Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

nika23t
11. jún 2010

@adelaine Ved som sa ozvala, ale mi povedal, ze o mesiac, ze to az posledny mesiac budem chodit castejsie. Ja som len rada, ze nemam zatial ziadne tazkosti, a viem, ze v jednom kuse sa stazujem, ako malo ma sleduje, ale proste mi to neda, ked absolutne neviem vahu babatka, CS ci co to je ani nahodou, panvu mi nikto nikdy nemeral, ziadne prehliadky, kym sama nepoviem, ze mi nieco je... Vsetky to tu rozoberate a ja nic... Fakt ma tesi, ze nemam opuchy, zapchu, zly tlak, ale tak mam pocit, akoby som ani k dr nechodila... Viac sa toho dozviem tu.

petrap001
11. jún 2010

baby ja idem do poradne az o 2 tyzdne ☹ a az o 4 tyzdne ma kuknu ci sa naaaahodou neotvaram.a to ma pozru prvykart 😕
takze ja sa len mozem modlit,ze vsetko bude ok.a ked porodim skor,tak porodim,ze mam ist rovno do nemocice 😕
oni si tu tazku hlavu z toho nerobia..

nika23t
11. jún 2010

@zrzulka Neviem ci je aj porodnik, vraj uz nie... Na jednej strane som toho nazoru, ze by sa nemal vo mne vrtat zakazdym, ale tak v tomto obdobi a tak blizko porodu by sa hadam uz mohol aj viac zaujimat...

adelaine
11. jún 2010

@nika23t ty ani do poradne chodit nemusis...
ten lekar ma teda cudny pristup a podla mna
nie je zodpovedny v sledovani, ale tolko moj nazor...

saperlipopette
11. jún 2010

@nika23t ja som na tom podobne. Vcera som bola u mojej lekarky, skonstatovala, ze vsetko je ok, ze sme sa statocne dobojovali az do 36 tyzdna a ze teraz uz len cakat, kedy si mala zmysli, ze uz chce ist von 🙂 . Objednala ma znova az na 29 juna, ze to len ako formalita, keby sa mala dovtedy nenarodila, a to mam oficialne termin az na 14.7....

nika23t
11. jún 2010

@adelaine Tiez mam ten nazor, ze ma tam je nanic... Naposledy mi povedal: "Aaaale ten cas leti... Tak pridte o mesiac." To bolo cestne slovo vsetko. To je jeho oblubena veta. Tak som sa ho opytala, ci az o mesiac, ci to nemam uz castejsie chodit, tak povedal, ze mesiac + 1 den 🙄

@saperlipopette No to moj dr nie je ani nahodou taky zhovorcivy 😒 Ale som rada, ze aj my sme sa dobojovali do 36 tt 😀 Len nech je drobcek v poriadku...

saperlipopette
11. jún 2010

@nika23t no ja som zato doteraz bola sledovana az prilis, hrozil predcasny porod, aj v nemocnici sme boli, monitoring 2x tyzdenne uz od polovice marca, atd...tak som teraz aj rada, ze uz tych randez-vous je menej 😀

nika23t
11. jún 2010

@saperlipopette Ooo, vidis, aka som ja? A idem sa stazovat, ze nemam dovod na castejsie navstevy u dr... Len dufam, ze uz to teraz bude pre Teba len pohodicka 😉

nika23t
11. jún 2010

Ide ma porazit z tej horucavy...

saperlipopette
11. jún 2010

@nika23t aj my dufame, ze vsetko bude ok. Ale verim, ze pre Teba to tiez musi byt tazke, ked Ti lekar nikdy nepovie co a ako, neuisti, ze je vsetko tak ako ma byt...no ale kazdy lekar je iny...mozno si mysli, ze pokial je vsetko v poriadku, tak naco to rozoberat...tak uz to nejak vydrz 😀

nika23t
11. jún 2010

@saperlipopette Ani nie ze je to pre mna tazke, skor na nervy, ze cely mesiac cakam a nic, a sono, to len kazdych 10 tyzdnov, a ja by som najradsej videla babatko kazdy den, aj ked viem, ze to nejde... Asi je tak, ako pises, kym nie su problemy, tak on neriesi... Nevadi, uz len par tyzdnov a mame to za sebou. Uz budeme ine veci rozoberat 😉

dugyna
11. jún 2010

Caute kocky mame novu maminku 😉 ,
takze akurat mi pisala monline : Vyliezt z bruska bola fuska. ocko isiel chlastat,mamka este fuci, takze sa musim predstavit sam.
Volam sa Daniel, narodil som sa sa sekciou 11.2010 o 16.43, s mierami 2640g a 46cm.Mam sa k svetu.

Gratulejemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

alllexa
11. jún 2010

@nika23t - aj ja som mala naposledy sono v 30. tyzdni a ani prietoky mi nerobili, a ani vahu neviem...

@dugyna - jej, super!🙂

mirka285
11. jún 2010

gratulujeme a drzime palce..aky drobuliacik 🙂

lulu1983
11. jún 2010

🙂 🙂 🙂 blahozelame

sunnygirl
11. jún 2010

Ahojte kočky 🙂
to je neuveritelné koľko vy dokážete napísať. Akože 30 strán........ 😅 😅 😅

Mjalili:
krásne fotky máš v albume, drobček Danielko je krásny. 🙂

Merikac:
maličká je strašne zlatučká 😉

Mirka, maxi a kafko:
veľmi podarenú fotečku máte, ste zlaté

Mirka:
dobre že to tu krotíš, tie pesimistické popisy. Každá sa predsa bojí pôrodu, ale myslenie v najhoršom na pôrod nepomáha. Dievčatá hlavu hore, lebo takto si nepomôžeme 😨 Mirka pekné fotečky 🙂

Dugy:
pozdrav Monline, nech sa drží 🙂

Ja som bola dnes odovzdať veci v robote, mám posledný deň dovolenku a od nedele som na materskej. Poradňu mám až 24.6. takže keď sledujem vaše týždne, tak (ak porodím normálne) to mám ešte za pár týždňov. Kotlík tlačí, je mi tiež teplo, ale našťastie máme chladný bytík, tak som doma, len do obchodu idem. S tým spánkom, nápodobne ako vy raz celú noc nespím a potom prespím celú noc ani neviem ako.

dugyna
11. jún 2010

@saperlipopette mne tiez sono soribila dr v 30tt a prietoky a teraz az vcera..pokial babatko citis je to ok

dugyna
11. jún 2010

kocky odkazem monlina 🙂

sunnygirl
11. jún 2010

No tak som akurát písala o monline a ona je už takto. Tak vítam ďalšieho Danielka a gratulume, nech sa držkajú 🙂 🙂 🙂

petrap001
11. jún 2010

jeeej aj ja gratulujem monline k Danielkovi🙂) nech sa drzia 🙂

ja som asi pred hodinkou vstala 😅 😅 no co,nemala som co robit,tak som si lahla a zaspala 😀

nika23t
11. jún 2010

Aj ja gratulujem monline 🙂

lenkaaninka
11. jún 2010

@monline gratulka...nech ste zdravučký a rastiete... 😉

lenkaaninka
11. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀 moja erotik postava 😀 😀 😀 😀 deti sa smiali 😀 😀 😀

lenkaaninka
11. jún 2010

ozaj petrap teba ked budú kukať za 4 týždne zospodu ved to už budeš asi na 99percent porodená nie??? čo som niečo na prd prečítala???

nika23t
11. jún 2010

@petrap001 A Ty si kde? V Anglicku? Inak dost pekna predstava, ze Ta odspodu pozru, ked uz budes mam mimi v kociku 😅

tinka349
11. jún 2010

@saperlipopette aj ja mam presne vtedy termin 😀

petrap001
11. jún 2010

@nika23t v irsku 😖 starostlivost ako sa patri..

nika23t
11. jún 2010

@petrap001 Ja som bola 4 roky v UK, takze nieco o tom viem 🙄 Ale neda sa to porovnat, lebo som nebola tehotna... Tak len prajem pevne nervy, neboj, o chvilu to mas veselo za sebou 😉

mojalili
11. jún 2010

@kafoditka Dnes som si dala pas, kratasky a tricko a vobec nebolo vidiet moje zostatkove brusko, citila som sa super. Ked nemam pas, tak je vidiet, ze mam brusko ,ale s pasom je to super a citim sa aj lepsie. Ale ide to postupne dole🙂

@adelaine Moje ruky su od chrbtice, tak zajtra idem na prvu poriadnu masaz.....dnes placem cely den, co ma to boli.....no to je nieco. Dost ma zacali stipat aj stichy, takto horko, to je strasne aj pre ne.....

mojalili
11. jún 2010

@monline - GRATULUJEM K DANIELKOVI, snad bude taky ako moj🙂 tichucko a dobryyyy🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre