Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
15. jún 2010

@zrzulka som zvedava ci to uspi aj toho mojho v brusku...on tam robi take rodeo 🙂

pepppe
15. jún 2010

@sunnygirl 😀 😀 mnam ja som hladna 😀 nemozem stale len na jedlo mysliet 😉

oacka
15. jún 2010

@mojalili to dáva tú tabletku až tak hlbooko? a metala si sa pri tom,či vydržala si? lebo ja sa mrvím na koze ako ryba na suchu... 😀 😀 😀 😀

sunnygirl
15. jún 2010

@alllexa vo Zvolene, ale aj dolu v Lučenci, ale tu sú najaktuálnejšie infošky: www.nahuby.sk, skúste tam kuknúť kto je hribár

meruska
15. jún 2010

@oacka aj na tričko treba niečo? veď ja som chcela ist v tristvrtakoch a tricku...ale asi zvolim aj rukav taky tristvrtovy 🙂

oacka
15. jún 2010

@sunnygirl ja som tiež myslela,že múka a v receptoch som našla,že strúhanka... urob tak,ako vy robievate. ja to všetko zmixujem,nestrúham.
baby,a keď je malé kľudné v bruchu,bude aj kľudné aj po naroddení?

lulu1983
15. jún 2010

ahoj tehulky,

ja som mala 3 skaredu noc po sebe, tak som doobedu trochu dospavala, potom prezliekla postele a poupratovala a teraz sa odhodlavam k nejakej dalsej cinnosti.
Dnes som sa dovolala na Kramare, v pondelok idem na monitor a do poradne ma dali k MUDR. Prochazkovi. @mirka ty chodievas k nemu?

sunnygirl
15. jún 2010

@oacka ty už tiež 39 tt, ešte sa cítiš v pohode? nič žiadne náznaky?

oacka
15. jún 2010

@meruska ja by som pre istotu vzala aj dajaký ľahký svetrík... ale to je beriem pre istou skror furt keď nie sú tridsiatky. 😀 😀 a v škole bude isto horúco....

sunnygirl
15. jún 2010

@pepppe ani nevrav, pečienka ešte zabalená, ryža v pohár, uhorka neočistená a iba vývar navarený a to dnes je maličké výnimočne hladné, lebo už 2 krát ma dokopalo do chladničky 😅

oacka
15. jún 2010

@sunnygirl ja mám pocit,že mne je blbo, keď je zlé počasie. včera mi bolo riadne blbo, kríže, nohy, podbruško, a dnes nič!

sunnygirl
15. jún 2010

@oacka asi urobím podľa mojich vízií 😀 😀 😀

zuzik1983
15. jún 2010

@oacka no veru nebudu o mne ani vediet,ze kto som 🙂 mam prist normalne k svojej doktorke sem,ved keby uz pri najhorsom prislo k tomu ani nemocku nemam daleko,len nejakych 10-15 minut autom.to ma ona neodrodi pravdepodobne ten,kto tam bude mat sluzbu.tehotenstvo mam celkom v pohode az na tie moje nohy.posledny tyzden mi zacali dost puchnut,ale inak vsetko ok...zatial...klop,klop,klop

meruska
15. jún 2010

@oacka horúco bude určite, všetci budú chcieť iba jednotky pre svoje detičky 🙂 a budú tak zabŕdať 🙂 sa teším

sunnygirl
15. jún 2010

idem ja variť, bo to maličké ma spapá z vnútra. 😝 😝 😝

mojalili
15. jún 2010

@oacka veruze metala🙂 😉

ericica
15. jún 2010

ahojte akurat sme dosli z mesta.....boli sme v poradni....brali mi krvicku na pecenove testy bo v 34 tyzdni mi nevedela pichnut zilu.....teraz sa podarilo 🙂
robili mi ctg cko malej tak krasne bilo srdiceko,a aj prietoky su v poriadku....inac dr povedal ze uz dlho pokope nevydrzim 😖 tak uvidime co s toho bude 😲 😲 😲
boli sme aj na obede dali sme s mm tahjske kari a ostrokyslu polievku.....mnaaaaaaam ale mi chutilo 😀
a bolo som este na urade povybavovat veci....malej tu starostlivost o dieta,mam papiere aj na ten prispevok pri nardodeni dietata a este papiere na rodicovsky bo matersku budem mat nisziu tak si musim vybavit rodicak 😀
idem si dat fajny melonik kupila som ho v hypernove je cervenucky a sladucky,dala som ho trochu schladit....pa

oacka
15. jún 2010

aj ja sa pomaly vyberiem do mesta na posledné vybavovačky, ohľadne toho druhého piliera dostanem papier na sociálke a tam ho vypíšem a odovzdám?

@meruska super je vonku, slnko svieti,ale vetrík pofukuje,ja beriem trištrťáky,ale tričko s dlhým rukávom.
@mojalili joooj, čo všetko musíme kvoli tým detiskám vydržať! 😀 😀 😀 😀
@ericica tak uvidíme,dokedy vydržíte! 😉

meruska
15. jún 2010

@oacka 2 pilier vybavis len ak uz mas rozhodnutie o materskej, bez toho nie

oacka
15. jún 2010

ale vybavím to za jeden deň na sociálnej? ja sa ešte len idem spýtať do banky,že čo to ja vlastne mám za poistenie, či to je aj druhý pilier... 😅 😅 😅 😅

meruska
15. jún 2010

@oacka 😀 vsetko sa da za jeden den

lela1809
15. jún 2010

no konecne som sa dokopala k vareniu 🙂 ZEMLOVKA z vianocky vyhrala.. je v trube a uvidime ci sa podari... nejak sa zacal krpcek v brusku ozyvat asi mu ovocie nestaci .... tak uvidim ci bude slecna spokojna 🙂

lenka23
15. jún 2010

ahojte, pozerám, že práve rozoberáte 2.pilier. Zajtra chcem ísť aj ja na sociálku. Rozhodnutie o materskej už mám doma a na internete som našla jedno tlačivo "Oznámenie sporiteľa o účasti na starobnom dôchodkovom sporení"
Má to nejakú "A" a "B" časť.
Viete mi povedať, či je toto tlačivo správne? Podľa vysvetliviek by som teraz mala vypísať iba časť A a B až keď sa malý narodí a doniesť jeho RL a nejakú prihlášku fyzickej osoby?
Bože, tieto papierovačky milujem 😒

oacka
15. jún 2010

tak mám ďalšiu novinku - Košičanka Lenuliatko,čo tu chodila na začiatku porodila 11.6. dvojičky dievčatká! bližšie zatiaľ neviem...rodila cisárskym.

petzi
15. jún 2010

@lela1809 Ahoj lela, veru mohla by si napisat ten recept, aj ja by som si veru spravila, lebo teda langose nepoznaju, tak mam na ne aj ja uz dobru dobu chut... ☹

lela1809
15. jún 2010

jaska ze napisem🙂 vo stvrtok tu mate recept na langose 🙂

akurat cakam kym mi vychladne zemlovka.. uz riadne rozvoniava MNAM...

any23
15. jún 2010

ahojte 🙂 my sme dnes mali poradňu, brali mi stery, tlak, moč OK, zase sa nám to o niečo pohlo oproti štvrtku - krčok sa nám skrátil na 1cm, otvorená na špičku prsta 😕 malinká nízko, takže sa nám to evidentne blíži, doki hovoril že spustiť sa to môže už hocikedy, ale tak podľa predošlej skúsenosti s alexom viem že to tak vôbec nemusí byť, pri ňom som už na začiatku februára bola na 1prst otvorená, nakoniec som prenášala, narodil sa 26ho 😝 sama som zvedavá dokedy budem ešte kinderko, v piatok začíname 38tt, tak dúfam že ešte do toho 39tt vydržíme, potom sa už môže narodiť, už by som to aj privítala 😵 už to aj ja cítim že už asi dlho nevydržím pokope, bolí ma celý spodok, malinká ma hrozne tlačí, pri chôdzi ma pichá odspodu, niekedy až tak hnusne akoby mi tam žiletkou zarezali au au 😒 poslíčkujem ostošesť, bruško tvrdne, k tomu mrchovské bolesti, nič nevládzem, no proste na rozpad 😝

túto noc sa mi spalo perfektne, už dlho som sa tak dobre nevyspala 😅 😎

@oacka jeeej ďaľšie bábätká medzi nami 😵 😵 😵 lenuliatku srdečne gratulujeeeem 😵 😉

adelaine
15. jún 2010

ahojte,
to co pisete, ze vas boli pri vys., boli to aj mna 😒
doki musi ist dost hlboko, aby zistil ako je na tom krcok,
ja som tiez minule hviezdy videla... 😠

mojalili, neviem si predstavit, aka to musi byt bolest,
ze otvarat na 4 prsty 😝
kamoska si tak chuda toto vytrpela, odtiekla jej voda,
pravidelne kontrakcie ak krcku sa moc nechcelo,
bol tuhy..tak to robil doki manualne.... 😖 aach jaj,
ja sa velmi bojim bolesti...

oacka
15. jún 2010

tak ja veľká žena,som sa vybrala na autobusovú zastávku,že idem do banky, zrazu ma tak začalo pichať v podbrušku,že som sa pekne krásne vrátila a ležím... už asi nebudem chodiť bez mm nikam, pre istotu...

mirka285
15. jún 2010

lenka 23 to tlacivo je spravne,ked ti dojde rozhodnutie o materskej,vyplnis cast A a spolu to odnesies na socialku....cast B zatial netreba,tu odstrihnes...lulu ja chodim k Pruzincovi,Prochadzka je vraj strasne arogantny a neprijemny som pocua,ale neviem nemam osobnu skusenost...a neviem kto sa uz pytal -nie nemoze to byt malinovy caj,musi to byt ostruzina malinova 😉

oacka
15. jún 2010

no ja vraj rodím budúci týždeň a krčok tiež tuhý... dúfam,že sa všetko včas otvorí... ja nechcem žiadne komplikácie!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre