Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petzi
9. júl 2010

@tinka349 a to ty mu chces volat,ked budes rodit,ci co? teraz nerozumiem,...

nika23t
9. júl 2010

Asi mi prave odisla hlien. zatka... Babatko kope ako dive a mna vsetko od rebier dolu boli... Tak neviem, mozem rodit v noci? Maminy, teraz radte...

tinka349
9. júl 2010

@petzi neeee, nechcem mu to dat vediet . . . ja som ho len chcela skontrolovat, ze co robi v piatok vecer. . . no a on sa jednoducho vypol a nezaujima ho ani keby som rodila . . . len o to mi slo, ze jaky ma zaujem o vlastnu dceru . . .

tinka349
9. júl 2010

@nika23t no moooozes rodit aj v noci . . . a kontrakcie nemas???

nika23t
9. júl 2010

@tinka349 Boli ma brucho, ale skor z toho silneho kopania a krutenia sa babatka... A tak ma pobolieva ako ked mam kramy uz druhy den, tak neviem. Nemyslim, ze su to kontrakcie, ale tak este som nerodila, tak tazko povedat... Ja uz sa strasne bojim. Zuby zatinam tak, az sa bojim, nech si ich nevylamem.

petzi
9. júl 2010

@nika23t mozes ,preco by si nemohla.moja mamina vzdy hovori, ked budes v najväcsom
klude (cize v noci) tak to pride... 😀 ale ked ti zatka odisla a mas aj bolesti uz s hora na dol,
tak sa chystaj....jeeee to mas super,ja sa asi tesim viac ako ty... 😀 😀 😀

petzi
9. júl 2010

@tinka349
ved teda sa na neho vybodni,ved vies aky je a mas zbytony mindrak s neho....
ved mysli na malu....vies,ze nema zaujem,tak mu nevolaj,ked bude chciet sa
ozve,no ty bud hlavne v klude, ved mas par dni do porodu...

nika23t
9. júl 2010

@petzi No ja sa chystam uz tyzden, ale teraz, ked to uz je na spadnutie, tak ma nejako opusta chut rodit... Tak som dofrajerovala, no. Uvidime, aka bude noc. V kazdom pripade drzte prsty silno presilno. Pre istotu.

petzi
9. júl 2010

@nika23t jeejda ty neboj, kontrakcie spoznas,...mozno ti aj voda odtecie skor, ako
pridu kontrakcie.budu pravidelne a budu sa stupnovat.bud v klude,aj mama bude... 😉

petzi
9. júl 2010

@nika23t preklep, nie mama ale mala....prepac

petzi
9. júl 2010

@nika23t neboj nic, inak ty nas poniektore este predbehnes,to mas fajn...
drzime paste nemaj strach,budeme na teba mysliet, hlavne bud v klude a dychaj.
Alebo si daj sprchu ako tu baby vzdy radia a bud ti bolest prejde,alebo sa ti
porod rozbehne a budes vediet...
Ja som sa chcela chystat od zajtra ,ale chystam sa od vcera na to pomalinky,ale
ja sa teda aj tesim v podstate, ale tiez dofrajerim,neboj 😀

tinka349
9. júl 2010

@nika23t aj ja som sa najprv tesila, ale dnes ked som zazila kontrakcie a uvedomila si, ze sa o toho maleho cloviecika budem musiet postarat len a len ja aze nebude mat nikoho ineho len mna tak ma chytila panika,m a chcela som zostat co najdlshie kinderko 😖 no a zas teraz co ma nasral muz uz chcem mat porodene, myslim ze take nervy ako mam by mi porod len ulahcili 😠

maxara
9. júl 2010

Pekny vecer dievcata.. bola som u nasich poobede, tak som vas docitavala.. potom som musela pustit mm na pocitac a teraz, ked uz sladko spinka, tak ja sa zmozem este aspon na toto..
Gratulujem novym maminkam, konkretne rychloKATTY17 a booklover a dominikaa.. zelam blaho a vela mliecka..

@adelaine ahoj kraska spat, gratulka k vykonu 😵 maleho prdika pridas do juloviek tak, ze sa odhlasis, prihlasis sa ako julovky2010 heslo je jul a normalne pridas foto do albumu, to vies.. a prosim ta, popis daj podla vzoru a fotky su zoradene podla datumu narodenia..

@petrap001 @stanka33 http://sk.wikipedia.org/wiki/Meniny_na_Slovensku

Baby ja inak vlastne nechapem, preco chcete novu temu, resp. tuto premenovat alebo co.. Ved nemozem byt julovky? ved vsetky raz porodime a potom uz budeme vsetky zase rovnako na tom.. dokonca tu mame album nasich brusiek, nasich bambul.. 😕 😕 akoze co by sme tym ziskali? novy nazov?

maxara
9. júl 2010

@tinka349 ser na neho.. ja ta fakt uz nechapem.. aj chapem, aj nie.. chapem, ze mas pocit, ze on asi nevie, ze ty si nahnevana a chces aby to vedel, tak mas pocit, ze mu to musis nejako dat najavo.. ale on to vie velmi dobre, velmi sa v tom vyziva a chce ta pekne potrapit, lebo vie, ze sa trapis a ked uz si na neho zla, tak nech si aj ty vytrpis.. je to zmrd.. ale toto nie je riesenie.. bud budes radikalna, alebo ta bude trapit do nemoty.. si mozes vybrat.. ale keby som ja mala toto zazivat, uz by som si pripadala ako masochistka, ze mi to sebatryznenie snad dobre robi.. ☹ viem, ze to nie je lahke, ale aj tebe sa velmi ulavi, ked sa od neho odputas.. je to ako zavislost na alkohole alebo cigaretach.. ked chces prestat, tak nejaky cas stale na to myslis, ale musis vydrzat.. a nech sa aj dosere v tych sladkych smskach..

maxara
9. júl 2010

@tinka349 snad som ta neurazila.. som dnes dost bez nalady, takze mozno aj preto sa mi neda pisat veci tak, ako by som chcela aby vyzneli.. ☹

maxara
9. júl 2010

Idem spinkat DOBRU NOCKU vsetkym sovickam, cize asi len sebe, co?
Tak pekne rano vsetkym vtacatkam

petzi
9. júl 2010

@maxara dobru maxi a maj kludnu noc a pekne sniky 😉

tinka349
9. júl 2010

@maxara maxuska neurazila si ma, nemala si ani cim...to iste mi hovori aj mama, ze ma nechape...a aj chape 😖 ked ja som cchela aby sa zmenil, aby si vazil manzelku a staral sa o malu....ved dakedy by mi aj modre z neba zniesol a to som ani tehotna nebola.....a teraz? ani modre z neba ani nic ine....proste som prenho NIC....on dokaze bezo mna byt aj mesiac a nezakopnut do mna, ale ja som uplny opak - potrebujem lasku, a objatia, a pohladenia a taaak ☹ rodinne zalozena racica ☹ ja newem noooo....ono je to tazke daco riesit, ked sa to ani neda riesti, alebo aspon newem ako to riesit...musim sa na to vyspat....a spat vkuse aspon mesiac a potom na nieco pridem . . .

tinka349
9. júl 2010

@petzi cucoriedka ty co nespis? ja som akurat dopozerala Bridget JOne's diary I a idem na dvojku . . .spat sa mi enjak nechce a sa cuduj svete,a le ten film som nevidela ani raz 😲 a luuuubi sa mi taka romantika na vecer 😲

petzi
9. júl 2010

@tinka349 len si pekne uzi romantiky,potom si budes uzivat kojenie a prebalovanie,to bude romantika 😀
ja sa na to tesim, budem ako mumia s kruhami pod ocami, totalne bez energie a zaspim ako kon postojacky...
mne sa spat nechce, prave sa napchavam, moj este v praci maka, je prace ako natentovanej, ked je sezona ,
je to hrozne...co tu ty turisti vedia robit.? no nechapem.... 😨

tinka349
9. júl 2010

@petzi no tak to mas pestre ked takto dlho do noci cakas na polovicku 😖 a ked sa narodi drobec, to budes vazne zaspavat posotjacky 😀 ja si idem lahnut, mam na dnes dost .. . a filmik dopozeram zajtra

tak bru nocku a pekne sny

sunnygirl
10. júl 2010

ahojte,
idem si vás prečítať, vôbec sa mi nedá spať, bolia ma kríže a bedrové kĺby 😒

sunnygirl
10. júl 2010

no teda popísali ste toho neúrekom, iba som vás tak rýchlo prečítala 😅

Gratulujem novím mamičkám aj bábätkám a vítam všetky doma, prajem nech sa rýchlo adaptujú v domácom prostredí, nech je bezproblémové kojenie, veľa mliečka, rýchle a zdravé priberanie,.......

idem skúsiť pospať, bo som unavená, len neviem ako ľahnem, keď ani na jednom ani na druhom boku sa mi nedá ☹

zrzulka
10. júl 2010

@adelaine aj tak si fakt dobra ze si maleho porodila prirodzene a bez problemov. verim ze porod musel byt narocny. (nas maly nemal ani 4kg a tiez to nebol med lizat ako sa prerezavala hlavicka...Som myslela ze ho ani nevytlacim... )Normalne neuveritelne... Vzdy som myslela ze tak velke babetka jedine sekcia. my sme tiez boli v porodke jedni z najvacsich az do doby ked tam pribudlo dievcatko s vahou 4350 ale to bola sekcia....

zrzulka
10. júl 2010

@stanka33 tak na antolskej to gruntovali kazdych 5 minut. A to takym systemom ze furt nam niekto vbehol do izby. najprv upratovacka ktora mala na starosti smetie, potom dalsia co vyumyvala dlazky, dalsia prebehla stoliky, dalsia prebalovacie pulty atd.... A potom tam nabehla zase ta prva co isla este raz umyt podlahy.... Takze nebola sanca vobec si oddychnut....

@mojalili my to tiez tak mame... maleho okupem pravidelne medzi 19 -20... potom papanie... zaspinka a budi sa az okolo polnoci az 1. on fakt strasne vela prespi. Az sa mi to zda vela... tak som zvedava kedy bude pomenej spinkat. Lebo on sa potom zobudi az rano medzi 5.30 -6.30. Asi by sa mal castejsie budit na papu....Vcera som ho dokonca na polnocne kojenie budila 😒

mojalili
10. júl 2010

@zrzulka Neboj, aj to bude, Danko tiez len spinkal tak do konca 2 -3. tyzdna. Zmenilo sa to 😀

Dobré ranko kočky, tak sme super spali...isiel spat o 19:30, papal 00:30 a o 3.30 a teraz este spinka 😵 😵 😵 Tak som sa stihla osprsit, najest, pripravit ingredience na pecenie, (chybaju mi kvasnice, tak suseda sla do obchodu mi ich kupit 😉 ).

Dnes ideme ku svagrovi na faru pomahat, tak sa tesim, lebo je tam chladno paradne vo vnutri, nie ako doma...a vecer opekacka 😵 😵 😵

janka_michal
10. júl 2010

bre ranko kocky..co vy nemoze spavat??ja som si blba zabudla vypnut budiky..tak sme boli hore uz o 6tej aj v sobotu. ale na druhu stranu som rada,ze ma budik zobudil bo sa mi snival strasny sen..ja mam uvarene, poprate, upratane (no to ako tak) a hram sa jednu hru a medzi tym si vas citam..bozeee niekomu to ide ako rychlo..poobede sa chce ist kupkat a do vecera ma dcerku na svete..drzim palce vsetkym cakatelkam..nech to uz pride cim skor.. 🙂
@tinka349 ako sa citis?aj sa nieco na tvojom stave zmenilo?
@sunnygirl. jejda ty si bola dlhoo hore..tak sa vybuvaj aspon teraz rano kym sa ti da.. 🙂 a ty si teraz v tom 38 ako to ukazuje ci 37?ja ani sama neviem v kolkom som lebo podla tohto to ukazuje 37 no neviem mam dva terminy porodu a to sa mi o tyzden posuva..tak bud koncim teraz 37 alebo 36 neviem ani sama..aj to na teba uz ide ci???

petulka_1
10. júl 2010

dobre rano dievcata... Tak dnes uz to spanie bolo lepsie a zatial ma ani krize tak nebolia, tak uvidim pozdejsie. Idem do mesta trochu sa este poflakat kym sa mi da.. 😉

petulka_1
10. júl 2010

@nika23t tak aka bola noc? este nerodis?

pepppe
10. júl 2010

dobre ranko,este sme aj my tu,,,,den po termine mame a mali si veselo kopka v brusku 😀 tak v pondelok dalsia poradna,,,ale konecne sa zmenilo aspon to ze som uz na 1pst otvorena a ze nalieha dost uz hlavickou,co aj dost citim ,ked chodim 😀 tak uvidime kedy sa na svet vypyta ,spekulant 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre