Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
14. júl 2010

Ahojte, my sme od nedele doma, a stale sa chystam napisat, ale skoro nikdy nedojdem po koniec citania a musim PC vypnut. Tak dufam, ze dnes to napravim 😉
Najprv gratulujem novym maminkam a babatkam, nech sa im dari 😉

@stanka33 Teba chcem ukludnit, ze moj porod bol uplne ze uzasny a ukazkovy...bolo to velmi rychle, na prekvapenie nielen mna ale vsetkych okolo. Dokonca mi potom aj dvaja dalsi lekari vraveli, ze poculi, ze som porodila velmi rychlo 😀
A po porode sa citim super, mam vela energie, tak ju minam hlavne pri starsom.
A jak naschval, teraz vecer zacal teplotovat, ale myslim si ze od hroucavy. Malinka je uplne ze suprova, spinka, papa a kaka (inak ja miniem urcite viac ako 5 plienok, ona kaka velmi casto 😉 )

@oacka ja som dnes mala malu 1x vonku a mala body s dlhym rukavom, dupajdy a bola v perinke a vobec jej nebolo horuco, dokonca mala studene ruky 😲 Takze ja ju tiez obliekam viac, oproti zapadniarkam 😉

petulka_1
14. júl 2010

@tinka349 Ahoj. Som citala ako si dopadla v poradni. Ja podobne, neotvaram sa este, som na tom tak ako aj minuly tyzden takze 1cm. Ale doktor mi povedal, ze mam prist k nemu v nedelu a ze si mam pre istotu dat do auta aj tasku, tak si ma tam mozno nechaju. Dnes som bola prvy krat aj na pasoch, ale malemu sa nechcelo ani pohnut. Sa mu velmi paci v brusku asi. No a co tipujes ktora budeme skor? Dievcata su vraj rychlejsie...

crapula
14. júl 2010

@stanka33 uff to je tam take "huste"? ale tak to predpokladam vyzera vo vsetkych ba porodniciach, nie len na kramaroch.. ja mam termin az 6. augusta, ale odtiekla mi hlienova zatka, takze predpokladame, ze to bude skor.. tak to by sme mohli kocikovat spolu 🙂 co budes mat dievca ci chlapca?

stanka33
14. júl 2010

@strasska super ze aspon niekdo mal taky porod, niekdo to tu pisal ze vyzeras ako mladica po porode, a verim ti ze energiu potrebujes aj na maleho a sme tu riesili kojenie, ci v pohode kojis a maly ti dovoli alebo mu davas nejaku cinnost???

stanka33
14. júl 2010

@crapula mne hlienova zatka tecie uz vyse tyzdna a nic a som od 35TT na 1,5 cm otvorena bola a teraz od utorka na 3cm a nic...uz ma to nebavi, budeme mat dievcatko ale ja mam este bonus 2 rocneho nezbednika 😀

strasska
14. júl 2010

@stanka33 zatial mu to velmi nevadi, ale to mam doma este MM, tak mozno aj preto. Ale niekedy, ked malu kojim, tak povie, ze chce ist na ruky a vtedy si mi sadne na nohu a pritulim si ho na druhe plece...no vyzera to komicky a je to aj take kaskaderske, ale je spokojny. 😀
A ked ma videl 1x kojit, tak zahlasil: Julia nevie odkusnut 😀Som si pomyslela, ze chvalabohu 😵

crapula
14. júl 2010

ale co 🙂 tak mozno vydrzim aj do termina.. a prve si toez prenasala?

strasska
14. júl 2010

@stanka33 ale uplne sa zmenil, co som bola v porodke...je taky neposedny, podla mna obdobie vzdoru zacina uplna ukazkovo a vkuse rozprava...normalne ma z neho bolieva hlava.
A kedze dnes teplota. sice oba 37.5 ale predsa, tak som zvedava, co z toho bude. Myslis, ze by som mala izolovat Julku?

oacka
14. júl 2010

@strasska joj strasska, si ma potešila! už sacítim ako krkavčia matka,čo chce decko utopiť vo vlastnom pote! ja na vonku perinku nedávam,ale v noci v nej spí,ale iba v rozopnutej, len ju ňou prikryjem. polodupky som aj ja asi 2x dala na vonku,alebo prikryjem nožky takou tenšou dekou,nie tou ružovou,čo mám na fotke,tá je fakt moc hrubá... vidí sa mi moc malá na to,aby behala len tak holá. 😀

oacka
14. júl 2010

@strasska a gratulujem k julke a ku krásnemu porodu! písala ti karinnka? dúfam,že aj ona mala taký úžasný porod a aj všetky Košičanky! a jasné že aj ostatné júlovečky.... allexa už má bábo?

cigaretka5
14. júl 2010

No ja keby ju nezobudim po dve a pól
hodine tak nevie kedy bude jesť......

sunnygirl
14. júl 2010

@noemarta alexe gratulka a maxi držíme palce 😉 😉 😉

sunnygirl
14. júl 2010

@strasska jéééééééééééj veľká gratulácia 🙂

stanka33
14. júl 2010

@crapula narodil sa 16 dni skor, a to som oddychovala a teraz som prevlakala maleho kade tade dvihala sadla som si az vecer okolo 9tej k telke no nechapem to..
@strasska maly sa zmenil po 2.narodkach ostal neposedny, potom asi pred mesiacom ostal strasne opistany, teraz do toho tie afty co nam trvalo 3tt preliecenie, okrem toho neposlucha nepocuva, 2tt sme skusali bez plienky este horsie ako predtym, na nocnik si nesadne ak ho tam dam do sekundy z neho vstane, nepyta sa vobec, no hroza,
teraz je u nasich no neviem ako to bude ked sa vrati....fakt sa zmenil a vsetko rozumie a rozprava nas z neho hlava boli uz dost dlho, a ked nechceme aby niecomu rozumel tak sa bavime s muzom po anglicky

tinka349
14. júl 2010

@meruska no mne by sa pacilo zajtra 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zeby som do 22.7., teda do mojich narodiek bola doma...nechcem byt zavreta v nemocnici v tej sauneee 😖 😖 😖 ale asi to tak vyzera, ze budem...ked ovsem neporodim zajtra

stanka33
14. júl 2010

@tinka349 a kedy mas ist do nemocky???

tinka349
14. júl 2010

@petulka_1 aj ja som otvorena len na 1 cm 😖 po tyzdni to isteee 😖 no vraj su dievcatka skor, ale moja je lenoska....chce sa kupat vo vodicke v brusku a nie potit sa v tej saune 😀 tak ja mam ist v pondelok na kontrolu, ale tasku mi nekazali brat ....a mne tie pasy (monitor) robia na kazdej kontrole...len sono mi nerobia, takze vobec neviem kolko drobec vazi...

tinka349
14. júl 2010

@stanka33 no tak ja na kontrolu chodim uz do nemocnice, dnes som bola druhykrat....a najblizsie v pondelok rano mam dojst...teda ak skor neporodim mi povedali...ale asi nie.... sice ma dnes zas chytila nenormaaalna bolest krizov, to z toho chodenia po obchodoch 😠

strasska
14. júl 2010

@oacka ja ju tak obliekam hlavne preto, ze ona ma potom furt studene nohy aj ruky. A este sa mi nikdy nespotila, tak si myslim, ze robim dobre 😉
@sunnygirl dakujem!
@stanka33 tak mozno ta zmena fakt pride vekom a nemusi to suvisiet so sestrickou 😉

mirka285
14. júl 2010

@strasska gratulujem konecne niekto kto mal fajn porod,dobre sa to cita 🙂

strasska
14. júl 2010

@mirka285 Inak ty si mi bola prikladom, lebo si myslela veeeeeeeeelmi pozitivne aj po zlych skusenostiach. Skoda, ze ti to nakoniec nevyslo a to som mala tusak, ze u Teba to bude teraz bezproblemove 😅
No aspon viem, ze sa nemam dat na hazard, lebo moje tusaky su o nicom 😀

stanka33
14. júl 2010

@tinka349 ja chodim do nemocky uz vyse mesiaca, som zvedava co zajtra bude...
@strasska ale maly nieco tusil, stale sa tahal za ruku nech sa s nimidem hrat a tak a predtym to nerobil, chudiatko mne je za nim smutno ja uz chcem porodit a byt s nim, uz 3 dni som bez neho, nemam doma co robit ,byt sa leskne ja sa nudim...keby som vedela ze to takto bude tak si ho necham so mnou ale ked dr, ma zblbol ze v utorok ideme na to, ale nepovedal asi ktory

strasska
14. júl 2010

Musim ist, tak bru nocku!!!

monline
14. júl 2010

@strasska blahoželám k dcérke..prajem veľa zdravíčka celej rodinke

zrzulka
14. júl 2010

@strasska vitaj doma:O))))

baby mna porazi, mala si rozbila hlavu akoze super ... dnes mam dost

zrzulka
14. júl 2010

babulky len teraz citam spravu od nasej Alexy. posielala ju este rano o 11 a pise ze dnes tesne po polnoci sa narodil nas syn Michal s mierami 3480g,52cm mamina aj maly su v poriadku.

monline
14. júl 2010

@allexa blahoželám k synčekovi, prajem všetko najlepšie

monline
14. júl 2010

@zrzulka malá je v poriadku?

petulka_1
14. júl 2010

@tinka349 no mne iba dnes robili prvykrat tie pasy, lebo ja som v nemocke bola len druhy krat teraz. Mne robil dr. sono v 38 tt take, ze mi aj pomeral maleho tak uz vtedy mal 3698 gramov. Takze odvtedy ak este narastol tak sa mam naco tesit.

petrap001
14. júl 2010

aj ja gratulujem novym mamickam 🙂 dnes akosi nemam cas tu sediet,malemu sa dnes akosi vobec nechce spat 😖 len vkuse je a je no neviem kde to do neho ide.ale dnes sme sa vazili a ma 3700g cize pribral 350g za tyzden 😵 😵 rastie ako z vo
@zrzulka tak ty mas asi super den ☹ chuda mala..a je ok??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre