Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petrap001
18. júl 2010

@kafoditka no koznu ambulanciu som tu este zatial nevidela...uz nejako vydrzim domov..ja si praveze plet cistim stale aj rano aj vecer a make up musi byt,lebo ako ani sama na seba sa nemozem pozerat,kde to by som tyrala este aj niekoho ineho.ale ked som doma tak sa snazim plet nechat oddychnut,ale co sa deje teraz no to je katastrofa...ja si skor myslim,ze mi to ide od zaludka,ze nieco mi skodi ale neviem co..

kafoditka
18. júl 2010

@petrap001 peti tazko povedat.. skus teda vydrzat domov, sak make up ti to prekryje a doma to potom nejak poriesis 😉

@mirka285 myslis ze ma zmysel nosit ten pas mesiac po porode? Cez tieto horucavy som ho nemala ani raz, lebo aj bez neho som sa potila jak hovado, tak neviem, ci to ma teraz este nejaky osoh..

tinka349
18. júl 2010

@krish no u mna vacsinou boli mykozy zo sladkeho, hlavne ked som pojedla vela cokolady . . . alebo ked som brala antibiotika . . . a nakolko som sex nemala ani nepamatam, osusku pouzivam len svoju, nemala som to kde chytit, len zo sladkeho 😖 ale newem ci to je mykoza...take daco divne no

kukucka26
18. júl 2010

caute zienky ja uz asi dnes pojdem do porodnice

zrzulka
18. júl 2010

Vdaka baby za rady ohladom kupela... Som si nebola ista ci staci len ta cista voda. Tiez mydlo fakt len minimalne. na rucky nedavate? ja aj rucky mydlom lebo mala mu ich casto chyta... Ale len pri vecernom kupani. pocas dna obcas pretriem len wipsom ked si ogrcne 😒

kukucka26
18. júl 2010

teraz som vysla z teplej vane cvicim na fit lopte bolesti ad 10-15 min. bolesti v krizoch talci ma dole, zatial voda neodtiekla a ni hlienova zatka ☹

zrzulka
18. júl 2010

@kukucka26 mas kontrakcie??? takze dalsie babatenko sa hlasi. Drzime palceky!!!!

zrzulka
18. júl 2010

@petrap001 to bude hormonalnymi zmenami moja.... skus este nejaky cas vyckat ci s a ti plet neupravi. ja mam nastastie v poho ale pri malej nechci vediet jak som vyzerala. teraz akurat tie poporodne depky ma drapli.... ☹

zrzulka
18. júl 2010

@ericica Drievku gratulka...:O)

kukucka26
18. júl 2010

zda sa ze sa hlasi uz keby nastali poriadne bolesti

tinka349
18. júl 2010

@kukucka26 no dalsia co nas chce obehnut 😝 tak nech vsetko dopadne na jednotku, drzim palce 🙂

zrzulka
18. júl 2010

@mirka285 tu indulonu vela ludi chvali dokonca napriklad pri popaleninach je vraj najucinnejsia na rany.... ja velmi neskusam lebo mne vadi ze je taka mastna... ja neznesiem maszne ruky. Ale su aj nove druhy indulony a tie su na ruky supis...
Pozeram ze dnes ma Linduska tri tyzdne. Gratulujeme !!!! my mame zajtra. strasne to leti.... kiez by a dal na chvilku zastavit cas....

zrzulka
18. júl 2010

@kukucka26 tak pobalit veci a sup sup do porodky !!!! nech ta nesprdkaju tak ako mna 😉 myslim na teba a cakam na spravicky :O)

kukucka26
18. júl 2010

idem dalje cvicit aby sa to rozbehlo

kukucka26
18. júl 2010

@zrzulka preco ta vykricali?
ja chcem byt doma co najdlhsie

kukucka26
18. júl 2010

muz uz stepuje ze sa boji ze to bude doma lebo to druhe 🙂 ale ani hlienova zatka ani voda tak naco pojdem budem sa trapit tam

kukucka26
18. júl 2010

veci su uz davno v aute asi tri tyzdne lebo sme casto cwstovali keby ma niekde chytilo 🙂

zrzulka
18. júl 2010

@kukucka26 prave pre to co ty ze som chcela byt doma co najdlhsie 😉 to bolo pri malej, maleho vyvolavali von 😒
lenze mne pri malej uz aj voda odtiekla a nenahlila som sa. ja truba som nevedela ze to uz treba ist. nebola zelena ani krvava tak mi to ani nedoslo, kedze na predporodnej priprave povedali ze sa netreba hned plasit. tak som nestresovala....

zrzulka
18. júl 2010

@kukucka26 muzi 😀 😀 😀 😀 moj tiez bol v strese ked som zahlasila ze druhe si pekne porodim doma.... infarktove stavy chytal 😉

tinka349
18. júl 2010

@kukucka26
@zrzulka no ja tiez mam v plane ist do nemocnice az ked to bude plne rozbehnute 😎 a doma je doma, mam tu sestry a ocina a tam by som bola uplne sama 😖 a este by po mne vrieskali sestricky tak by som vkuuuse len revala jak sa poznam 😀

zrzulka
18. júl 2010

@tinka349 neboj nikto po tebe nebude vrieskat 😀 a ked bude niekto drzi tak mu povedz co si myslis!!!!! ja ked som prisla do porodky tak tam bola jedna "husta" sestricka... ale co sme sa potom rozpravali so spolubyvajucou tak ona bola fakt nejaka cudna. som s nou zacala komunikovat jej "recou" asi si to uvedomila lebo potom sa sklidila... ostatne boli super....

tinka349
18. júl 2010

@zrzulka no ja som taky typ, ze ked po mne zacne niekto kricat, tak ja kricim dvojansobne, takze neradim im aby boli na mna zliiiii 😀

adelaine
18. júl 2010

ahojte moje, co je tu nove?
kolko pribudlo novym babateniek?

...ja sa mam konecne lepsie (klop klop), Risko je tym padom kludnejsi,
vonku nie je tak teplo, to je zaklad 🙂 😀 no co moze byt lepsie.....

petrap001
18. júl 2010

@tinka349 slovenske sestricky si myslia ze pojedli vsetku mudrost sveta,ako keby sme rodili kazdy den,ze viame co robit a nerobit...ja sa nemozem stazovat na sestricky v irsku,ako fakt.ked som mala kontrakcie uz,tak ma hladkala po chrbte a proste boli strasne zlate.pekne mi ukazali ako kojit,vkuse sa pytali,ci nieco nepotrebujem ,ci ma nic neboli po porode,ci nechcem nejake tabletky na bolest...no zlate.o slovenskych som pocula svoje...ale tak urcite su aj vynimky..

adelaine
18. júl 2010

@petrap001 Peti, tak to je riadny rozdiel...ja som sa pocas svojej hospitalizacie
stretla len s jednou ochotnou a naozaj ludskou detskou sestrickou....co je teda riadne smutne 😖
lebo naozaj ako pises, vtedy, ked sme s drobcom v nemocnici je pre nas vsetko nove,
nemame odkial tie veci automaticky vediet...
neviem, preco tuto pracu robia ludia, ktorych ta praca nebavi, nechcem si kydat do vlastnych radov, ale
tiez som bola riadne sklamana pristupom, neochotou, neprofesionalitou....tu uz im nepomoze
vyhovarat sa, ze nestihaju, alebo ze nie su motivovane a su slabo ohodnotene...

tutifruti
18. júl 2010

@petrap001 ja si myslím, že tu plet mas z hormonov taku pobabranú.... zašla by som ku kozmetičke... a mne teda nozaj pomohla kvalitná kozmetika... Ja som mala pri babách strašnú plet... to som ani v puberte nemala... skús zájsť do lekárne a poradiť sa ....

@kukucka26 len aby si ozaj nerodila doma... ved zátka ani voda ti nemusia odísť 😀

petrap001
18. júl 2010

baby co mam robit s tym mojich krpcom pomoooooc.on vobec nechce spat uz od siedmej ci kolkej.pospal dokopy asi hodinu.a len s nim hybat a nosit ho po rukach a cicat.ja uz neviem co robit...ani v kociari,ani v postielke...ale pritom neplace,lem ked s nim nic nerobim tak sa mrvi a zlosti...ach jaaaj.a vonku prsi,tak ani prejst sa nemozme ist....

adelaine
18. júl 2010

@petrap001
Peti, to mava aj moj, hlavne v noci, uplne ma prehodene dni a noci...stale oci na stopkach a spanok nikde...
bol napapany, prebaleny, a stale mrzuty....
na mojho trosku zaberalo to spominane nosenie....chcel byt prosto pri mamke ci tatkovi 😵

katy1979
18. júl 2010

@petrap001 ty mas moje dieta? To je presne to iste. Teraz chvilu spi tak uvidime dokedy. Vacsina deti stale spi ale toto na ciciku zaspi polozis ho a je hore. Zachvilu sa nudi tak spusti rev. Ja verim ze sa to zlepsi ze len ten zaciatok je taky. Teda snazim sa to vsugerovat.

kafoditka
18. júl 2010

@petrap001

@katy1979
u mna zabralo, ked som dala maleho spat na brusko.. tak sa mu to zalubilo, ze poslednu spinka len na brusku. Tak mi prespi aj tri hodky. Ked spi na chrbatiku, tak je taky nekludny, furt so sebou myka. Na brusku sa mu paci viac 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre