Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tutifruti
27. máj 2010

No aj to mi hovoril, že sa na ne dlho čaká, ked si vyberáš farbu... lebo v tom obchode kde bol bola hnedo orang kombinácia... fakt pekná... ale vychádzala okolo trojky...
Kolko vás vysiel... akú máte?

cigaretka5
27. máj 2010

@tutifruti Nasla svagrina tie doklady ? Ma to zaujíma z čoho jej to vyratali.

tutifruti
27. máj 2010

Cigaretka: dnes sa mi neozvala, tak neviem.... 😒 Ked sa dačo dozviem, dám vediet...

kafoditka
27. máj 2010

@tutifruti my sme ju objednavali zaciatkom marca a presne su to 3 mesiace... Ono ked maju zasoby na sklade, tak ak si z nich vyberies, predaju ti aj hned. My sme si volili farbu, tak preto sme cakali, Mirka tak isto...
Kedze je to nase prve babo a mne velmi zalezalo na tom, aby bol lahky, skladny do auta, odperovany a hlavne aby sa dal otocit sportak aj smerom ku mne, aby som videla na maleho, tak som moc na vyber nemala. Boooze, co ja som predajni kocikov presla, moj mm uz chytal zo mna zufalku 😀 😀 Nakoniec sme skoncili v Babymarkete a ked nam predavac ukazal teutonku, povysvetloval a ja som si ju mohla pokocikovat - bolo rozhodnute 😉
Ano, je dost draha, nas vysla komplet na tisic eur, mame cosmo - ved kuk moj album. Ale mame k nej plno doplnkov vratane autosedacky aj systemu izo-fix do auta.

mirka285
27. máj 2010

Kafko ked nam pridu teraz tak ja normalne objednavam hned aj ten fusak...ale neviem sa rozhodnut ci mam zobrat zeleny alebo hnedy?ja som ti rozmyslala ze ci tym zelenym fusakom by som neozivila trochu ten hnedy sportiak...na leto mam tu kvetinkovu vlozku a v zime ze by to mozno bolo take veselsie s tym zelenym fusakom...co si myslis?

adelaine
27. máj 2010

kocky, tak ja ficim prec,
majte sa vsetky, prajem vam, nech sa dobre vyspinkate 😉

tutifruti
27. máj 2010

No krásny.. .pozrela som fotoblog... 🙂 Presne to aj mm hovoril, že sa športiak dá aj k sebe aj od seba.... to je super....
Mirka a ty más akú kombináciu....

kafoditka
27. máj 2010

@mirka285 a nemas link na tie fusaky a farby??
Ty mas tusim zelenu strechu len na vanicke a sportak cely hnedy vsak?? V tom pripade by som kludne volila farebny fusak, ved nanoznik aj tak nebudeme asi davat, len keby bola fakt poriadna kosa...
Ja mam cerveny kocik, sak vies, a fusak mam cierny.. Urcite ho objednaj este v pondelok, aby ti ho stacili potom dodat 😉
A kludne mozes ist aj do zelenej farby ked sa ti paci, ved to kocik pekne oživí..

mirka285
27. máj 2010

link nemam ale ten sportiak mam cely hnedy,tak tiez by sa mi to viac pozdavalo ozivit to tou zelenou...a ved bud dam fusak ked bude moc chladno a na jar alebo jesen pouzijem iba nanoznik bez fusaku...

kafoditka
27. máj 2010

@mirka285 ja som kukala teraz tie fusaky, ktore chces ty a zelena je velmi pekna.. Chod do toho... Inak sa mi paci to upinanie na rukovat, ale je pekne mastny teda 😉

achojka
27. máj 2010

@ywett Ja tiez idem rodit na antolsku, a vidim, ze mame skoro rovnaky termin, tak sa tam mozno stretneme 😀

petrap001
27. máj 2010

no a ja mam cierny a kombinujem s ciernou 😀 😀 😀
ale my sme vanicku nekupovali,ja som ani nechcela.keby sa male narodilo v zime tak to je ina vec,ale teraz na leto som nechcela a do zimy z vanicky uz vyrastie si myslim.vy ste vsetky kupovali s vanickami???
mne aj hovorili ze vlastne ta moja sportova cast je uplne v pohode a staci,pretoze je od narodenia a ked maly podrastie tak sa vymeni za vacsiu cast co je vlastne do 3 a pol roka.a potom nech chodi sam 😀 😀 😀 ale nie,sa smejem 🙂

kafoditka
27. máj 2010

kocky dobru nocku, idem do hajan...

mirka285
27. máj 2010

ta zelena s tou hnedou ide 🙂 a drahy je,to dobre hovoris,akurat ze tu 10 percentnu zlavu mame..ja som chcela najprv iny,lacnejsi fusak,ale ked som zbadala tento tak som ho strasne chcela..a Gabo ma nasral vcera si kupil slnecne okuliare ani to nebudem pisat verejne za kolko,tak som bola oduta,ze tak ja sa snazim nerozhadzovat kedze neprispievam momentalne ani korunou do nasho rodinneho rozpoctu,ale asi sa mu zjavne dari ked on si tak rozhadzuje,tak nech ho pekne kupi...

tutifruti
27. máj 2010

Mirka aspon ho budes mat 😅

mirka285
27. máj 2010

dobru Kafko...Petrap a tebe nevdi na tom kociku ze babo bude mat ked bude na lezato stale nozicky akoby hore?lebo mne to na tom kociku vadi,a ta vanicka ti bude podla mna chybat...male deti sa dobre citia v malom priestore,sestrinho maleho ked sme dali ako trojmesacneho do sportiaku bol tam dost utopeny a nechcel tam vobec spat,tak sme ho museli dat naspat do vanicky...alebo ako to mas vyriesene,to je mensi a vacsi sportiek ci ako?lebo ak si pamatam,tak mas Quinny,ze?

tutifruti
27. máj 2010

No som pozerala teraz na teutoniach tvoju kombináciu Mirka.... pekná... tá kvetovaná vložka je fakt pekná... potom nafot...

mirka285
27. máj 2010

tuti nafotim,vsak uz dufam ze v pondelok si pojdem pre nu,ja som uz pri tych mojich citovych vylevoch plakala minule ze kolko uz cakam ten kocik a stale nic 😔

alllexa
27. máj 2010

mojalili, mirka - pekne ste mali postavy!
Paci sa mi, ked niekto na sebe maka, potom je ten vysledok skutocne zasluzeny... I ked su aj baby, co nemusia robit nic a aj tak po porode schudnu, to je uz o stasti...
Ja ale viem, ze budem musiet na sebe popracovat, lebo vzdy som mala sklony byt silnejsou.

kafko - ja uz mam tiez 70 kg..

Inak, uz mam kocik - mala som ho vyhliadnuty uz davnejsie, teraz som konecne posurila mm, ze by sme sa tam mali kuknut, ci este vobec maju... Chcela som fialovu Teutoniu S3, a bola uz posledna, tak som rada... Autosedacku budem mat Romer - tu som musela doobjednat, ale tie vraj chodia castejsie.

mirka285
27. máj 2010

allexa tak super,ja budem mat maxi cosi,ale myslim ze romerka je lepsia o nieco,ale maxi cosi zase lahsia..

zrzulka
27. máj 2010

baby a to preco cakate tak dlho na tie kociky? Uff ja by som nevydrzala... 😒

my sme boli dnes uz za porodnikom, dal mi zmluvu, 10.6 som objednana na ultrazvuk. takze som hned kludnejsia.... Uz mozem rodit 😀 Jasne ze srandujem.... az o mesiac....

mirka285
27. máj 2010

lebo kazdu teutoniu ti vyrabaju akoby na mieru kedze ty same si vyberies ako ju chces farebne skombinovat...ale na druhej strane ti zase nazavadzia v byte ked tak dlho cakas...az teraz ku koncu som uz taka nedockava ze kde tolko trci...Zrzi a v ktorej nemocke ste nakoniec zazmluvnili?

tutifruti
27. máj 2010

Boze baby ved o chvílu rodíme... Mi to akosi nedochádza... Ja mám teraz od mája / s prestávkou/ baby v škôlke, som sa ma doma, tak si to užívam /chvíľu/...
Allexa ta fialová teutonka je fakt pekná... budete mat babu?

zrzulka
27. máj 2010

A kedy ti ju poslu? Tak nakoniec zakotvime na Antolskej :o)))) Rozemberg ma zobral tak dalej nevymyslam....Aj malu som rodila u neho....

alllexa
27. máj 2010

mirka - ja som tiez zvazovala tu maxi cosi... su porovnatelne.
a fusak este nemam...

alllexa
27. máj 2010

tutifruti - este neviem, co budeme mat, ta fialova je podla mna taka neutralna, ze moze byt nakoniec aj pre chalana... vanicka je tmavofialova a matrac taky farebnyy...

zrzulka
27. máj 2010

@alllexa nebola si na 3D? alebo nechcete vediet dopredu?

tutifruti
27. máj 2010

Allexa: a sporták?....

mirka285
27. máj 2010

Zrzi tak kedsi u neho rodila tak super...no a kociky nam pridu uz asi teraz v pondelok..allexa ja mam tu autosedacku od kamosky,tak som nekupovala,ale myslim ze romerka je jedna z najlepsich autosedaciek na trhu vobec 🙂

mirka285
27. máj 2010

alexa kludne moze byt aj pre chlapca,ved ja mam zase hnedy sportiak pre babu...ale ja som naschval chcela hnedy,lebo mam vela ruzovych veci a myslim ze v tej hnedej to pekne ukaze

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre