Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
18. júl 2010

@miki060707 nasa nema koliku...ba skoro vobec ani neplace, len knuci....stale spinka, styri aj pet hodin....v nemocke spala aj sest..sestricka vravela, ze to preto, bo ja som stale spavala...cika nam dobre, len teda ta stolica ma trapi...ale co skusame brusko, nema ho tvrde...

meruska
18. júl 2010

@krish veru ivka sa trosku predbieha...na rade je Lumi, Tinka, potom ja a ty 😉
u mna inak ziadna zmena...a kontrola v nemocnici v utorok

krish
18. júl 2010

@meruska tak to by sme mohli stihnut tento tyzden, nie? 😀

meruska
18. júl 2010

@krish no veru mohli...na dalsi tyzden sa mi veru nechce cakat 😉

krish
18. júl 2010

@meruska za to ja si budem asi musiet pockat... pochybujem ze tomu mojmu lenivcekovi sa bude chciet ist na svet dobrovolne

meruska
18. júl 2010

@krish uvidime...ved teba termin este len caka...a moze to prist i dnes v noci 😉

ericica
18. júl 2010

ahojte....tak my sme uz len ma materskom mlieku,cez den malinka pekne spinka niekedy si aj poplace ale neni to az take hrozne....ale vecer od pol devietaj do pol jedenastej je pravidelny vecerny koncert.... 😢 😢 😢 a neutisi sa ani na rukach,ja napapana,je v cistom a brusku ju takisto neboli ,lebo tomu zase neverim zeby cely den bola dobrunka a vecer v tomto pravidelnom intervale ju bolelo brusko ,.,inak v noci spi pekne ...zatial 🙂 musim si odklopat 😉
dufam ze aj ten vecerny koncert raz pominie 😒

tinka349
18. júl 2010

@krish aj ja mam zajtra poradnu a ziadna zmena u mna 😝 akurat mam pocit jak keby na mna liezla dajaka mykoza abo daco take 🙄 asi jem vela sladkeho

tinka349
18. júl 2010

jooooj taka fajna burocka u nas prave bola 😵 😵 😵 hned je lepsi vzduch . . . keby celky den tak bolo pod mrakom 🙂

krish
18. júl 2010

@tinka349 tak budem na teba mysliet, a mykoza je zo sladkeho?

janka_michal
18. júl 2010

ahooooooooojte zienky...no dnes sa mi celkom fajn spalo..az na to,ze som sa skoro pocikala 😖 sa mi snivalo,ze uz cikam na wecku a skoro do postele :D u nas asi o 1dnej rano prsalo a taaaaak super sa schladilo..akurat idem kukat stratene duse..len skoda,ze su len tie prve casti :(
@tinka349 ty co tu este vypisujes :D uz si mala byt v nemocnici..akoze nie,ze by som nebola rada ale tak ti uz prajem nech mas svoj malicky pokladik v naruci..no citala som vela,ze si nejak v nepohode s muzom no nikde som sa nedocitala ze precoo..ale tak neboj ono to prejde...ked sa ti malicka narodi,uz budes zit len pre nu 🙂

janka_michal
18. júl 2010

@petrap001 boze no to bolo veru hrozne,ako sa moze nieco take v jednej nemocnic stat,ze ta nehaju takto cakat :(..ale tak uz sa len a len tesite z malickeho..

zrzulka
18. júl 2010

babulky zlate chcem sa oyptat ako kupkate drobcekov? Len s cistou vodou alebo aj nieco pozuzivate A ako cistite uska??? ja maleho len macam v cistej vode akurat rucky a ritku mu umyvam mydielkom.... vsade citam ze novorodencom staci len voda ale co ja viem? A ze uska sa necistia vobec. To akoze mam len vodou umyt a nechat tak. ja som zvykla tymi palickami vatovymi trosku docistit. take zmeny, malu som kupala uplne inak.
A na vlasky samponik ci tiez len cista voda? maly sa hrozne poti inak....

zrzulka
18. júl 2010

Inak nasa mala nechce pozicat drobcekovi kresielko. Akoze sila, to aby som striehla ci ho stade nevykoti 😒 😒 😒

zrzulka
18. júl 2010

@ericica my sme mali taka koncert tiez vcera, ale u nas to bolo cez den, noc bola super... som vstavala az o pol 9

zrzulka
18. júl 2010

inak u nas je teraz take vetrisko ze dakujem.... von dnes opat nepojdeme....

lulu1983
18. júl 2010

ahoj maminky,

nas risko by dnes bol najradsej stale prisaty na prsu. Neviem, ci mu je zima, alebo co, ale v postielke nevydrzi ani sekundu :(
uz som taka unavena..

ericica
18. júl 2010

ahojte tak dalsie babetko medzi nami 🙂
drievko porodila dnes 10:05 dievcatko TIMEJKU 3600 g a 50 cm....zo srdca gratulujeme 🙂

janka_michal
18. júl 2010

babule kde je ta julova tabulecka?nejak sa k nej neviem dopracovat

kafoditka
18. júl 2010

Ahojte kocky,
konecne sa lepsie spalo, vsak? mam doma prijemny prievan, konecne sa nekupem vo vlastnom pote. vcera sme boli cely den na zahrade, maly si super pospal, v dome bol prijemny chladok a ja som sa cely den opalovala, tak konecne nevypadam ako bledula 😉 Dnes sme doma, maly spinka spokojne na brusku, ja pijem "rannu" kavicku...

@zrzulka ja kupem maleho len v cistej vode a detskym mydielkom mu umyjem zahyby - ako pod krkom, pod pazuskami, medzi nozkami a zadocek. Ostatne len cistou vodickou, vratane hlavicky a vlaskov. Aj moj Filipko sa velmi poti, ale myslim, ze cista voda bohate staci.. Ved ked ho po kupeli natriem mliekom a dam mu papat, tak ci tak sa znova spoti, co tak silno saje. Ja by som nemala odvahu na vselijake samponiky, ved maly ma uplne jemnunke vlasky a ma ich strasne malo, tak co by som mu tam samponovala?? 😅 😉

DRIEVKU a ostatnym maminam gratulujem k babatkam 🙂

kafoditka
18. júl 2010

@zrzulka a uska cistim palickami len zvonku jemne, aby som odstranila prebytocnu vodu, inak do vnutra nejdem, je to nebezpecne 😉

petrap001
18. júl 2010

dobre ranko mamicky a kinderka 🙂 my dnes zasa celu noc disko,ale chvalabohu unava ma nejako presla..len do kedy..
baby mam problem..ja mam teraz taku strasnu plet ako nikdy..nechapem vobec..ved cokolady sa ani nedotknem,necukrujem nic,jem dost zdravo teraz po porode a vyzeram ako...no zufala som.uplne mam pupence po tvari hlavne pod licnymi kostami az smerom na krk.ako nemozem sa na seba pozerat a je mi z toho do placu..neviete co s tym alebo preco to mam??? ☹ ☹ ☹

petrap001
18. júl 2010

@zrzulka a ja maleho najprv okupem v cistej vode,tvaricku a oci a tak dam olejcek do vody,to aby sa pokozka nevysusala.a tak po kupani ho vymasirujem s olejcekom.on sa strasne rad kupe a masiruje.tak sa pri tom natahuje ako chlap 😀 a ja mam vatove tycinky tie,co su specialne pre male deticky,co maju skrateny koniec aby sa nahodou nedalo velmi hlboko,takze sa nebojim cistit.ale tak raz do tyzdna asi uplne staci si mysli.ved to mazivo ma ochranny charakter,na skodu tam urcite nie je

mirka285
18. júl 2010

@kafoditka konecne dobre pocko vonku,ze?som si rano umyla vlasy,osprchovala sa a normalne este nie som spotena 🙂
@zrzulka ja tiez len cista voda a mydlo,dokonca v tych horucavach som malu kupala v takej vlaznej vode nie v teplej,a ani si neviete predstavit aka bola mala spokojna...a malu natieram nie mlieckom po kupeli ale modrou indulonou,lebo ona sa velmi supala a po tej modrej indulone ma uplne krasnu pokozku,niekto mi to poradil a fakt je to super...a gratulujem novym maminkam,tusim je kinderiek kazdym dnom menej 🙂

kafoditka
18. júl 2010

@petrap001 ty tam mas svoju lekarku, nie? Asi by som skocila na kozne v tvojom pripade ak by mi tie pupaky hnisali. Inak skus este pockat, pravidelne si cisti plet. Ja nemam problemy s pletou ale ked sa mi raz za cas dal nejaky pupak, mne pomohol klasicky make up. Pekne mi to vysusilo...

kafoditka
18. júl 2010

@mirka285 mne na to supanie maleho pomohlo mlieko Excipial. Teraz ma krasnu pokozku, vobec sa nesupe a este aj krasne vonia.. Boze, ziaden parfem sa nevyrovna voni babatka 🙂 😉

luminkasp
18. júl 2010

ahojte bruska, hlasi sa rokordmanka v prenasani 😎 , ako sa mate? ja mam zajtra poslednu poradnu a uz mi povedia, ci ideme na to v utorok alebo v stredu, tak uz sa aj celkom tesim pri tychto teplach, aj ked uprimne, bude mi aj za bruskom smutno. Dnes od rana riadim, babka s dedkom zobrali teresku na kupko, tak mam klud, kontrakcia ani jedna. Musim este navarit a potom idem do sprchy, nenormalne horucavy... Tak zatial sa drzte

@drievko gratulujem 😉

kafoditka
18. júl 2010

@mirka285 inak mne tu na pc ukazuje cely tyzden teploty 30stupnov, ale v noci v priemere

kafoditka
18. júl 2010

@mirka285 sorry, poslala som to skor.. nocne teploty v priemere 18stupnov, tak sa mozno aj vyspime 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre