Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
25. jún 2010

@lutsine ja tiež už dávno, ani ma netlačilo n dýchanie ako písala Mirka, že sa jej zle dýcha (mne len keď je vonka zamračené od tlaku, ja som mala vždy nízky, ale teraz ho mám počas tehu oki v norme) Ja som si ani nejako neuvedomila, že to bruško mám dole, ale asi mám, Dr. sa ma nič nepýtal, tak som sa nad tým ani nezamýšľala 🙂

nebbia
25. jún 2010

Inak dnes cestujem ku svokrovcom 😖 120 km. Pre istotu beriem aj veci do porodnice,keby nahodou,aby mm nemusel letiet pre to naspat. Ja som mala asi pred tyzdnom na toaletaku trosku ruzovkavej farby a dr vravel na poradni,ze to sa mohla uz aj cast zatky uvolnit.

maxara
25. jún 2010

@lenkaaninka to ze placenta zadna stena, to je podla mna, ze je vzadu v maternici a nie vpredu..
no a s tou hlienovou zatkou sa asi skusim opytat, ved ked som sa tak nad tym zamyslela.. ale zas, hovorili nam na pripravke, ze ta zatka moze mat roznu farbu aj konzistenciu a moze vyjst aj bud naraz alebo po castiach, po troske.. no tak si ju mozno mala taku redsiu a sfarbenu ako bezny vytok a ked sa ti uvolnila postupne, tak ani nevies.. 😒 hm?

lutsine
25. jún 2010

@lenkaaninka uz by to malo byt bezpecne keby sa babo teraz narodilo,kedze aj ja som na prst otvorena a kazde rano sa zobudzam s mokrymi nohavickami,mavate to aj vy?

pepppe
25. jún 2010

@lutsine presne to iste aj mne povedal,,odmeral to tam a povedal,ze je to v norme

maxara
25. jún 2010

@nebbia priznaj sa, co si po kom hodila? 😀

maxara
25. jún 2010

@lutsine a nie je to u teba skoro?
inak ja mam furt problem s tym dostanym pocitom, ale baby tu vraveli, ze je to v poriadku, ze je to normalne

sunnygirl
25. jún 2010

@nebbia no veru radšej si veci zober týždeň už na pôrod máš 😵

lutsine
25. jún 2010

@maxara co nieje skoro?

sunnygirl
25. jún 2010

@lutsine to by bolo ešte skoro, asi 😨

sunnygirl
25. jún 2010

@lutsine myslela si, že máš nohavičky ráno mokré, akože Ti odteká plodová voda? či som to zle pochopila?

lutsine
25. jún 2010

@sunnygirl no ved ja sa ani nikam neponahlam.... 😀

lenkaaninka
25. jún 2010

@maxara asi čo ti ja viem..mna sa včera doktor na tom sone pýta ktorý ste týžden a ja že čo ja viem niečo okolo 37 😀
a na čo im je že kde mám placentu nieje to jedno..inak ja sa čudujem ako debil pri treťom ale ozaj neviem

@lutsine ešte týžden musím vydržať lebo malujeme a po víkende môžem prášiť ...inak to budem v takom týždni ako som obidve dievky porodila stredu idem na poradnu a to ma rozštuchá doktor tak po víkende možno aj...to už bude nejakého 5teho...tak to by som aj brala..

lutsine
25. jún 2010

@sunnygirl no ze ci nemoze po troske......kedze mi vraveli na prietokoch,ze mam menej plodovky uz....ale vraj este v norme...

booklover
25. jún 2010

@nebbia my sme cestovali cez vikend, tiez s vecami na koncert 🙂 ale babo si spokojne kopkalo, ked poculo hudbu a nepytalo sa na svet ani po takej ceste 🙂

maxara
25. jún 2010

Baby, viete co mi je cudne? zatial bola iba jedna jedina osoba, co mi poslala IP ohladne narodeneho babatka sama od seba. Ostatne bud somrujem, alebo si musim tu precitat vsetky prispevky, aby mi nahodou nieco neuslo, co samozrejme robim rada, ale nie vzdy je to v mojich silach ☹ Dokonca vcera som si precitala o susane a tutinka jej este napisala, nech mi to posle pre istotu do IP a nic.. ☹ ja uz neviem, ako to mam povedat..
kebyze tu tabulku robim iba pre sbea, tak v pohode.. ja sa k tym info postupne dopracujem a je to.. ale takto ma to hneva, lebo to chcem HLAVNE PRE VAS, aby sme mali prehlad.. ja normalne rozmyslam, ze sa na toto doprosovanie vykaslem, ved uz si sama sebe leziem na nervy ☹ .. takze obcas si kuknite julovky2010 a ak tam zbadate nejaku neaktualitu, tak ma AK CHCETE upozornite.. alebo ak chcete, mozem tu tabulku ako stafetu postupit niekomu, kto ma termin na konci jula a nema co cele dni robit a nema problem s tym, aby si infosky pracne zhanal.. hm? hlasi sa niekto? ja uz sa citim niekedy strasne ignororvana.. Ja vam aj vysvetlim ako to robim aj vsetko.. a mozno ma niekto lepsi sposob..

sunnygirl
25. jún 2010

@lutsine popravde neviem ako sa tá plodová voda vymieňa v tom vačku (tak to volá môj mm 😀 ) mení, v ktorom sú tie naše bábätká

maxara
25. jún 2010

@lutsine to porod, otvorenie na prst a tak.. ved si len 36tt. ci?

booklover
25. jún 2010

@lutsine aj ja mavam mokre nohavicky, ale pripisujem to zachvatom kasla, kedze sa hocikedy pri kasli uvolni par kvapiek mocu - proti kaslu mi nic v lekarni nemohli dat, tak sa babo s tym musi vyrovnat, ze ho natriasam ☹

nebbia
25. jún 2010

@maxara ja som mierumilovny clovek,to uz musi byt,aby som ja po niekom veci hadzala 😝

sunnygirl
25. jún 2010

@maxara ani sa Ti nedivím, že ťa to hnevá, lebo na jednej strane chceme od teba tabuľku a na druhe strane rob si ju sama ☹

lutsine
25. jún 2010

@maxara no tak mi lekar vravel v pondelok na poradni v nemocke, vraj musim uzivat este tyzden magnezko,lebo sa otvarame....na prst. Dufam,ze sato ukludni a vydrzime este dva tyzdne,najradsej vsak az do terminu.

pepppe
25. jún 2010

@booklover no len ci to nieje ta voda,lebo mokre nohavicky mavam obcas aj ja...

booklover
25. jún 2010

@lenkaaninka je dolezite, kde je placenta, lebo ak zakryva kompletne babu "vychod" tak sa nedokaze dostat von, len cisarskym. takze kym je kdekolvek inde, tak je to fajn.

maxara
25. jún 2010

@lenkaaninka asi len pre info.. keby bola niekde dole pri krcku a tak.. ja neviem.. alebo aby sa ti nerozpucila pri porode, keby sa na teba zvalili.. alebo hocijake debiliny ma napadaju, ale neviem pravy dovod 😀

sunnygirl
25. jún 2010

ozaj zrzulka je v poho? neozvala sa 😨

booklover
25. jún 2010

@maxara len vytrvaj, mne sa velmi paci, ze sa na to niekto dal. pre mna je radost dat Ti vediet novinky, ako aj s tou nasou dievkou vcera odhalenou 🙂 musim sa pochvalit 🙂

sunnygirl
25. jún 2010

ta hádam tí Dr. vedia čo robia 😀 😀 😀

nebbia
25. jún 2010

@maxara ja som na tu nasu tabulku veeeeelmi pysna a som rada,ze si sa do toho dala.Urcite ti poslem miery mojho krpca do IP.Chodim to tam kazdy den studovat,ze ktora z nas uz ma prirastok.

booklover
25. jún 2010

@pepppe no toto keby som vedela! mne vcera vraveli, ze mam plodovej vody menej. tak ja ozaj neviem... jemnucky vytok beznej farby (ciry, zlty) mam cele tehotenstvo, takze ani neviem ci uz mohla odist dakde medzitym ta zatka... ale dr. mi kazal prist o tyzden, tak asi je to v norme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre