dvoch deťoch z bazáru a ozaj je peknunká aj so strieškou

oacka
13. máj 2010

ja som kupovala v babymarkete, aj koafoditka. má taký istý. mirka má asi aj s pohankou.

lenkaaninka
13. máj 2010

baby na čo je tam ta pohánka a kokos v tých madracoch asi som mimo 😕

cigaretka5
13. máj 2010

mojalili a maju tam aj tuto postielku?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7840896&tab=4

adelaine
13. máj 2010

kocky, ked uz pisete o postielkach, ja som si do postielky zatial kupila len mantinel, spaci vak, tensiu deku,
samozrejme plachty a podlozky proti precikaniu...
paplonik som neriesila...ja planujem dat drobca najskor do zavinovacky, neskor bude vo vaku a pod dekou,
bude leto, paplonik sa mi zda vela...ako ste na tom vy?

oacka
13. máj 2010

ja ti neviem, lenkaaninka, asi kvalitnejšia výplň,čo sa nepreleží.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre