Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
2. jún 2010

Super.... mojalili to uz ma za sebou... vitaj Danielko medzi nami... 🙂

ivka8255
2. jún 2010

jeeeeeeeeeminky, tak už ???po dlhej dobe prídem a hneď bábo??? @mojalili gratulujem, pomaly aby sme sa začali chystať 😉 idem prelúskať pár strán dozadu, nech som v obraze 😎

adelaine
2. jún 2010

ahojte,
jee, mojalili to ma za sebou, to je super, tak vitame junovkoveho drobceka 😀

inak kocky, mna dnes doki v poradni poriadne vylakal ☹
odoberal mi ster na streptokoka, vysetroval krcok,
a po vysetreni mal rukavicu celu krvavu 😖 otocil sa na mna so slovami,
nejak sa nam to rozbehlo a pobalte si veci do porodnice 😢 😢

z CS0, mam CS5, som otvorena na 1 prst a mam vyrazne skratny krcok,
normalne som dostala bobky, ked povedal, ze musim vydrzat aspon 2 tyzdne,
koksooo ☹ bojiiiiim

katarina7777
2. jún 2010

@adelaine fuha, hlavne nepanikar, lebo to nepomaha... co ti povedal lekar, ze mas lezat?

janulienocka
2. jún 2010

@mojalili moc gratulujem, tak sa coskoro ozvi s foteckami a infoskami, moc sa drzkajte 😵 @adelaine no teeda, tak to si musis davat pozor a setrit sa, termin mas chvilku predomnou, este by sme mali aspon zo dva tyzdne vydrzat
😉 nechapem, ako sa mu to podarilo, ze rukavicu od krvi, ... 😕 cim to mohlo byt, ci tym vysetrenim alebo co 😨

noemarta
2. jún 2010

mojila gratulujem, super spravicka, kraasne miery !!!! 🙂 🙂 🙂
Adeleine, hlavne oddychuj, snaz sa lezat a nerob paniku, to tomu nepomoze. chlud , pohoda.. ja viem ze sa mi to lahko pise, ale, skuuus.
Takze neviem, ci zajtra ides s nami do toho ruzinova??

adelaine
2. jún 2010

katka, janulienocka..mam lezat, nemam nic robit, a vtipalek, povedal ze nemam sexovat 😖 po sexe by som mohla ist rodit aj zajtra...
ja nesexujem uz pomaly 3 mesiac 😢
a mam uzivat magnesium tablety 500 mg , nie magne B6, ze ten je na toto slaby...
a ta rukavica je asi po vys. krcku, co ja viem?
tiez som si nemyslela, ze to bude az taketo...sice mi tvrdne brucho asi 10x denne,
aj pobolieva, ale neprikladala som tomu az taky vyznam, teraz to tu mame vsetky...
ale budem sa setrit, aspon mam zamienku 😉

lenkaaninka
2. jún 2010

@adelaine nohy dohora a nechaj sa obskakovať 😎

adelaine
2. jún 2010

nomarta, katty, alexa,
ano idem s vami zajtra....malo by to byt na 9. posch. o 13.00 hod.,
tak sa tam stretneme 😉 to zvladnem 😉

a inak, minule sme debatili, ako to je s kontaktnymi sosvkami pri porode,
tak tie nesmu byt, jednak ked by sa stalo, ze popraskaju cievky v ociach,
a kebyze je akutna sekcia, tiez nesmu byt v ociach....okuliare napodobne,
takze na stole budeme slepe ☹
nesmu byt nalakovane nechty, ak su gelove, tak len nejaky priehladny lak,
a mame sa odsperkovat.....takze tam pojdeme total naprirodno 🤐

janka256
2. jún 2010

jeeej aj ja gratulujem mojalili normalne zavidim ze to ma za sebou tak nech su zdravucky obaja 🙂

lenkaaninka
2. jún 2010

@ericica a to su tam všetky do jednej po protekcii ked to tak vezmeš len tak lahko sa tam pracovať nedá dostať...tak neni o čom

noemarta
2. jún 2010

@adelaine o.k. tak sa setri a zajtra sa vidime na 9 posch.12,55 hod.
tesim sa.
boooze, este musime vydrzat, a nie ze rodit, adelaine, fakt sa setri, este musis vydrzat. 🙂

adelaine
2. jún 2010

...noemarta, ved zajtra budem na spravnom poschodi, nie? 😉

tak zajtrajsok plati, tesim sa aj ja 😵

naty1976
2. jún 2010

mojalili vsetko naj naj a nech ste cim skor doma... verim ze o chvilu sa to poriadne rozbehne v julovkach, aspon u tych prvodekadovych. Dievcata drzte sa a uzivajte si matersku...

janulienocka
2. jún 2010

babule neviete co je s maxarou, hadam su s drobcekom v poriadku ... vcera bola taka smutna, tak na nu myslim

silvia.vesela
2. jún 2010

ahojte kocky,
MOJALILI, GRATULUJEEEEM K DANIELKOVI, VELA ZDRAVICKA OBOM!!!!!!! TAK SA TESIM, TO JE DNES TA NAJKRAJSIA SPRAVA! 🙂 🙂

silvia.vesela
2. jún 2010

adalaine, to ma mrzi, ale neboj sa nic vydrzis tie dva tyzdne!!!! 🙂 MUSIME! Len pekne lezkaj, oddychuj a bude dobre! 😉

denisse
2. jún 2010

@mojalili ... gratulujem, tak to mate za sebou, super ... drzim palce, nech sa rychlo rozbehne mliecko a cakame na fotky a detaily z porodu 😉

oacka
2. jún 2010

mojalili, gratulujem!!!!!!!! a držím Dankovi palce! ale veru trošku jej aj závidím, už to má za sebou, dúfam,že porod prebehol hladko a hojenie bude hračka! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sunnygirl
2. jún 2010

GRATULUJEM, prajem aby maminka Mojalili a malý Danielko boli zdravučký, aby sa maminka rýchlo zotavila a malý Danielko rýchlo adaptoval, aby boli čím skôr doma a my aby sme videli čím skôr fotky 🙂 🙂 🙂

oacka
2. jún 2010

u nás je dnes konečne pekne a ja celý deň spím! spala som do dvanástej a teraz zase od tertej do piatej, som hrozne unavenná, môže to byť preto,že som včera aj predvčerom zabudla zjesť železo? a konečne mi prišlo hniezdo z pampyshopu,zajtra preň idem. 🙂

lenka23
2. jún 2010

mojalili, gratulujem... 🙂 nech sa vám obom darí

miki060707
2. jún 2010

jeeeej, tak Danielko je na svete...gratulujemeee

Ja som eri dostala papier z gyn. v pondelok a volala som do práce, či to musim osobne zaniesť do práce, že stačí poštou, tak som to poslala prvou triedou a doporučene, na matersku idem od 6.6. a z práce by to mali poslať na sociálku, iné som nič nevybavovala....

asi by som mala zájsť odhlásiť Soňu z poberanie rodičovskej, ale ked nemám žádny papier???? skusim sa tam isť opýtať, možno automaticky mi zastavia rodičovské, ked mi nahlásia materske? ale mne budu z BA posielať materské a tu v GA okrese /sládkovičovo/ odtial dostávam rodičovske.....no musim to niejako vybaviť, aby sa na nič nezabudlo...

zuzik1983
2. jún 2010

mojalili aj ja sa pripajam gratulujem a prajem aby ste boli obaja v poriadku 🙂

agika1982
2. jún 2010

@dugynka ahaaa...no uvidime....a kedy by som to mala asi citit?? to su dake falosne signaly??

agika1982
2. jún 2010

@mojalili Gratulujem a prajem vsetko dobre celej rodinke
@adeleine setri sa, davaj na seba pozor...a hlavne moc nechod, radsej oddychuj a lepsie povedane je cas aby ta rodinka rozmaznavala 🙂)))))))
kocky dako sa to rozbieha...fiiiiiha

merikac
2. jún 2010

ahojte maminky,,,,ja vas dnes len sledujem a citam,,,,,som v strese,,,"vraj mi odtiekla hlienovita zatka,,predstavovala som si ju inac,,cele doobedie som bola v strese,,ze co sa to deje, ale ako mi to vysvetlil moj lekar, mam byt v klude....tak uz len netrpezlivo cakam co bude dalej, ci vydrzim do zajtra, alebo sa to spusti este dnes same..........

adelaine
2. jún 2010

silvi, agi, kocky, dik za podporu... 😉
aspon teraz nebudem nic robit a budem mat vylozene chodule,
ale som zvedava, ako dlho to vydrzim....

ved aj mojalili behala ako s vrtulou a mala sa setrit 🙂
ale ta to ma stastne za sebou, to je hlavne...

mirka, mas kraaasny kocik, super farba,
velmi sa mi paci, oplatilo sa ti cakat 😉

agika1982
2. jún 2010

@adelaine teraz sa setri.....nezabudaj ze sme estelen 35tt..teda ja mam dneska 34, zajtra bude 34 +1tt a tu to mam 35tt.,,, v podstate je to to iste noo..ale aj tak hlavne musime vydrzat, minimalne 2-3tyzdne....ja aj dlhsie

katarina7777
2. jún 2010

@merikac nam vcera na porodnej priprave hovorili ze odtecenie zatky neznamena hned porod, ze to moze byt aj za par dni, takze snaz sa byt kludna... skus sa dnes v noci vyspat, keby nahodou zajtra rodis aby si mala dost sil.... budeme na teba mysliet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre