Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
19. máj 2010

Áhojte kočky...mojalili aká pekná foto v pase...idem si vás prečítať
90 percent veci pre malinkého opratých a požehlených... 😉

luminkasp
19. máj 2010

uf, mam natrete okenice, ble, uz tu farbu nechcem ani vydiet 😝

luminkasp
19. máj 2010

vidiet, no, dobra chyba, aspon vidite, ako mi je z nej zle 😀

lela1809
19. máj 2010

ahojte, ak mozem pridam sa k vam 🙂 TERMIN MAM ZATIAL 14.7. .

mojalili
19. máj 2010

Luminka, ms odpustene, vidiet, ze si pod omamnymi latkami 😀 😀 😀

luminkasp
19. máj 2010

ahoj lela, vitaj 😉

luminkasp
19. máj 2010

este ze sa mam na co vyhovorit 😉

lela1809
19. máj 2010

ako to vsetko prezivate??? ja mam od 4teho mesiaca problemy s chrbticou... a stale kyselinu... to tu ma vela kociek.. a nezabera mi nic :( ani fatra, ani pukance.. ani mlikeo.. no ale uz si hovorim ze to nejak tych par tyzdnov prezijeme 🙂

maxara
19. máj 2010

baby mne ostava oprat uz len tu najnovsiu zasielku, cize zavinku do vajca, spaci vak a decky, to mam akurat do jednej pracky aj s postielkovou supravou... to asi zajtra dam prat

mojalili nezda 😀 😀 tebe to ide strasne rychlo..

baby prave som sa dozvedela, ze mi koncia casy bez nervov.. ☹ 😠 😢 zachvilu pride ten niemand co tu byva s nami.. dva tyzdne bol doma pri mamicke.. ☹ nemohol tam ostat?

luminkasp
19. máj 2010

maxi, ja sa z vas zblaznim, ja este nemam oprate a vyzehlene nic, no a este horsie, nemam ani nakupene 😎

silvia.vesela
19. máj 2010

lela vitaj medzi nami! 🙂 Tusim, ze vsetky tehule prezivame to iste, palenie zahy, bolesti.....
ozaj, ako si na tom s vybavickou pre maleho/malu?

lela1809
19. máj 2010

luminkasp, ja som na tom ako ty.. uz sa chystam ze sa zajtra do toho pustim... a to som si pisala zoznam do porodnice.. ze si pomaly tasku zbalim 🙂

carrie84
19. máj 2010

Maxi, ja fakt neviem, preco sa ho nezbavite .... ved to ani nemusi vyzerat, ze ho vyhadzujete - vysvetlite mu, ze s babatkom potrebujete v dome viac miesta a sukromia. Ci potrebujete peniaze za najom?

luminkasp
19. máj 2010

padam do zahrady, uz som sa trochu otriasla z omamnych latok, nasa mala sa hrala v piesku, viete si predstavit ako to tam asi vyzera a polievat treba

luminkasp
19. máj 2010

lela, ja sa este ani nechystam na to pranie a zehlenie, snad zaciatkom juna 😉

lela1809
19. máj 2010

no malickej som zacala az teraz riesit vybvicku.. spisala som zoznam z netu a nakupovala.. oblecenie som nekupovala... vela mi kupila mamina a kamoska mi po detickach priniesla vela veciciek...tak to nechcem nejak prehanat... este zhanam cestovnu postielku a vanicku... len tie ceny ma odradzaju 🙂

luminkasp
19. máj 2010

a uz viete meno?

my ho este stale nemame iste, ale dufam, ze papi ho uz nezmeni 😎

lela1809
19. máj 2010

luminkasp, ja si stale hovori ze este je casu dost.. len ma kamoska nastrasila 🙂 rodila v 34tt

luminkasp
19. máj 2010

xi, lela, v najhorsom pripade to zostane na mm 😉

majte sa krasne, musim do tej zahrady a robit ryby na veceru

lela1809
19. máj 2010

zatial Laura 🙂

silvia.vesela
19. máj 2010

kocky, ja uz mam skoro vsetko pokupene, kocik, postielku, vanicku, oblecko....ale este nemame byt dokonceny, tak musim cakat!!!! Uz by som to mala najradsej vsetko pripravene! Povedala som manzelovi, ze cakam do konca maja a od 1.juna zacinam pripravovat hniezdo!!!!!! 😎

silvia.vesela
19. máj 2010

malemu dohovaram, ze musi ostat v brusku pekne do terminu, lebo nema poskladanu postielku, veci oprate atd......
tak, snad ma posluchne! 🙂
Teraz je dost takych pripadov, ze sa rodi predcasne!

maxara
19. máj 2010

lumi ale ty mas po malej vsetko.. tak to len operies, ale my sme to museli aj kupit, pozistovat co a ako.. chapes..
carrie ver tomu, ze keby to nebolo o peniazoch, tak je uz ta-tam.. mm mu ako svojmu velmi dobremu kamaratovi (ktory bol podotykam normalny, vesely, cistotny chalan, ktoreho sme mali radi, bola s nim sranda...) pomahal riesit jeho zapeklitu situaciu, kedy sa chystal dat vypoved a zaroven chcel zacat podnikat, ale nemohol sa rozkyvat.. mam pocit, ze pomaly chytil depky z toho a aj z toho, ze je sam, pomohla som mu najst (moju kamosku) frajerku, ibaze on sa medzitym zmenil STRAAASNE spustol, jak stary opusteny laznik.. dals a na bielu magiu a uplne mu zacalo hrabat aj v jeho nazoroch vo vsetkom.. prestal uplne jest varene jedlo.. zerie len rozky, rajciny, parenice a zapija to redbullom.. mm si myslel, ze ten chalan len nevie, co so sebou, tak mu "podal pomocnu ruku" ponukol mu byvanie u nas, kym si nenajde nieco lepsie.. samostatne.. Typek sa nastahoval, depky nepresli, lebo moja kamoska sa s nim rozisla, jeho nazory totiz ostali uz tie pozmenene.. je to otras.. on si stale mysli, ze on je na dobrej ceste, on sa venuje akoze duchovnu a my vsetci sme ti slepi, co tu spravnu cestu nevidime.. VSETCI SME BLAZNI IBA ON JE LIETADLO..a teraz mm nechce byt debil k nemu a tak sa snazime nasu trpezlivost vyzmykat na maximum.. 😒

oacka
19. máj 2010

ja som dnes začala 35. tt, je mi z toho nejako zle.... za tri týždne možem rodiť... panebože... fakt sa to stane... panebože... carrie, a čo hovoria lekári na tvoj plán A????.... celkom sa mi páči 😉 😉 😉 😉

maxara
19. máj 2010

oacka ty sa nebojis ist na cisarak? ved priroda to predsa zariadila takto a pre zeny je to prirodzene,.. mozno preto mavame kramy, aby sme si na tie bolesti zvykli postupne.. ja sa cisaraku bojim ako certa 😒

lela1809
19. máj 2010

je potrebne mat aj porodny plan??? nasla somna nete....

maxara
19. máj 2010

inak nepozerala som sice tabulku junoviek/majoviek, ale ked som bola na Kramaroch cvicit, tak babula zaciatkova junovka vravela, ze ona chodila pomerne casto na tie cvicenia a ze uz skoro vsetky jej zname tvare odtial porodili, vsetko same baby a vsetko prenasali a vacsina isla cisarakom.. 😒 tak som jej povedala, ze julovky su chlapcekovite povacsine a teda dufame, ze prirodzene

maxara
19. máj 2010

lela ozaj vitaj.. ak chces byt v nasej julovkovej tabulke, postav sa na moju fotku a tam mam napisane, ake udaje potrebujem, ak mozes posli mi ich do IP lebo teraz mam pokazeny komp, tabulku mam v nom a nemozem to tam teraz hned pridat..
porodny plan je zaujimava vec, ale ja mam porodnika, takze ja si s nim pohovorim.. ja nemam nejake specialne poziadavky, takze ja ten plan neriesim

lela1809
19. máj 2010

maxara Dakujem 🙂specialne poziadavky nemam 🙂 teda az na manzela pocas celeho porodu 🙂 udaje poslem 🙂

aalexis007
19. máj 2010

Ahojte - rozmyslate nad EPI? Idete si ju niektora dat? Ja som prvorodicka - tak vobec neviem co ma caka. Ako sa blizim do ciela tak zacinam rozmyslat nad vsetkym moznym. Precitala som uz vsetko mozne - pre aj proti. Neviem sa rozhodnut. ☹ Je to velmi tazke, hlavne ked mi nema kto poradit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre