Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
22. máj 2011

@bambola ked ti spi vo vajci bude ti spat aj vo velkej sedacke,Linda vo velkej spi dokonca viac ako zvykla spat vo vajci...

bambola
22. máj 2011

@mirka285 ja si tiez myslim, ze mozno jej to dlhsie potrva ked bude cumiet ale , ze zaspi. tak super, dufam, ze to tak bude 🙂 dakujem

zrzulka
22. máj 2011

vdaka za rady ohladom kremu, som kupila daylong ktory som pouzivala aj pre misku tak snad sa nevyhadze ani nebude mat ekzem.....

@bambola bamboli nas pato vo velkej sedacke je radsej ako vo vajci a rovnako dobre v nom spinka. teda u nas je to tak ze ako nastartujeme tak hned spi. dnes nam tak spal az po Schwechat (s malou prestavkou v petrzke)ale ako sme zastali tak do 5 minut bol hore...a spat cesta uz radsej nepisem, reval, jedoval sa.... 😒 ak by mi vo vajci spal tak by som to asi neriesila ale on uz vo vajci byt nechcel vobec, to reval vkuse.....zalezi aj od toho ci vyuzivas sedacku aj na iny ucel ako prevoz v aute....a co planujete robit.podla toho by som zvazovala ci do velkej a ci ostat vo vajci. misku sme presuvali az ked mala rok,ale ona bola kludnejsie dieta...pato je nervak....

zrzulka
22. máj 2011

@merikac ja som bola takto sklamana z oravskej priehrady, uplne spustosene ☹ tak som sa pytala ci sa tam v lete ludia kupu a vraj ano....mozno to tam v lete oziva ale takto pred sezonou....

@mirka285 super obedik ti vari tvoj nastavajuci,mnam chute si mi narobila.... 🙂 aj my sme chceli ist dnes na devin ale pojdeme az vo stvrtok.... tunis znie dobre... tak nech ti prejde!!!!

dnes sme boli v eurovei lebo mm si chcel kupit kratasy, po nakupoch sme vybehli na travu vonku a tam vsade perie. to ako co????osklbali husi? 😀 . vsade po trave perie 😕 😕 😕

gabika41
22. máj 2011

Dobry vecer... 🙂 dneska som mala rusno,ale som rada ,ze som to zvladla.....Cybexku sme dnes tiez otestovali a kupila som v Baumaxe taky box na hracky na kolieskach....prajem prijemny zbytok vecera.... 🙂

zuzik1983
22. máj 2011

@merikac emka je sikulka 🙂 a aka spachtoska,my sme dnes vstavali 4.30 😠
@zrzulka ja malu natieram niveou,zatial sa mi nevyhadzala 😉
@mirka285 aj ja by som chcela ,aby mi moj chlap raz za cas navaril,ale u nas to nehrozi... 😒
@bambola tiez by som rada isla na taky vylet do lesa,len mne by mala v takom niecom nevydrzala ☹
my sme dnes stravili krasny den na chalupe u svokrovcov,mala sa zasa vyblaznila,ze ak sme prisli domov som ju okupala,mliecko a hned zaspala.som zvedava ako bude dnes spat 😕 inak dnes som nasla nikolke treti zubok,od 13 hodiny mi nic nezjedla,az vecer mliecko 😢 idem si aj ja uz lahnut,lebo dnes mi dala veru zabrat 😝

robika
22. máj 2011

Ahojte,
dnes sme boli na navsteve u starych rodicov a Filipko mal svoj mrnciaci den, asi mu idu zubky, lebo uz 4 den co je dost umrncany a stale si dava rucicku do ust, co velmi nezvykne, ale nemam pocit ze by mal nejake dasienka cervene. A asi bol z toho taky utahany, ze mi spinkal 2 hodinky v kuse, co poobede nezvykne , alebo to bolo tym ze stary rodicia ho cely ten cas kocikovali na dvore... Po ceste domov sa mi pogrckal ale tak, ze vsetka vyziva na olovrant co zjedol vysla prudom, dufam ze to nezacina nejaka viroza, alebo daco podobne...
@merikac gratulujem k chodeniu, sikovnu velku slecnu mas domka...
@maxara poslem Ti moju svokru, ona rada pleje burinu 😀
@mirka285 tak taky obedik by som brala, take som este nikdy nejedla...
@bambola aky nosic mate? aj ja som mm hovorila, ze by bolo fajn, keby sme zacali chodit s malym trosku aj do lesa...

bambola
22. máj 2011

@robika mame deuter kid II comfort momentalne najpredavanejsi na trhu 😉

mirka285
22. máj 2011

baby kukate superstar?ten Seps dnes co dava??a inak vam musim povedat,ze Gabo naozaj malokedy nieco navari,ale ked uz navari tak to stoji zato...ja by som tu kacku tak neupiekla,normalne sa to masko rozpadavalo,k tomu este nejaku cibulu na sladko robil,akoze fakt mnamka,som si pochutila a oddychla od varenia v nedelu...som mu povedala,ze mohol by kazdy tyzden aspon raz varit on,ze by ma to potesilo...

mirka285
22. máj 2011

a este sa musim pochvalit,ze buducu sobotu ideme do divadla na Pribeh ulice 🙂 dostala som od segry k narodkam,tak sa velmi tesim,sme to uz davno chceli vidiet,jej muz ma narodky tri dni predomnou,takze aj jemu kupila listky,takze pojdeme hyryt vo stvorici...

robika
22. máj 2011

@mirka285 joj ako by som si dala taku velmi neskoru a nezdravu veceru 😀
tak to divadlo je prijemne straveny sobotny vecer, po divadle este niekam zaskocit...
@bambola pozeram tu sedacku, tak to je uz na vaznu turistiku 🙂 , no neviem ci by som mm ukecala... lebo uz akokeby som ho pocula.. ze na tych par krat, ci treba naozaj taketo 🙂 l

robika
22. máj 2011

ja prave snorim na internete a hladam nejaky golfovy kocik, ktory ma preklapaciu rukovat, ale ako pozeram tie zase nie su velmi male ked sa poskladaju... ☹

monline
22. máj 2011

ahojte baby
jedno zubaté foto..doteraz sa mi nikdy nepodarilo zachytiť na fotke malého horné zúbky, pritom je tak zlatý ked sa smeje a je mu ich vidno..takže: 😀

tinaki1275
22. máj 2011

dobry vecer damy ,ja len pozdravim a nahlaism ze este "zijem" 😀 ..stale nemam normalny net..cakam uz viac ako tyzden na tych blbcov a cez mobil to mam teraz hriesne drahe a pomale.. 😒 nehovoriac o tom ze tento tyzden som mala nenormalne vela roboty ..dva dni letisko boli vsetky lety zmeskane..dosla mi velka skupina od stredy, a v piatok som mala hnusne skolenie z nemeckej centraly .. no proste tyzden sa vydaril 😖 hadam ten dlasi bude trochu lepsi ..inac mm si berie nakoniec matersku 3 mesiace,kedze ma nanu narok ale len ked ja pracujem aby stihal aspon svoje fusky ..az teraz pochopil ake to moze byt narocne byt doma s malym dietatom ,dnes bol hotovy ked bol s leiou sam od osmej rana do stvrtej poobedia.. 😉 skusim aspon chvilku pocitat co mate nove..a hadam do konca tyzdna uz mi konecne zavedu ten internet..

monline
22. máj 2011

musela som mu do nohy kúsať a pritom fotiť 🙂
Dnes sme mali krstiny, resp. krstili bratovho Lukáška, oslava sa konala u nás, takže od 7 ráno som bola v kuchyni a poslední hostia odišli o deviatej večer..ale vlastne len najbližšia rodina, čo bolo 11 dospelých, 3 teenageri, 2 škôlkari a 3 bábätká..hladko to prešlo, mám síce ešte doma bordel, ale zajtra to upraceme..

bambola
22. máj 2011

@monline jeeeej, ved on ma seriozne, ze zuby 😀 zlaty, nasa stale vytrca horne dasienko, som zvedava ci bude aj so zubami 😉
@robika no ano, to sme si do tatier kupili ale my chodievame tak vselikde, takze u nas sa urcite uzivi 😉 navyse ocko ho ma radsej ako kocik tak ked pojde niekam s malou tak si radsej vezme nosic 🙂 skus aj ty takto zaposobit na tm 😀 😀

monline
22. máj 2011

@tinaki1275 myslela som minule na teba, že ťa nevidno, že si asi zavalená prácou a nestíhaš..takže muž muse uznať..toto im treba! nech si to skúsia a potom zistia, či dovolenkujeme

robika
22. máj 2011

@monline tak to je super vysmiata fotka a ake krasne zubky ma Danielko, my mame zatial iba 2 dolne, ale tieto dni su dost zle, takze ocakavam dalsie...

@tinaki1275 to je fajn, ze si sa ohlasila.. no taky tyzden Ti nezavidim, ale aspon ze tm bude s Leiou, nech si aj on uzije, aj mm si mysli ze coze je to byt doma s malym...

robika
22. máj 2011

@bambola no skusit to mozem, alebo ked budem dlho do neho hucat, tak raz ustupi 😀 , sice mi zahlasil, ze viac bude chodit s malym na bicykli nez pesi ☹

tinaki1275
22. máj 2011

@monline @robika presne tak ..som sa dnes az smiala.,aky bol zmoreny .. 😀
@bambola akurat pred dvoma dnami som malu dala dovelkej sedacky ,nakoniec sme kupili kiddy energy pro ..mne to pripada az take divne,ze malu nemam vo vajci ..aoe jej sa velka paci ..a vo vajci mi spava stale okolo jedenstej takej hodinu..proste v nom rada spi ..hadam sa nauci spat aj vo velkej..

monline
22. máj 2011

@robika ani sa nenazdáš a budú vonku...veru, má krásnych 8 kúskov a ako vie nimi kúsať!! 😀

robika
22. máj 2011

@monline ved kvoli tomu hryzaniu som si hovorila, ze sa tie zubky ponahlat nemusia 🙂

patatina83
22. máj 2011

ahojte maminy budeme mat 10 mesiacikov a este stale si sam nesadne,,co vase deticky? 🙂

maxara
23. máj 2011

@mirka285 ak by som sla na konci septembra a neskor, tak uz jedine tunis, egypt (ale tam by som teraz nesla) a potom take ze kuba a pod 😵 😵

@bambola mne nina spi aj v tej 9-36 a tie su menej lezatejsie ako tie nizsie kategorie.. a ty mas 9-18, nie? tak to je len sirsie pohodlnejsie vajco.. takze neviem ci vymenit, ale ja by som sa nebala..
@robika Mati len to nie.. ja by som ju asi zastrelila po nejakom (velmi kratkom) case 😅 akozeee mozno jej krivdim, ale aj tak si myslim, ze je to nieco ako nasa susedka, cizeeee 😉

maxara
23. máj 2011

inak RANKO

bambola
23. máj 2011

dobre ranko 🙂

vonku sa to crta na krasny slnecny den, skoda, ze na dvore su robotnici 😒 😠 ale dnes mame v plane ist kupit topanocky a do mesta nejake drobnosti. snad sa mi ju podari aspon trosku unavit aby mi spinkala tak pekne ako tie posledne dva dni. ja uz to vidim, ze to nase dieta bude nezmar 🙂
@tinaki1275 mm si uvedomuje, ze to nie je byt s malou doma lizat med ale rypne si niekedy do mna , ze dovolenka ale berme to z tej pozitivnej stranky, zoadny sef 😀 😀 (ak neratame dieta 😉 )
snad uz budes mat lepsie ked sa to vsetko naplno rozbehne 🙂 uz tam musite mat riadne horuco aj ked more este bude studensie, ci?

inac pripajam sa k tomu, ze saty pre nechodiace deti tak nevyniknu ale ja som dufala, ze bude v lete chodit aspon za ruky a mam pre nu fakt, ze vela siat 😀 😀 ale uz som si zakazala kupovat dalsie 😉 aspon v kociku bude za damu 😎 ano priznavam fakt, ze je to skor pre mna ako pre nu 😅

gabika41
23. máj 2011

Dobre ranko sa praje... 🙂 prajem prijemny dnik.... 🙂

bambola
23. máj 2011

@patatina83 moja si sadne ale tak je cca uz o mesiac starsia a sada si sama zacala az ked zacala riadne lozit a dokonca sa stavat co je teda zhruba ten mesiac-6tyzdnov 😉

bambola
23. máj 2011

@robika som ti chcela napisat, ze s tymi zubkami sa este netes lebo nasa bola zla mesiac, trela si dasienka hlavne vecer, mala ich napuchnute, bolo vidiet, ze ju trapia, teraz kadi kazde rano take riedke (stastie, ze do nocnika), uz vidno take ciarocky, ze tie zuby su niekde blizko pod dasienkom ale este stale niesu prerezane 😒

kafoditka
23. máj 2011

Dobre rano..
ja som sa zobudila s bolestou hlavy a chrbta, necitim sa dobre, mam pocit, ze choroba s ktorou zacal mm a potom Filip, prejde teraz na mna.. 😒 Dala som si kavu ale som nejaka prispata, malemu som sprchovala zadok, ked sa pokakal, v ponozkach 🙄 Dufam, ze dnes vydrzi pekne pocasie, potrebujem skocit na postu a na nakup do Lidla...
pekny den prajem vsetkym 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre