Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
6. júl 2010

@izira - dakujem🙂

maxara
6. júl 2010

@alllexa fakt krasne.. a kde mas tie tucne nohy a rit? 😕

@lenkaaninka no na porazenie.. a co teraz?

strasska
6. júl 2010

@alllexa kraaaaaaaaaaasne fotecky a ty tam posobis tak krehko 😉

maxara
6. júl 2010

@strasska 🙂 ajooooj, spinka mi zatko? 🙂

strasska
6. júl 2010

Inak Caute!
Ja som uz vecer nedosla, lebo som vliezla do vane a ked som vyliezla, tak som bola jak z gumy...teda az na tie dva balvany miesto noh! 😠 Ale moji chlapi boli uplne ze najsamsuper, lebo mi umyli vlasy...Po stojacky nehrozi, lebo nemame zavesy a to by som mohla zmyvat celu kupelnu, v predklone toboz nie, tak som sa nasukala do vane...
no co vam budem hovorit, jak taka velryba, a uz len s obuvakom ma vyberat 😅

lenkaaninka
6. júl 2010

@maxara no nič zajtra sa tam idem permanentne nasrať neviem po kolky krat jáááj ale som taká naštelovaná na nich..vlastne ani nijaké čislo telefonne na konkrétnu pobočku neexistuje teda mi minule povedali že nemajú tam v banke telefony že to majú len zamestnanci medzi sebou linky či čo tam splietala no hrôza ako banka a služby mi vyhovuju ale všetko si musím zisťovať sama ale to je asi môj údel 😒

strasska
6. júl 2010

@maxara ano odkvacol, ale zlaty bol, lebo sa stale pytal a mamka, moze Misko plakat? mamka placem, mozem plakat? A tak si poplakal a zaspal 😀

maxara
6. júl 2010

@lenkaaninka no ja toto neznasam.. nerada chodim do bank vybavovat.. na toto je u nas mm lepsi, ja zas na uradoch skor.. ale aj mm zvlada v pohode urady. On si rad sam pekne nastuduje a tak.. ja si nenastudujem.. neznasam to

@strasska a preco chcel plakat? len tak?

julovky2010
6. júl 2010

maxara skontroluj 😀 moze byt? 😵

strasska
6. júl 2010

@maxara aaaaaaaaaaale vystrajal tak som mu zobrala auticko...ono my stale bojujeme so spankom, on sa totiz nevie ulozit, ale ked si poplace, tak spi do dvoch minut...tak ja uz niekedy ako krkavcia mater rozmyslam, ze cim by som ho rozplakala 🤐

sunnygirl
6. júl 2010

@miki060707 júúúj, myslím na teba, prepáč, nejako vtom nemám prehľad 😅 . Držím palčeky 🙂 🙂 🙂

erytrea
6. júl 2010

ja som pako som sa zabudla odhlasit 😀 😀 😀 😀 sorry

@maxara moze byt? 😎

maxara
6. júl 2010

Erytrea, tvoj malinky by mal byt piata fotka v poradi.., podla datumu narodenia

maxara
6. júl 2010

@erytrea noja som vedela, ze si to ty 😉

lenkaaninka
6. júl 2010

@maxara no u nás musím ja všetko a volá mi z mesta že čo mám kupiť tak už mi stupol adrenalín tak si ma mal zobrať (lebo podotýkam nechcel že sám sa rýchlejšie otočí) tak som mu povedala nech raz zapojí aj svoje mozgové bunky nech niečo vymyslí na varenie..ako čo som ja...ale jasné prišiel a priniesol mi milku karamelovú 😀 na udobrenie...a hovorím mu dalej, že miláčik čo že som nervozna neviem čo sa deje teraz v podstate utlm raz za hodinku v priemere a on no čo myslíš už sa to tam chystá...a ako toť vsjo ani polutovanie pohladkanie ,,,toto mi na nom vadí nič žiadne city najavo čo keby náhodou by som si to zapamätala a potom to zneužila ...šak príde večer domov mu poviem..nech sa teší.. 😎

maxara
6. júl 2010

@strasska 😀 😀 😀 no ale aspon vies co na neho plati.. inak ja si tu trkocem a pradlo v pracke.. idem vybrat

maxara
6. júl 2010

@erytrea takto presne som si to predstavovala 😀 si sikulka..

alllexa
6. júl 2010

@maxara - tak ved to keby si videla, ako sme tie casti tela stale zakryvali! Tie fotky su spravene tak, ze nohy ani zadok nevidno🙂

maxara
6. júl 2010

@lenkaaninka 😀 no ale ved mu to povedz.. sa spytaj, ci si akoze snad nezasluzis pohladkat ?!

petrap001
6. júl 2010

no ja som si bola trosku pospat s maly,ale on este stale spi 😀 😀 vy ste tu teda popisali odvtedy 😀 chcela som sa nieco opytat,ale som zabudla co 😅
chcela som ist na nakup,ale kde mozeme ist?vonku take vetrisko,ze by nas asi odfuklo,takze nic z toho..a vlastne aj tak sa mi nikde nechce.vcera som mala trosku upratovaciu naladu a tak ma mama uplne zprdla,ze ci som normalna,ze mam oddychovat a nie upratovat cely dom,ze mozem stratit mlieko 😕 😕 tak to ma vobec nenapadlo uuups.ale ked ja sa proste nudim,nemam tu nikoho ☹ ☹ a maly stale spi a moj v robote a konci az o 8mej..Boze,ja sa uz tak tesim domov...a v stvrtok uz ideme vybavit pas pre maleho,chudatko aj sfotiti ho musime dat 😀
baby,vam sa nejako nechce rodit,co poniektorym 😀 😀 😀 ja osm taka stastna,ze maly je uz na svete,vobec si neviem predstavit,ze by som bola este stale tehu.ved za tie dva tyzdne by este riadne podrastol,no ako by som ho porodila? 😀 😀 😀
takze dnes nic nerobim,len cumim na telku a lezim,navarene mam od vcera a mozno pozehlim,ale nic viac 😀 😀

maxara
6. júl 2010

@alllexa ved ti ani nema co byt vidno.. 😀

lenkaaninka
6. júl 2010

@maxara no šak som mu aj včera povedala a on že ma nechce strašiť že sa bojí aj on...to mi povedal ale mm rodina je celkovo divná nátura on je z nich tak najnormálnejšie furt kedy to bude kedy to bude a to len kvoli slopanici ich je kooopa velíká a nie kvoli mne alebo malému to ma beru ako dobre si jeho žena sem tam sa stretneme a potom vidím tie pretvarovaci ksichty tak sa mi chce grcať asi tolko 😎 mám ich v paži 😎

alllexa
6. júl 2010

@strasska - dakujem!🙂
Ja mam inak tiez problemy s umyvanim vlasov, ked sa dam do predklonu, tak mam pocit, ze uz sa nanarovnam🙂 A nohy mam tiez take napuchnute, ze uz neviem, co si obut, ani na doma...

noemarta
6. júl 2010

@alllexa ahoooj, tak si sa dockala a dokonca pred porodom ich mas, kraaasna tehoska si!!! 🙂
aj ja chcem fotooooooo, hadam pridem teraz ja na radu.... ☹ hadam to do porodu stihne....
zajtra idem porodnicke tak som zvedava co mi povie, lebo mala sa nevie pretocit.... 😔 😕

strasska
6. júl 2010

@alllexa hej tie nohy ma tiez stvu, uz aj v zdravotnickych slapkach ich mam narvate ☹
a inak co je s bellablonde, sa tu dlho neukazala 😕

tutifruti
6. júl 2010

@alllexa krásne fotky.... si na nich úžasná....
A predklon? To čo je? 😅
@lenkaaninka to sú muži.... MM mi napríklad navrhol, že či nepôjdeme na výlet do ZOO do Zlína.... ved ja budem iba sediet v aute a potom si tam sadnem do tiena.... tak aký problém... nie?
A este stihol obvolat našich známych, že kto s nami ide... a všetky baby mi volali, že či to myslím vážne...., že chcem ist do ZOO..... ? 😀 😀 😀

alllexa
6. júl 2010

@noemarta - Dakujem! No prave o Tvojich fotkach sme hovorili, ma dost prace. Tak snad to do Tvojho porodu stihne... I ked ja by som radsej porodila, ako potom prenasat🙂
Ale drzim palce zajtra na poradnu, nech uz je Tvoja Nelka otocena!

maxara
6. júl 2010

@lenkaaninka 😀 😀 no ved nech sa naslopu.. ty budes mat pre zmenu babatko.. oni len opicu. Ved sak sa mohli nadrbat aj kvoli inej prilezitosti.. Mne napr svokra doniesla strom a svokor doniesol mm demizon slivovice, ze ked sa mala narodi.. Vraj ta slivovica bola z nasej svadby odlozena a uz vtedy mala aspon 10 rokov. A ten strom ma mm zasadit presne v den, ked sa Ninka narodi.. 🙂 No ja som chcela iny strom pre nu, ale tento je pekny tiez, tak dobre.. Ja si nestazujem.. oni sa moc nemontuju, nase vztahy nie su nejako vrele, ze sa na nich vrham z lasky a bozkavame sa po kazdej vete, ale myslia na nas.. obcas nam nieco donesu, po ceste na chalupu, alebo len tak sa zastavia, alebo nas vezmu na obed.. tak raz, dvakrat do mesiaca to bolo pred tehu, ale teraz len co nezdvihnem do troch sekund telefon, tak poplach v rodine. Alebo ked cokolvek, tak poplach.. stresuju viac ako ja.. a mama mi zapotila predvcerom, ze ona to vidi tak do tyzdna. A podla pohybov mam termin 8.7. 😀 tak mozno jej to vyjde. Ale nasi nestresuju, len sa viac usmievaju akoze su v pohode a nic ich netrapi, aby som nemala vysoky tlak.. o to vyssi ho mam potom, ked sa dozviem nieco, co som mala vediet uz davno.. 😀 ale celkovo som rada, ze je to takto..

strasska
6. júl 2010

@tutifruti
@lenkaaninka
woooooooooooow ti chlapi, ale teda su 😀

maxara
6. júl 2010

@lenkaaninka mna seru len mm babky 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre