Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

stanka33
6. júl 2010

@zrzulka aj ja som tak bola pri malom nic ma nebolelo ja ked sme sa vracali z porodky a nesiel nam akurat vytah slapala 6 poschodi a v pohode

lenkaaninka
6. júl 2010

@stanka33 stani tak sa ti to približuje??? ja neviem mám sa zajtra doktorovi ukázať isť alebo čo predsa len od nedele je to dost dlho ...malá mi začala ešte k tomu kašlať no ako díkes..

@tinka349 čo si odkvacla? mne sa nechce spať ale notebook mi tu žiari na celú obyvačku...
@carrie84 a to ideš cez net objednávať ??? či do predajne???

zrzulka
6. júl 2010

@merikac ja len toto na spevnovanie v ramci moznosti... jak mi deti dovolia ale musim s tym nieco urobit lebo na bruchu to dost vidiet ...
http://baby-web.topky.sk/Clanky/a542-Cvicenie-p...

zrzulka
6. júl 2010

@stanka33 tak to budes mat aj teraz take nic neboj :O))))

petrap001
6. júl 2010

@merikac nema to zapisane nikde,takze neviem..uvidime..

stanka33
6. júl 2010

@lenkaaninka ja neviem v bruchu ma mala diskoteku alebo co, strasne dole tlaci, mam take cudne pocity akokeby na WCko stale, aj mi je nejako blbo, to urcite zo strachu....
moj maly kasle uz 2tt furt po tych aftoch nie je v poriadku aj ma sopliky rano a furt mrnci a ja som potom nervozna, a to celo po tom pade, no an k dr.nejdem sak by zavolala socialku keby videla aky je dochramany a este je cely dostipany od komarov no hroza

stanka33
6. júl 2010

@zrzulka dufajme, ale radsej nech krvacam dlhsie a porod mam lahsi a lepsi ako prvy 😉

zrzulka
6. júl 2010

@stanka33 nic neboj ked uvidis malu tak v momente zabudnes co si prezila, ja som muzovi hovorila nech mi pripomenie tu bolest ked by som dostala chut na dalsie mimi ale teraz by som hadam do toho sla opat. Ked vidim maleho tak to za tu bolest stalo 😉

carrie84
6. júl 2010

@lenkaaninka - neboj, do predajne 🙂 Zas az taky netovy maniak nie som 😀

alllexa
6. júl 2010

@stanka33 - dakujem, no tak je to ine ako vidiet ma na cviceni v teplakoch, cope a bez make-upu🙂
Inak, aj ja by som brala porod 7.7., to by bol pekny datum, aj 10.7. je ok, ale ked sa malemu nechce von...:(

lenkaaninka
6. júl 2010

@stanka33 aj ja brutál tam kope a ja už horory v hlave premietam ale ja mám nepravidelné kontrakcie od nedele a sem tam každu hodku sem tam po desať minút a už bolo po 5 tich tak rozmýšlam či zajtra dobehnem doktorovi alebo počkam do piatka na poradnu..inak aj mna prehána už tri dni...
chudáčik aa mal aj nejaké antb.,??? a ten soplík má z čoho ???

strasska
6. júl 2010

@stanka33 ja idem zajtra do poradne a myslim si, ze mi to uz rozbehne a tiez ma vkuse prehana asi zo strachu 😀

strasska
6. júl 2010

@strasska idem spinkat, aby som zajtra vladala. drzte mi palcoky

stanka33
6. júl 2010

@strasska jasne budem drzat.....
@lenkaaninka ja nemam kontrakcie, ved skus pockat co bude v noci a rano a rozhodni sa ale kazdopadne bud nachystana...ak ti to vzdy prejde tak je to v pohode ale podla mna v piatok si ta tam urcite nechaju
mal ATB penbene, dobral ich pred tyzdnom, v pusinke uz nic nema, iba kutiky, ale strasne slinta, neviem ci mu nejdu posledne horne stolicky, a kaslu sa nejako nemozme zbavit, sople ma iba rano a ked place inak mu nic nie je

stanka33
6. júl 2010

@alllexa ved jasne v sportovom je to ine....neboj sa nejako sa maly len von dostane uz to dlho nepotrva...

lenkaaninka
6. júl 2010

@stanka33 no vidíš a soplíky môže mať zo zubkov aj moje vždy mali dutiny poupchávané ked isli zubky..chudiatko malinke už ma toho aj dosť...
je to na nervy nech sa to rozbehne alebo nech stopne akurát malý sa tam prekrúúca a ja už že je zamotaný a také bludy vieš..
@strasska držím držím aj na nohách
@carrie84 no šak zato 😉

lenkaaninka
6. júl 2010

idem sa ja vyklobásiť do postele

stanka33
6. júl 2010

aj ja idem dobru noc...

petzi
6. júl 2010

@alllexa Ahoj Alex a ty este tu??
Inak ahojte vsetky,no ja som este neporodila,uz sa mi o malom aj snivalo,aj som
ho prebalovala,no to bol ale smradok, ale inak som cela...bolievaju ma kosti a podvozok
stale viac....UZ som rozhodnuta
@stanka33 ak neporodim do soboty, tak v sobotu vyuprtujem cely byt a ked pride drahy domov,
budem ho znasilnovat v kuse az kym neporodim 😀 tak a je to...
dnes som na skapanie,strasne ma boli hlava, no ako vola je slabe prirovnanie,ale snad to uz
prejde,lebo ma to nebavi s takym balvanom na krku existovat....

Ako ste na tom vy babulky ,krasulky??Co nove, o com prisla,mame nove babenka??

alllexa
6. júl 2010

@petzi - ahoj, ano, stale tu strasim..🙂

alllexa
6. júl 2010

@lenkaaninka @stanka33 - dobru noc, dievcata!

petzi
6. júl 2010

@alllexa no tak ja som zvedava,ci nebudem nahodou strasit aj ja,ked sa tak nenapadne blizim k terminu a citim sa v celku fajn, da sa povedat....
A nebola si vcera u lekara?

alllexa
6. júl 2010

@petzi - bola som, ale som stale zavreta...

petzi
6. júl 2010

@alllexa ako to? a to ked budes zavreta,tak ti mozu dat nieco na otvorenie,ci ako to je?

petzi
6. júl 2010

@alllexa inak mas pekne foto,som pozerala.... 😉

alllexa
6. júl 2010

@petzi - dakujem🙂
No zatial asi nie, lebo je to pre nich skoro. Viem, ze napr. na Kramaroch to robia tak, ze sa do nemocnice ide tyzden po termine. A ja som ten oficialny termin mala len vcera.

petzi
6. júl 2010

@alllexa
no ja som ta konecne nasla, ze si pootvorena na spicku,tak to je lepsie ako vobec a snad to uz pojde, no a ze mas ohladne kontroli volat,tak ti snad povedia viac, nech vieme aj my zvedavky 😀
no ja som teda otvorena uz 2 tt najmenej,ale lekar mi vcera povedal,ze na porod to este nie je tak ma objednali na dalsi pondelok, ale som lekarovi povedala, ze dufam, ze sa s nim neuvidim,ale ze sa uvidim v nedelu na termin s mojim chrustikom ....tak som zvedava,lebo sa tomu zasmial,ale ved tiez je len clovek,tak sa moze mylit aj on, no nie??
Inak Alex ty nemas moc velke brusko ze??ja mam az 120cm objem... 😅

alllexa
6. júl 2010

@petzi - aha, ano, Ty mas termin v nedelu! Takze poradnu mas az 12.7.?
Ja som na spicku otvorena tiez dva tyzdne.
No ja mam brusko pomerne ok, do 100 cm. Ja to mam v tych bokoch a stehnach. Normalne som v soku, ze teraz na konci, co by som cakala, ze skor do bruska budem priberat, tak nie, do bokov sa to uklada.

petzi
6. júl 2010

@alllexa aaale, co do bokov,ved som pozerala fotky,si tam krasna,ako s rozpravky a teda nejake
boky,co ty pises ,ze mas siroke som si nevsimla, asi sa ti to len zda 🙂
a ak ich mas sirsie,bud rada, lahsie porodis 😉
No poradnu mam 12.7. teda tak mi napisali,ale ja som ich ubezpecila,ze uz nepridem na poradnu,
tak snad to zvladneme s drobcom, aby sme sa nezahambili 😀
Tak to mas ale dobre,ze mas brusko do 100cm, to nemas ani strie ziadne,vsak? Ja som ako
chodiaca ponorka, ved 120cm priemer, vies co tlacim pred sebou? no hruza 😀 a to uz ho mam
padnute, no niekedy mam pocit, ze aj medzi kolenami uz je 😀 no mam ja pocity...ale inak ok, len
ze chodim ako slimak,az sa jedujem a mm ani nehovorim...ten ma trampoty, ked ideme po obchode, on uz
je na kase a ja este len vchadzam do predajne 😀

ribike
6. júl 2010

@petzi Noooo čo bolesť hlavy prešla sovička moja🙂že ste ešte hore???🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre