Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
17. jún 2010

ahojte..no vidite,ja som zabudla ze maxi isla do tych tatier....a mali ste to stretko ci nie???

petzi
17. jún 2010

@oacka
no a ako sa citis??

oacka
17. jún 2010

@agika1982 na stretko došla len maxi a asi lela, obdive z Pezinka, a maxi tu bola včera poriadne nasratá,ale sa peknee ovládala. 🙂 🙂 🙂 🙂 bola sklamaná....

oacka
17. jún 2010

@petzi nijako, vobec nie na porod, nič ma nebolí, sem tam raz za dva dni dačo pichne, aj to len vtedy,keď je škaredé počasie, fakt! 🙂 nikto by mi nehádal,že o týždeň mám termín...

sunnygirl
17. jún 2010

@petzi a tie nohavičky sa kupujú v lekárni?
Ja nie som ako slon, ja mám riťku ako malé sloníčatko 😅

sunnygirl
17. jún 2010

@oacka nebóóój, ono ťa to zdrapí a ani nebudeš vedieť ako si porodila 😀 , inak ty si nemala plánovaný cisársky kvôli tomu myómu? Inak ak sa pýtam od veci, tak sorry, ja dnes ešte stále bežím popri vlaku 😖

6e vraj majú byť vysoké teploty v polovici júla

petzi
17. jún 2010

@oacka
tak to je fajn, ze sa citis super, ja este nie som tak daleko, ale teda citim sa super aj ja, tak som spokojna.
Tak snad ti to pride ako ma a hlane aby to vsetko dobre dopadlo....

petzi
17. jún 2010

@sunnygirl
no ja som ich kupovala v lekarni. alebo sa daju v potrebach lekarenskych este, ved väcsinou uz to maju spojene....

luminkasp
17. jún 2010

babulky, tak aby ste vedeli, ze ta candida nie je az taka strasna, ja som ju nechytila, vysledky mam ok 😵

petzi
17. jún 2010

@sunnygirl
a ja som nemyslela, ze ty si ako slon, aby si si to nevysvetlila zle.... 🙂

lela1809
17. jún 2010

@agika1982 ano mali sme stretko 🙂 boli sme len dve :(

sunnygirl
17. jún 2010

@petzi nebóóój, nepochopila som to tak, iba som sa prosto opísala, presnejšie nejakú moju časť telíčka 😅

petzi
17. jún 2010

@sunnygirl
tak som rada 😉

petzi
17. jún 2010

@sunnygirl
a kolko si ich budes kupovat?

miki060707
17. jún 2010

ahojte,
tak ja som dnes veeľmi aktívna, som dosť poupratovala, prach, povysávala, umyla dlážky, spratala izby, malej hračky upratala...a aj mamke hore som umyla kupelku, vecko, kuchynu, navarila, ....jaj da, naši len krutia hlavou,....som rada, že vládzem, i ked si nekedy musim odpočinuť a potom naberem energiu a mama je s malou, tak mam klud, som cítila všade prach i ked by som chcela ešte viac upratať a malej som prebrala veci a uložila, aby sa mm dobre hladalo, kde čo ma...a už si konečne tu tašku musim dobaliť,
nohavičky som si ešte nekupovala, lebo sa bojim, či budu také velké, ale v pondelok ideme do TT, do banky a dokupim, čo potrebujem, nočnú košelu, nohavičky a mm boxerky, aby mal, ked budem v nemocke, xi a ešte ten čaj na kojenie a to by som mala mať už všetko....dnes som v ruke nové deky z Ikei poprala, také pekné su farebné....

agika1982
17. jún 2010

@oacka nasrata,ze nik nedosiel??no tak ono to bolo asi tym ze tak prsalo....

sunnygirl
17. jún 2010

@petzi asi tiež troje. Idem na nákup, zatiaľ pááááááááááááááááááááááááááááááá 🙂

agika1982
17. jún 2010

@miki060707 pisete o jednorazovych nohavickach?? tie su paradne..uz davno som kupila v lekarni...velkost XL a to ja som ako slon,tak snad budu dobre 🙂))

oacka
17. jún 2010

dúfam,že to príde,kedy má a nebude to moc strašné...... sunny,tie gaťky som kúpila v zdravotníckych potrebách.
miki,ty teda válíííš! ja sa už iba váľam... ale to ja vždy,lebo som lenivec. 😀

lela1809
17. jún 2010

@agika1982 hej urcite aj tym...ale je tazko sa stretnut ked nemame na seba cisla tie ktore sa rozhodnu ist... aby v pripade ze nepojdu dali vediet trochu dopredu... lebo kym sa dostanu baby zo vzdialenejsich miest tak to trosku trva... a pocasie bolo vcera desne fakt ☹

oacka
17. jún 2010

@agika1982 bola sklamaná,že jej nikto nedal vopred vedieť,že sa tam nemá trepať, že ona sa Pezinka dotrepala, a kočky z Blavy nie. škoda,že ste si neprezvonili....

moncha
17. jún 2010

Ahojte tehulky,
síce už v cielovej rovinke, ale ak dovolíte, tak sa na tých pár dni pridám k vám - júlovkam. Tak aby som sa aj ja podelila o pár info: ja mám tiež už navyše 20kg, ale neriešim to, hlavne aby bola malá zdravá, potom sa to hádam nejak zhodí 🙂 Korunky mi už prišli, ale rozhodnutie zo sociálky ešte nie. A kvôli polohe malej, zadočkom dolu, pôjdeme asi na plánovaný cisarský rez. Už sa strašne teším na ten uzlíček v náručí. 🙂

oacka
17. jún 2010

@sunnygirl pôrodník zhodnotil,že to s myómom nebude také vážne,že placenta by mohla robiť problém aj pri cisárskom,tak na to pôjdeme prirodzene a uvidíme,ako dopadneme. 🙂

petzi
17. jún 2010

@sunnygirl ahoooj, a neprezen to....Jak vam zavidim, ze mozte nakupovat v neobmedzenom case na SR , ja len do 18tej a v nedelu je zatvorene vsetko.....ach jaj.... 🙂

petzi
17. jún 2010

@miki060707
V TT ich maju vedla nemocnic, co je na rohu ta lekaren, smer do mesta nie na linku....Pri pezinskej...Tam mali na vyber dost, ked som ich kupovala ja. 😉 v mede v meste ich nemali vtedy vobec na stefanikovej...

oacka
17. jún 2010

@petzi mne sa zas rakúsky systém páči, ľudia si vážia vlastný čas a rodinu a nie len prostoduché rozhadzovanie peňazí,čo aj tak nemajú...

luminkasp
17. jún 2010

@kafoditka, gratulujem, mas nadherneho synceka 😉

luminkasp
17. jún 2010

babulky a tymi vahami sa vobec nezaoberajte, akoze ja som dnes narazila na taku ... sestricku, co mi povedala, aka som strasne tucna a vraj by som mala byt az do konca tehu na diete 😎

oacka
17. jún 2010

@luminkasp 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty rozhodne áno!

luminkasp
17. jún 2010

@oacka, no musela som vam napisat na pobavenie, ale aj take sestricky existuju 😉 a k tomu uz mam vraj ¨hubu¨naliatu atd atd atd, no proste, spanielky su jednoznacne chudulinke krasky 😎 😎 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre