Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
3. mar 2011

@ericica aj moj patrik je dnes nejaky cudny... ako malovane vajce - hocikedy zacne mrncat, rozplace sa aj ked nema preco a tak 😠 ale nastastie papa a aj spinkal. asi je nieco vo vzduchu 😒

denisse
3. mar 2011

@meruska
moja papa aj desiatu aj obed podla mojho odhadu max 80 g ... ja to nemeriam, len odhadujem podla toho, ked jej davam kupene ...
stale ju kojim rovnaky pocet krat za 24 h, len medzitym ma tri prikrmy ... desiatu ovocie (zatial jablko, hrusku, slivku - vyzivku len, banan, posledne dni jej primiesavam polovicku piskotky sunarky) .. obed maso, zelenina a vecer kasu z MM, do tej nic nepridavam ... ale uz dokoncim krabicu tejto nemliecnej ryzovej kase a uz jej dam mliecnu ... ma nebavi odstriekavat ...

myslim, ze papa malo tych prikrmov, ale mne to nejak neva ... som rada aj za tych 50 - 80 g, hlavne ze si zvyka na nove chute ... hladovat urcite nehladuje, to by sa ozvala ... vzdy jej ponuknem este prso a zatial ani raz neodmietla a vzdy pije ...

denisse
3. mar 2011

a mne mala dnes cele doobedie revala tak, ako uz davno nie ... neviem, ci to bolo len z unavy alebo zase ju trapia nejake zuby ... pred spankovou prechadzkou som jej dala viburcol a spala 1,5 hodiny ...
a zase ked tu boli svokrovci ... naposledy tak revala u nich cez vianoce a to boli urcite zuby ... tak zase si to svokrovci vypoculi ... ja to nechapem 😕

denisse
3. mar 2011

@luludi
@bambola
ja kojim 5 krat za den plus 3 az 4 krat v noci a menzes mam od barinych troch mesiacov ... rovnako som to mala aj u nely, takze ja neverim spojitosti kojenia a menzesu ... 😀

jaruska8
3. mar 2011

Ahojte, tak mi už máme žuby!! Teda, už sa prerezali, už len vylezú von, hneď dva dolné. 😉 😉 😉 😉 To vysvetľuje nočné mrnčanie. 😝

tatianka.g
3. mar 2011

ahojte mam otazkocku...co mozem dat malemu na veceru okrem tych kasiciek....

mirka285
3. mar 2011

ahojte...tak my sme dnes mali pekny den,Gabo bol s nami a teraz sa snazim uspat malu....
@aalexis007 bravcove sa minimalne do roka urcite nesmie davat,a ziadna Hami s bravcovym masom ani nie je...to si si asi pomylila,bravcove urcite az po roku...

petrap001
3. mar 2011

@mirka285 vazne?? a ja som mu dnes dala na obed.a vies co,ze hipp to ma??? a je to od 7mich mesiacov 😕 a preco sa nesmie???

petrap001
3. mar 2011

aj teraz som citala,ze ste rozoberali menzes.mo ja som dostala naposledy no vlastne prvykrat v novembri a odvtedy nic 😕 je to normalne???

mirka285
3. mar 2011

@petrap001 a ako sa to vola?ja kupujem Hippky a bravcovu som do roka nevidela ziadnu 😨

petrap001
3. mar 2011

@mirka285 je to dokonca hipp organic a vola sa to ze vegetable,pork and apple roast dinner.tak vies,tu asi detom sa dava vsetko 😅 aj s jahnacinou maju.no neviem no....

katka55
3. mar 2011

moje dieta uz od siedmej spi, mm je na futbale a ja normalne ze nemam co robit 😵 huraaa 😀
@jaruska8 blahozelam k zubkom 😉 my sme od noveho roka dvojzubi a dalsie nie a nie vykuknut 😒
@tatianka.g mojmu patrikovi tie kase tak chutia, ze ja zatial ani nic ine davat nebudem 😉 ale teraz som kukala, ze aj nejake zeleninovo-zemiakove kase sa odporucaju na veceru 😕
@mirka285 no teda, gabo si zase splhol u teba 😉 super, ze ste mali pekny den 🙂
@petrap001 ja sice menzes este stale nemam, ale myslim, ze to, ze si mala len jedenkrat je normalne. sak tie nase hormony robia svoje 😀

mirka285
3. mar 2011

@petrap001 jahna sa myslim moze,aj telacie,len bravcove by sa do roka nemalo...tak aspon vsade pisu a ja som naozaj na Slovensku nevidela ziadny bravcovy prikrm do roka....ale asi mas pravdu,ze vsade je to inac,a myslim,ze malemu sa z toho urcite nic nestane 🙂

petrap001
3. mar 2011

@mirka285 no ved teraz som trosku citala o tom,tak nepisali sice ze od kedy sa moze,ale ze obsahuje vela tuku,tak asi preto.ale tak aj ja si myslim,ze nic sa mu z toho nestane,ale tak zasa urcite mu to nebudem teraz tlacit do hlavy 😀 raz som mu dokonca spravila aj ryzovu kasu z bio mliecka 😅 a nic mu nebolo.tak ja neviem no.mojej tete jej lekarka povedala,ze moze kravske mlieko kludne davat od pol roka.no chapete tomu???? a dava mu a nic mu nieje.
ci je to len reklamny tah s UM ze cim dlhsie kupovat dietatu UM a oddialit kravske ak je mozne az do 3rokov.no kazdy nieco ine tvrdi....ka som z toho jelen 😒 ale tak ja by som od roka uz urcite davala kravske.

petrap001
3. mar 2011

@katka55 ja som davala malemu aj jogurt tak o 6tej a v pohode.az teraz som mu zacala zasa robit kasicky.
a tie kramy mi vobec nechybaju 😝
inac,maly mi uz spi asi pol hodiny,zaspal nejako skoro,az sa mi to nezda.a to spal dvakrat dnes.no dufam,ze nebude nocna diskoteka 😖

maxara
3. mar 2011

@petrap001 Peti, ja som sa pytala specialne na bravcove mojej dr a ona povedala, ze by sa nemalo preto, ze tucne, ale ze chude mozem dat

petrap001
3. mar 2011

@maxara a skade mam vediet ktore je chude?? tu to nijako nedelia,ostrovania irski 😀

mirka285
3. mar 2011

ja som tiez teraz googlila to bravcove a niekde pisu az od troch rokov,ale to uz je prehnane si myslim,ja od roka zaradim aj chude bravcove...a ak nahodou by som zacala davat kravske,tak mozno to 5 dnove,trvanlive urcite ne...ale ja to asi s mliekom riskovat nebdem moja nema rada mlieko,takze na umelaci budeme asi dlhsie ako do roka...

katka55
3. mar 2011

@petrap001 mne zase dr. povedala, ze jogurt nemam davat 😀 😀 teda, ja ho ani nedavam, ale viem, ze velmi vela deticiek tu uz papa jogurt 😉

maxara
3. mar 2011

Baby ja som takaaaa nasrataaaa..
Bola som tancovat a predtym po ceste somsa zastavila v pekarni po rozky. A ako som isla k autu, vsimla som si,ze mam oddrbany kusok predku, taky vtlaceny dovnutra.. tam dole, ako su hmlovky predne. 😖 A osobne si myslim, ze keby sa to stalo soferovi, ze normalne sedim za volantom, tak by som to urcite pocula a citila, lebo je to normalne zlomene.
A dalsia vec, meskala som a po ceste tam hadajte kto ma iritoval predo mnou? Bardejovcan.. trtkal sa po ceste rozbitej jak tankodrom 35 v pravom pruhu, mal vyhodenu smerovku dolava a robil vypady do laveho pruhu, lebo pan kral ciest si obchadza jamy... akozeeeee... ani predbehnut ani hovno.. a to sa s nim niekolki niekolkokrat skoro zrazili. A cestou spat pre zmenu v pravom NR v lavom pruhu SN a obaja isli rovnako rychlo, len nasikmo od seba. Takze chudaci my ostatni sme po jednom museli mysickovat medzi nimi 😠 nenavidim idiotov. No a perlicka na zaver, pred Pezinkom je asi sto metrov pred vjazdom tabula 70tka, kvoli tomu, ze tabula obce je za zatackou. Ja som vychadzala z Jura ako posledna zo skupiny, resp nechala som sa obehnut celou skupinou a pri vjazde do PK, tam kde je ta 70tka, tak ked ju zbadam, vyradim si a zo 100vky pomaly spomalujem, takze pri tabuli idem tych 75, ale do PK vchadzam okolo 65tkou. A teraz ma normlane dobehol z dalsje varky aut nejaky kokut malacsky. A ja som isla pekne podla seba, v podstate stale nad rychlost a cely lavy pruh mal volny, ale on nie, napchal sa mi do riti a ked som nepridavala (isla som 60 v obci) zasvietil mi dialkove. No cisty ko..t . Tak som mu supla zadne hmlovky a pribrzdila tak, ze skoro do mna vletel, ale kedze som hned pridala, tak sa len zlakol, vypol dialkove, ja hmlovky a on ma potom obehol cez lavy pruh, nieco gestikuloval, ja tiez a potom mi zdrhol.. akozeeeee.. co je toto za svet.. cele moje ocarenie a endorfinovanie z tancovania mi pokazili kokoti

mirka285
3. mar 2011

no baby,kazdy dr si rozprava to svoje...ja jogurty davam casto,ale mala nema rada mlieko,ledva ho vypije rano a vecer,tak to musim niecim nahradit,nie?a konecne som uspala malu,dnes to drvalo dlhsie veru ale zato,ze som ju ulozila o pol hodinku neskor a uz sa jej tazsie zaspavalo 😒

maxara
3. mar 2011

@petrap001 no tak ked varis ty, nie? ked kupujes, tak to asi nezistis

petrap001
3. mar 2011

@katka55 na slovensku su teda dost opatrnejsi ako tu 🙂 tu su jogurty uz od 4 mesiacov a je to aj napisane na kelimku.tak zariad sa ako chces 😀 no chapes,keby ze nezijem na slovensku a neviem aspon zbezne co a ako tak co urobis???no je to tam napisane,tak asi mozes ne??? no uplne na hlavu su tu niektore veci....tu uz 8mesacnym detom davaju tie ich debilne sausages,co su take male vyprazane klobasky ci parky ci co to je....debili...tu sa vobec zdravo nestravuje nikto...zo mna si srandu robia,ze mu kupujem organic veci,ci zeleninu,alebo ovocie alebo aj tie prikrmy,ale to jen obcas,ked sa mi nechce varit 😝 dokonca aj UM mu kupujem hipp organic.no ked je taka moznost,preco nie.a inac,neviem kolko stoji UM na sk,ale tu je ta velka krabica za 10 eur a to moje je dokonca za 8.50 a na sk je to okolo 15 eur,ze???zdieranie

maxara
3. mar 2011

a mne dr povedala, ze mam davat tvaroh (ale nedavam ho este)

mirka285
3. mar 2011

@maxara jaaj Peti,ty mas zase aku prihodicku...moj Gabo by ti hned vysvetlil,ze Malacania su najvacsi kokoti ktori nepatria za volant...on ked vidi auto MA,tak na hony ho obchadza 😀

petrap001
3. mar 2011

@maxara 😀 😀 😀 to su veeelmi nebezpecni jazci,a hlavne SB a BJ 😀 ved si kuknite http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=123349... fotky su paradne 😀

maxara
3. mar 2011

@petrap001 @mirka285 akoze co vam poviem.. ko..ti sa nezapru.. a este maju aj priliehave oznacenie na aute. 😀 ja nemam slov. A hlavne preto to pisem, lebo minule som si tu tusim chudakov MA zastavala, ze su to len motaci.. tak beriem spat..

petrap001
3. mar 2011

@maxara no a ja som zasa pocula,ze tvaroh do roka nie 😀 no vysomar sa z toho.no cim clovek toho viac vie,tym sa len viac serie ze co vsetko sa moze a co nie.niekedy sa davalo,co bolo doma a hotovo a nikto nevymyslal a vsetci to prezili 😀 ale to je na kazdej matke co da svojmu dietatu.nikto by nemal nikoho odsudzovat.a mozno vela veci je zbytocne zvelicenych 🙂

tinaki1275
3. mar 2011

@petrap001 ja si myslim ze ak to predavaju a je to od hipp,vedia co robia..neboj uricte to ma chude bravcove maso .. 🙂

petrap001
3. mar 2011

@tinaki1275 no ale vidis,to je v tom,ze vobec som sa nad tym nepozastavovala ci to moze alebo nie ked je to tam napisane a nieje to nejaka suflikarska firma,tak asi jasne ze to moze. a zrazu bum nema sa davat.
no jasne ze je chude,ved to bola BIO svina,z, coho by mala sadlo?? 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre