Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
9. júl 2010

@stanka33 budem depkovat dve lebo aj tiez furt len placem jak vadna.... budeme sa navzajom podporovat 😀

cigaretka5
9. júl 2010

No dievčatá ďakujem že ste dnes na mna mysleli....... Prvé kroky boli peklo a to som si myslela že pohoda bude- z postele sa tak zdalo....... Ale potom som si dva krát na radu oacky prešla chodbu tajne ziedla jablko . Potom si ľahla. Druhé postavenie z postele už better ale tretie bolo peklo....... Tak som si vyskúšala aj štvrte a dosť má ťahá tá jazva. Vy čo ste po sekcii dávali ste niečo na jazvu? Sestricka hovorí že ráno mi dajú naplast dole .... Som rozmýšľala ze budem striekat aloe vera......

alica26
9. júl 2010

@kafoditka
@mirka285 baby a po akej dobe ste išli s drobcami na prechádzku?

zrzulka
9. júl 2010

@mojalili ale hadam to nebude az take strasne :O)))) ked pozeram na to moje brucho tak neviem neviem ci moze byt an tom niekto este horsie.... totalny prepad....

kafoditka
9. júl 2010

No tak mne ostala takato kostrbata ciara :

mojalili
9. júl 2010

@stanka33 Stani, ja som bola dnes s oboma doma, no uz ma slak triafal z LILI, nakoniec ho chcela aj kupat,a tak ho umyvala,ze si trosku aj glgol, akosi mi strajchla do ruky....tak som to zakazala raz a navzdy... 😒 Najprv jeden, potom druhy....ale tak musime to prekonat, pokial nebude Danko trosku vacsi...a nebudeme vo vacsom dome 😠
NO ale ty budes mat maly vekovy rozdiel, tak moja to ti nezavidim, LILI je ako tak samostatna.....ale vydrz, ked bude LILIANKA vacsia, tak to bude lepsie 😉 ( pokial nebude cert ako moja)

zrzulka
9. júl 2010

@alica26 my po tyzdni ale len von, nechodime do obchodu len naozaj na vzduch....
mna zaujima kedy ste prvy krat sli aj "medzi ludi"? od 24 ide muz s malou prec a ja budem len s malym mne sa to zda skoro ist do obchodu s nim.... vsak to nebude mat ani mesiac este 😝 a ten obchod ma asi neminie...

mojalili
9. júl 2010

@kafoditka tak to ale riadna ciara ti zostala... 😕 mne nie je az tak vidiet... 😨

zrzulka
9. júl 2010

@kafoditka neuveris ale ja ju mam velmi podobnu 😀 aj brucho akurat ten pupek mi trci stale von

tinka349
9. júl 2010

@stanka33
@zrzulka budeme plakat tri 😀 co tak nazov novej temy spolok placucich juloviek ? 😀 😀 😀 😀 no sa smejem teraz, ale ja mam inak riadne depky....o 2 tyzdne mam 25 rokov, ale ked si uvedomim, ze ked sa narodi mala, uz nebudu ziadne disky, ziadne letne festivaly, ziadne kavicky kedy sa mi zachce...ziadne potapanie sa na dovolenke....uz budem musiet brat ohlad na malu a k tomu ked viem ze debil mu mi nepomoze 😖 no tie depky uz mam teraz, enchcem ani vediet ako vygraduju po porode 😖 😖 😖 😖

mojalili
9. júl 2010

@zrzulka moze moja, moja povona velkost 38 je v prdeli.....teraz mam 42, hroza, musela som si kupit dalsie gate a presit ich, lebo v nohach su mi velkeee len pas mam stale ako tehotna... 😠

booklover
9. júl 2010

dobry vecer damy! som prvykrat na nete po porode, tak Vas pozdravujem!

zrzulka
9. júl 2010

@tinka349 spolok juloviek s poporodnou depresiou. Ach jo pri malej som ju nemala a teraz ? To su teda stavy 😝

@mojalili ja nosim este tehu gate :O) tie moje predtehu som sa zatim neodvazila vybrat zo skrine 😀

adelaine
9. júl 2010

...pomoooc, ako sa mam zbavit tej malej prisavky? 😀 😀 😀
ved on papa furt!

zrzulka
9. júl 2010

@adelaine neries, hlavne ze mu chuti :O)))) 😀

kafoditka
9. júl 2010

@zrzulka ja chodim aj teraz v pohode s malym napr. do DMky alebo sme skocili s muzom do Tesca aj s malym ked sme sli od doktorky..

petrap001
9. júl 2010

@booklover vitaj spat 🙂

stanka33
9. júl 2010

@mojalili no jas budem na oboch sama mozem ist na chvilu k nasim ale tym sa nic nevyrisi, a maly este nie je samostatny, teraz je strasne opistany aj tou chorobou aj obdobim nehce papat ani hryzt sam sa napapat neche, nocnik sa nam totalne pokazil ja mam dost z neho nviem ako budem s malou ale ked bude tak ako s Jurkom tak mozem rovno skocit z terasy..zato mam depku, potrebujem oddych od vsetkeho a namiesto toho zasa taky isty kolotoc
pocuj kedy ma Lilianka meniny nie je v kalendari ze???

zrzulka
9. júl 2010

@kafoditka oki tak pockam este tyzden a potom pojdem aj ja, ved je leto....aspon do mesta na zmrzku a taaaaaaaak 😀

petrap001
9. júl 2010

@adelaine a moja prisavka je taka ista 😀 😀 😀 a tie ksychty co hadze kym sa trafi,normalne az placem od smiechu niekedy 😀 😀 😀

booklover
9. júl 2010

@petrap001 dakujem 🙂

stanka33
9. júl 2010

@tinka349 ja to uz nemam dva roky a dalsii nebudem, dvakrat som bola v meste na drinku a ked som sa stihla spamatat zasa som bola v tom....ani kupat som sa dva roky poriadne nebola a predtym som bola niekde stale doma som iba spavala, dvakrat v lete pri mori, atd...uz mi hrabe...keby som aspon uz porodila...ja idem v utorok ked to nepride na vyvolavacku kaslem na to horsie nez pri prvom 18h porode to hadam nebude

booklover
9. júl 2010

ozvem sa kvoli tabulke, aby nas tam pomenili 🙂 drzte sa, dnes nestihnem popisat co a ako bolo. vsetkym prajem prijemne rodicovstvo v ocakavani aj v prezivani!

zrzulka
9. júl 2010

@petrap001
@adelaine mala bola tiez prisvka... to vas obdivujem baby ze stihate net lebo pri nej som nestihala absolutne nic. este ze maly taky nie je... on vacsinu dva prespinka ani neviem ze ho mam niekedy 😀 Joj uz sa tesim ked bude mat aspon pol roka a bude vsetko vnimat....

zrzulka
9. júl 2010

@stanka33 neboj vyvolavane su rychle... 18 hodin tak to mas iny rekord... uff
zo zaciatku sa to da stihat lebo to ti bude Lili spinkat ja sa bojim co bude neskor. hlavne prechadzky su o drzku. mala neposlucha, bojim sa ze mi vybehne na cestu lebo sa vytrhava, nechce ist za ruku.... neviem ci budem chodit vobec na vychadzku s obomi

petzi
9. júl 2010

@booklover ahojky, no vitaj....pochval sa nam ,ako sa mas??

petzi
9. júl 2010

@stanka33 preco ides na vyvolavacku z v utorok?

petrap001
9. júl 2010

@zrzulka tak ten moj maly len spinka a aspinka a ked nespinka tak kuka po svete.jooj zlate babo..len dokedy 😀 myslim,ze dovolenka sa ochvilu skonci 😅

booklover
9. júl 2010

mam sa fajn, zotavujem sa rychlo a porod prebehol nad moje ocakavania. citala som obrovske mnozstvo katastrofickych scenarov a este viac som ich pocula od znamych, takze som cakala ovela horsie veci.

adelaine
9. júl 2010

@zrzulka porod bol velmi tazky ☹ som myslela, ze tam dusu vypustim....
epi som mala zaplatenu, ale dostala som len uvodnu davku, inak bolo to chvilu super, potom, ked som
mala dostat normalnu davku, dostla som reakciu, tak som ju uz dostat nemohla 😒
takze vsetko bolo super nazivo....ale zabudla som uz navsetko, skoro.... 😉

maly papa skoro kazdu 1,5hodinku, medzitym hodinu odsavam a mozem ist zase dojcit, nechcite vidiet moje bradavky ☹ 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre