Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
25. okt 2010

@denisse ty brďo,aké kočky! a malá aký macko rozkošný spokojný! ešte je to s ňou také náročné,či už sa to lepší? Nelka chodí do škôlky? ako sa máte?

oacka
25. okt 2010

@lutsine a prečo dávaš aj z fľaše? ako si zistila,že je to treba? a malý hneď bez problémov ťahal z fľaše?

strasska
25. okt 2010

Ahojte,
tak pozeram, ze viacere kojime kazdu chvilku...tak ja v noci tiez toho vela nenaspim...dnes som kojila kazdych cca 90 min 😠 ale davam tomu cas. Na umele sa nechystam, verim, ze to rozkojim. 😉
a po ockovani by som ja odporucila radsej cipok...ten sirup je brutal sladky malu z toho napinalo a okrem toho sa mi z tej jahodovej prichute vysypala ☹

strasska
25. okt 2010

@oacka a tebe som chcela ze my este stale nemame 6 kg 😎

lenuss84
25. okt 2010

@denisse kraaaaaaasne babky su to.mas byt na co pysna mamina

oacka
25. okt 2010

@strasska ale ste o 3 týždne mladšie!

lenuss84
25. okt 2010

@aalexis007 ahoj.ja ma taky isty problem.mali sme 3 mesiace teraz 23eho.tiez mi adrika papala kazde 2 hodky.a v noci mala prestavku 4 az 5 hodin.a teraz sa to zacina zhorsovat.ale vies co ked som nad tym uvazovala,podla mna to je tym rastovym spruntom ci ako sa to vola.ono to byva okolo 3 mesiaca zevraj,je to vlastne to ze nase babatka rychlejsie prospievaju a potrebuju viac papat,ja myslim ze je to len otazka casu kym sa to upravi.teda aspon tak mi povedala doktorka.tak neviem ci som ti pomohla ale napisala som co som vedela...pa

katka55
25. okt 2010

@janka256 coze? ja este tajne dufam, ze to rozkojim a UM nebudeme vobec potrebovat 😉 a ako to ide cez tu sondu? je to velka babracka? asi ako dlho trva, kym spapa 60-tku cez sondu?

strasska
25. okt 2010

@oacka tak pocuvaj ja ju na 4 mesiace odvazim a uvidime aky tam bude rozdiel 😉

lutsine
25. okt 2010

@oacka vecer stale po okupani plakal, trosku potahal z prsnika a uz reval stale dookola,tak sme raz skusili flasu,hned ju vypil a odvtedy mame po probleme,vecer uz neplaceme....ale mam flasu s cumlom,s tou najmensou dierkou...abx si nezvykal,,ze mu rychlo tecie. a tak papame aj z prsnika bezproblemov. 🙂

strasska
25. okt 2010

@katka55 a kolko vazite a meriate? lebo niekedy Dr. neberu do uvahy aj kolko babo narastlo 😔

oacka
25. okt 2010

@strasska no ja to uvítam, už sa teším! 😀 kedy bbudeš v KE?

petrap001
25. okt 2010

@strasska no my tiez nejako takto kojime,prinajlepsom kazde 2-3hodinky.ale tato noc bola akoze uplne strasna.budil sa skoro kazdu hodinu,to neprehanam a dvakrat mi spustil aj strasny rev,asi zo sna.no tak zakazdym som mu dala jest a jedol! to akoze ani zo srandy toto nech sa nechysta robit kazdu noc.ved uz je taky vselijaky asi 3.tyzden,myslim v noci.ako ostavame v posteli tak do pol 9 ale spanok sem tam ☹ ja uz neviem.a pribera pekne,lebo za mesiac mi pribral kilo,ma uz 6800g takze asi mlieka mam dost.prikrmovat tiez nechcem,takze dufam,ze sa to upravi.cez den mi to nevadi,ale v noci chcem spat 😀 vcera aj dnes som mu dala trosku mrkvicky ochutnat,tak pekne spapal.rozmyslam,co s nim vecer,nieco aby ho zasytilo na noc,ale asi este skoro,co?ci uz prikrmujete niektore?

strasska
25. okt 2010

@oacka pocuvaj, sak Julka zacne asi dietovat, lebo ona teraz po nociach tolko je, ze nakoniec bude ma nie 6 ale 7 kil 😀

janka_michal
25. okt 2010

@luminkasp aj my mame dnes presne tri mesiace 🙂 kedy sa idete ockovat?my by sme mali 10.11 no neviem ci nas bude dr ockovat,lebo ma este dost taku nepeknu ranku po tbc

strasska
25. okt 2010

@petrap001 no ja co si pamatam, tak 3.40, 4.50, 6.20 a o 7.15 uz svitorila 😒
nam sa s nocnymi desmi budi Misko, takze je to zaujimave 😉
Zial pri Miskovi si nespominam na ziadne zmeny v nocnom spanku po zaradeni prikrmov 😖 a kedze sme obaja s MM alergici, tak u nas prikrmy az v januari ☹

strasska
25. okt 2010

@oacka a v Ke budem vo stvrtok, my chodime raz za 10 dni na kontrolu na rehabku, ale decka su soplave, takze zo stretka urcite nic. Ale MM dostal avizo. ze si musi vycerpat do konca roku vacsinu dovolenky...tak ked to bude aktualne, chlapov necham doma a my dievky pojdeme korzovat do mesta, tak dame dajake stretko 😎

janka_michal
25. okt 2010

@lutsine ahoj no my to mame tak isto moja mala aj papa z prsnika a aj jej davam umele..sunar jej davam..no neviem co jej v poslednej dobe je..chvilu taha z cicku a potom zacne rucat (pricom mam mlieka dost) a potom sa tak vynervuje,ze uz sa nechce chytit na prsnik...ked sa mi podari ju utisit tak niekedy zase pocucka zo 5 min a zase rev..ja neviem co jej je..ale prikrmujem ju uz dost dlho a tiez mame flasku s najmensou dierkou a doteraz nebol ziaden problem co myslis v com to je???a kolko ti babatko papa?nasa ako kedy..niekedy vypije aj 180 (uz by som jej tolko mala robit) a niekedy ani 150nie..ako kedy..aj teraz mala vstavat o 14tej ale este spinka,tak ratam,ze bude riadny hladosko..a ako sa ti budi v noci?nasa mala prespi tak 8 hodin alebo kolko..proste ked zaspinka okolo 8 tak sa zobudi cca o pol 5tej rano, ked zaspi o 9tej tak vstane tak o pol siestej a ked zaspala o desiatej pol jedenastej tak sa budila az o pol 7 rano..aj vasa tak spinka??niekedy sa zobudi v noci ale tak max raz aj to teraz malo kedy..tak ja sa vyspim.no nasa mala nechce vobec spat doma, len vonku..dnes je asi prvy krat po dlhej dobe co zaspala vo vnutri ale to od 6tej hucala..tak asi bola uz unavnena..co myslis s tym plakanim a papanim preco je to tak??lebo ako hovorim place aj ked mam mlieka dost a potom ked jej dam flasku tak mi spapa este..ale tiez niekedy uz nechce a za 10min reve ako zmyslov zbavena.neviem cim to je..ale niekedy taha aniekedy sa len hra ci uz na cicku alebo flasi a dam ju dole a rev.. :(

lutsine
25. okt 2010

@janka_michal no nas viac ako 1OO z flase nevypije, radsej si vychutna z prsnika, pri nom aj zaspava.... 🙂

lutsine
25. okt 2010

@janka_michal a zaspava vecer o desiatej a vstavame rano o osmej 🙂 v noci raz kojime.

janka_michal
25. okt 2010

@lutsine ona mi tolko vypije,ked ju nedam na prsnik..lebo niekedy sa ponahlam niekde alebo cosi robim tak ju niekto iny krmy...a ja uz neviem co sa to deje preco tak vymysla..ci to je len nejake obdobie alebo co :(

lutsine
25. okt 2010

@janka_michal ja davam najprv prsnik a az potom UM na dokrmenie. Aj to len vecer.

janka_michal
25. okt 2010

@lutsine no lenze ako vies kolko mu mas urobit? a ako dlho ti papa z prsnika?bo my ked sa len kojime tak ona papa aj 40min preto som ja presna na um

lutsine
25. okt 2010

@janka_michal ja urobim stale 120 ml a vypije ako kedy. Viac som este nerobila,kedze stale necha trosku vo flasi.

lutsine
25. okt 2010

@janka_michal tak 10-15 min. z prsnika, v noci aj kratsie.

janka_michal
25. okt 2010

@lutsine no my sme to mali aj v noci tych 40min a potom bola este hodinu a pol hore kazde zobudenie :(

katka55
25. okt 2010

@strasska No, teraz vazime 6630g a mame 3M+2T. Pôrodná hmotnosť bola 4150g. A narástol asi 10cm - meriame ho len doma, tak to je kadejake 😒 Ale mne skôr ide o to, že ja mam cez den uplne prazdne prsniky a maly sa potom strasne zlosti a vela place, nikam nemozeme ist, vecer nevie zaspat. A teraz po UM sa vsetky tieto vystrajacky skoncili... Tak bol asi hladny...

lutsine
25. okt 2010

@katka55 🙂

strasska
25. okt 2010

@katka55 inak Julka mala porodnu vahu 3400 a teraz 5900. Sranda ako narovnako priberaju 😉

strasska
25. okt 2010

zienky nedate mi link na tie ziadosti na k ocikovne. My sme si este nic nevybavili ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre