Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

carrie84
10. feb 2010

maxara - tak ta konstrukcia je vyslovene pre technicke typy ... hehe Aj mne sa zdala vanicka velka a skusala som sa s nim aj trochu poprechadzat a jednou rukou uplne v poho manipulacia. No neviem .... Musim este popozerat. Vy ste aky kupili nakoniec?

oacka
10. feb 2010

baby, ešte jedna otázka. nerobia vám problém bradavky? Moje sú hrozne suché a boľavé, dnes mi na to ponúkli v lekárni calciovú masť,tak natieram. normálne ma celé dvorce bolia a vyzerajú,akoby bol na niich ekzém. to z toho mám kojiť ????? ☹

kafoditka
10. feb 2010

oacka.... ja sice bradavky vysusene nemam, ale za to bolia ukrutne. uz zopar tyzdnov.. je to neprijemne pri dotyku a ked si predstavim, ze sa ro nezlepsi a mam kojit....auuu ☹

janka256
10. feb 2010

ahojte gratulujem k dalsim dievcatkam 😉 dufam ze este aj mne jedno nechate 😀 inak mne sa zda ze mam rovnake brusko uz 2 mesiace vobec nepozorujem zeby narastlo aj vcera ked som sa vazila mi pripadalo ze som schudla to som zas znervoznela ze co sa deje ale mne ani jest velmi nechuti najem sa iba aby som nebola hladna casto aj iba 2 x denne ...joj zato stresu mam doma strasne vela bojim sa aby to babu neublizilo 😒

denisse
10. feb 2010

ahojte .. gratulujem vsetkym k dobrym vysledkom a k novym zisteniam, co cakate ... ked som pozorne citala, tak pribudli len dievcatka 😉

ja som dnes bola na uzv, vsetko sa zda byt ok ... vzali mi krv na afp, tak budem cakat na vysledky ...

stanka33
10. feb 2010

Ahojte, babenky piste trosku pomenej, ved Vas nestacim citat a nieto este pisat.....

oacka, dugi..gratulujem k dievcatkam..hlavne nech su zdravucke... mozno sa aj ja k Vam pridam, mam takeho tusaka ze asi chlapec nebude...

baby vypadla mi blomba zo zubu, moze mi to doki zablombovat, ked som tehu, neviete???

na natieranie je dobry aj olej z Welady, maju ho v lekarnach a Dm drogerii ale stoji vyse 15 eur...ja som sa s nim minule tehu natierala, nemala som ani jednu striu, ale aj tak si myslim, ze je to gen. dane a drahe oleje ci masticky nepomozu ak to mas dane..ale natierat urcite treba, aj to elastic Q je velmi dobre...

dugi na mlieko existuju homeopatika Ricinus Comunis 5 ch uz si nepamatam davkovanie, tusim 2 krat denne 10 granuliek..ja som si ich davala, keze som nemala dost mlieka niekedy

aj mna bolia straaasne bradavky pri prvom som to nemala, nechapem to.. 😢

stanka33
10. feb 2010

a inak mne muz masiruje chrbat skoro kazdy den aj pri prvom mi, ale v poslednom mesiacimi to nerobilo dobre tak neviem..

maxara
10. feb 2010

no baby, nasla som fotak, odfotila som, nahrala som to uspesne do kompu, ale nasledne som zistila, ze sa mi ta foto neda zmensit, lebo drahy preinstaloval komp a este to nedoriesil, klasika... takze zajtra hodim moju foto, ale ked chcete, tu je link... http://www.bebetto.pl/
moj typ, co mam doma, je vulcano... zanedlho by ta stranka mala byt aj v "slovencine", uz bola, ale teraz stranku prerobili, treba sa preklikat

maxara
10. feb 2010

idem na ucho a zajtra vecer sa pokusim prihodit tu moju foto nejaku...

zrzulka
10. feb 2010

Stani jasne ze moze, urcite si to daj do poriadku....

zrzulka
10. feb 2010

Babulky gratulujem k dievcatkam, znama mi dnes pisala ze oni cakaju chlapceka🙂)))))))))))))

radulka77
10. feb 2010

ahojte, ja sa dnes teda cítim na figu, neviem sa usadiť ani nijako uložiť, buď ma tlačí bruško alebo ma v ňom pichá.. ☹ no hádam to bude zajtra lepšie..
inak stanka, s tou masážou v posledných mesiacoch opatrne, na predpôrodnej príprave nám hovorili že niektoré "ťahy" masážne chrbta môžu uvolniť oxitocín v tele ženy a ten spôsobuje sťahy maternice 😒
a oacka s tými bradavkami natieraj si ak sú suché, mňa očas boleli pri prvom tehu, raz som si musela dokonca dať klobúčik do podprsenky čo som to mala až tak citlivé ani kontakt s podprsenkou som nezniesla..

rybaanka
10. feb 2010

Caute

tak konecne nejake kocandy pribudli, gratulujem 😉 😎 😵

ste toho popisali tolko, ze to vsetko nestiham precitat 😉

tak ja som sa dnes nahodou ocitla v SCS Sud, kamoska, co chodi so mnou cvicit isla, tak som sa zviezla a kupila som si uspesne tehu rifle a tehu bluzku, tak som spokojna, trosku predcasny darcek k narodeninkam, ktore mam o 2 tyzdne 😉

inak boli sme sa pozriet aj v baby one obchode na kocare, ale teda nic ma neoslovilo, akurat som tam kupila krpcovi nalepky na stenu 😎

ja zase pcham mojmu mangelovi stale nohy pod nos, nech mi ich masiruje, ja som proste zatazena na masaz chodidiel, prve tehu mi to robieval poctivo, teraz sa mu vela krat nechce 😠

stanka33
10. feb 2010

radulka mne museli oxytocin pichat aby mi pokracoval porod...jasne neprehanat. 😉

mojalili
10. feb 2010

Jejda kočky, spominali ste kojenie a bradavky. To bol pre mna zly sen, tiez popraskane, do krvi, a mala som aj zapal prsnika, hrozne nieco...ale stare recepty zabrali, a aj octanova mast....NA popraskane bradavky je dobra Calciova mast a jedna homeopaticka - CICADERMA, popytajte sa v lekarni. JA som bola taka zufala, ze som si objednala specialnu mast za vela penazi..ale neviem jej nazov...no dufam, ze tentoraz to nebudem az tak potrebovat... 😉 Inak bradavky aj mna bolia velmi, strasne citlive a velke...Co som doma, pripadam si viac tehotna, ako ked chodim do prace..☹ hm...zeby to bolo uz tym zacinajucim 6. mesiacom 😨

mojalili
10. feb 2010

Teraz ma napadlo.
TA dobra mast bola WELEDA - CALENDULA, a dalsia je od AVENTU mast na popraskane bradavky....takze ak by ste mali uz teraz problem, ta Calendula je s lanolinom, co zjemnuje bradavky... 😉

dugyna
10. feb 2010

kocky otazka rychla mate skusenosti z kozmetikou cien pre deticky? zajtra ju maju v akcii v lidli a rozmyslam nad nou..alebo babylove z dmdrogerie..alebo z oriflame teraz ju tiez maju v akcii

dugyna
10. feb 2010

lenka aninka to uz by som zase povedla dost vela 4l tekutin denne

mojalili ty si odkedy PN..my sme v tescu kupili spaci vak v akcii zo 14eur na 4,2 😉

dugyna
10. feb 2010

katkaking gratulujem 😉

petrap001
10. feb 2010

kociar je aj moj problem,tiez neviem ktory je naj a aby aj pekne vyzeral.mne sa totiz velmi paci quinny buzz,len spolu so sedackou do auta a este aj tym isofixom vyjde dost draho.ale to mame este trosku cas 😀 tak treba posporit.a sedacka je bezpecna a hlavnr polohovatelna,kedze to bude bejby potrebovat na nasej dlhej ceste domov 😀

dugyna
10. feb 2010

maxara na vyprazdnovanie papakaj susene slivky a ine susene ovocie, alebo zalej susene slivky vodou a nechaj vyluhovat do rana a tu vodu vypi a na obed uvidis 😉
musism mat pravidelny tekutinovy rezim ccc2l tekutin kava sa do toho nepocita..
jogutiky a acidko
banany baby zapekaju

dugyna
10. feb 2010

katkaking na krce v nohach si daj v klude oboje..aj magnezium aj calcium..ale calcium urcite a kup si mineralku pre tehotne... a vecer nech ti drahy namasiruje lytka chladnym gelom 😉 ..pretoze na svalovej cinnosti sa podielaju ca iony..v puberte som bravala na krce v nohach sumive calcium..mavala som s tym ost velke problemy..

katarinka o mirke som dneska napisala..pretoze cez vikend som nestihala boli sme na plese a vcera vybavovali svtbu

lenkaaninka..viem od dobrovolnom poisteni..ale ak chces vysiu matersku musela by si to zacat platit este pred tehu..mne to poradila moja gynekologicka..cize nam to akurat vyjde tak ze budem mat vyssiu matersku

vitaj izira 😉

jaj dievcata malinka si kopka ako vam tu odpisujem na cely dnesok 😉

oacka gratulujem k dievcatku..inak aj mi rozmyslame nad kristinkou 😉

kafoditka kde ste si nechali robit vstavane skrine akolko vas vysla..?diky

dugyna
10. feb 2010

petrap v Uk je hrozna starostlivost o tehotnu 😉
a neuzivaj tei tehu vitaminy cize maternu a ine..iba kyselinu listovu a celaskon..a zeleninku a ovocie..to ti staci.. a este mozes cajik HIPP pre tehotne zeny obsahuje vitaminky..po calibrum a materne su velmi velke deticky

maxara inak k tym pohybom..ja som dnes 19+1 dnes uz malinka cely den kopka..a prvy krat som ju citila 29 a 30.1. ako prelievanie v podbrusku..potom dlho nic a dnes 😉
a kocik si vyber aky budete tebe vyhovovat pacit sa ti a splnat tvoje poziadavky 🙂

dugyna
10. feb 2010

dakujem za gratulacie 😉 malinka kopka a kopka 😉

stani ja som v dmke kupila tu pastu weleda proti krvacaniu..velmi som spokojna sa to zlepsuje...tiez satla cez 5 eur..ale paradontax..z toho som sa skoro povracala..a tato je super

stani tie homeopatika som jej poradila 😉

kocky dneska ma prvy krat zacali boliest bedrove klby.. 😒

a inak velmi dobry cajik je v dmke Hipp ten granulovany pre tehotne 😉

petrap001
10. feb 2010

to vazne su potom velke deti?? no super,dalsia chemia🙂) snazim sa jest ovocie aj zeleninu,ale netusim ci je to dost,tak som chcela nieco brat aby som mala z kazdeho rozku trosku.kys.listovu som sice brala predtym,ale ked vravis ze to staci tak ti verim 😎

maxara:dugyna ma pravdu s tymi slivkami🙂) ja som si raz tak z chuti vypila 2pohare slivkoveho dzusa nikdy viac 😀 😀 😀 aspon uz viem na co to je 😀

dugyna
10. feb 2010

petrap mam to od viacerych lekarov to ze su z toho velke deticky...ten co ti bude tvrdit ze nie..tak ho plati dana firma za to ze odporuca svojim tehulkam ich doplnkovu vyzivu..
staci kyseliny listova a votamin C obycajny 😉 a pestra strava

ja som mala tiez probem so stolicou na zacitku tehu..ale pomohli jogurtiky acidko..a hlavne susene slivky..

petrap001
10. feb 2010

sice tu v irsku by som ani tomu ovociu a zelenine neverila🙂)vsetko nadmerne velke,tiez cista chemia.jedine asi co si doma vypestujes na zahradke 😀 a teraz som zacala pit aj actimel rano,ani neviem preco,ale mam dost problemy s pletou uz dost dlho a teraz pocas tehu sa mi to dost zhorsilo,tak neviem ci nebudem mat helikobaktera.s tym sice teraz aj tak nic nenarobim,ale mozno mi to trosku pomoze,sice ja uz nicomu neverim ze mi pomoze 😢 tak ja uz ani vlastne neviem co jest,co pit.a vody sa snazim pit dost,tak neviem no..

dugyna
10. feb 2010

petrap co ma helicobacter s pletou? nie plet mas vyhadzanu vaic preto ze si tehu..a hormony vies..tak ako zeny vracaju niektore maju problem s pletou...
skus sa naparit slanou vodou na roztiahnutie porova potom vytlaci a vycistit..skus gafrovu pletovu vodu..
plat mozes mat zlu aj koli tomu ze si vo velkom meste a smog..
a ak chec mast istotu na toho helicobacteru na nete v lekarnach najdes tak ako je tehu rapid clir test tehu maju aj na helicobactera..
mozno pi radsej len nejaku vodu pre tehotne zeny alebo novorodencov..

petrap001
10. feb 2010

tak som si uz dost o tom citala,viem ze to su problemy viac so zaludkom,ale ze sa to dost odzrkadluje na pleti.a som v malom meste,ale pracujem v restike v kuchyni...tak si vies predstavit..vypary,olej atd.no humus,dufam ak budem na materskej tak mozno sa mi to potom vycisti..a na tvar som uz skusila uplne vsetko od tych akoze NAJ az po tie uplne drahe aucinne a bla bal bla.teraz som objavila prirodnu kozmetiku burts bee,skoro 100percent natural a ono akoby mi vsetko islo teraz von,vsetok ten humus ble vyzeram strasne 😀 ale nieco sa deje urcite.tak dufam ze pomoze.a vodu pijem evian,lebo ta m velmi chuti a ziadne tehotenske vody tu nemaju,no strasne. 😒

sunnygirl
11. feb 2010

Ahojte bábiky.

Vítam nové tehuľky a gratulujem k dievčatkám. Tak predsa sa list otočil. 😎

MOJALILI:
Je to lepšie tak sa teším. Včera mi trocha krvácal aj nos, keď som fúkala, tak som si istá, že sa zväčšuje objem krvi. 😉

Neviem ktorá sa pýtala, či sa môže v tehotenstve plombovať zúbok, môže sa už v 2. trimestri, ja idem práve dnes k zubárke na plombovanie. Tiež mi nechcela v 1. trimestri, tak si ma objednala až v druhom a v marci ďalšie plombovanie ☹ -
Aj ja chcem kopančeky a vedieť pohlavie. 😉

A ja si ešte poriadne ani nenatieram bruško, iba sem tam niveou. 😒. Ste tu pekne popísali homeopatiká, dobre vedieť, Dobrá rada nad zlato.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre