Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lela1809
1. júl 2010

@maxara no tak paradny den 😉 si si to uzila s tymi rapotackami 😀

luminkasp
1. júl 2010

@alllexa, prirodzene, ja mam male deti, tereska vazila len 3200g po 2 tyzdnoch prenasania, merala 49cm, porod som mala super, lahky a rychly

lela1809
1. júl 2010

@mojalili nadherne foto 🙂 perfektny pokladík 🙂

maxara
1. júl 2010

@katarina7777 super spravy, snad ta este chvilku udrzia, aby si ukoncila ten 38tt

@lela1809 straaaasne vela uuusiela ma to stalo 🙂

agika1982
1. júl 2010

@lela1809 tak ja ich zas nezjem kvantum...dam si k rozku alebo na ranajky.....mam ich rada.... 🙂 🙂 🙂

nebbia
1. júl 2010

@liluu to iste vraveli aj mne,ze este tak tyzden,maximalne dva.A z toho uz jeden tyzden presiel a ja stale nerodim.Aj susedky ma dnes hodnotili,ze uz mam brucho riadne dole.

agika1982
1. júl 2010

vy mate brucho aspom dole, ale ja furt horeeeee

katarina7777
1. júl 2010

@maxara pravdu mas maxi, este par dni dufam ze vydrzime pokope aby este trosku pribral, lebo zatial mame 2700 gr podla odhadov.

kkubekova
1. júl 2010

Ahojte baby,

veeelmi dlho som sa tu neukazala - najskor kvoli praci a potom sme mali nejake komplikacie, no a nakoniec sa mala Viktoria narodila prirodzene v 37tt +2 a to pekne zadockom 🙂
narodila sa 21.6.2010, mala 54cm a 2.760 g - v nemocnici sme boli 8 dni kvoli zltacke, ale uz sme konecne doma - mala je nadherna a dobrucka - som stastna ako nikdy predtym
vsetkym ktore uz maju babatka gratulujem a ostatnym drzim palce, aby vsetko dopadlo dobre a deticky Vam robili radost tak ako nam nasa mala Viky

nebbia
1. júl 2010

@achojka ja som z Handlovej

lenkaaninka
1. júl 2010

😉 @katarina7777 držím palce aby ste ešte chvilku vydržali 😉

@agika1982 no mne doktor povedal že klesa ale ja sa furt cítim na prd a je len väčšie a väčšie...

nebbia
1. júl 2010

@kkubekova jeeeee-nadherne babo

maxara
1. júl 2010

@kkubekova 😵 😵 😵 juuuuj, aka je krasna.. no veru som uz aj na teba myslela.. ake si mala komplikacie? moc si si teda matersku pred porodom neuzila co? 😵

stanka33
1. júl 2010

Ahojte,
gratulujem vsetkym novym babtkam Miske , Edinke, Viktorke, vela zdravicka ababam skore zotavenie drzte sa...
mojalili som ti vravela ze Amoksiklav sa moze, inac Danko je uz riadny chlap velky, zlaty, bude nezbednik vidim to na nom
inak mne bolo vcera zle cely spodok ma bolel, brucho strasne nafuknute ja neviem ci z tolkej vody co popijem teraz, dneska je lepsie, som zvedava co zajtra povie doky ci sa nieco zmenilo,ja by som to uz rada mala za sebou...

agika1982
1. júl 2010

@lenkaaninka ja zas musim povedat, ze sa citim fajn...akurat sopm si urobila ladovu kavicku domacu xixi....ked som este robila a bolo leto, tak som kavu robila polke oddelenia xixi...obedna siesta...ako som tehotna tak kavu nepijem, ale teraz som mala desnu chut tak som proste neodolala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....brusko mam stale vysoko, aj ked moja mamina vravi ze sa jej zda nizsie.....zajtra mam poradnu tak som zvedava.pisali ste tu aj o sexe...no tak poviem vam, ze ja by som bola schopna aj celu noc xixi...ale urcite je to 3-4 x do tyzdna...... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ...

ivka8255
1. júl 2010

@kkubekova gratulujem k maličkej Viki 😵 a pozerám, že tatino je Matej - môj spolužiak z výšky, tak že ho pozdravujem a ešte raz gratulujem k prírastku

lenkaaninka
1. júl 2010

@kkubekova krásna babulka.. 😵 😵

ja sa môžem ako upratovačka baby zamestnať prisahám fakt dneska som obyvačku urobila duchny prezliekla umyla kupelnu riadna dezinfekcia 😝
a ešte zajtra konečne mm donesie stenu do detskej ale to je už malina proti tomu čo tu celý týžden vykonávam 🙂

katarina7777
1. júl 2010

@lenkaaninka dakujem, trosku mam obavy ze co bude a kedy lebo kazde rano mi hovoria ze mam ostat nalacno ze musia rozhodnut ci vyvolat porod, ale si myslim ze aj keby som bola doma by som bola nevizna ze kedy to pride. Takze musim len cakat.
@kkubekova malicka je krasna. Porod ti museli vyvolavat?

lela1809
1. júl 2010

@maxara tak to verim 🙂

pepppe
1. júl 2010

@kkubekova gratulujem 😉 nadherne dievcatko mate doma,,,,nooo ja som dnes baby bola posledny krat u mojho dr a ze este som zavreta :( zla sprava premna 🙂

lela1809
1. júl 2010

@agika1982 to je v poho.. ja tiez iba k rozku s maslom 🙂 a melon by som mohla kazdy den a kvantum 😀

lenkaaninka
1. júl 2010

@agika1982 jooj taku ladovú bych si dala..inak ja pijem kávu normálne ale naučila som sa nesku s mliekom...
no a furt som na tom tak isto za dva týždne sa nič nezmenilo...ale na druhý týžden bych už chcela lebo to budem mať tu krásne vyupratované a mm by nič nemusel...ono ja som radšej ked má deti a ja si porobím svoje ale takto to bude musieť tak on tak napolovičku...
no a teraz ako svokra uplne hlboko mala že to tu robím s vnúčencami a aj mm aj matka moja ako keby za trest tu máš na..a mm ako nechápe nič čo mu vravím že už nevládzem ako predtým ale on mi povie tak oddychuj a ide stejne preč...och niekedy ma ta jeho lahostajnosť tak dorazí 😠

lela1809
1. júl 2010

@kkubekova je úžasná nádherná 🙂

lenkaaninka
1. júl 2010

@katarina7777 tak to by bola asi každá z nás neboj nič ale hlavne je lepšie ked si pod dohladom

tinka349
1. júl 2010

@tadotami no s tym sexom 😀 😀 😀 😀 😀 ja dieeetujem uz dlhsiu dobu, skoro 2 mesiace 😝

lenkaaninka
1. júl 2010

@agika1982 no mne je práveže na prd nejaké šlachy alebo tie kosti lonové alebo čo to tam je ma brutálne bolí zle sa mi chodí a je to bolestivé každý jeden pohyb tak čakám pôrod ako na spasenie...

lenkaaninka
1. júl 2010

@maxara ozaj maxi ty si tušim vravela že máš strept. a aj nejakú baktériu tak ta uteším aj ja mám nejaký bordel ale streptokoka nie a dostala som také míny žlté obrovité..

tinka349
1. júl 2010

@luminkasp nooo tak ja ked budem prenasat, tak tipujem ze mala bude velka - bucka 😀 😀 😀 ne neeee, to musi byt na termin, alebo skor 😝 asi nafuknem fit loptu a budem cvicit, vraj to urychluje porod...

agika1982
1. júl 2010

@lenkaaninka ved si urob kavicku...fakt je to super...k tomu vylozit nohy a jupiiiii.....ja som dneska prevliekala periny..drahy bol na pohovore ohladom inej roboty...mozno by prestupil, uvidime....a ja som mu spravila ranajocky jak panovi kralovi, kedze dnes si zobral volno xixi

agika1982
1. júl 2010

@maxara maxi zacinas s tym cajom s tou ostruzinou??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre