Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
19. júl 2010

@mirka285
mne tiez maly nechce zaspat, jednou rukou ho drzim na prsniku, druhou tukam do PC,
inak, uz 1,5 hod. striedam prsniky, lebo
len na nom je kludny, inak furt vrieska, neviem, co je s nim 😖 niekedy sa citim
ako neschopak, ze neviem ukludnit vlastne dieta

mirka285
19. júl 2010

@adelaine no moja akurat stichla,tak dufm ze uz bude spat,lebo puci sa od osmej uz 😉 ale ona spi potom do deviatej,tak aspon sa vyspime 🙂 zajtra mame poradnu,som zvedava kolko vazime...

petrap001
19. júl 2010

@adelaine no ja som dala dole 14 kil,6 mi este ostava,po porode mi ostalo 15,z coho som nebola nadsena,ale ide to dole 😉 ja sa tiez este nenavleciem do rifli,takze ich ani neskusam tak casto a tiez si odmietam kupovat vascie,ved mam leginy a saty 😀 😀 a stahovacie gate nosim od porodu a myslim,ze pomahaju,brucho vyzera skoro uplne ploche,ale bez nich tak je taka mensia pneumatika 😀 ale my tu teplo aj tak nemame tak ma to velmi netrapi,lebo sukne a kratasy nosit aj tak nemozem pri tych teplotach..jedno stastie 😀

petrap001
19. júl 2010

@adelaine ja tiez tak cez den kojim,ze v kednej ruke maly a druha pc 😀 a striedame raz jeden raz druhy a pekne dookola...a potom milujem ked sa svokricka zahra na mudru,ze to nieje dobre ze ho tak casto kojim,ze by mal jest len raz za 3 hodiny...no 300voltov do mna..ved vidim,ze je hladny,co sa mam nanho pozerat,ako si je ruky a place od hladu??akoze haloo.ved nech je ked chce.. a pritom sa vie aj normalne najest ked chce 😀 a zasa neopakuje sa to stale.len tak 2-3krat do dna 😀 😀 😀 aj tak som tu uplne sama bez akejkolvek pomoci,tak mi nemoze nikto nic hovorit.a dokonca v inej krajine ☹ ja si myslim,ze to zvladam ok.. 😝

tinka349
19. júl 2010

@noemarta no mne nikto nic nepovie....akurat kamoska porodna asistentka mi povedala ze zaciatkom augusta by mi vyvolavali ak dovtedy sama neporodim ☹

tinka349
19. júl 2010

baule kamoska mala rodit 30.7., dnes bola na kontrole v nemocke so mnou a o 6tej vecer mi pisala ze uz to ma za sebou 😕 a to sme spolu hovorili o 1nej poobede . . . niektore babatka chcu ist tak rychlo von, a to moje taha nadcasy 😝

petulka_1
19. júl 2010

AHOJTE Pisem za moju zienku ,,Vcera asi o jednej sa nam narodil nas syncek Sebastian meria 52cm a vazi 3680 ,, Samotny porod prebehol celkom rychlo az na tie bolesti co sa zacali uz 20 hod pred porodom,,,,,

sunavianka
20. júl 2010

ahojte čerstve mamulky a kinderka... pripajam sa hoci neskoro... velka gratulka maminkam a ich babatkam, už sa nam to tu mení, som si všimla že konverzácia je upriamená teraz skôr na babatka... mna to tiež iba čaká, bolesti mam teda riadne ako pred ms, ale nič zatial od tretej nespím, ja fakt neviem kedy ten krpec príde medzi nás... akosi sa mu nechce 😎
tinka349 vidím že aj ty statočne preťahuješ 😉

23bambuliatko
20. júl 2010

Ahojte babule,
@petulka_1 blahoželam k malemu pokladu 🙂 no tych 20 hodín bolesti ti naozaj nezávidím...
Ja mam termín zajtra, ale absolutne sa nič nedeje...takže sa pripájam do klubu prenášajucich ☹

lulu1983
20. júl 2010

Ahoj kinderka aj maminky,

ja som od piatej hore. Maly sa nedal utisit. Len na 5 minut na prso a potom plac a tak stale dookola. Asponze do piatej spinkal :( Ked mm zahlasil, ze maly uz zase place a otocil sa chrbtom a spal dalej, normalne som mala slzy na krajicku... Niekedy si prajem byt este kinderko 😔

oacka
20. júl 2010

@lulu1983 to dobre poznám, ja mám slzy na krajíčku a aj v očku takmer každý deň... stále ma vie niečím rozplakať tá moja princezná...ale dnes spala od deviatej do 3:50! som sa konečne vyspala! zato cez deň to bude asi to isté čo včera...večné hľadanie prsníka....

oacka
20. júl 2010

@petulka_1 tak si sa dočkala! ddúfam,že manžel mal pravdu a porod bol rýchly a znesiteľný, gratulujem k chlapiskovi!

oacka
20. júl 2010

@petrap001 to je kravina,že decko má jesť každé tri hodiny, to už dávno neplatí! daj mu,keď chce.

oacka
20. júl 2010

mňa zas moja mamka povzbudzuje tým,že sa mi stále pripomína,že mám asi málo mlieka...lebo nepijem mlieko... aj po mm mi to odkazuje.... a čo mám robiť? žrať,piť, hltať homeopatiká a čakať,že sa mlieko urobí...

mojalili
20. júl 2010

@oacka pridavam sa, ak kojis, tak treba davat, ako je hladne...iba na zaciatku, ked ma zltacku a je spave, treba si to ohlidat,aby papalo.....

My sme mali konecne dobru noc, celkom sa da aj dnes, len je nervozny, nemoze sa vykakat ☹

oacka
20. júl 2010

@zrzulka mne moja včera prvýkrát revala vonku neutíšiteľne, tak som s ńou urobila otočku okolo bloku v nádeji,že čerstvý vzduch ju ukľudní a potom som sa pekne krásne vrátila domov, schmatla kojací vankúš a ona dve hodiny ležala pri cicke. ona 5 minút cucká a potom zachrápe, s tým,že sa občas preberie a pije ďalej...

oacka
20. júl 2010

@mojalili tebe už konči šestonedelie? aký je to pocit? 😉 😉

mojalili
20. júl 2010

@oacka hlavne moja nepocuvat mamku ani svokru a UKLUDNIT SA, NESTRESOVAT SA...PSyCHIKA ROBI VELA.... 😉

mojalili
20. júl 2010

@oacka hej uz sme skoncili, neviem ale ci myslis maleho ci ja - nebadam zmeny, ved fachcim stale pri 2 detoch... 😉 maly viac vnima a raste neuveritelne teraz....

zrzulka
20. júl 2010

@oacka vonku si ju nechala plakat??? dnes som s malym sama tak ked sa zobudi tak skusim ist aj ja len okolo domu lebo vonku sa mi neustale vytahovat cecok nechce.... Kristinka je krasna, pozrela som fotky co si pridala, mala paradnica....

cigaretka5
20. júl 2010

@karinnka No ja som sa cítila fit asi 4 deň po pôrode cisarskym. My sme boli v nemocke 8 dni a všetky som využila aj na svoju regeberaciu. Doma kedže mame poschodovy dom je to horšie a ja cítim bruško trochu viac ako v nemocke........

zrzulka
20. júl 2010

@oacka odkaz maminke ze ja mlieko nepijem vobec a mlieka mam aj viac ako by bolo treba... a nejem ani jogurty

zrzulka
20. júl 2010

@adelaine takych nas tu je viacej ... ja si tiez niekedy pripadam ako neschopacka ked maly place a aj neviem co mu je ☹ Vcera vecer sme mali taky cirkus ale to ho asi brusko bolelo lebo som si dala na obed karfiolovu polievku (karfiol som vybrala) ale asi mu nesadla.... a este do toho muz ze preco mu nedavam SS tak ma slo rozhodit... vsak ho brusko nebolieva tak preco by som mala mu davat?a potom zacal ved mu brusko masiruj... joooooooooooooj by som niekedy vrazdila za tie jeho pripomienky

zrzulka
20. júl 2010

No nic pozeram ze tu nikto nie je... iba nas maly asi "chrape" tak idem frisko nieco navarit.... nakuknem neskor 😉

ericica
20. júl 2010

ahohte pekny den....aku ste mali noc???my v celku dobru len nadranom sa uz mala mrachtala a vydavala cudne zvuky ale dala som jej dudel a trochu sa ukludnila 🙂 aj teraz spinkame vecernemu koncertu sme sa nevyhli ale ustal skorej a o 10 uz spala a potiahla az do druhej takze fain.....aj rano papala z jedneho prsnika chvilu bol klud dala som ju do lehatka od fisher pricu a bolo ticho ale potom zacala mrnkat tak som ju vybrala zacala hladat zase tak som jej dala z druheho cicku ale pila tak ze chvilu tahala potom plakala a tak dookola a potom zaspala dala som ju do kocika a vsetko vygrckala 😝 😝 😒
moj maly jedak nevie key ma dost a potom vsetko vygrcka 😝 😕
a co tehulky ako sa mavate???nechystate sa dnes niektora rodit???

mirka285
20. júl 2010

ahojte 🙂 my sme spali do pol deviatej,v noci sme boi dva krat hore ale len sa najest a spat dalej a teraz zase spi..chystame sa k doktorke,ja uz oblecena,kava vypita a cakam kym sa mala zobudi...

oacka
20. júl 2010

@zrzulka no veru vonku v kočíku revala,, ja som vždy zastavila,narvala jej cumeľ do úst, ona ho vypľula,chvíľu sa s ním hrala,nerevala,ja som zatiaľ utekala k vchodu a ona zas spustila...ja sa neodvážim vytiahnuť prsník na verejnosti....ani neni kde, my tam máme akurát jeden parčík s dvoma lavičkami...

pepppe
20. júl 2010

ahojte🙂 tak my sme mali dneska celkom dobru noc,,papali sme 3krat za noc,ale cez den neviem co mu je,,,nechce spavat,,,len mrnci´....aj teraz ,vobec nechce zaspat,,,,,cumel ma v puse,ale akonahle mu padne,spusti plac ☹

kafoditka
20. júl 2010

Ahojte kocky,
my uz od vcera bojujeme, maly bol vcera hore od 12:00 do 21:30!!! SOm nechapala, ze tak dlho vydrzi 😲 potom zaspal asi na 4 hodky a zasa cirkus.. Len by sa na rukach nosil .. jedina zachrana na hodinku spanku je autosedacka, v ktorej ho hupem.. Teraz uz tri hodiny zasa mrnka a place 😒 ☹ pritom je napapany, vykadeny, odgrgnuty a furt sa mu nieco nepaci.. No nemoze byt predsa stale dobre dietatko, musi aj rodicov trochu potrapit, nie? 😅 😉

Baby ozvala sa niekomu Maxa? Ze ako sa ma a podobne??

oacka
20. júl 2010

@kafoditka tak to je výkon! moja včara zaspala aspoň na prsníku a potom asi 20 min pospala a zas prsník.... dnes spí po hodine, potom asi 5 minút cicá a zas zaspí... každý deň nejaké zmeny... a každý sa ma pýta,či už máme nejaký režim!!!!! sa mi chce smiať!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre