Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
1. mar 2010

ahojky 😉 lenkaaninka ocna chripka?a kde byvas?to mi ani nehovor,ja mam strasne problemy s ocami,tak ze uz len ke pocujem nieco taketo sa mi chlpy jezia ☹ u nas dnes svieti slniecko ak ma zobudilo tak mi svietilo do tvare...Dugy sa stale neozvala?co isla na svadobnu cestu 😀 co budete dnes porabat?moj Tomas dosiel taky drzy z toho lyziarskeho 😉 vcera som mu vybalovala tasku a nechtiac som ho udrela s bundou a on ze davaj pozor,nemusela si ma drbnut?oci som vyplestila na neho,ja ze to co mas za slovnik?dugam ze sa velmi rychlo aklimatizuje,lebo sa mi to vobec nepaci 😠

katty17
1. mar 2010

ahojte maminky. volam sa Katka a sme v 20 tyzdni . konecne som nabrala odvahu sa "vtriet" medzi vas 😀 , Tatianka my dnes ideme na 4D ultrazvuk, tak potom ti mozem napisat moje dojmy 😉 .

mirka285
1. mar 2010

Deniss tak to mas uplnu pravdu,moj Tomas je rocnik 97,skolku som si mohla vyberat a v skole je ich 20 v jednej triede. 🙂

romini
1. mar 2010

Miriiiiii caaaaau ako? ja som v robote 😒 ty co robis?

lenkaaninka
1. mar 2010

od Trenčína....ale mala som doma antibiotické ušno očné kvapky tak som ich nasadila a už dnes paráda...

no tak na 3D pôjdem ak mi nepovedia čo to bude resp. ak sa to nebude dať zistiť tak sa hned objednávam ale inak je to pre mna bezpredmetné ale jasné tie baby čo majú prvé tak su zvedavé tak to závisi aj od toho ale aj od financii v dnesnej dobe...

lenkaaninka
1. mar 2010

vitaj katty

bože u nás fuka ukrutný vietor a slniečko svieti ale ten vetrisko to je otras fakt..

mirka285
1. mar 2010

Romii no dobre 🙂 jaj zas si v robote ☹ ja este lezim v postely a rozmyslam co budem robit..som sa postavila na vahu,zas som sa rozculila,za chvilu sa budem gulat a prsia mam jak balony ked mi opadnu budem ich mat asi po kolena ☹

lenkaaninka
1. mar 2010

mne včera polovičiak hovorí že tebe to brucho rastie zo dna na deň...ako ozaj som ako hrošica brutál brucho mám a to som iba dve kilá pribrala... ☹

katty17
1. mar 2010

chodievate niektora plavat alebo na rozne cvicenia pre tehulky?

oacka
1. mar 2010

čaute kočky, vidím tu nejaké nové tváre, resp. nové fotky. 🙂 vitajte!
Moj doktor má v ambulancii 3D ultrazvuk, takže keď mi robil v 20tt ultrazvuk,tak prepol aj na 3D, ale nevedel urobiť peknú fotku. 3D ultrazvuk mala aj lekárka u ktorej som bola v 13tt na prvotrimestrálny screening, to je zisťovanie toho downovho syndrómu a ráštepu chrbtice a ona nám urobila prvú 3D fotku. je to rozkošné, ale ja by som si už video s bábom, to 4D, nedávala robiť, je mi ľúto peňazí... mám jednu 3D fotku za 7euro, asi 10 sekúnd videa na CD,kde neni absolútne nič vidno za 15euro!!!! a to mi stačí. mne stačí to vidieť na obrazovke v ambulancii. ono ten 3D aj dlhšie trvá,ke´d ho chce doktro pekne zachytiť a ja som mala pocit, že bábätku to už išlo na nervy, normálne kopalo do toho ultrazvuku. 🙂

oacka
1. mar 2010

katy, ty vyzeráš na fokte ako Sandra Bullock! 😀 inak aj mne sa začína páčiť meno Sandra. zatiaľ vyhráva Kristínka, ale uvažujem aj nad Dianou a Sandrou. Diiana sa manželovi tiež pozdáva,ale že on si už zvykol na Kiku. 🙂

romini
1. mar 2010

ty sa mas....ja tu sedim v robote a hlava mi pada co by som tak spala. ty ja som sa vcera vazila ze 74,9 kg. ako na zaciatku som mala 65 to som ako uz 9 kg pripbrala? aj ja mam prsa jak melony velike strasne. dufam ze budem mat vela mlieka aspon teda. he dame potom urobit nove prsa aspon. 😀

svadbu mame 20.3. uz sa to bliiiizi sa tesime velmi. a v aprili okolo 9.4. chceme ist na 8 dni do egypta lebo pak sa nikam nedostaneme. tak bude aspon pod slnecnikom lezat a opalovat si tvar len. a kupat sa nebudem len nohy si mocit v bazene. myslis ze mozem ist? je to len 4 hod. letu.

oacka
1. mar 2010

ježíííš, ja by som šla k moru!!!!!!!! kedy sa už potom dostanem???? moj manžel už plánuje budúcoročnú dovolenku aj s ročným bábom. 😉

petrap001
1. mar 2010

dobre ranko prajem.
ja mam dnes volno,tak neviem co nespim 😀 😀 zeny to vas az tak strasne male kope?? lebo mna vacsinou len vecer ked si lahnem,tak citim a inac sa vascinou iba tak hybe a chodi hore dole 😀 ale ziaden brutal.ani moj mily ho zatial neciti ked kope.a mal by?? boze ja uz neviem..dost som zufala z toho ze v tom debilnom irsku nerobia tie triple testy a domov idem az o 3 tyzdne a to uz bude neskoro.tak ja sa spolieham ze bude vsetko ok.dnas mam ist sice na nejaku prehliadku ku svojej lekarke ale ta sa tak akurat so mnoun asi len porozprava a zmeria mi tlak elbo nevoeim co.a tak na druhy tyzden do poradne,ale to vraj uz sono nerobia,len ak je nieco zle,no akoze ako to maju vediet asi ked sa na mna pozru??? ach jaaaj zufala asom z tohto statu..uz sa tesim domov.
a to na to 3D sa musim velmi vopred objednat?? ci ako to funguje??? sorry pre vas normalna vec ale ja pridem z dzungle 😀 😀 😀

petrap001
1. mar 2010

romini,no jasne ze mozes ist,pokial nemas ziadne komplikacie.ach jaaaj ako ja by som strasne sla niekam ale nemozem lebo teraz musim ist domov na tyzden a tak moj mily nemoze vziat dovolenku lebo si nechava na leto ked pojdeme domov.tak ja tu musim kysnut 😠 😠 strasne 😀

oacka
1. mar 2010

petra a máš aj doma svojho gynekológa?

petrap001
1. mar 2010

mam mam jasne aj som k nemu objednana ale on 3D nerobi.a a neviem ci on ta musi poslat na 3D ale to by som uz nestihala asi,tak sa chcem objednat teraz

carrie84
1. mar 2010

Dobreeeee rano 🙂
Konecne som sa po dlhej dobe poriadne vyspala (esteze je ten hokej len raz za 4 roky 😀 ). Baby, ja z vas nemozem - clovek nema par dni cas a vy hned napisete "tehotensky roman"! 😀
Ale poviem vam, k moru by som isla hned aj ja - ale neda sa teraz - no a potom - tak to si teraz neviem ani predstavit 😒
Petra - kazda citime babo inak - hlavne ako niekomu presne opises, co citis? A niektore holky este ani necitia babo -tak sa tes z toho, ze sa hybe a vies o tom - to zatial staci. A uvidis, kontrola dopadne dobre - tripple testy su len take orientacne 😉
lenkaaninka - odkial presne si? Ja som z TN 😉

A dnes sa budem len tesit - slniecko svieti a mna poobede caka morfo sono! Tak sa uz snad konecne aj dozvieme, co to bude, ked to bude 😀 Tentokrat to bude stihat aj drahy, tak sa tesiiiiiiiiim!

lenkaaninka
1. mar 2010

carrie z Beckova 🙂 a na morfologické ideš do TN? kam?

oacka
1. mar 2010

Carrie, tak to ťa čaká perkfektný deň! a čo by si chcela, babu alebo chlapa? moja kamoška bola na Krku v chorvátsku s trojmesačným bábom a išli autom zo Salzburgu. a na Rodose sme stretli slovenský pár s úplne malinkatým bábätkom. tak keď nie sú problémy,tak to detičky asi zvládajú.

carrie84
1. mar 2010

Jeeee - beckov, tam chodim rada na kofolu - pod orech 🙂 Na morfo idem do TN - nejaka sukr. ambulancia, moja dr. mi dala vymenny listok. Vecer napisem viac, ak budes chciet - zabudla som totiz meno toho doktora - len viem, kam mam ist - ale sak to staci, ne? 😀

carrie84
1. mar 2010

oacka - ja od zaciatku tehu hovorim, ze to bude chalan - nejako to jednoducho viem ... tak dnes sa uvidi, ci som naozaj trafila - ak to bude baba, tak bude prudko chalansky typ, kedze babo zasadne oslovujem v muzskom rode ... hehe

petrap001
1. mar 2010

no citim ho ze je tam 😀 😀 😀 a vecer mam az taku vypuklinu lebo sa tlaci neviem kde asi nacuva co sa rozpravame 😀 😀 a vecer este moj mily zapotil ze urcite ho nebude brat do mcdonaldu tak ma tak koplo ze konec 😀 😀 😀 tak ono si treba davat pozor co hovorite 😀 😀
aj nam tu dnes svieti slnieco ale zima je strasna.ved pred domom mraz ako vzdy 😖 uz ma to nebavi 😀 chcem teplo,vela slnka a leto aby som uz bola doma.inac sa chystam na 3 mesiace na svk ked sa male narodi tak si neviete predstavit tu radost,ze odtial vypadnem.ved nebudem tyrat malinke s tymto irskym pocasim,chuda uz od mala tak trpiet 😀 😀

lenkaaninka
1. mar 2010

hej? no vidíš to aj ja...ozaj už viem ja idem na druhý utorok a volá sa to CEGYS oproti lekárni pri nemocke...oni mi ani vevraveli akemu lekárovi lebo sa tam striedajú ...už sa tešim na tvoje postrehy čo a ako to tam prebieha..

carrie84
1. mar 2010

Petra - no moj drahy ma na mackac rovnaky nazor ako tvoj - ziadny macdonald, dobry macdonald - a dokonca presadzuje teoriu, ze ani ja by som ho teraz nemala jest!!!!! Ale sak mne raz za cas neuskodi 😎
K tomu teplu - tak ja sa vynimocne na leto tento rok netesim - ked si predstavim, ze bude 40st a ja s tym obrovskym bruchom .... no konec!

carrie84
1. mar 2010

lenka - anooooooo - presne tam idem aj ja 😀 Vidis - konecne viem aj nazov 😵

ericica
1. mar 2010

ahojte my sme uz po obede 😝
romini ked som si pozrela v tvojom albume tvoju fotku zblizka az som sa zlakla....vyzera uplne ako moja teta za mlada 😲 😲 😲 normlane som na nu pozerala vkuse asi dve minuty 😵 😵 😵 si kocka 😉
inac na tu docu by som isla aj ja ale pockame si nech babo narastie aspon do roka...vsak ani rebi este nebola pri mori 😢
a podla mna sa mozes kludne aj kupat s mierou 🙂 🙂
inac ten vetrisko fuka aj u nas 😝 😝 😝 bola som s malou trochu na vzduchu ale hned sme a prasili dnu vsak na skoro odfuklo 😒

mirka285
1. mar 2010

tak ja som si uz aj hlavu umyla,teda vlasy a mala by som ist poupratovat ale ked mne sa fakt nechce ☹ rezne mam obalene v chladnicke,takze Tomas mi uz dal instrukcie ze mi zavola ked pojde domov a mozem zacat vyprazat..lebo on lubi len cerstve 😒 take fajnove dieta ako mam ja nikomu neprajem,on si este aj nakaze z akeho masa co chce,ako 7 rocny rozoznal maso ci je bravcove,hovadzie alebo kuracie,a teraz je bezne ze povie dal by som si na obed nieco z panenky... 😲

lenkaaninka
1. mar 2010

🙂 mirka to aj moje a to su o polku menšie len oni volajú bravčové že chlpaté a kuracie nechlpaté a hovadzie čierne 😀

pre rozuzlenie chlpaté preto lebo ked krajate bravčové na tanieri tak sa trhá podla toho vlasu a oni že chlpy

a kuracie to nerobí...ale hotovo ked su neni prsia zo stehna kuracieho pomaly nič nezedia a tak majú vela manierov to je jasné ...

ericica
1. mar 2010

mirka 😲 😲 😲 to vazne...no zbohom.... 😉
a to sa ja stazujem na moju malu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre