Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
6. júl 2010

@tinka349 my nemame zapal ociek, ale mame taku vadu, ze sa mu v brusku nevyvinulo cosi, teda vraj krizom cez duhovku. Tak uvidim, ci sa to dovivijalo...
@kafko - no vidiet, ze Filipko preklenul 2. tyžden.....potom deti zacnu vyvadzat, tak ako boli zlatucki a spali a papali len...aj my mame koliky, mam Pupik a masirujem, prave prdi o 106, akoze spinka, ale stale sa natahuje....v noci niekedy len stona...pritom kaka denne aj parkrat, aj prdi riadne....ach jo... 😒

cigaretka5
6. júl 2010

No ja som stale kinderko v nemocke. Urobia mi dva krat za den
monitor a to je cele..... Dnes boli tri vizity tak celkom haluz.....
@maxara ja som to číslo čo pri kontrakciach je 100 mala včera že 10 a dnes aj 30 tak som na teba myslela....

maxara
6. júl 2010

@cigaretka5 😀 no tak to je super.. ja som mala 10 len ked som sa zarehotala 😀 😀 ale sestricka mi hovorila, ze byva tam az tych okolo 100, ked su silne..
a to neznamena, ze ti to zacina? 😕

maxara
6. júl 2010

ja idem hore za mm, trosku sa pomojkat.. 😵 tak bru noc

carrie84
6. júl 2010

Tak mam chvilku oddych, babule a idem precitat, co ste stihli popisat 🙂

Moja dilema so sedackou stale pokracuje .... nemate niekto skusenosti s firmou phase?
A aby mi nebolo luto, zacali mi puchnut nohy a ruky. Nohy chapem - predsa len, teplo, stale na nohach - aj ma permanentne bolia, takze to povazujem za normal. Ale ruky? Mam problem zatnut ruku v past 😠 A vobec, ale vobec sa mi to nepaci!

merikac
6. júl 2010

@mojalili dakujem za radu,,,,niet nad vlastnu skusenost- este raz vdaka 😵

petrap001
6. júl 2010

@mojalili heej takze po 2.tyzdni sa konci dovolenka? 😀 😀 😀 lebo ja ani neviem,ze ho mam,taky je zlatucky 🙂

tinka349
6. júl 2010

@petrap001 no ja som tiez nikdy nebola vlozkova 😖 som sa citila nejaka nesvoja fuuurt...a nedaj boze zobrat na seba nejake svetle nohavice....

tinka349
6. júl 2010

@alllexa no tak to sa tesim.....6 tyzdnov mat kramy to bude vzruuuuuso teda nnooooo 😖

tinka349
6. júl 2010

@mojalili juuuj, tak snad bude krasavcek v poriadku a vsetko sa uz vyvinulo, budem drzat prsteky nech je v poriadku

ywett
6. júl 2010

@alllexa ty si stale este kinderko? Nemala by si uz ist do nemocky?

Ja idem zajtra k Dr. tak sa neviem dockat, bo to uz citim nejak, ze sa nieco deje 😉

merikac
6. júl 2010

@petrap001 a nemohlo sa stat, ze maleho zaockovali v nemocnici, len ti nedali vediet??nema to niekde zapisane?

merikac
6. júl 2010

@petrap001 akurat som pozrela album,,,,maly alex je CELY tatino 😵

merikac
6. júl 2010

@mojalili - ja som tiez na trnoch,,mala uz mala mesiac a zatial vobec ockami nehlada ziaden predmet,,ked sa niekde zadiva, vacsinou je to do blba,,,,dr. nam dala este 2 tyzdne - pretoze v nemocnici mal vysetrenie zraku v poriadku,,,, ☹

zrzulka
6. júl 2010

@tinka349 podla mna je to indi vindi... ja uz takmer nespinim a to som tyzden po porode.. ale ako tak citam tak sa to hadam moze i vratit... no snad nie 😒

@kafoditka o tom poteni nieco pis... ja tiez jak prasa. najmenej tri krat denne som v sprche... a to len co vyjdem tak o chvilu aby som sla opat 😖 ale tieto stavy som mala aj pri malej....

romini
6. júl 2010

Caute baby rodila ste ted niektora v ruzinove?? ja tam idem zajtra a bojiiiiiiiiiim sa, ak ste niektore rodili tam tak ake su tam sestricky na porodnici? dakujem za odpovede

zrzulka
6. júl 2010

@petrap001 my sme tiez neni zaockovani, ja som nechcela dat maleho lebo sa mi zda skoro na 3ty den ockovat....zajtra mame prvu poradnu tak som zvedava

stanka33
6. júl 2010

Ahojte,
@alllexa krasne foto mas uz som ti ich nestihla poobede pochvalit, normalne som ta tam nespoznala
@mima89 gratulujem super ze ti nemuseli vyvolavat a zvladli ste to aj bez epi, neboj sa uska sa daju do poriadku
@zrzulka aj ja prajem malemu Patkovi vsetko naj aj mne sa pacilo to meno a aj Oliver ten ma zajtra meniny 😉 miki nedas Olivera ked budes mat cisarsky?
inac ja by som brala 7.7 termin alebo 11.7 to ma muz narodky
ma cele poobedie akokeby nutilo na stolicu, a teraz mam tlaky dolu alebo sa len mala hmyri, az mi zle zostalo, ja sa normalne bojim ze to uz zacne aj to chcem mat za sebou,mam strach...

merikac
6. júl 2010

@oacka -------jeej ,,,,skoro som ta prehliadla,,,mate s kikou nove foto- pristane vam to obom 😀 Mala ma obcas belsi jazycek, ale nechce si to dat vytret,,dasienkami mi zacvikne prst a nechce mi ho pustit,,alebo jazycek si schova uplne do zadu, a tak jej vytriem len spicku-proste to na mna skusa 😀

stanka33
6. júl 2010

@kafoditka
@zrzulka aspon vypotite nadbytocne kila ja zasa pijem a nic necikam...

zrzulka
6. júl 2010

@stanka33 stani dakujeme :O))))
takze mozno budeme mat v noci dalsie babenko ?:O))))

stanka33
6. júl 2010

@mojalili druhorodicky krvacaju viacej mne baby co rodili v aprili kamosky vraveli ze krvacali celych 6TT a vela a to pri prvom iba tak 2tt

zrzulka
6. júl 2010

@stanka33 ja som v poho akurat brusko este ostalo tak mlandrave, asik zacnem cvicit nejake spevnujuce cviky lebo nevyzera to moc pekne....

stanka33
6. júl 2010

@zrzulka neblazni hadam este nie....vo stvrtok mam poradnu uvidim co mi povie

stanka33
6. júl 2010

@zrzulka a kolko ti ostalo??? uz mas zasa 45 kg???

zrzulka
6. júl 2010

@stanka33 coze? ja uz len tak slabulinko krvacam.... snad sa to nevrati... mna inak ani to zavinovanie maternice az tak strasne nebolelo jak baby pisali.... akoze citit som citila ale dalo sa to vydrzat....

zrzulka
6. júl 2010

@stanka33 este som sa nevazila :O))))
tak drzim palceky na stvrtok :O))))

merikac
6. júl 2010

@zrzulka ja som krvacala len nieco vyse 3 tyzdnov,,,,,,,,,a potom na tie cviky, daj nejaky typ 😉

stanka33
6. júl 2010

@zrzulka ja som pri malom necitila nic ziadne stahy, krvacala som tak asi tyzden aj to okrem 2 ,3 dna po porode ako pri menzes ku koncu a potom som behala iba s intimkami, no tiez som zvedava ako to bude teraz

zrzulka
6. júl 2010

@stanka33 stani ja to mam aj teraz tak ze mozem uz len s intimkou behat... nechapem to pretoze mi sil aj krcok tak som ratala ze to bude dlhsie trvat... no ved uvidime ci sa to vrati.... neviem od coho zavisia tieto veci, mozno od toho ako ma zasil porodnik... lebo pri malej si pamatam ze ma aj sitie bolelo, ani sadnut som si poriadne nevedela, len na pol rite. a teraz pohoda... ani uz necitim sitie. Akurat dnes pri umyvani dlazky jak som sa natahovala trosku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre