Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
2. jún 2010

@tatianka tak to mas pravdu teda....este treba vydrzat......

kafoditka
2. jún 2010

@merikac ty kokso nestras! ako bola by som rada, ale chcem sa aspon trosku pripravit psychicky 😀 😀

agika1982
2. jún 2010

@kafko ja si myslim ze budes dalsia v poradiii.....bud ty alebo merikac 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dugyna
2. jún 2010

@merikac 😀 tak to je dobre..ja som tiez dneska rozmyslala nad tym ze kde ma to chyti..si neviem predstavit ze sedim na statnici a tam podomnou mlacka 😀

dugyna
2. jún 2010

@kafoditka sak to mas teraz psychicku pripravu tu a teraz na konovi... 😀 ze mozno do polnoci uz budes mamina 😀

oacka
2. jún 2010

kebyže pod tebou mláčka, dugy,ale vraj to budeme mať všetko komplet mokré! 😀 trapas..

oacka
2. jún 2010

nestrašte,nech tie naše deti ešte trochu priberú,veď kafko písala,že malý ma 2 a pol kila...

dugyna
2. jún 2010

@oacka no sak a predstav si ze potom cestu do porodky....ze jak postata by vsetci na mna kukali jak.... 😀 keby nahodou mm nestihal prist pre mna..

merikac
2. jún 2010

@kafoditka , lepsie asi bez pripravy,,,,,,,,,,,ako som uz vcera pisala, mam vacsie obavy teraz ked viem, ze ak sa mele nepoponahla, tak v piatok rano to mam za sebou, ako pred tymi 14 rokmi, ked som sa zrazu musela zbalit a utekat do nemocnice, co som vobec necakala a ku podivu som bola maximalne kludna....
@dugyna - keby sedis a zrazu mlacka,,to je ok,,,ja som sla a zrazu buuuuuuuuuuum taka rana a splecha,,,,,,,,a moj muz sa ma stale snazil presvedcit, ze som sa pocurala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dugyna
2. jún 2010

@merikac normalne som zachvat smiechu na plne usta spustila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to akoze n aulci a ze clup???a muz ze si sa pocurala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jejda..normalne sa drzim za brucho od smiechu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nie ze tu porodim z toho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
inak to mas pravdu..ze ked vies tak sa stresujes...

merikac
2. jún 2010

@oacka tak ty musis vela vela spinkat,,tak ako to robis,,,my co mame deti vacsie ako bola aj mojalili,,,si musime pomoct nejako aby sme nerodili valibukov a popohnat ich,,,,,preto musime byt akcnejsie, asi to je aj v podvedimi tak preto sa tak kazda spravame inac
😀

merikac
2. jún 2010

@dugyna , presne tak,,sak ja ked idem do mesta teraz ako napriklad dnes,,tak len trpnem, ze ci to nebude aj teraz tak,,,ale nastastie, nie 😵 😵 😵

agika1982
2. jún 2010

inak mojalili mala evidentne asi dobry porod....ale aj sa vravi ze druhorodickam to ide uz rychlo...kdezto my prvorodicky si odtrpime...kamoska rodila 18 hodin....

oacka
2. jún 2010

veľa spinkám a veľa papám 🙂 🙂 ...ale ja neviem,koľko moja váži,no isto bude malá ešte,šak mám rodiť až za 4 týždne.
dugy,presne to mi hovorili kamošky, že strašne veľa vody z ničoho nič,že ani prezliekanie nepomáhalo,lebo voda tiekla,až kým nedošli do porodky,a tam jak posledné cigane počúrané vyzerali...

dugyna
2. jún 2010

@merikac tak to aj ja uz asi tak budem choti ze v strehu poto co si napisala 😀
@agika1982 kamoska bola prvorocika a odkedy vkrocila do nemocky mala dceru do 2h na svete...

merikac
2. jún 2010

@agika1982 ja som pri prvom rodila len 4 hodky a to som som kontrakcie dostala az nejakych 20 min pred samotnym porodom......tak dufam, ze to nebola len nahoda 🙄

dugyna
2. jún 2010

@oacka sak si dam vlozyk alebo plienku 😀 hadam pomoze

agika1982
2. jún 2010

@oacka inak aj ja furt spinkam a papam hehe..pred dvoma tyzdnami mala mala 1800 gr...tak som zvedava ze kolko bude mat buduci tyzden

oacka
2. jún 2010

ja dúfam,že mi ešte urobia v porodnici ultrazvuk,aj keď porodník nespomínal nič...

agika1982
2. jún 2010

@dugynka ono je to individualne...tiez sa vravi ze pevnejsia kocka lepsie rodi ako chuda....a nie vzdy to je pravda.....

dugyna
2. jún 2010

@agika1982 tak tak...uvidime ake budem mat mi porody..ale zaklad je psychika zena s tym musi byt vyrovnana 😉

mima89
2. jún 2010

tak vidim ze vela noviniek-mojalili to uz ma za sebou 😉 takze uz sa to rozbehlo... 🙂 ja si ale stale neuvedomujem ze budem rodit ale uz mi to pomaly dopina.... 🙂
inak uz mame vymalovanu aj spalnu, este obyvku, chodbu,schodisko a kuchynu.... 😒 a skladame nove skrine...no horor...to je jak puzzle vam poviem, snad to spravime aj s postelami do konca tyzdna, lebo chcem uz mat vsetko hotove....a ma mi prist zasielka z pampyshopu do dvoch dni tak sa neviem dockat uz 🙂
@oacka ako s tymi podprdami? maju ich?

agika1982
2. jún 2010

@no dugy myslim si ze ja budem mat problem sa s tym vyrovnat...poviem ti, lepsie by som prijala neplanovany porod ako na termin.....vtedy nemas cas mysliet na to,co sa deje..teda myslim skor by som prijala porod aj o tyzden skor ako neskor

dugyna
2. jún 2010

@agika1982 to si vystihla ja tiez hovoritm po 15june sa moze narodit kedy chce ale nech to stihne do terminu alebo pred ....

pepppe
2. jún 2010

mojalili to ma uz za sebou??no super,tak ideme pekne baby do radu,,,rad radom,,,,noo uvidime ako to kazdej dopadne,,,hlavne nech sme zdravy s babatkami,,,,kolko uz rodit budeme,,to uz je len vo hviezdach 🙂

oacka
2. jún 2010

mima, som z toho jeleň, lebo mi napísali, že tovar nemajú a mám čakať,kedy príde,alebo také niečo, tak teraz nemôžem ani iné kúpiť,lebo potom mi pošlú tieto...

mima89
2. jún 2010

@oacka no ved presne mne toto iste napisali a o tyzden mi pisali ze uz im tovar dosiel z ich skladu v Nemecku a ze mi to pride...tak si myslim ze aj tebe to tak pride... 😉

mirka285
2. jún 2010

ahojte,tak som doma z Tesca a predstavte si ze nemali ziadne gumaky 😠 asi boli vykupene,tak sme nakupili iba niake potraviny,dobre som sa najedla teraz a uz sa tesim zajtra k doktorovi..tiez som zvedava kolko vazi mal...tak podla toho co pise Dugy mala mojalili v pohode rychly porod 😉

luminkasp
2. jún 2010

No dnes som vas vobec nestihala citat.

tesime sa s mojalili a gratulujeme novej rodinke, nech sa len a len tesia.

moja mala dnes zahajila tohtorocnu bazenikovu sezonu, tak nebolo toho, kto by ju odtial dostal. Ja som rano skoro odpadla z tepla, volala som rychlo muzovi, nech po mna pride autom (boli sme s tere na prechadzke).

oacka
2. jún 2010

to by bolo fajn,mimka, počkám,už aj tak sa mi moc nechce chodiť nakupovať... zas sa mi oči zatvárajú,ja som nenormálne unavená! to som nezažila na začiatku tehu..... vtedy som od vzrušenia nemohla spať. 😀
ale zajtra ráno vyrážam do Lidlu!!!! teším!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre