Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janka256
11. jún 2010

@zrzulka lebo som uz mala dve a uz sa inak neda rodit mohla by sa mi roztrhnut maternica preto aj pri najmensom n aznaku porodu uz musim utekat do nemocky a nic uz nejest ani nepit aby sa mohla rychlo robit sekcia 😒

silvia.vesela
11. jún 2010

ahojte kočky!
MONLINE, gratulujem k Danielkovi, želám veľa zdravia, nech ste čím skor doma!! 🙂
AGIKA, všetko najlepšie k narodkám, hlavne veľa zdravia a čo najlepši porod! 😉
JANKA, drž sa, budem mysliet na teba!
KATTY, nádherné fotky mas, vyzeras na nich ako modelka, krááasa!

kočky, dnes som bola prvýkrát u mojej porodnicky, mám z nej veľmi dobrý pocit, vysetrila ma odspodu..tak ze krčok neskráteny, 2cm, ale že som otvorená na špicku prsta...sranda a v pondelok, ked som bola este u mojho dokiho, tak som bola zavretá....tak sa to pomaly, ale iste blíži..zaplatila som aj "otecka pri porode", tak sa nema na co vyhovorit! 😀
Inác, zaha pali aj mna posledne dni a je jedno, čo zjem! 😠

sunnygirl
12. jún 2010

Dobré ránko bábiky 🙂

tak žeby som sa vracala do starých koľají? Už som hore 😎 . Včera sme s mm do pol noci skladali komodu pre malé Šmudielko, začali sme o desiatej, júúúúúj ale skladali sme potichúčky, aby susedia nešomrali, tak dúfam, že nás nebolo počuť 😅 . Teším sa, za 99€ a dobre vyzerá. Potom hodím foto. ešte treba nabiť zadnú stenu a to sme už nedokázali nabíjať klince potichu 😅 😅 😅.

Ta dnes si si pôjdem splniť občiansku povinnosť a potom šup niekde na kofču a pečenú klobásku 😀 . ešte že mám letné šaty, lebo by som asi zdochla v tejto teplote. No dnes až 36 stupňov, ale budúci týždeň ochladenie a dážď.

Tak Vám prajem pekné písanie a nepreháňajte to s tým písaním 😉 , pa

sunnygirl
12. jún 2010

MOJALILI
aj ja by som chcela vedieť kde si kúpila ten pás? 😉

oacka
12. jún 2010

ahojte, ľúbim vstávať,keď je takto horúco, milujem leto!!!!!!
mne tiež dali vaginálne guľôčky - poriadne veľké! som sa smiala,že si s tým aj dobre môžem robiť... 😅 😅 😅 😅
ale strašne sa za tie baktérie hanbím.... ja to nikdy nemávam,ani candidu, ani mykózy, a teraz mi tam nejaké tri našli.... fuj. asi nasadím bezcukrovú diétu. a k našim k bazénu už radšej nejdem..... mňa too nesvrbelo ani nič,ani výtok nezapácha......
ale včera ma zas tak pekne doki pozeral,že ma do večera zospodu bolelo....
jaj, šak dnes ideme voliť! to bude vzrúšo!
sunny,kde ste kúpili komodu? hoď foto.

mirka285
12. jún 2010

dobre ranko..v nasom byte je na nevydrznie a to ho mame otoceny tak ze nam nesvieti cely den slnko ☹ uz aby sa ochladilo lebo ist rodit v tomto teple fakt netuzim ☹ aspon ze som sa ako tak vyspala 🙂 a cely den nic nerobim,som sama doma takze vegetim 😉

tutifruti
12. jún 2010

Dobré ráno..... 🙂
Aj u nás je poriadne dusno, ani v noci sa vzduch neochladí.... verím Mirka, že v BA to je este horsie.... si pamatám, ked sme tam bývali, že bez ventilátora sme nedokázali existovať....

Mna včera potešil mm, lebo mi zohnal Weledu kozmetiku.... používala som ju pri babách.... čaj na kojenie od nich je 100 bodový, fakt mi zaberal.... výborná mastička na kojenie, aj na prdky bábatku na bruško.... no som skrátka rada, lebo ju nikde nevedel zohnať....

My máme veselo.... Dorotka chytila hnačky od Alžbetky, ešte nemá riadne doliečený ten pásový opar.... tak sa teším, že to mám za dáke tri dni aj ja.... 😠 MM už má nejaké žalúdočné problémy a to išiel dnes do ČR, tak som zvedavá ako tam dojde....

tutifruti
12. jún 2010

ozaj @monline véééélka gratulka k Danielkovi..... 😀

alllexa
12. jún 2010

@oacka - a ake to mas bakterie? Lebo ja tiez nemam toho "hlavneho" streptokoka, ale nejakeho ineho a nic mi na to nedavali...

@mojalili - uz Ti je lepsie? steh Ta nestipe?
Inak, o kolko cm sa Ti asi zmensil obvod pasu, ked si porodila? Akoze je jasne, ze to pojde postupne, ze sa maternica bude pomaly stahovat, len ma zaujimalo, ze kolko pri porode... Ci budem aspon nejake normalnejsie veci moct nosit...

silvia.vesela
12. jún 2010

dobré ranko kočky,
ako ste sa vyspali? Ja celkom fajn, ale bolo veľmi horúco, celá som bola mokrá! 😠
Co dnes budete robit? Ja nič, budem relaxovat a dnes KONECNE postavime s manzelom postielku, tak sa tesiiiiim!!!!! 🙂 🙂
Inac ja mavam uz dost silnych poslickov, tak dufam, ze to do stredy na to stretko este malicky vydrzi v brusku!!!!! 🙂

petrap001
12. jún 2010

Dobre ranko,no ja uz som hore a sama doma cely den budem ☹ v noci som velmi nespala,lebo ma dost pobolieva brucho,maly strasne tlaci smerom na pupok.to aj vas?? lebo tam kde je ho mam strasne tvrde,ale po bokoch makke.

@silvia.vesela ja poslickov nemam asi ziadnych mam taky dojem 😕 ziadne take opakovane bolesti ani nic take,no co ja viem 😕
este som len necely tyzden doma a ja uz neviem co robit,to je strasne 😀 aspon keby som sa tak skoro nebudila.ale nudme sa,pokial mozme 😀 😀 ochvilu to slovo asi nebudeme poznat 🙂

silvia.vesela
12. jún 2010

oacka, inac ja som si vcera vsimla, ze ked ma vysetrovala žena, tak ma to vobec nebolelo! Normalne som bola z toho v soku!
Ked ma vysetroval muž, tak to bola ina bolest!

aalexis007
12. jún 2010

Dobre ranko,
veru to bola noc - ale den bude este horsi, ked je tak horuco. Uz sa normalne tesim na buduci tyzden - hlasia nam trosku ochladenie. 😉

silvia.vesela
12. jún 2010

peti, tak to bud rada, ze ta nič nebolí! 🙂 Ja to mám ako menstruačné bolesti a esšte aj tvrdnutie brucha...a len sa vždy modlím, aby to prešlo, lebo ešte sa mi nechce ist rodit! 😀 V takom teple.....no, nemám čo robit?! 😀

petrap001
12. jún 2010

@silvia.vesela no mne cez den nieje nic,len v noci je to dost blbe,vtedy ma boli brucho a ked sa otocim...ani nehovorim 🙄 ale uz nejako vydrzime,nie?? 🙂 ja o take 2 tyzdne by som uz aj sla,keby sa mu chcelo 😀

mojalili
12. jún 2010

@zrzulka NEdali mi nic po porode, mala som to preliecene predtym....
@tinka349 na stranke http://www.maderna.sk/katalog/product/3922/ ho maju, tinka ten najmensi si zober🙂

NO a moje ruky su dnes uplne nepouzitelne, vecer idem na porv dokladnu masaz, tak snad to pomoze.. ☹ 😒

silvia.vesela
12. jún 2010

peti, ja si tiez tak poviem, ze by som aj sla.....ale ked ma chytia bolesti a to este ani nic take nie je...tak si to hned rozmyslim! 😀

patresko11
12. jún 2010

baby niektora zo ziliny?alebo niektora ktora bude rodit v ZA?

kafoditka
12. jún 2010

Ahojte fesandy! 🙂
Tak ja som hore od rana od 7:00, manzel isiel do prace, takze som sama. Uz mam upratane, oprate, teraz som si na chvilu sadla a tlacim melon do seba 😉 Idem vyvesat dalsiu varku pradla, caka ma este zehlenie a urobim si nanovo poriadok v skrini. Dnes je poriadny hic, segra ma taha do mesta, ale nema sancu.. vcera vecer mi tak napuchla prava noha v okoli clenku a nartu, ze mi len prsty trcali, Peto sa az zlakol ked to videl, dnes je to trochu lepsie..

@mirka285 u nas v byte s tym teplom napodobne ☹ ale mam pusteny ventilator a na sebe len lahke kratke bavlnene saty, tak sa to da.. 😉

tinka349
12. jún 2010

Bre ranko....no to je jaky hiiits u nas 😖 ale ma to aj vyhodu - palim kalorie aj ked nemozem 😀

co s nacatym dnom? treba sa mi ucit, ale v takej horucav ??? hmmm 😕

lulu1983
12. jún 2010

ahojte bruska 🙂,

moj den zatial prebieha podobne ako u kafka 🙂 zijem vdaka ventilatoru a pravidelnym chladnym sprcham.. nic sa mi dnes nechce

ericica
12. jún 2010

@kafoditka ja som na tom takisto.....aj ja som hore od siedmej ...nohu som mala spucnutu takisto a ani mi neodpuchla a aj teraz je spuchnuta a hrozne boli.... 😖

mirka285
12. jún 2010

mna toto teplo ozaj nebavi ☹ nikam sa nemozem pohnut,lebo zdochnem co sa ani nadychnut neviem a doma sa nudim a neviem co so sebou....no to zas bude o nicom den 😒

kafoditka
12. jún 2010

@ericica ja len nechapem, preco mi puchne stale len ta prava a lava nic 😕 mna vcera zily od kolien dolu boleli.. ☹
ak sa ti da, skus si ju vylozit aspon na hodinku, mne to vcera fakt pomohlo a este studenu sprchu na nu..

Baby ja upratujem a potim sa jak bernardin. Hlavne mam furt mokro tesne pod prsami.. tak som si tam nasukala vreckovky papierove - tie padnute kozky to celkom dobre drzia - a len ich vymienam 🙂 😉

silvia.vesela
12. jún 2010

kočky, ja som dnes taká o ničom, ledva som dala prať! 😒
mali by sme ist aj s mm na nákup, lebo zajtra chceme grilovať, ale mne sa nechce ist! Ja uz sebe nerozumiem!
vždy som bola taká aktívna a teraz sa mi nič nechce a este ani nevládzem!

silvia.vesela
12. jún 2010

tinka, no a keby som sa mala ucit este, tak asi skolabujem! 😀
Pamatam si, ked som sa učila v lete na statnice pred dvoma rokmi, nebola som ani tehotna a bola som hotová!

mirka285
12. jún 2010

kafko ty vladzes upratovat?mne teplomer v izbe ukazuje 28 stupnov 😢

kafoditka
12. jún 2010

@mirka285 ja som ti chytila nejaky druhy dych alebo co 😕 🙂 a okrem toho, ked nieco robim, tak ma nic neboli a akonahle si lahnem - boli ma podvozok, ledva sa pretocim a vidim tie svoje labky co mam miesto noh 😒 tak radsej cosi robim a nevsimam si ich 😉

luminkasp
12. jún 2010

ahojte bruska, ako sa dnes mate?

ja som hore od 4:30, mala vracia a hnackuje, stale chce byt na mne zavesena, uz ju nevladzem nosit, pustila som jej teraz snehulienku, tak snad chvilu vydrzi

@monline, gratulujeme, nech mas takeho dobruckeho a krasneho danielka ako mojalili

luminkasp
12. jún 2010

@oacka mas candidu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre