Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petulka_1
8. júl 2010

@cigaretka5 gratulujem....... 🙂

petulka_1
8. júl 2010

@maxara tak aspon nebudes prenasat a uz to budes mat za sebou. My si este asi pockame...

alica26
8. júl 2010

@maxara ...už aj druhá strana sa riadne zaplňa 😀 , uvidíme či v pondelok zvýšime skóre... 😉

maxara
8. júl 2010

@cigaretka5 jeeej aj ja gratulujem k Dorotke 😵 😵 😵 mozno sa tam v pondelok uvidime 😒

@petulka_1 no ved to je ta lepsia sprava.. ale inak nie som nadsena, radsej by som bola, keby sa vypytala sama radsej teraz cez vikend

maxara
8. júl 2010

@alica26 ja asi v utorok najskor 🙂

petrap001
8. júl 2010

a este ma napadlo,lebo som vravela,ze maleho neockovali proti tbc,len dostal ten vitamin D.tak dnes mi povedla lekarka,ze to az na 2 meisace sa ockuju 😕 😕 😕 no ja uz fatk neviem,co za system tu maju... ☹

alica26
8. júl 2010

@cigaretka5 Gratulujem a prajem veľa zdravíčka... 🙂 🙂 🙂

petulka_1
8. júl 2010

@maxara ved to urcite by bolo najlepsie keby sa pytali same tie nase babatka... Len nech sa ten moj radsej nezacne pytat dnes, lebo moj mm siel oslavovat - ma dnes narodky.

maxara
8. júl 2010

@baby
fakt je, ze ja idem (ak nie skor) najneskor v pondelok do nemocky a tipujem, ze aj Alllexa tam bude v cca rovnakom case.. tak vas prosim, aby ste mi posielali tie veci do tabulky.. radsej mi napiste 3-4 baby, ze henta porodila ako keby som to nakoniec nenasla.. ved ja neviem ako to zvladnem docitat, ked sa vratim po tyzdni 😒

lenkaaninka
8. júl 2010

@cigaretka5 jeeej tak to máte za sebou gratulujeme obom 😉

baby mna tak kríže bolia ako pes och aj brucho tvrdne a zajtra ráno idem do poradne takkkkk velllmi sa teším a som zvedavá čo povie a ked sa nič nedeje tak ma asi trafí pri tých kontr. tak ja už neviem 😎 idem hned ráno nech to mám za sebou..
@maxara tak nič teda ale aspon vieš že v pondelok nastupuješ a ide sa na to...tak zasa bude prírastok 😉

tinka349
8. júl 2010

@agika1982 no ono tam pisalo daco take, ze je to dost citlive a zachytava pohyby nie len v mieste kde je ta podlozka ale z celej plochy postielky 🙂 ale ved uvidis ked ho uz budete mat

tinka349
8. júl 2010

@cigaretka5 vela zdravicka tebe aj bambulke malej 🙂

maxara
8. júl 2010

@lenkaaninka mojko budes skor ty ako ja to mat za sebou 😀 😀

tinka349
8. júl 2010

@lenkaaninka no aj ja idem do poradne zajtra, len sa netesim...lebo zatial som sa stale tesila a povedali mi velke houby...niiiiic ani babo nezmerali kolko vazi 😠 a furt som sa tesila.....tak na zajtra s anetesim a snad aj nieco pomeraju 😀

lenkaaninka
8. júl 2010

@maxara no tak neviem ozaj mám tretie a tretí pôrod a takéto chystačky čo sa týka kontr. som ani raz nemala tak neviem čo mám čakať tak som neni ani tak ani tak...viem že je dobre keby ostal ešte v brušku aj by som chcela aby bol vonku lebo už nespávam v podstate od nedele a nie je to med lízať s bolesťami aj kríže a nehovorím o dvoch detoch čo su tu so mnou...no uvidím nechám sa prekvapkať a zajtra napíšem teda ako som dopadla..
fuj a teraz že aká bolesť do krížov a všade och..

@tinka349 mne nikto ani raz malého nemeral vždy len sedí to na tt a toť vsjo.. 😉

tinka349
8. júl 2010

ja mam momentalne doslova ZRACIU HODINU 😀 😀 😀 od filmu som sa postavila asi 10x a to ho pozeram zopar minut a zozrala som uz 2 nektarinky, tycinku nesquik, keksik Vesna (co ho inak nenavidim), kalerab zo zahradky a teraz zavarane broskyne 😀 😀 😀 😀

tinka349
8. júl 2010

@lenkaaninka no inak tu bolest krizov poznam....mna dnes az extremne bolia.... 😖 normalne ma boleli len ked som dlho lezala alebo sedela a postavila sa, ale casom som to rozchodila....a dnes ma bolia vkuse, chodim ako kacena zo strany na stranu a nenormaaaaaalne ma bolia 😠 😠 😠 😠

lenkaaninka
8. júl 2010

jáj a ešte som zvedavá ako ked tam zajtra vyskočím na tú vahu čo tam vylezie...hmmm...lebo doma sa nevážim nebavi ma to 😀

lenkaaninka
8. júl 2010

@tinka349 dobrééé všetko ide dokopy až na ten kaleráb ale neva aspon ta dobre poprehána zajtra ked si uderila na to tie broskyne 😀

agika1982
8. júl 2010

@tinka349 tiez mam poradnu zajtra...o 9.45... mne vzdy meraju babo...teda ja vzdy poprosim doky xixi

petulka_1
8. júl 2010

@tinka349 aj ja mavam taketo zracie hodinky - zjem vsetko co vidim

cigaretka5
8. júl 2010

@maxara Maxi a preco ides v pondelok do nemocky?

lenkaaninka
8. júl 2010

dobre babule idem sa vyvaliť do postele a čakať na mm možno niečo bude ak nebude unavený 😕 zajtra sa ozvem len dufam že nebude taký hic pôjdem radsej porát ráno nech tam neodpadnem pa

maxara
8. júl 2010

@cigaretka5 klasika.. tlak a opuchy.. a podla vysledkov bud vyvolavacka alebo sekcia 😒
Ako ti je? Ved len teraz si dorodila 🙂

maxara
8. júl 2010

@lenkaaninka vrelo ocakavam tvoje spravy z poradne 😉

nika23t
8. júl 2010

@cigaretka5 Gratulujem a prajem hlavne zdravie a nech ste rychlo doma 😉

kafoditka
8. júl 2010

Ahojte kocky 🙂

@maxara jeeej, tak aj ty to budes mat kazdym dnom za sebou a vonavu Ninku v naruci, tesim sa s tebou 😉

Cigaretka - gratulujem k Dorotke, vela zdravicka a mliecka prajem!

Alexxa - ty si este stale kinderko? 😕 🙂

My sme boli dnes s Filipkom u lekarky, tak nam predpisala na to zduvanie sab simplex, ako ste mi spominali. Inak ho pochvalila, ako pekne pribera 😉 V noci pekne spinkal, budil sa kazde 3 hodinky.
Inak dakujem za rady s rektalnou rurkou - super zabrala - maly nakadil do 2 plienok az po okraj 😀 😀
Pripajam aktualne foto maleho, kuk :

alllexa
8. júl 2010

@tinka349 - ja som sa tiez vzdy tesila a nic som sa nedozvedela... Tak ale uz zajtra by sa fakt patrilo - uz chcem nejaky datum...

tinka349
8. júl 2010

@alllexa no to sa ti ani necudujem, n atvojom mieste by som si to uz tam aj vydupala a neodisla ani z nemocnice 😀 😀 😀
@agika1982 budem musiet nahodit smutne ocicka na lekarku ze chcem vidiet maluuuu 😵 😵 😵 a snad ju prehovorim

stanka33
8. júl 2010

ahojte,
tak cigaretka gratulujem...ak budes v nemocke v utorok tak sa stretneme aj s maxi urcite.,,kto ti robil sekciu???
moj stav po dnesku, porodne cesty dozrete, hlavicka nizko, krcok 1,5 cm, otvorena na 2 cm. ak do utorku neporodim mam prist rano ze s tym nieco urobime nakolko som druhorodicka tak to moze ist rychlo, keby to bol moj prvy porod tak ma v utorok nevola a necha na pokoji....ale ze je vsetko pripravene...takze s maxi sa stretneme urcite mozno aj rodit budeme spolu 😉 a po vysetreni som si nasla krvavy vytok alebo skor hlien takze mi odchdza zatka aj ne papieri mam take ruzove, aspon zajtra potrebujem vydrzat ostatne dni mam zabezpecene do utorku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre