Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
22. júl 2010

Kocky čo ste na um dávate aj cajik alebo vodu v tomto teple? U nas bola včera dolkina a že vraj treba aj caje
medzi papanim aby babatka nezapekalo a nebolo
dehydrovane........

mojalili
22. júl 2010

@monline GRATULUJEM ,KRASNA VAHA 😵 😵 😵

@mima89 to mi je luto, ale cas to mozno vylieci ci zmierni, uvidis, drzim palceky 😉

KONECNE SME OD NEDELE KAKALI 😵 😵 😵 😵 HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

cigaretka5
22. júl 2010

@mima89 A ako jej na to prišli. Suvitim s tebou ale neboj nie je to koniec sveta. Môjmu bratovi sa minuly rok narodil drobcek s razdtepom
chrbtice- boli sme z toho na nervy cela rodina a teraz keď na neho kuknem - je to nas pokladik. Ono to chce čas .....

cigaretka5
22. júl 2010

@mojalili My sne konečne kakali od večera - mala cely deň tlačil chudatko naprázdno do plienky , tak
som v lekarni kupila espumisan a feniklovy caj a do hodinky prekakala plienku az na plachtu- taku radost som
nemala davno.........

mima89
22. júl 2010

@cigaretka5 zistili jej to z tej krvi co jej brali v porodnici z paty...aj vam to urcite robili....

@mojalili ano,jedine cas to zmierni..ale ked vam cele tehotenstvo vsetci tvrdia ze je vsetko tak ako ma byt tak je to sok pre vas, pre vasho partnera a pre celu rodinu....ale podporuju ma, inak by som to nezvladla...je to nasa princezna...

alllexa
22. júl 2010

@mima89 - ach, to je smutne:( Snad to nebude mat ziaden vplyv na normalny vyvoj, dobre, ze to podchytili hned, neboj sa, bude to v poriadku, len tie lieky bude brat...

alllexa
22. júl 2010

@cigaretka5 - a ako riesili ten razstep, aky to malo dopad? Nemoze chodit?

mima89
22. júl 2010

@alllexa ved prave to bolo tak narychlo...volala mi detska doki a prisla k nam domov a povedala nam tu hroznu spravu a ze kazda hodina je draha tak sme sa narychlo zbalili a ani neviem ako sme sa ocitli v nemocnici....
nastastie to vcas podchytili a hodnoty sa zlepsuju....

noemarta
22. júl 2010

@katty17 ahoooj, to mi je luto s tym kojenim a problemami co mate, ale hlavne je ze uz teraz je dobre, ze je Sandricka kludna a vy tiez. Malinka je kraaasna, ale ved ma byt po kom. 🙂
@alllexa aj vas malinky je zlatucky, oplatilo sa cakat, krasavec! 🙂
uz aby aj ta nasa princeznicka bola s nami, verim ze uz coskoro. ak to nepride same, tak zas mam nastup v sobotu do nemocnice, na 9viate, tak nam drzte palce. 🙂
@mima89 ahoj, to mi je luto ze mate taketo problemy, ale ako pisu baby, cas ukaze, mozno sa to da do poriadku, drzim moc palce aby ste to hlavne teraz zvladli !!

mirka285
22. júl 2010

ahojte babule,ako vas tak citam tak to tie vase deticky vobec nespia?ved taketo male deti maju spat 20 hodin za den,a veru moja Linda tolko spi...ma sice aj ona svoje dni ked mrnci aj dve hodiny,ale to je naozaj vynimocne...dnes napr. mi cely den spala na dvore,mala len plienocku a pekne ju prefukoval vetrik..ja vam prajem aby ti vasi nespavci zacali lepsie spinkat,hadam ked sa ochladi 😉

janka_michal
22. júl 2010

ahojte kocky..tak poradna v pohodee..no a dohodli sme sa,ze v nedelu ideme rodit.. 🙂 myslite na nas.nech sa netrapime ako maxarka a pod... a drzte nam palceky 🙂

cigaretka5
22. júl 2010

@alllexa No prognozu zatial nikto neurcil. Vraj ma lahsiu formu a na vhodenie bude asinpotrebovat pomocku. Tak uvidime.

petrap001
22. júl 2010

ahojte baby,no konecne som sa tu dostala..dnes sme boli v poradni a mame 4110g takze sme od nemocnice pribrali viac ako kilo takze sa tesiiime 🙂
noc sme mali zasa hroznu,ja nechapem od 4tej do obeda vobec nespal,len take 10minutovky,akoze som az plakala od unavy lebo som bola strasne unavena.a tak ked zaspal na obed trebalo ist do poradne,tak uz zasa bolo to iste.a zaspal mi teraz.len do kedy 😒 ja som myslela,ze take male babatka spia viac 😀 😀 no dufam,ze sa to zmeni..
@mima89 nic sa neboj a mysli pozitivne,vsetko je o psychike a male potrebuje citit,ze je vsetko ok a aj bude 😉 treba verit...
a baby my ideme o tyzden na slovensko jooj ako sa tesiiim ako male decko..
teraz musim ist este dat prat a poupratovat tu bombu v dome,normalne dnes nestiham nic...a este mi prisli kamosky nedavno pozriet maleho ,neohlasene,tak som sa az hanbila ze vsade veci porozhadzovane,,pradlo na zehlenie atd 😝 no co uz teraz 😀 😀 😀

mojalili
22. júl 2010

@cigaretka5 jA SOM DALA malemu Espumisan a praveze sa mi zdalo, ze ho este viac zapieklo, lebo potom su uz ani neprdol...no my sme nekadili 4 dni a uz som sa bala ☹ TO je ale ulava, ze? Taka somarina🙂 😝 😀 😀

Ja som zistila, ze ten moj maly sa nezapre, ze je tatuv syn.......ved on uz aj chrape tak isto ako mm 😕 😕 😕

JAj, prave som dopiekla 4 pudingove vianocky, teda riadne mi nakysli, zajtra ideme fachcit cely den na stavbu, tak aby mali co chlapi vyjedat... 😉 Tece zo mna ako z vola, konecne som si dnes sadla a ako na potvoru nam ZASE NEJDE VYTAH....tak maleho v autosedacke na 6. poschodie vyniest pesi 😠 😠 😠

mojalili
22. júl 2010

@mojalili NO a tu je moja pomocnicka🙂 Dost mi pomaha, ked potrebujem zaniest, pohojdat, priniest...ako maly psik 😀 😀 😀

oacka
22. júl 2010

tak my sme práve spráskali 30 ml Nutrilonu.... od pol tretej bola na cicke do siedmej večer do kúpania... keď som ju dala na posteľ spustila strašne nešťastný nárek, vôbec nespala, a nedala sa utíšiť, moje prsníky úplne prázdne, už sa to nedalo vydržať,tak sme skúsili Nutrilon a zatiaľ spí.... uvidím,či aj v noci bude chcieť dokrmovať, háddam nie,lebo neviem, ako to urobiť s tou prevarenou vodou,aby mi rýchlo ochladla....

luminkasp
22. júl 2010

@janka_michal , teda, tak to ides rychlo rodit, vlastne len o den neskor ako ja 😉

luminkasp
22. júl 2010

@noemarta , tak my rodime spolu v sobotu¿

luminkasp
22. júl 2010

@alllexa , aky je misko nadherny, krasavec po mame 😉

@mima89 , drz sa, urcite je to teraz velmi tazke

noemarta
22. júl 2010

@luminkasp veru veru, dufam, ze to budeme mat obe v sobotu za sebou a budeme sa teskovat s nasich babatiek. a ze nam to vsetko o.k. dopadne. 🙂
brutaaaal teplo je, aspon ze sa v sobotu ma ochladit, aspon teda u nas, neviem ako u vas. 😉

sunnygirl
23. júl 2010

Ahojte bábiky,
tak ja nspím, tak som vás trošku prečítala, ale vidím, že vy už máte iné problémy.
Tak ržím palce a nech máte veľa energie, mliečka a ako MONLINE podotkla, nám kinderká sprchu po blízku (a nám od dneska vypnú teplú vodu na týždeň, ešte že je tak teplo 😀 )

@mima89 držím palčeky, aby bolo všetko oki

tak neviem, či dobré ráno alebo brú noc 😅 😅 😅

sunnygirl
23. júl 2010

inak ja sa na pôrod vôbec necítim 😒

sunnygirl
23. júl 2010

možno si drobčiatko chcelo počkať na znamenie leva, dnes začína 🙂

sunavianka
23. júl 2010

@sunnygirl ahoj bré skoré ránko... ani ja sa necítim na pôrod a tuším všetky kinderka už idú v blízkej budúcnosti na vec 😉 a ja stále nič... no šak uvidíme, ale už by som chcela ísť rodiť, ale zároveň sa aj bojim... ☹

aalexis007
23. júl 2010

Dobré ránko, akej značky dávate plienočky? Ja mám kúpené Huggies, ale chcela by som vyskúšať aj niečo iné? S ktorými ste spokojné? Čo hovoríte na Babylove z DM alebo Tesco? Neviete po koľko sú balené a koľko asi stoja? A tie z Tesca sú ktoré dobré? Lebo vraj niekedy boli dobré nejaké fialové, ale také som tam už nevidela? Pekný dník - horúci - a od zajtra si konečne môžeme vydýchnuť, lebo sa nám krásne ochladí. Jupíííííí 🙂

23bambuliatko
23. júl 2010

@sunavianka no tou blízkou buducnostou by som si nebola až taka ista 😒 ani u mna to na porod nevyzera

23bambuliatko
23. júl 2010

@sunnygirl dufam len že si nepočka do mojich narodenín....tie mam 31.7. síce by to bol ten najkrajsi darcek, ale tak dlho sa mi cakat nechce 😀

kkubekova
23. júl 2010

@robika no mne sa az dnes podarilo znova dostat na net - mala bola ako cert - neviem ci z tych teplot alebo z coho ...
ja jej tiez dam vzdy ked si pyta
- doktorka nas plac vyhodnotila ko koliku a nam kazala uzivat espumisan - kvapkat malej a potom mne predpisala kvapky Biogaja - jedna kvapka na bradavku, roztriet a tak sa to malej dostane do tela (je to nieco ako acidko) no a dnes sa mala rano pokakala ako keby mala hnacku - zlta voda a kde tu nejake hustejsie - idem hned volat doktorke, ci je to OK

drzim palce, aby to vsetko uz preslo, aby nasi drobci uz neplakali a pekne spinkali 😉

leanax
23. júl 2010

@janka_michal ahoj . Ja to svrbenie mám iba týždeň ale dnes musím volať dr. lebo je to horšie a horšie už mám celé telo posypané a začervenané. Vôbec neviem čo s tým a nič nezaberá. V stredu mám posledný termín tak preto už do poradne aj s taškou. Ale najradšej by som to mala už cez víkend za sebou. Neprajem nikomu takéto trápenie. Ono sa to zdá , že svrbenie ale človek ide zošalieť , ja už aj plačem tak ako keď od bolesti. NO KATASTROFA!!! ☹ ☹ ☹
Bojím sa, aby to neuškodilo malej. Moja mala 3140g v 38 týždni. Teraz neviem, nemeral mi ju. Pozrel len priechody a povedal , že to je v poriadku, vraj všetko je v poriadku. Skúsila som schody aj teplú vodu a nič. Malej sa páči v brušku. 😒

patresko11
23. júl 2010

bre ranko.....prajem konecne som sa sem dostala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre