Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
24. máj 2010

oacka ved nastrih vraj neboli vobec, ani si to nevsimneme, vraj sa nastrihava len koza, nie masko 😉

cigaretka5
24. máj 2010

maxi mam pocit ze si na to podobne ako ja, kamkolvek sa pohnem nic nevybavim normalne minimalne stretnem dvoch magorov co mi spestria den

cigaretka5
24. máj 2010

maxi uz si sa rozhodla ides teraz zazmluvnoit Valenta. som na neho pocula straaaaaaaaaaaaasne dobre referencie

oacka
24. máj 2010

maxi, keď si predstavím,že do mňa niekto vkladá nožnice, tak ma to už bolíííííííí!!!!!!!

denisse
24. máj 2010

a co sa tyka porodu .. nic si nepredstavuj, aj tak bude vsetko inak 😉
a uvidis, ze to perfektne zvladnes ... porod je nieco, na co sa nikdy dostatocne nepripravis, lebo kazdy je uplne iny ... takze si urcite ziadnu pripravu nezanedbala ... budeme sa navzajom povzbudzovat a urcite to vsetky zvladneme ...

ja by som chcela prirodzene, ale dnes som sa dozvedela, ze mala je KP, tak cakam, ci sa este otoci ...

silvia.vesela
24. máj 2010

ahojte kocky,

tak som sa vratila z poradne, vsetko oki, krcok drzi zatial, tak sa tesim. Idem poslednykrat na kontrolu 7.6.. budu mi robit kultivaciu a posledny ultrazvuk. A potom uz sup k dr. Marekovej u ktorej budem rodit!
Dnes sme si aj my s manzelom kupili na mileticke ovocie, jahodky, melon a aj hrasok! MNAAAAM!!!!!!! 🙂

Inac tiez ma trosku chyta strach z porodu...dr. povedal, ze uz aj o 2 tyzdne mozme ist na to! 😕

maxara
24. máj 2010

@cigaretka5 no fakt je asi divna, ved krv??? 😲 😕 to kebyze sa mi pusti krv, tak jasne ze v momente volam 112

cigaretka5
24. máj 2010

silvi ja som sa dne chystala na mileticku no nejak som sa nevystrepala

cigaretka5
24. máj 2010

@maxara no to vies blondinka

denisse
24. máj 2010

@oacka a tie noznice si nepredstavuj, o tom ani nebudes vediet ... naozaj ... 🙂

kafoditka
24. máj 2010

@oacka ale nastrih sa robi sikmo a nie smerom ku konecniku rovno...je to cisty rez, ked ti ho zosiju, tak sa velmi rychlo zahoji. Ale ked odmietnes nastrih a potrhas sa az ku konecniku, tak je to horsie, lebo sa potrhas ako na franforce a to sa aj dlhsie a horsie sije... Tym chcem povedat, ze keby bolo babo velke, vzdy je lepsi nastrih ako potrhat sa...

maxara
24. máj 2010

@oacka ale ved to nie do teba.. to je ako ked si predsatvis tu kozicku medzi palcom a ukazovakom na ruke, ked si tie prsty poriadne natiahnes od seba, tak ta koza je taka odkrvena, biela.. a presne vtedy to neboli, ked ti do takeho strihnu asi 1 cm.. niekedy menej.. pocas kontrakcie a pri tlaceni.. pohodka

silvia.vesela
24. máj 2010

cigaretka, ja som uz manzelovi pistala cely vikend, ze mam chut na melonik a jahodky...tak uz to dnes nevydrzal a isli sme na to! 🙂

cigaretka5
24. máj 2010

@sivlia.vesela no si ma inspirovala pojdem tam pekne krasne hned zajtra

maxara
24. máj 2010

@cigaretka5 ano, idem ho zazmluvnovat, ja som tiez samu chvalu na neho pocula, o dva tyzdne mam s nim rande, tak uvidim, ked hodime rec..

silvia.vesela
24. máj 2010

treba ist, ja som dnes uz maximalne spokojna! Zjedla som polku melonu, jahodky skoro cele.... 😀 a manzelovi ostal hrasok, ja ho milujem, ale som z neho straaaasne nafuknuta....tak som radsej odolala. 🙂

maxara
24. máj 2010

@silvia.vesela ja som na tom podobne, teda s tou poradnou, tiez idem na posledny UTZ, kultivaciu a kontrolny krvny obraz ale idem 8.6. a potom asi uz k Valentovi

@cigaretka5 ved aj ja som blondina 😅

maxara
24. máj 2010

deni aj moja mala je KP 😒 dr povedal, ze este ma cas tak tri tyzdne.. treba prehovarat
a melonik sa mi chladi v chladnicke 🙂

cigaretka5
24. máj 2010

@maxara no ono asi bude zalezat aj od dlzky blond vlasov, ona ich ma az po pas 😎

kafoditka
24. máj 2010

Babule nerobte mi chute s melonikom a jahodkami ☹ 😉

maxara
24. máj 2010

no ja tie najdlhsie len po lopatky 😀 ale ja som spinavy blond.. to vela spravi, nie? 😀

silvia.vesela
24. máj 2010

maxi, ty budes rodit kde? urcite si to aj pisala, len som to nejak prehliadla....

maxara
24. máj 2010

@silvia.vesela na Kramaroch.. ak si nebudem volat sanitku.. teda neviem ako to funguje pri porodoch, ale normalne moja spadova nemocnica je Ruzinov, tak teoreticky by ma mali odviezt tam.. viete o tom nieco?

cigaretka5
24. máj 2010

@maxara, podla mna aj ked je tvoja spadovka ruzinov a zazmluvneneho a chodit budes na kramare tak ta zavezu na kramare, nie? ja si to inak neviem predstavit, moja spadova nemocnica podla trvaleho pobytu je Myjava, tak snad by ma neviezli tam, nie? 🙂

mirka285
24. máj 2010

oacka nastrihu sa neboj,to som ani nepostrehla...ak porod bude prebiehat normalne,nemusis sa bat ,aj ta bolest raz pominie....

oacka
24. máj 2010

baby, práve som sa dozvedela, že prvá z nás už porodila! vy ste to vedeli? 20.5. sa vraj zajacikovi naroodil synček v 34tt. dvojkilový silák.

silvia.vesela
24. máj 2010

fuuuha, maxi to teda neviem...ale podla mna by ta mali odviest tam, kde budes rodit, nie? a nie, kde si chodila do poradne.

oacka
24. máj 2010

s tými sanitkami pozor, kočky. moja nemocka je až za mestom, a sanitky tam rodičky nevozia. zavezú do najbližšej nemocnice. takže ak by som musela urgentne do nemocnice a chcela by som do tej mojej Šace,tak si vrajj mám volať taxík,nie sanitku.

robika
24. máj 2010

Ahojte, vy viete tak vela popisat, ze nemam sancu nic precitat a zase nechcem aby mi nieco uslo 🙂
k dobrym vysledkom gratulujem vsetkym 🙂
ja uvidim vo stvrtok, u nas budem k lekarovi chodit stale, nielen do nemocnice, neviem preco, ale na druhej strane som rada, lebo oni to tam riesia velmi rychlo a nemaju chut sa zaoberat vysvetlovanim...
zavidim vam tu predporodnu pripravu, tak som si to u nas obvolala a si predstavte ze tu to vobec nefunguje, nechapem, ale vraj nemocnica nemala zaujem robit takuto pripravu... keby tu bolo aspon nieco ine, kde mozem zajst... ale nie je
ja sa bojim toho, ako mirka pisala, ze sestricky si myslia, ze baba ma vsetko vediet, co robit a tak, ale odkial... hlavne ked idem rodit prvy krat...
ako pisete ze vela papate, tak ja akosi stracam chut maskrtit, nejako menej jem, ale to bude asi tym teplom, cely vikend aj dnes svieti slnko, v praci som mala take brutalne teplo, ze sme sa s malym skoro uvarili...
cez vikend sme boli na nakupoch, nakoniec v Trencine, a konecne uz mame aj kocik, pojdem sem hodit nejake foto...

silvia.vesela
24. máj 2010

oacka, to fakt??? wooow, a su v poriadku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre