Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
19. okt 2010

@merikac jednoduche, ked tipujes nieco je makke i, sloveso a od toho aj tip na vyhru, no a ked hovoris o typoch, napr typ zeny, tvrde y, snad som trochu pomohla 😉

petrap001
19. okt 2010

ahojte baby no od vcera ste napisali 10 stran no toto 😀 pocuvajte,aj vam si delicky tak strasne cmulaju prstiky??? moj si ich dobre nezje a cumlik vypluje a zasa celu ruku do ust.az ich ma cervene ☹ to uz ho hryzu dasienka ci co???
baby vy tu citat eknihy vo velkom 😕 ja som prcitala dokopy 5 knih 😀 a z toho 4 od dana browna,inac sa akosi neviem dokopat a tak by som chcela.ked ja na to nemam nervy ked vidim hrubu knihu.no co uz 😝
a fusaciky uz mate na zimu??ja som povodne chcela original quinny,ale tak som sa na to vyprdla,lebo som nasla jeden uplne suprovy
http://www.webyshopping.sk/webyshopping/action/... a ani nieje vobec drahy si myslim.fajny velky a makkucky a pritom aj pekny.odporucam a to som dost velky spekulant 😀
baby,stretko niekde kosice a okolie uz bolo ci nie???raz davno som sa pytala,takze ani netusim ci uz je po 😕 rada by som na nejake sla,lebo vy od blavy mate vzdy nejake 🙂

meruska
19. okt 2010

@petrap001 stvrtok mame stretko v KE pred Hiltonom o 15.15 priiiid 😉

petrap001
19. okt 2010

@meruska vaaazne? jeeeej velmi rada.a kto ide???viem ze oacka je z ke

meruska
19. okt 2010

@petrap001 ja som kupila tento fusak http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
ak prides na stretko mozes ho omrknut nazivo 😀

meruska
19. okt 2010

@petrap001 zial ona nemoze ale pride Tinka, Izira, Karinnka, Ty a ja 😉

petrap001
19. okt 2010

@meruska super.tak sa tesim 🙂 konecne spoznam aspon niektore z vas

meruska
19. okt 2010

@petrap001 super, rychlo sme sa dohodli 😉

merikac
19. okt 2010

@luminkasp jasne,,dakujem

petrap001
19. okt 2010

@meruska noo ten je tiez dobry,to sa aj odpaja ,ze?ale je to super vec aspon ho nemusim tolko hulat do veci alebo zakryvat dekou,ktoru aj tak stale skope 😀

oacka
19. okt 2010

@meruska pekný fusak! jooj,škoda,že asi nebudem môcť prísť, ešte tajne dúfam,že tie nákupy rýchlo vybavíme a možno sa podarí....
kočky po sekcii, nič vás už nebolí? mňa začína pichať akoby jazva zvnútra.... či to nebude tým,že malú nosím v klokanke...... takýto overal sme dnes dostali:

meruska
19. okt 2010

@oacka mna nic neboli a tiez chodim na nakupy s nosicom 😉

meruska
19. okt 2010

@oacka ty mas ozaj fotomodelku sa necha tak fotit 😉

petrap001
19. okt 2010

@oacka Kristinka vyzera ako babika na tej fotke.zlataa.a mohla by si prist 😉

meruska
19. okt 2010

ja som dnes chcela odfotiti mojho a sa mi pri tom rozplakal ☹ asi preto ze bol v ciapke a vetrovke ? 😀

oacka
19. okt 2010

@meruska dnes celý deň nespala, v tom overale už bola taká hotová,že jej bolo všetko jedno! 😀 😀 😀

meruska
19. okt 2010

takto som sa "velmi" chcel fotit 😀

kafoditka
19. okt 2010

@petrap001 pekny fusak, ale nebude ti vadit, ze okolo hlavicky sa neda stiahnut? Aby malemu nefukalo v zime, ked bude v sportaku. Ja len preto, ze mam skoro taky isty, je o trochu drahsi, ale skus kuk : http://www.samo-kociky.sk/fusak-kaiser

@oacka Kika je nadherna ako babika 😵 😵

meruska
19. okt 2010

@kafoditka tebe vojde taky dlhy fusak do hlbokeho kocika?

kafoditka
19. okt 2010

@meruska ale kdeze, to mam nachystany do sportaku 😉

meruska
19. okt 2010

@kafoditka a v com bude dovtedy? myslim v hlbokom?
moj fusak ma 2 casti teraz pouzivam tych 85 cm, da sa zospodu uzavriet a krasne vojde do hlbokeho kocika a potom prizipsujem druhu cast a tiez budem mat 110 cm do sportaku

kafoditka
19. okt 2010

@meruska ja ho mam presne tak isto, ako pises, s tym prizipsovanim.. ja davam malemu teply overal a prikryjem ho teplou dekou. To mu bohate staci. A sportak vytiahnem urcite zaciatkom decembra, malemu je vanicka skoro akurat 😉

meruska
19. okt 2010

@kafoditka jooj my sme vo vanicke este s rezervou 🙂

bambola
19. okt 2010

dievcata my sme ani vanicku nemali, od narodenia mam sportak. da sa dat uplne naleziacky a este som ho ani nedvihala. to mame pozicany a ja sa uz neviem dockat jari ked mala uz bude sediet a ja si kupim moj vytuzeny maclaren 😵 konecne poriadne zainvestujem, vsak to bude na nejaky ten cas 🙂 len som taka truba, keby som sa uz rozhodla s tym fusakoooooom

meruska
19. okt 2010

@bambola fiiha..sportak? a to aky pouzivate uz teraz?

bambola
19. okt 2010

@meruska ja som sa predtym kocikom moc nevenovala pretoze mi povedal mm, ze nam pozicia jeden znamy tak som bola rada, ze sa nemusim nad tym zamyslat. ked sme ho dostali tak mi bolo divne, ze to nie je klasika vanicka ale len potom neskor ked som to zacala studovat tak som vlastne dosla k tomu, ze je to sportak 😀 ja viem, ze je to tazke si nevsimnut ale berte do uvahy, ze naozaj som sa kocikom predtym nevenovala ani som s tym neprisla do styku.
je to inglesina, taky nejaky starsi typ. ale ako vravim, mala je na rovnom, nna spodok davam bud zlozenu na polku perinku alebo deku. preto uz chcem konecne kupit fusak aby som ju tam nedekovala tolko. nemyslim, ze by nejako stradala tym , ze nemala vanicku. na tomto je aj nanoznik cize vyzera ako klasika kocik.

bambola
19. okt 2010

date mi prosim link na sukromnu lebo to neviem najst, no sikovnica 😀

tinaki1275
19. okt 2010

@oacka jej aka je rozkosna..dobre si nakupila..

kafoditka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambola
19. okt 2010

@kafoditka dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre