Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
8. júl 2010

@kafoditka maly aky bambuliak 🙂 krasnucky...

@stanka33 no ako tak citam, tak ty uz budes odchadzat z porodky, ked ja budem rodit 😉

alllexa
8. júl 2010

@cigaretka5 - gratulujem! Ty si nejaka rychla - este na obed si tu veselo komunikovala a teraz namiesto spania a oddychovania opat, akokeby sa medzitym nic nestalo🙂

@kafoditka - tak same dobre spravy! Zavidim!🙂 Ja stale nic, no verila by si tomu?

@tinka349 - no hej, neviem, ci si tam mam rozlozit stan a protestne hladovat🙂

sunnygirl
8. júl 2010

@cigaretka5 gratulujem 🙂 🙂 🙂

sunnygirl
8. júl 2010

často mi tvrdne bruško a sem tam ma pobolievajú kríže a spodok bruška, ale rodiť určite nejdem 😉 Môže mi to bruško tvrdnúť od toho, že maličkému vadí keď sedím, lebo väčšinou mi vtedy tvrdne 😅

tutifruti
8. júl 2010

@cigaretka5 gratulujem 🙂
@kafoditka malý ma také svetlunké vlásky... či to iba na fotke? krásny je

maxara
8. júl 2010

@alllexa 😀 presne to musis urobit 😀 a neodist odtial kym ti nespravia UTZ

stanka33
8. júl 2010

@maxara ved ides v pondelok a rozhodnu sa nie??? ci ti vyvolaju alebo ides iba na pozorovanie???
ja asi nemam co odkladat, moc toho nenaoddychujem, bude teplo, stav sa mi moze zmenit, mne povedal ze voda mi moze odtiect aj dneska v noci, v utorok som 39+3 podla menzes podla mna som 39+6 takze maleho pracem v pondelok k babka a ja idem na to, doki ma cely den sluzbu,ak vydrzim dovtedy

meruska
8. júl 2010

ahojte, tak aj ja som dnes mala poradnu v nemocke a stav nezmeneny...porod v nedohladne...mam prist zas o tyzden...tak asi moj prvy termin 17-teho rusim a chystam sa na moj druhy 22...hadam nebudem cakat az na treti co mam stanoveny a to 24 😒

stanka33
8. júl 2010

@kafoditka maly uz pekne narastol, super ze mu to preslo kvapky mu davaj urcite pomozu
@alllexa ty sa zbal a chod rovno s taskou ze nech si ta tam nechaju uz by ta mali pozorovat ak prenasas 6 dni

cigaretka5
8. júl 2010

@maxara Zacina ma boliet brucho, uz si aj nohy citim ale inak nic moc uvidime ako bude v noci

meruska
8. júl 2010

inak stretla som tam strassku...vyzerala skvele..akoby ani vcera nerodila 🙂

stanka33
8. júl 2010

@cigaretka5 a mala si celkovu alo spinal????

kafoditka
8. júl 2010

@tutifruti maly ma svetle vlasky po tatovi 😉

@alllexa no ja by som vazne isla uz s taskou a dupla si, ze chcem uz rodit, 😉

@stanka33 s kvapkami sme zacali poobede, uvidim, co to spravi v noci 😉

alllexa
8. júl 2010

@stanka33 - lenze podla nich som len 4. den po oficialnom termine porodu, takze asi sa im to nezda dost dlho, ked som zavreta... Zajtra to este, zial, nebude...

maxara
8. júl 2010

@stanka33 no ved tak som to myslela, ze ti odchadza zatka, vecer ti mozno praskne voda a do rana mas babo, tak sa tam mozno ani nestretneme.. ozaj a chces nadstandard?

@cigaretka5 a kolko musis lezat po spinale?

stanka33
8. júl 2010

@maxara nestras nic nepraskne, a ked aspon cez vikend zajtra nemem nikoho k malemu a muz je v robote, pekne bud cez vikend alebo v utorok ked bude mat ujo Valent sluzbu ja som sa tak klepala u neho ked mi toto povedal ze az...
@kafoditka zaberu ale ste chvilku aj tak potrvaju tie koliky teraz to je najhorsie obdobie do 6TT potom sa to ustali treba vydrzat a ked si mu vcera tak pekne pomohla, tak vies ako na to....

stanka33
8. júl 2010

@alllexa tak pojdes v utorok so mnou 😀 😀 😀

alllexa
8. júl 2010

@stanka33 - no, moze byt🙂 alebo s Maxi a Noemartou v pondelok🙂

ribike
8. júl 2010

Ahoj baby...aký máte názor na vyvolaný pôrod v 39tt???Maličká má už skoro 4kg...to by som rodila budúci tt v štvrtok alebo piatok,lebo v sobotu mi lekár odchádza na dovolenku☹no hrúza...

stanka33
8. júl 2010

@alllexa no a kto bude potom na konika vypisovatked vsetci budeme v porodnici 😀 😀 😀
@ribike podla toho v akom si stave ak sa ti to chysta a tomu iba dopomozete tak by to nemuselo byt zle aj tak vacsina bab tu ma vyvolany, aj ja asi pojdem v utorok na vyvolanie, ak dovtedy vydrzim ja budem 39+3, ale mne sa to uz chysta aj ked mala ma iba okolo 3kg

zrzulka
8. júl 2010

@ribike ja som mala vyvolavany v 40tt a bolo to v pohode... bol to rychly porod, i ked bolestivejsi ako prvy ale ked budes mat epidural tak myslim ze pohodicka. Hlavne to bolo bez stresov... pekne som si prisla o pol 12 do porodnice, vsetko som si vybavila, zariadila.... a o pol 3 bol maly vonku....

stanka33
8. júl 2010

@zrzulka a ty si bola otvorena a krcok si mala spotrebovany??? lebo mne tiez doki povedal ze ako druhorodicka nemam na co cakat, ja idem v utorok ak chcem, asi pojdem ked je to nachystane...

alllexa
8. júl 2010

Ja to kaslem - tyzden som sa nevazila a 3 kila navyse!!!

stanka33
8. júl 2010

@alllexa nic si z toho nerob pojdeme cvicit potom, ked budeme moct, a za malym sa nalietas neboj...ked bude nezbednik ani ho nedobehnes ako ja

ribike
8. júl 2010

@stanka33 Diki,som z toho trochu na nervy...čo myslíš presne pod tým že sa ti to chystá?poslíčkov mám,bruško klesá,tvrdne ale monitor konrakcie ešte nenameral a ani sa zatial neotváram☹v utorok idem na poradňu tam mi zmerajú malú,zase ma hodia na monitor atd...dúfam že už niečo ukáže aby mi ho teda vyvolať mohli...chcela by som to stihnúť do dokiho odchodu...dostala som aj pár rád ako privolať pôrod podomácky ale ktovie či to zaberá,pijem aj ten čaj s malinových listov aj ked mi moc nechutí...

alllexa
8. júl 2010

@stanka33 - no tak to budem musiet pekne makat, aby som to vsetko zhodila... ale ked bude cisarsky, tak to si este budeme musiet pockat...

petulka_1
8. júl 2010

@alllexa a kolko si pribrala celkom?

ribike
8. júl 2010

@zrzulka Ahoj.Epi si určite dám🙂 už si sa otvárala alebo ti namerali nejaké kontrakcie ked ti ten pôrod vyvolali?Alebo čo k tomu potrebujem aby mi ho vyvolali?Nie som celkom v obraze.Lebo najprv zvažoval sekciu ale ja sekciu nechcem☹

alllexa
8. júl 2010

@petulka_1 - uz je to 19 kg:(

stanka33
8. júl 2010

@ribike no tak ze ja som otvorena 2cm, krcok makky skrateny, porodne cesty dozrete, dole citim strasne tlaky, panvove kosti ma bolia no citim sa inac ako pred tyzdneom ked bolo vseko ok a na porod to navyzeralo a ja som druhorodicka tak to je ine...a skus si dat decko cerveneho ja som si vcera dala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre