Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
14. jún 2010

@maxara, maxi, dobre si to napisala o tej candide

ja viem, ze sa na to robia v tehu testy, lebo ono pri porode by sa ta plesen mohla dostat do ustociek babatka, ona inak nijaku vacsiu skodu im narobit nemoze, vyzera to potom ako biele flaky a nejako sa to lieci, ako neviem, lebo som sa o to nikdy nezaujimala, ale zvyknutu to preliecit, pripadne pocas porodu, inak, tu plesen mozu novorodenci dostat aj tak 😉

maxara
14. jún 2010

@sunnygirl on sa nehneva.. on pekne drzi aj ked ho striham, aj ked ho len cesem. A ked ho potom uvolnim, ze moze bezkat, tak sa vytesuje 🙂 len ma zakaz na sedacku, tak nevedel, ci ma posluchnut hop alebo co a navyse sa nerad foti 😀 a Lara, ta je cely cas pre istotu strasne nenapadna, aby nahodou aj ona neprisla o nejaku srst, tak splyva s dekou na chodbe 😀 a inak to, ze sa do fotoblogu dostanes cez fotku nie je nove 😉 akurat to je nove, ze zmizla ta ikonka napravo

@kafoditka to nestihas, este mas v stredu zavazok. 🙂 az potom ozes ist do porodky.

@luminkasp no ja nie som odbornik, tak som sa snazila len napisat to, co o tom viem.. mozno je to bullshit, ale myslim, ze urcite to suvisi aj s druhovym nazvom, nielen s rodom Candida

strasska
14. jún 2010

@maxara suhlasim s tebou, sice tiez nie som zdravotnik, ale to o e.coli mi vysvetloval lekar presne takto

alllexa
14. jún 2010

@kafoditka - ved podla fotky mas pekne brusko...
Inak, ja sa tiez vobec neotvaram... Ale zase ja budem rada, ked babo este take 2 tyzdne pocka, lebo sa musime stihnut prestahovat...

miki060707
14. jún 2010

ahojte, tak aj ja som bola na poradni, neotváram sa a hlavička klesá dole, tlak, moč, váha ok, no váha 12 kil mam navyše, ale teraz mi to nevadi...o 2 týždne mam dojsť, to je 30.júna ale už hore na "desinu" tam bude mať môj doki službu v pôrodnici, takže ma skontroluje a povie, čo a ako, ale chcela by som do júla počkať
a už mame doma vaničku,
tašku mam na na poli zbalenú, no možno aj celú, musim skontrolovať...

strasska
14. jún 2010

Ahojte maminky,
ja som Vas cely vikend iba docitavala, tolko ste toho popisali.
Tasku do porodnice este tiez nemam zbalenu, ale veci su uz pripravene, tak dufam, ze to stihnem. Ja by som si este do tej tasky na porod zbalila aj poporodne vlozky, lebo odo mna pytali este kym som bola na vzdychacke.
A hroznovy cukor je super napad, lebo ja som uz do porodnice isla velmi hladna a po porode mi tak skvrkalo v bruchu, ale ja blba som zabudla zjest desiatu a ani som sa nenapila, len aby som v noci nemusela ist na zachod a potom rano som im tam skoro odkvecla 😠

maxara
14. jún 2010

@strasska nuf, no s e.coli som si ista, no a candida tiez musi fungovat na tom istom principe 🙂

katty17
14. jún 2010

ahojte bambulky. som tu len na skok lebo este som sa na chvilu dotrepala do prace pre posledne veci ktore som tu nechala.
dnes sa uz citim konecne lepsie ale mam pocit aspon taky vnutorny ze by som mohla rodit aj skor ako mam termin. tak som zvedavucka. brusko mi uz akosi klesa dolu... 🙂
kafko, uz vam prisiel kocik?
idem si vas precitat nech mam prehlad o novinkach a podstatnych veciach 🙂
ozaj, mame nejake nove babatka? viem o danielkoch a emke. 🙂
maxi, citala som si prispevok o synovcovi a musim uznat ze to by ma hodne zamrzelo ako maminku :( . verim ze sestra sa citi otrasne... nevstupil chalanko do nejakej divnej bandy? sekty....?
mirka, robila som tu tvoju bublaninu jahodovu a musim povedat ze je vazne paradnaaaaaa. vysla uplne skvelo. trosku som upravila recept a bola taka nadychanejsia, vzdusnejsia. mnami 🙂

miki060707
14. jún 2010

mojalili, chcem sa spýtať kolko kusov oblečka si mala 56ky nakupené, ked ste mali málo????
ja mam tak 7 body, 4 overaliky, 3 opalovačky, 5 dupačiek, 5 košielok, rukavičky, čiapočky, ponožky, niejaké svetriky, mala by som mať dosť, nie????

mojalili
14. jún 2010

@kafoditka - no velmi pekne velke brusko mas🙂 🙂 uz to budes mat za sebou o chvilku, neboj 😉
@dennise - nechavam Danka odgrgnut, dam si ho na plece a tak mu to ide najlepsie, niekedy si grgne ako pravy chlap, niekedy nie. Niekedy pije az tak, ze mu tecie mliecko po hube a potom mu ide aj hore krkom, namiesto dole... 😒 a ked sa zobudza, tak sa mi zda, ze opet grga a ide mu to hore a potom to opet zje....ach jo......CAKAJU VAS PERNE DNI 😉 😀 A dve deti....ani nehovorim, zachvilku pride moj rudy ďábel LILI zo skolky a bude dvojnasobne rodeo...

Predstavte si,ze ja nemam este navareny obed 😠 , iba polievku, stihla som len lietat okolo Danka, 4x prebalit a 4x nakojit, na nakup, upratat satnik LILI, poprat, pozehlit.....no len si uzivajte kočky to tehotenstvo a spiteee 😉 😉 🙂

mojalili
14. jún 2010

@miki060707 MIki to mas dost, ja som mala len po dve tri tricka, 1 bodynko a 3 dupky.....vsetko mam od 62 vo velkom.....takze som prikupila 3 bodynka a 3 overale🙂

stanka33
14. jún 2010

Ahojte.....
mirka mne byva tiez dost yle posledne dni, toci sa mi hlava, od zaludka je mi blbo, vcera cely vecer som mala take napatie v podbrusku ako pred menzes, dneska ma zasa boleli prsia, picha ma dolu....sa mi to nepozdava....ja musim este 2tt potiahnut....

katty uz nechodis do prace????

inak babya ak bude v stredu prsat kde sa stretneme????

maxara
14. jún 2010

@katty17 ja sa skor priklanam k tomu, co napisala denisse, ze on sa chudak teraz len hlada, lebo mama je stale v robote a foter na neho kasle.. jeho mama je furt nervozna, ma toho vela a pochvalu nepocul podla mna uz aj 3 roky..ale napriek tomu sa nemusi spravat ako totalny vypatel. 😒 😠

@stanka33 no ja navrhujem, ze ak by prsalo, stretli by sme sa tam, kde je stefanik a ta fontana, ale vnutri, tam je hned vchod do budovy, hm? su tam bankomaty, to si pamatam, lebo sme ich hladali. Beries aj maleho?

katty17
14. jún 2010

stanka, uz som na materskej. len dnes som prisla poupratovat stol a odovzdat agendu novej kolegynke 🙂 babule, akurat si kukam vsetky fotky od fotografky 🙂

stanka33
14. jún 2010

ok asi nie muz bude doma, asi pridu po mna, ja pridem asi tak neskor okolo tretej na teba tusim cislo mam tak cinknem ze kde budete

stanka33
14. jún 2010

katty ked pojdes dakedy zo psom von ozvi sa.....

alllexa
14. jún 2010

@katty17 - tak potom hod do profilu, nech vidime🙂 Ja jej idem prave napisat, ze kedy budu moje...

katty17
14. jún 2010

stanka, mozeme hned aj zajtra dat stretko 🙂
alexa, ja som dnes bola s fotografkou cize tvoje asi bude robit tieto dnicky 🙂 vraj si velmi krasna . tak som zvedavucka 🙂 uz som sem nejake fotos hodila 😉

maxara
14. jún 2010

@alllexa no aj ty potom hod 🙂 uz som zvedava aj na tie..
katty krasne mas.. vydarili sa 😉

adelaine
14. jún 2010

@katty17 perfektne fotky 😵

alllexa
14. jún 2010

@katty17 - ano, prave pozeram, ze si doplnila - fakt krasne! Budes mat peknu pamiatku, skutocne si velmi fotogenicka a velmi Ti to pristane!

oacka
14. jún 2010

baby,keď sa bavíte o candide, mám ju aj ja a beriem na to vaginálne guličky... viem,že viaceré beriete vaginálne tabletky... nejdú z vás potom postupne celý deň von? ja si ich dávam večer, a je to potom otras celý deň.... sprchujem sa pre istotu aj ráno aj večer,aj poobede niekedy ale dajako nepomáha....
katty,máš nááááááááádherné fotky! ja nemám ani jednu s mužom ako tehotná! musíme to chytro napraviť!

maxara
14. jún 2010

@oacka ja sice nic neberiem take, ale vtedy davnejsie som brala na mykozu a tie teda zo mna liezli.. tiez som sa sprchovala rano aj vecer, vecer som si ich po sprche dala, cez noc pekne posobili a rano cosi vyliezlo pri zachode, cosi som osprchovala a potom pomalicky zvysky cely den.. 😒

lenkaaninka
14. jún 2010

@kafoditka a kedy ideš na poradnu?? bože už by si to chcela mať za sebou čo? ale to asi každá...

@maxara ozaj ten tvoj hafo sa pozerá ako keby si mu niečo brutálne urobila taký chutnučký je 😵

stanka33
14. jún 2010

katty krasne foto, ak nebude prsat tak mozme .....

oacka
14. jún 2010

dík, maxara, som sa aj hanbila,že čo zas za tému som nahodila, no ale dosť mi to vadí...
bolia ma kríže, pichá ma v podbrušku,ale teda vôbec nie ako pri menzese... ak toto sú predpôrodné bolesti,tak tie pôorodné budú úplne iné ako som si predstavovala - tak ma pichne v podbrušku,ako by mi tam niekto naťahoval nejakú strunku a ja sa nemôžem narovnať,musím byť zhrbená....

strasska
14. jún 2010

@katty17 normalne, ze profesionalne fotky a teraz som nemyslela na fotografku 😉

kibuk
14. jún 2010

ahojte dnes som mala poradnu tak uz to mam tak na akurat 🙂 mam polehovat s vyloženymi nohami,ziadne nakupy ani dlhsie prechadzky,schody.... a hlavne zbalenu tasku mat pri sebe 🙂 tlaci ma na lavo dole drobec ale tak neprijemne že musim byt v pohotovosti tak dufam ze aspon tento tyzden ešte vydržim

strasska
14. jún 2010

@oacka ak sa trafis svojimi predstavami do realu, tak klobuk dole. 😀

petzi
14. jún 2010

no aj ja uz som tu, bola som sa nahlasit v tej porodnici, no ale exurziu som nestihla, tak az na buduci pondelok, ale nevadi, to budem mat aj poradnu....Zase sa zacina oteplovat... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre